Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna

dolnośląskie

Opinie o Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna

kot 2016-06-28 15:21
Byłem na rekrutacji, 2 etapy z czego drugi w Warszawie. Warunki kiepskie, niska podstawa, praktycznie żadnych benefitów. W sumie nie ma się co dziwić skora w tej firmie pracuje łącznie 8 osób. Okres próbny trwa 9 miesięcy, więc całkiem sporo. Po drugim etapie nawet nikt nie raczył zadzwonić jaki jest wynik, pomimo obietnic. Ogólnie nie polecam, produkty słabo rotują w aptekach.
Nick 2016-09-07 15:54
Potwierdzam opinie "kot" szkoda czasu na rekrutację w tej firmie .
BylyPracownik 2016-12-18 06:32
Ja również potwierdzam jako pracownik. Warunki kiepskie, nawet bardzo kiepskie , a wymagania z kosmosu ! Podstawa marna,Premie nieosiągalne, czynniki na nią składające sformułowane tak, że jest ona nie do wyrobienia. A nawet jak się ją wyrobi,to premia za wykonanie planu w 100 ‰ to 200 zł !!!! Żadnych benefitow i nawet żadnych szans na to, że kiedyś w ogóle będą, kierownictwo ma parcie na wynik ( w sumie oczywiste) ale zadnej motywacji dla pracownika.rotacja pracowników ogromną, niektorzy rezygnują już po kilku dniach pracy. Ogólnie szkoda czasu na tą firmę. Nawet w CV nie robi wrażenia.
Apollo_440 2016-12-22 09:29
Nasuwa mi się w takim razie pytanie - dlaczego tam jeszcze pracujesz skoro jest tak kiepsko ?
Ta słaba podstawa to ile wynosi ? Netto ?
jeśli możesz to napisz na priva - i_inform@interia.pl

dzięki.

właśnie się zastanawiam, czy tam aplikować, więc proszę o konkretne info
BylyPracownik 2017-01-07 05:30
Ale kto tam dalej pracuje, przepraszam? Nick jako były pracownik więc jak widać nie pracuje. Podstawa na rękę 1900 zł. Premia na kwartał 200 zł za wyrobienie planu.
Zostaw swoją opinię o Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna - dolnośląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna