Bio Harmony Sp. z o.o.

03-301 Warszawa

Opinie o Bio Harmony Sp. z o.o.

admin 2016-07-23 12:24
Witam! Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat Bio Harmony Sp. z o.o., bo nie wiem co u nich słuchać. Czekamy na newsy od pracujących.
amigo 2016-08-04 23:21
Hej, wiecie jakie są średnie zarobki u nich? Pozdrawiam
Overtherainbow 2017-01-23 17:09
Nie polecam pracy w tej firmie. Od dwoch miesiecy zalegaja z platnoscia, pan prezes jest osoba nieuchwytna, z ktora nie mozna sie skontaktować. Olewczy stosunek do pracownikow, zarobki marne.
Amadeusz 2017-01-26 23:08
Byłem na rozmowie ,zarobki mi nie odpowiadały i rodzaj umowy też. Jedyne co było fajne to czarnula na recepcji która wydawala sie zorientowana i przyjemnie się na nią patrzylo to tyle.
Mariolka 2017-01-27 13:39
Pracuje w Bio Harmony już ładnych kilka miesięcy. Nigdy nie miałam problemów ,pensje mam zawsze w terminie i dodatkowo mam świetnych pracodawców. Uwielbiam rodzinną atmosferę która u Nas panuje.
Zarobki są bardzo ok. Polecam :)
Rudzielec 2017-01-27 13:48
Popieram Mariolke ,pracuje 4 lata i nigdy nie miałam powodów do narzekania. Fajni ludzie ,miła atmosfera i pensje mam zawsze na czas.
Zostaw swoją opinię o Bio Harmony Sp. z o.o. - 03-301 Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio Harmony Sp. z o.o.