LKR Recykling Sp. z o.o.

Otwock (okolice)

Opinie o LKR Recykling Sp. z o.o.

kum 2016-08-14 14:28
zastanawiam się nad podjęciem u was pracy jakie kierowca kat B. - jak to jest z pracę w weekendy u was?
Iza 2017-08-08 19:03
Pojawiła się oferta pracy na stanowisku Kierowcy (kat. B lub B+C). LKR Recykling Sp. z o.o. oferuje umowę o pracę. Często ten rodzaj umowy przyciąga potencjalnych zainteresowanych. Ale zastanawia mnie czy można liczyć na pozapłacowe wynagrodzenie w postaci systemu benefitowego? Dodatkowa opieka medyczna, dofinansowanie do kart multisport/fitprofit. Czy coś takiego funkcjonuje w firmie?
Pracownik 2017-09-14 12:55
Fajny pracodawca. Polecam
Iza 2017-09-14 14:31
@Pracownik - a możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w LKR Recykling? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Co konkretnie sprawiło, że polecasz firmę jako pracodawcę? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.
Czarek 2017-09-15 09:28
Fajny pracodawca. Płaca terminowo ostatniego na koncie. Dobre warunki. Korzystne stawki. Pracuje już dlugo i nie narzekam.
Grzegorz 2017-09-19 17:39
Polecam. Pracuje tam od kilku lat i nie narzeka.
Czarek 2017-09-20 10:54
Dobre, wysokie stawki. Umowa o pracę.
Zostaw swoją opinię o LKR Recykling Sp. z o.o. - Otwock (okolice)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LKR Recykling Sp. z o.o.