NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.

Y 2016-09-08 15:10
@ Szejn, aplikowałeś tam? Widzę aktualizację tej oferty z dnia 3.09.2016 r (warunki te jw).
Wie ktoś czy wynika to z przedłużającego się procesu rekrutacyjnego czy z rotacji?
ef 2016-09-08 22:47
@Y wiesz co powiem Ci ze akurat tej oferty już nie ma możliwe ze po porstu już zakończyli rekrtacje..
BB 2017-05-25 23:17
aaa, xyz, nie dostaliscie od nich oferty? Czy ktos moze napisac o tym jak tam zarabia w skali kilku lat? Ja slyszalam (niestety z trzeciej reki), ze zarobki sa niezle. Podobno tez ok sie pracuje.
aaa 2017-05-26 11:04
że zarobki są niezłe i ok się pracuje to może od szefostwa słyszałeś. Mi oferowali przez kilka miesięcy szkolenie o produkcie, czyli skręcanie tych maszyn, młody podaj klucz, pozamiataj a potem może będziesz projektował. Jesli zarobki rzędu 2k na rekę są dla Ciebie spoko to możesz spróbować. Ja tylko swoim doświadczeniem się chwalę :)
Zostaw swoją opinię o NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.