Bio Harmony Sp. z o.o.

03-301 Warszawa

Opinie o Bio Harmony Sp. z o.o.

admin 2016-07-23 12:24
Witam! Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat Bio Harmony Sp. z o.o., bo nie wiem co u nich słuchać. Czekamy na newsy od pracujących.
amigo 2016-08-04 23:21
Hej, wiecie jakie są średnie zarobki u nich? Pozdrawiam
Amadeusz 2017-01-26 23:08
Byłem na rozmowie ,zarobki mi nie odpowiadały i rodzaj umowy też. Jedyne co było fajne to czarnula na recepcji która wydawala sie zorientowana i przyjemnie się na nią patrzylo to tyle.
Mariolka 2017-01-27 13:39
Pracuje w Bio Harmony już ładnych kilka miesięcy. Nigdy nie miałam problemów ,pensje mam zawsze w terminie i dodatkowo mam świetnych pracodawców. Uwielbiam rodzinną atmosferę która u Nas panuje.
Zarobki są bardzo ok. Polecam :)
Rudzielec 2017-01-27 13:48
Popieram Mariolke ,pracuje 4 lata i nigdy nie miałam powodów do narzekania. Fajni ludzie ,miła atmosfera i pensje mam zawsze na czas.
Zena 2017-04-06 22:40
Pracujesz tam nadal??
dastan211 2017-04-07 22:40
czesc daj do siebie kontakt bo wlasnie zaczelem w prace w bio harmony ale niewiem czy ja kontynuowac bo wszystko stoi tam na glowie chcialem sie dowiedziec od ciebie kilka informacji
leonidas211 2017-04-07 22:58
czesc prosze o kontakt bo chialem dowiedziec sie paru informacji na temat firmy bio harmony zaczelem wlasnie tam prace ale na pierwszy rzut oka widac ze tam wsystko stoi na glowie chcialem sie z toba skonsultowac na temat tej firmy
dastan211 2017-05-03 22:53
daj do siebie kontakt priv
Anka16 2017-05-24 10:07
Hej ,
Pracuję od niedawna i wszystko wygląda ok. Jasne zasady, wynagrodzenie zgodne z umową, a nawet dodatkowa premia :)
Komisariatka 2017-06-01 22:19
Widzę jacy tam ludzie do pracy przychodzą.....typ..mama tata da jeść...i do pracy mam dwie lewe rączki. Jesli ktoś nie chce pracować - można normalnie zrezygnować. Firma zatrudnia wiele osób i kto chce zostaje - a jak wyżej - jest premia jest fajnie :D Chyba mamy czasy wejści ana rynek pokolenia "mama tata da" i to jest problem - pokolenie nieudaczników.
Seto 2017-06-05 21:45
caly czas wisi ich ogloszenie juz bardzo dlugo bo jak ktos pisze ze da 10 zl to przyznajmy na dzisiejsze czasy to pensja ponizajaca. ni erozumieja ze zeby kogos miec na stale to trzeba zainwestowac. bolesny blad dzisiejszych pracodawcow. bylem i faktycznie to 10zl zatem o czym my mowimy
Lok 2017-06-05 21:47
pracujesz????
Zostaw swoją opinię o Bio Harmony Sp. z o.o. - 03-301 Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio Harmony Sp. z o.o.