logo Attic Media

Attic Media

mazowieckie

Opinie o Attic Media

ss 2016-08-06 22:40
Wymogi zawsze trzeba spełniać, choćby miałyby być one ogólne, ale najważniejsze jest to, że atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach. W końcu dbałość o dobre stosunki przyczynia się nie tylko do zadowolenia pracowników, ale i do sukcesu w firmie.
Iwona 2017-05-26 11:26
@ss długo już pracujesz w Attic Media? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Jakie są dla Ciebie największe jej plusy? Z jakich możliwości rozwoju oferowanych przez firmę udało Ci się skorzystać?
Obecnie trwa również rekrutacja na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Attic Media oferuje między innymi narzędzia pracy (w tym samochód) oraz możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda codzienna praca w tym dziale firmy?
Zostaw swoją opinię o Attic Media - mazowieckie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Attic Media