MOLEO SP. Z O.O.

Piaseczno

Opinie o MOLEO SP. Z O.O.

admin 2016-07-20 16:37
Czy zatrudnienie ma jakieś plusy. Dodaj opinię o firmie MOLEO SP. Z O.O. i napisz jakim naprawdę jest pracodawcę.
bis 2016-08-05 22:42
Hej, wiecie jakich zarobków może się spodziewać specjalista ds. obsługi klienta? Dziękuję za odpowiedź
Krzysztof Marczak 2017-02-08 15:36
Dynamicznie rozwijająca się firma z ogromnymi perspektywami na przyszłość. Młody, zgrany zespół ludzi mający zawsze na uwadze dobro firmy. Miła atmosfera pracy, świetni ludzie, super firma.
A.S. 2017-02-13 11:41
Solidna firma, zgrany zespół specjalistów. Bardzo miła atmosfera pracy.
Krzysiek 2017-02-13 20:12
Polecam pracę w moleo każdej zainteresowanej osobie, na prawdę nie ma się czego obawiać.
Wszystko w jak najlepszym porządku :)
PS 2017-02-28 18:46
Pracuję od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Kiedy zaczynałem pracę w Moleo to pracowało tu dosłownie kilka osób, teraz jest już kilkadziesiąt. Firma bardzo szybko się rozwija co za tym idzie szuka coraz więcej osób do pracy. Rekrutacja prowadzona jest bardzo przemyślanie, jeżeli ktoś trafi do Moleo to już tam raczej zostaje, oczywiście zdarzały się przypadki, że ktoś nie pasował do zespołu i trzeba było się rozstać, ale to były wyjątki. Każdy nowy pracownik dostaje minimum 3 miesięczny okres próbny na którym jest od razu zatrudniony na umowę o pracę. Słyszałem w firmie, że znowu ukazały się nowe ogłoszenia - szczerze polecam!
Zostaw swoją opinię o MOLEO SP. Z O.O. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOLEO SP. Z O.O.