Opinie o MOLEO SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MOLEO SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MOLEO SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOLEO SP. Z O.O. w Warszawa

qwerty Nowy wpis

Asystent/ka ds obsługi platform sprzedażowych to poziom juniorski? Ciekawe jakiej szkoły wymagają i doświadczenia. Myślałam że w ogłoszeniu znajdę informację a ono już nie działa i nie da się wejść w nie, szkoda.

Witam, czy dzieje się cos jeszcze w firmie moleo?

Marczello

Jest ok. Przenosimy biznes do Ryk. Pracownicy są tańsi. Ja już wynająłem tam mieszkanie. W Warszawie do końca roku i zamykamy.

Marczello

O co Ci chodzi? Zazdrościsz? Masz jakieś dowody?

Mariano Italiano Nowy wpis
@Marczello

Ten biznes już przeniosłeś do Ryk czy skończyło się na ryczeniu?

Przeszlosc Nowy wpis

FGŚP wypłacił wszystkie zaległe pieniądze i w końcu można zapomnieć o tej firmie. Pozostanie tylko w CV na papierku

nie czaję Nowy wpis
@Przeszlosc

Też dostałem całą kasę z fgsp, więc nie czaję ludzi, którzy tu swoje żale wylewają i mają jakiś ból d#py. Było jak było, trzeba żyć dalej.

Wesoła

Hallo Moleo! Czy u was coś się dzieje jeszcze, jak leci?

Echhh
@Wesoła

Powtórka z rozrywki, prezesom odpierdziela, wyżywają się na pracownikach, wykorzystują do robienia kanapeczek etc. Generalnie patologia.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Karol

Atmosfera nie jest taka jak powinna?

Magda
@Karol

Ta firma jest w upadłości. Trzymaj się od niej z daleka. Czas, gdy było normalnie, gdy jeszcze była w Piasecznie przy Okulickiego, dawno minęły. Po zmianie siedziby na Warszawę i ul. Maryli, wszystko się posypało. Daruj sobie pracę w tym miejscu, bo ani szacunku w postaci chociażby dobrego słowa, ani szacunku w wysokości wynagrodzenia nie będziesz tam miał.

Gabriela

Firma do zaspokajania osobistych potrzeb prezesa, brak szacunku i zaufania do pracowników, zatrudnianie ładnych dziewczyn w jednym celu. Prezes z którym można zbudować więcej piramid niż za czasów starożytności. Ewidentny kompleks wyższości, jednym słowem biznesowa (usunięte przez administratora).

@Gabriela

Idealne podsumowanie w punkt

Pimpoł

Wspólpracowaliśmy bardzo fajnie z Moleo, dobry kontakt i kompetentni ludzie. Było dobrze jednak posypało się w jednym momencie bez jakiejkolwiek informacji dlaczego... Czytając powyższe komentarze chyba już wiem dlaczego.

Poszkodowany
@Pimpoł

Czy bedzie szansa na odzyskanie naleznosci z grudnia? Zakup towaru w grudniu to wyglada na celowe dzialania na szkoda sprzedajacego. Z gory wiedzieli ze chca sie restrukturyzowac. A

@Pimpoł

Idealne podsumowanie !

Zadowolony pracownik

Pracuje w firmie już prawie rok, mega polecam miła atmosfera, każdy pomocny!!! wypłata zawsze na czas :) Firma w której można się rozwijać i z uśmiechem przychodzić każdego dnia do pracy :)

ciekawe
@Zadowolony pracownik

naprawde? W jakim dziale tej firmy jest tak cudownie? Do ktorego dzialu warto aplikowac? Dziwnym trafem Twoja pozytywna opinia pojawila sie chwile po tym, jak inny, dlugoletni pracownik napisal zupelnie cos innego.

@ciekawe

Szanowny CIEKAWE, każdy ma prawo do wypowiadania swoich opinii - zarówno negatywnych jak i pozytywnych. A opinie mają to do siebie, że bazują na subiektywnych odczuciach, więc dział może być ten sam a odczucia inne. Odpowiadając na Twoje pytanie - warto aplikować do firmy, która się rozwija i w której odnajdzie się swoje miejsce - tak żeby 8 godzin każdego dnia było dla nas satysfakcjonujące i produktywne. Każdy z nas podejmuje swoje decyzje zawodowe indywidualnie i mam nadzieję, że z powodzeniem!

Ciekawski
@MOLEO SP. Z O.O.

W kwoetniu 2019 byly juz oznaki konca. Brak zamowien z Amazona. Juz powinny byc zmiany i redukcja. A bylo wydawanie kasy na lewo i prawo.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie MOLEO SP. Z O.O.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

obserwator

Rozumiem że pytanie to prowokacja :) Ta firma to przeszłość, jest w upadłości

GAME OVER

Postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, z dnia 2 września 2020 r., wydanym w sprawie pod sygnaturą akt XIX GRs 5/20, umorzone zostało postepowanie sanacyjne dłużnika Moleo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-676 Warszawa, przy ul. Postępu 15, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000533770. Wierzycielowi w terminie dwóch tygodni od dnia obwieszczenia postanowienia o umorzeniu postepowania sanacyjnego przysługuje zażalenie, które można wnieść do Sądu Okręgowego w Warszawie za pośrednictwem Sądu Rejonowego wydającego postanowienie. Osobie uprawnionej do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości dłużnika zgodnie z przepisami Prawa upadłościowego przysługuje prawo do złożenia uproszczonego wniosku o ogłoszenie upadłości w terminie przewidzianym do złożenia zażalenia na postanowienie o umorzeniu postępowania restrukturyzacyjnego.

Co tam nowego w Moleo we Wrocławiu?

Czy firma MOLEO SP. Z O.O. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

XSD

Że co proszę? Szkolenia, dobre sobie :D

Queen

Prawda!

21 savege

Czas coś napisać. Brakuje mi Moleo. Pamiętam te dobre czasy, jak były wyjazdy do Wro na magazyn, grille na Maryli, wyjścia do clubów. Grube biby w biurze i w delegacji, melo do rana. Było (usunięte przez administratora) i każdy kto powie że było inaczej był lamusem który nie potrafił się bawić albo teraz sprzedaje ściemę bo no jak to tak, w pracy. A i sama praca w biurze była super. Klimacik jak serialu, mega fajni i pozytywni ludzie na każdym kroku, i wręcz memiczne sytuacje to była codzienność, brak poczucia że było się w robocie. Szkoda że to się tak wszystko potoczyło że były niesympatyczne zwolnienia, restrukturyzacja i cały ten (usunięte przez administratora) Został niesmak ale mam też wiele dobrych wspomnień i ludzi których nie da się zastąpić, byli kimś więcej niż tylko ludźmi z pracy. Najlepsza ekipa z jaką pracowałem w życiu. Wszyscy skończyliśmy szkołę życia Moleo. Pozdro dla kumatych, 3C

Kumata
@21 savege

Dokładnie, mi tez brakuje tych starych czasów i ludzi. Szkoda, że nieumiejętne zarządzanie i wydawanie kasy na lewo i prawo odbiło się dużą czkawką ????

X
@21 savege

Firma była żartem ale ludzie nie do zapomnienia , z częścią dalej utrzymuję kontakt . Pozdro z 3B

Henryk

Postanowieniem z dnia 9 stycznia 2020 r., Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, zabezpieczył majątek dłużnika MOLEO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego

Kumaty XD

Kumata, chyba (usunięte przez administratora), załóż własną firmę i pokaż, jak się zarządza… Ja też żałuję, że mnie tam nie ma, rozstanie nie było najlepsze, ale bardzo dobrze wspominam. Kiedy było trzeba to się ciężko pracowało, kiedy można było to się świętowało! Po pracy nie było podziału na kierowników i zwyklaków. To była pierwsza firma, gdzie spotkałem, że w trudnych momentach prezesi pracują na magazynie ze wszystkimi jak równy z równym. Słyszałem, że teraz jest ciężko, ale trzymam za Was kciuki! P. i M. nie dajcie się!

W-wa

czy firma działa? nie płacą dostawcom, nie odbierają słuchawek, zero kontaktu.

Jack the Wreck
@W-wa

Majątek spółki został zabezpieczony przez komisarza wyznaczonego przez sąd z tytułu wierzytelności. Spółka w restrukturyzacji z nieznanym kierunkiem. Brak możliwosci zakupow. Z Zarządu wycofał się ważny członek. Spółka powiązana - Softgremium, utworzona z działu IT Moleo została rozwiązana i rozpoczęto jej proces likwidacji.

rocky
@W-wa

kolejny udziałowca się wycofuje... karma?

Aog

Pracowałam w formie moleo w Nowej Wsi Wrocławskiej.Ja osobiście złego słowa nie mogę na temat moleo powiedzieć. Juz nie pracuje, poniewaz tak sie moj los potoczyło. Wynagrodzenie ZAWSZE wypłacane bylo na czas. Byla premia, nawet bony swiateczna. Zawsze z chęcią przychodzilam do pracy. Praca nie była ciężka i uważam, ze jak pracownik daje z siebie wszystko, to zostaje doceniony, a negatywne opinie to chyba pisza Ci, którzy mysla ze przychodzą do pracy na ploteczki.. wiadomo zdarzały sie i te gorsze chwilę, ale w jakiej firmie nie.. Jakos ciężko mi uwierzyć w to co sie dzieje tam teraz czytajac te opinie.. Kierownicy którzy byli tam za moich czasow, byli naprawde w porządku..

Ciekawy

Witam,czy w moleo we Wrocławiu jest jakaś poprawa ? Może są jakieś przyjęcia ?

Rozwianie Twoich wątpliwości
@Ciekawy

Jedyne co możesz przyjąć to wypowiedzenie :)

Tfu

Co to się stanęło we Wrocławiu??!!

Magda
@Tfu

moze podzielisz się szczegółami?

Joanna
@Magda

@Magda Też się chętnie dowiem pomimo tego, że ten wątek jest jednak na temat MOLEO SP. Z O.O. w Warszawie. A Ty w którym mieście tej firmy pracujesz? Jesteś zadowolona z warunków zatrudnienia w tym miejscu?

Tak nie uwierzysz ale
@Joanna

(usunięte przez administratora) Generalnie atmosfera jak na stypie. Wszyscy chodzą nerwowi, że zaraz też polecą, a została garstka. Nie ma żadnych benefitow, premii, dodatków, czegokolwiek dla pracownika. Pensje słabe. Inne firmy oferują dużo lepsze warunki, a tu wszyscy tracą cierpliwosc, a w zasadzie jej resztki. Nie walczy się o pracownika. Mieliśmy mieć mała integrację pojutrze. Aktualnie wszystko jest odwolane. Czas się ewakuować!

Zdziwiony
@Tak nie uwierzysz ale

To jak inne firmy oferują lepsze warunki to dziwi mnie to ,że jeszcze siedzicie tu jak wam tak źle. Z tego co pamiętam największe cwaniaczki zawsze gadaja,ale na zebraniu to nikt nigdy gęby nie otworzył. Porażka

@Tak nie uwierzysz ale

Dzisiaj wysłali pracowników z Wrocławia do Warszawy na wigilie pracowniczą. Wszytko opłacone przez firmę- fajny hotel, kolacje itp. Może się zmieniło teraz na lepsze?

Zostaw merytoryczną opinię o MOLEO SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w MOLEO SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MOLEO SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOLEO SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOLEO SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MOLEO SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOLEO SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 126 ocen.

MOLEO SP. Z O.O.