AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.

firma 2016-09-12 10:27
Nic szałowego, poczytaj opinie do Aurus Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. bo to to samo chyba, że znowu komentarze pokasują.
edr 2016-10-03 14:02
czesc no dobra ale to chociaz czy takie nadgodziny s,ą płatne? bo to wiadomo ze roznie bywa w niektorych firmach placa w niektocyh nie ja uwazam ze za to jednak powinny byc jakies dodatkowe pieniadze..
odpowiedź 2017-01-09 17:31
Nadgodziny nie są płatne, płacę zasadniczą też na rozmowie obiecują inną niż później dają na umowie. Sporo mieszania i wydlenia oczy.
pracownik 2017-04-05 05:35
Chętnie poznamy nazwisko tej osoby której obiecaliśmy coś innego niż miała na umowie, skoro w AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów zatrudniamy na umowę tylko trzy osobę i jest to osoby wchodząca w skład zarzadu i zarządzające spółką. Pozostale osoby zatrudniamy tylko w oparciu o inne rodzaje umów. Frustratom życzymy znalezienia swojego idealnego miejsca na ziemi. Może do końca życia uda im się znaleźć.
Zostaw swoją opinię o AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AURUS Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o.