AXENCE Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków

Opinie o AXENCE Sp. z o.o. Sp. k.

ahy 2016-08-06 15:18
Zawsze warto się załapać, ale czy atmosfera dopisuje?
Wero 2017-01-23 14:12
Dobre miejsce dla osób samodzielnych i chcących się rozwijać. Plus widok na cały Kraków. :)
Joyce 2017-04-28 21:03
Firma obiecuje, że da odpowiedź po rozmowie bez względu na wynik w ciągu dwóch tygodni, ale jest to pusta obietnica - po dwóch miesiącach nadal cisza. Zapytanie o pewne rzeczy umieszczone w ofercie pracy skwitowano żartem "a co ten nasz marketing tam wymyślił". Nie można więc ofert traktować do końca poważnie, ponieważ nie są tworzone przez osoby pracujące na danym stanowisku bądź mające o nim rzetelne pojęcie.
Były pracownik 2017-05-10 19:37
Zakładam, że firma płaci za usuwanie opinii, ponieważ swego wydaje mi się, że były tu negatywne opinie. Więc postanowiłem dodać by przypomnieć, że w firmie nie jest różowo. Niestety ciężko polecić firmę. Atmosfera w firmie niestety przeciętna. Wiele osób odeszło lub podziękowano im nagle za współpracę. Wprowadzanie nerwowej atmosfery po przez dziwne decyzje dyrekcji. Firma nie dotrzymuje tego co się ustala i zapowiada (min. brak podwyżek lub premii mimo wcześniejszych ustaleń) jak i wiele rzeczy jest przekładane co bardzo zniechęca pracowników. Mimo małej grupy pracowników (30os) dyrekcja próbuje na silę wprowadzić korporacyjne zasady, zamiast równego traktowania i wzajemnego szacunku co było przedtem.

Z pozytywnych aspektów. W firmie pracują bardzo mili i ambitni pracownicy, z którymi chce się współpracować. Fajna atmosfera wśród pracowników jak i wynagrodzenia są w porządku. Biuro w fajnym miejscu z ładnym widokiem. Warunki do pracy są na dobrym poziomie (ani zły, ani wybitny). Komputery niestety nie są najwyższych lotów, ale działają.

Czy warto się załapać? Jeżeli komuś nie przeszkadzają drobiazgi i chce zrobić swoje i zarobić to myślę, że tak. Osoby, które oczekują coś więcej od warunków współpracy i pracy, myślę że powinni się zastanowić.
Zostaw swoją opinię o AXENCE Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXENCE Sp. z o.o. Sp. k.