Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.

53-331 Wrocław

Opinie o Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.

babik 2016-10-03 18:04
Polecam firmę. Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera
pawel 2016-10-09 20:25
no niby sie nie pokazalo ale podejrzewam, ze smiao mozesz do nicha nawet napisac wiaomosc i zapytac czy przypadkiem nie poszukuja kogos nowego na staowiska pracy u nich
Qwert 2017-08-22 05:17
Nie wypłacają wynagrodzenia za pracę, tłumacząc się problemami finansowymi firmy
Julita 2017-08-25 01:23
@babik widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. Mógłbyś jednak powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? @Qwert ile razy Ci się to zdarzyło, że nie wypłacili Ci wynagrodzenia? Może warto to zgłosić.
NiePolecam 2017-08-29 09:55
Problemy z podpisaniem umowy, przeciągają w nieskończoność podpisanie dokumentów i trzeba się ciągle o to upominać i dopraszać. O nieterminowym zgłaszaniu pracowników do ubezpieczenia nie wspomnę. Zdecydowanie nie polecam ani przyszłym pracownikom, ani potencjalnym klientom.
Julita 2017-09-19 19:38
@NiePolecam czy podpisałaś w końcu umowę? Ile to trwało? Czy wiesz z jakiego powodu tak przedłużali? Czy oprócz tego coś jeszcze nie podoba Ci się w pracy w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.?
Zostaw swoją opinię o Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o. - 53-331 Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kovacs & Partners Consulting Group Sp. z o.o.