Opinie o Bright It Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bright It Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bright It Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bright It Sp. z o.o. w Wrocław

Nik Nowy wpis

Prowadzą rekrutacje ciągłą tj. rekrutacja jest, ale nie zatrudniają, więc odpuście sobie wysyłanie cv.

Dennis

Pracowałem wcześniej w korporacjach. Teraz pracuję tutaj. I bardzo mi się to podoba. Żadnych korporacyjnych bzdur ani polityki. Żadnego mikrozarządzania. Dużo elastyczności i dobra równowaga między życiem zawodowym a prywatnym.

Daga

Bright IT to zdecydowanie najfajniejsza firma w jakiej do tej pracowałam :) Rewelacyjna atmosfera i wspaniali ludzie, od których możesz się nie tylko wiele nauczyć ale również otrzymać wsparcie i dużą dawkę pozytywnej energii i uśmiechu :) Lubimy spędzać ze sobą czas zarówno w pracy jak i poza nią. Znajdziesz tu kompana na wspólne wakacje, wycieczkę rowerową, czy po prostu na pogaduchy przy piwku. Bright jako firma oferuje Ci ciekawe, międzynarodowe projekty i możliwość ciągłego doskonalenia i podnoszenia swoich kwalifikacji. Jest też atrakcyjny pakiet benefitów i dużo fajnych integracji zespołowych. Dołącz do Bright i sama/sam się przekonaj jak fajnie się z nami pracuje :)

Mieczysław Nowy wpis
@Daga

W samych superlatywach piszesz o firmie, to ja teraz pozwolę sobie zapytać Cię o trochę bliższe szczegóły. Nie podałaś w sumie, ile można tam średnio zarobić, więc tak plus minus napisz mi, czy ponad 4kę na rękę idzie wyrobić w ciągu miesiąca?

Karo Nowy wpis
@Mieczysław

A jakie stanowisko Pana interesuje? Zarobki są oczywiście uzależnione od stanowiska i doświadczenia, u nas dość transparentne, podane w formie widełek na stronie w zakładce career. pozdrawiam

Daga Nowy wpis
@Mieczysław

W zasadzie to w branży IT na stanowiskach technicznych nie znam firm oferujących zarobki poniżej 4 tyś netto już od lat :) W naszych ofertach pracy w transparentny sposób przedstawiamy widełki na danym stanowisku - oczywiście są one uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą u nas to zapraszam na naszą stronę www do zakładki career https://www.bright.global/en/career i zachęcam do aplikowania :)

Jambo

Pracowałem w Bright 4 lata jako devops i z żalem, ze względu na przeprowadzkę, musiałem zmienić pracodawcę. Z załogą wciąż mam kontakt, to jest naprawde świetne miejsce do pracy, polecam każdemu. Szczególnie docenią osoby, które pracują w korpo - naprawdę może być zupełnie inaczej i o wiele lepiej.

Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Rozmowa 2 na 1. Zadania były adekwatne do poziomu stanowiska. Jednakże pomimo wcześniejszych zapewnień (2 tyg) nie powrócono z feedbackiem - kompletnie żadnej informacji, maila czy telefonu.

Dlaczego firma nie udziela feedbacku?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Karo

Po dwóch latach pracy mogę z czystym sumieniem serdecznie polecić zarówno dołączenie do załogi, jak i skorzystanie z usług. Firma jest mała, lecz bardzo stabilna, o płaskiej hierarchii, niedużej fluktuacji i bardzo ambitnych projektach. Panuje tu otwarta, przyjacielska i swobodna atmosfera. Bright daje też ogrom możliwości do poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, które w pełni wspiera i za które tez stosownie docenia. Moje zadowolenie oceniam na 5 gwiazdek, polecm i zapraszam do naszej zakładki career-może znajdziesz coś dla siebie ;)

Maria

No dobra, poniżej są informacje na temat stawek na które można liczyć w tej branży ale czy ktoś jest w stanie się odnieść jak to wygląda w tej konkretnie firmie? Mniej czy więcej niż u konkurencji?

Krzysztof

Orientujecie się czy Bright It nie poszukuje informatyków? Wymagane jest wcześniejsze doświadczenie w branży? A może jest opcja odbycia stażu, bo to byłoby najlepsze rozwiązanie? Liczę na odpowiedź! :)

sff

No skoro miały się pojawić jakieś podwyżki do podstawy zarobków w tym roku, to się nie dziwię, że są tak popularni.

Ktosiek
@sff

Jakie zarobki dla juniora front-end? Wie ktoś może?

ITWorker
@Ktosiek

Nie wiem jak w tej firmie, ale myślę że obecnie około 5000 zł na rękę dla początkującego informatyka jest już standardem (nie warto tracic czasu na firmę, która oferuje mniej, chyba że zaznacza podwyzke po okresie próbnym). Na regularze przy kosztach autorskich mozna zarobić we Wrocławiu juz nawet 11 000 zł na rękę, a na stanowisku seniorskim stawki w większości są negocjowane mocno indywidualnie. Mówimy oczywiscie o UoP

Zuzanna

Pracujesz w Bright IT Sp z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej o tym co lubisz w swojej pracy. Jakie możliwości rozwoju zapewnia pracownikom firma? Czym wyróżnia się ona na tle innych firm IT w rejonie? Twoje doświadczenie może być bardzo pomocne dla osób, które rozważają dołączenie do pracy w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bright It Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bright It Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bright It Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bright It Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bright It Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bright It Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bright It Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 27C
    50-077 Wrocław