Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna

dolnośląskie

Opinie o Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna

kot 2016-06-28 15:21
Byłem na rekrutacji, 2 etapy z czego drugi w Warszawie. Warunki kiepskie, niska podstawa, praktycznie żadnych benefitów. W sumie nie ma się co dziwić skora w tej firmie pracuje łącznie 8 osób. Okres próbny trwa 9 miesięcy, więc całkiem sporo. Po drugim etapie nawet nikt nie raczył zadzwonić jaki jest wynik, pomimo obietnic. Ogólnie nie polecam, produkty słabo rotują w aptekach.
Nick 2016-09-07 15:54
Potwierdzam opinie "kot" szkoda czasu na rekrutację w tej firmie .
BylyPracownik 2016-12-18 06:32
Ja również potwierdzam jako pracownik. Warunki kiepskie, nawet bardzo kiepskie , a wymagania z kosmosu ! Podstawa marna,Premie nieosiągalne, czynniki na nią składające sformułowane tak, że jest ona nie do wyrobienia. A nawet jak się ją wyrobi,to premia za wykonanie planu w 100 ‰ to 200 zł !!!! Żadnych benefitow i nawet żadnych szans na to, że kiedyś w ogóle będą, kierownictwo ma parcie na wynik ( w sumie oczywiste) ale zadnej motywacji dla pracownika.rotacja pracowników ogromną, niektorzy rezygnują już po kilku dniach pracy. Ogólnie szkoda czasu na tą firmę. Nawet w CV nie robi wrażenia.
Apollo_440 2016-12-22 09:29
Nasuwa mi się w takim razie pytanie - dlaczego tam jeszcze pracujesz skoro jest tak kiepsko ?
Ta słaba podstawa to ile wynosi ? Netto ?
jeśli możesz to napisz na priva - i_inform@interia.pl

dzięki.

właśnie się zastanawiam, czy tam aplikować, więc proszę o konkretne info
BylyPracownik 2017-01-07 05:30
Ale kto tam dalej pracuje, przepraszam? Nick jako były pracownik więc jak widać nie pracuje. Podstawa na rękę 1900 zł. Premia na kwartał 200 zł za wyrobienie planu.
Kandydat 2017-07-18 08:55
Potwierdzam wszystko co jest wyżej napisane - warunki bardzo kiepskie. Szkoda czasu na jeżdżenie na rekrutację. Byłam na 2 etapie w Warszawie i jak usłyszałam warunki to się zastanawiałam, czy się śmiać, czy płakać. Dodatkowo kiepska i niedouczona kadra zarządzająca. Zatrudniają młode osoby bez doświadczenia bo nikt inny nie zgodzi się pracować za takie marne grosze.
Szeregowy 2017-09-09 16:51
Czego można spodziewać się na drugim etapie rekrutacji ? Jakie samochody są dla Przedstawicieli ?
Zostaw swoją opinię o Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna - dolnośląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avet Pharma Rafał Biskup Spółka Komandytowo-Akcyjna