Opinie o Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz w Warszawa

Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego.

Anna Nowy wpis

widzę, że coś niechętnie się tu o zarobkach rozmawia, takie niskie? :( a ogólnie to wiadomo ile osób obecnie jest tu zatrudnionych i na jakich warunkach? Często zdarzają się jakieś rotacje?

Margaret Nowy wpis
@Anna

Bez szału, nie liczyłabym również na perspektywy rozwoju i awansu. Zresztą tam nie bardzo jest gdzie awansować.

Jak jest z pakietem medycznym w Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz? Można dołączyć rodzinę?

Nie ma żadnego pakietu...

Jarosław
@Ania

Skoro nie ma żadnego pakietu to w takim razie, czy pracodawca ten poza pensją podstawową oferuje jakieś benefity? O to samo zapytała Cię Ala, więc może zechcesz to napisać? Zachęcam do dyskusji również inne osoby, które mają wiedzę w tym zakresie. Dobrze by było to ustalić.

Margaret Nowy wpis
@Jarosław

Nie ma żadnych benefitów

@zainteresowana

Jakie są zarobki jako "nauczyciel" w Akademii Nauki?

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Ala

@Ania a to co w takim razie pracodawca oferuje oprócz pensji ?

Migotka
@Ala

Nic, w AKN nie licz na nic poza pensją, pracodawca nie oferuje żadnych benefitów.

Trener

Praca wymagająca zaangażowania, ale dająca też dużo satysfakcji. Zainteresowanie klientów na tyle duże, ze brakuje miejsc. Pełne zadowolenie ze współtworzenia sukcesów.

Aneta

@obecny pracownik a jak wygląda kwestia szkoleń dla pracowników pod kątem pracy z klientem? Czy Akademia Szybkiej Nauki organizuje takie szkolenia, aby podnosić kwalifikacje osób przez siebie zatrudnianych? Czy jest w firmie możliwość uzyskania awansu? O wyborze miejsca pracy bardzo często decyduje to, czy można tam liczyć na rozwój zawodowy. Dla osób, które rozważają wysłanie do Akademia Szybkiej Nauki swojego cv, będzie to istotna informacja.

obecny pracownik

Od 2016 pracuję w Akademii , jak ktoś chce pracować to jest zadowolony , praca z klientem interesująca i wymagająca odpowiedniego podejścia , doceniana jest inicjatywa i odpowiedzialność , każde zadanie należy wykonać od początku do końca tak by opinia o usługach potwierdzała naszą renomę rewelacyjnego ośrodka szkoleniowego

Aneta

@pracownik wpisy, które są zgodne z regulaminem zawsze pozostają na forum, niezależnie od tego czy wyrażają negatywne czy pozytywne opinie. Każda wypowiedź powinna być zgodna z prawdą, merytoryczna, a co za tym idzie, pomocna dla osób, które poszukują pracy. W związku z tym proszę Cię, skoro jesteś pracownikiem Akademia Szybkiej Nauki, o podzielenie się swoim zdaniem odnośnie tej firmy jako miejsca pracy. Będzie to cenna wskazówka dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem tam swojego cv.

@Aneta

W Akademii pracują obecnie bardzo kompetentni ludzie i chwalą sobie pracę. O zdrowie każdy troszczy się sam, zresztą zarobki pozwalają na prywatną opiekę. O czym tu pisać skoro każdy jest zadowolony i dawno słabi się wykruszyli? Myślę, że temat jest do zamknięcia i niepotrzebne wałkowanie tego samego nie ma sensu. Jeżeli się chcesz przekonać i Cię tak bardzo interesuje to po prostu zadzwoń, umów się przyjdź i zobacz.

Aneta

@aktualny współpracownik a jakie są warunki zatrudnienia? Czy można liczyć na wypłacenie premii uznaniowych, wypłacanych do podstawowego wynagrodzenia? Akademia Szybkiej Nauki oferuje pracownikom dodatkowe bonusy, takie jak na przykład prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty sportowej? Takie informacje mogą być bardzo interesujące dla osób, które chciałyby wysłać tam swoje cv.

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

aktualny współpracownik

Po 20-tu latach współpracy widzę bardzo duże zmiany na lepsze. Super opinie kursantów, mnóstwo zadowolonych klientów. Liczne interesujące projekty. Dobry i zgrany zespół, który wie co do niego należy i jak należy pracować. Słabi współpracownicy/pracownicy zwalniani są maksymalnie po 2,3 miesiącach. Moim zdaniem to czas kiedy nie zdążą narobić jeszcze kłopotów

Tomasz

Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty. Jak ktoś chce pracować to nie narzeka!

Ulka

Szkoda, że pracownicy akademii nie piszą jak się pracuje.

Mama

Akademia Szybkiej Nauki ma fajne kursy. Moje trzy córki były z nich bardzo zadowolone.

Kursantka

Witam wszystkich serdecznie. Do Akademii chodzą moje wnuki, a ja uczestniczę w kursie języka angielskiego. Polecam, rewelacyjni lektorzy z bardzo dobrym podejściem do nauczania. Po raz pierwszy czuję, że się potrafię porozumie w języku angielskim

Grupa IO

Moi Drodzy i Wielce Szanowni, z Akademią Nauki Pana Tadeusza Buzarewicza zetknąłem się ponad rok temu. Pierwsze wrażenie jakie odniosłem? Miejsce pełne energii oraz pozytywnie ukierunkowanych osób. Zarówno wykładowcy jak i personel pozanaukowy, to osoby o wysokiej kulturze osobistej, którzy ponad wszystko stawiają spokój, opiekę oraz dobro powierzonych Akademii naszych pociech. Zróżnicowany program nauczania, oraz pomysłowość wychowawców daje się odczuć w całej placówce. Odpowiednio dobrany program nauczania, sprawiają że Akademia Nauki jest jedną z najlepszych placówek tego typu. Moją największą uwagę zwróciło staranne przygotowanie ferii zimowych, które jak się dowiedziałem, każdego roku mają inną choreografię oraz tok nauczania, zapewniając tym samym swoim podopiecznym (naszym dzieciom :-) pełny komfort nie tylko w sferze zabawy, ale również w dziedzinie nauki oraz odkrywania nowych, ciekawych doświadczeń, a w końcu o to chodzi. Akademia Nauki to jednak nie tylko dzieci, również osoby dorosłe mogą liczyć na w pełni przygotowany program nauczania nie tylko języków obcych, ale również kursów takich jak: Adobe, druk 3D czy trening zapamiętywania. Podsumowując, jako osoba która jest absolwentem Akademii Nauki Tadeusza Buzarewicza, mogę w pełni polecić tę placówkę, jako miejsce w którym wszystko jest dopięte na "ostatni guzik". Gratuluję pomysłowości Panie Tadeuszu i Życzę samych sukcesów.

Aneta

@MJW i czym się zajmujesz przez te 18 lat w Akademii Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz? Jesteś trenerem? Czyli jak jakiś informatyk szuka tam pracy to raczej się nie napracuje i stąd niższa pensja?

MJW

Współpracuję z akademią 18 lat (niemal od początku). Od lat stabilna, pewna pozycja, ciekawe projekty, niezłe zaplecze techniczne, niejednokrotnie informatycznie zbyt rozrośnięte. Przewinęło się przez ten czas wielu informatyków /lepszych, gorszych/ których w większości znałem. Moim zdaniem nie ma tam pracy na stały etat dla informatyka. Raz na tydzień, czy dwa przydadzą się, głównie do hardwaru. Administracyjnie ustawione serwery nie wymagają na ogół "opieki"

Aneta

@Pracownica sekretariatu jasne rozumiem, ale może w takiej sytuacji warto powiedzieć o tych utrudnieniach szefowi? Gdybyście ustaliły z nim może jakiś plan działania lub przychodziły do jego gabinetu i pytały co zaplanował, żeby wpisać do kalendarza byłoby łatwiej. Czy myślisz, że to rozwiązanie coś da?

Aneta

@Pracownica sekretariatu w jaki sposób pracę z klientem utrudnia szef? Co masz na myśli? Możesz wytłumaczyć swoją wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz - Warszawa

• Jak się pracuje w Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz?

Kandydaci do pracy w Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz
2.5/5 Na podstawie 28 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042