Moderator Inwestycje sp. z o. o.

Bydgoszcz

Opinie o Moderator Inwestycje sp. z o. o.

dżon 2016-08-06 13:15:02
jak się chcę zatrudnić u was jako kucharz to widzę że doświadczenie w przygotowywaniu dań amerykańskich jest konieczne - ale to jest jednak frazes i ogólnik - możecie mi konkretniej i merytorycznie bardziej napisać o tym wymaganym doświadczeniu?
abc kandydatka 2016-12-10 15:32:33
Młody właściciel to taki cwaniaczek ;) ... firma niestety kombinuje jak może i proponuje zatrudnienie na umowę zlecenie w kilku firmach - co więcej! z rozmowy kwalifikacyjnej można było wywnioskować, że najlepiej to praca bez żadnej umowy. Na stanowisko księgowej w firmie to chyba już naste ogłoszenie w tym roku. Pracodawca zapytany wprost co jest przyczyną tak częstego zapotrzebowania na księgową ma problem z jednoznaczną odpowiedzią. Rozmowa kwalifikacyjna mało fajna - młody właściciel dumny jak paw, niby próbuje być sympatyczny, ale słabo mu to wychodzi. ;) Nie wiem jaka jest atmosfera w firmie, ale po rozmowie kwalifikacyjnej stwierdziłam, że nie chciałabym tam pracować - głównie z powodu "szefa" - zadufanego w sobie Chłopca, który zapewne bez pomocy Taty - nic by w życiu nie osiągnął. Niby firma chce być szanowana na rynku, a problemem jest dla niej zatrudnienie na umowę o pracę. Wstyd! Nie polecam...
nienaiwniak 2017-01-03 20:55:08
@abc kandydatka: Ty piszesz to na zlecenie konkurencji? Jak długo trwała ta "rozmowa" (o ile na jakiejkolwiek byłaś), bo skoro tyle wywnioskowałaś, to chyba nie po 5 minutach, ale grubych godzinach. No jak rozmowy kwalifikacyjne tam tak długo trwają, to już jest znęcanie się nad kandydatem. To po prostu jest jakieś... Imperium Zła. Sprawdź, czy Ci dowodu nie skserowali i nie nabrali na Ciebie "nastu" chwilówek.
abckandydatka 2017-01-06 20:54:31
@naiwniak ... zadna konkurencja! to bylo stanowisko ksiegowej i rozmowa nie trwala 5 minut a co najmniej 25. Napisalam jak bylo. Zloz cv na stanowisko ksiegowego idz na rozmowe i sie przekonaj - o umowie o prace zapomnij. Umowa zlececenie owszem ale w 3 firmach bo jak sie zorientujesz moderator kilka firm ma! Jak to okreslil mlody wlasciciel "jakie to ma znaczenie jaka forma zatrudnienia, wazne by kasa sie zgadzala" .... takze .... jednym to odpowiada, mi nie. Glowna ksiegowa to malo do powiedzenia ma bo jedyne pytanie jakie zadala na rozmowie to "ile chce Pani zarabiac" ;) pozdrawiam!
Zostaw swoją opinię o Moderator Inwestycje sp. z o. o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moderator Inwestycje sp. z o. o.