Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz

Opinie o Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz

Tomek 2013-10-02 14:58
Bardzo słaba kadra języków obcych w Akademii Nauki ul. Nowogrodzka 49. Co pół roku zmienia się nauczyciel. często takie osoby są nieprzygotowane, agresywne wobec dzieci i młodzieży. Już nie mówiąc, że non stop się spóźniają na prowadzenie zajęć ! To jest jakiś żart ! Zmarnowana kasa przez cały rok. Aż moje dzieci zdążyły się zniechęcić do nauki ;(
daj 2016-08-05 23:22
Hej, a wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźc u nich zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, bo w końcu dbają o stabilne zarobki, co jest dobrym znakiem.
Pracownica sekretariatu 2016-12-27 15:31
Zarobki nienajgorsze, umowę o pracę można dostać bez problemu, ale nikomu nie polecam pracy tam. Właściciel jest człowiekiem despotycznym, wybuchowym, który nie szanuje pracowników i uprawia mobbing w najczystszej postaci. Normą jest wyzywanie ludzi od debili na korytarzu przy wszystkich, zdarza się, że przy klientach. Dodatkowo w firmie panuje chaos i burdel, nie ma zakresu obowiązków, każdy robi wszystko i ostatecznie zawsze jest nierobem co odsiaduje "dupogodziny" i tylko mu płacić trzeba. Telefony podczas urlopów, zwolnień lekarskich są normą, tak samo jak oczekiwanie nadgodzin, wymaganie dyspozycyjności 24h na dobę. BARDZO duża rotacja. Wytrzymałam 1 miesiąc i w tym czasie przewinęły się 4 osoby, które również odeszły nawet szybciej niż ja.
Były pracownik 2017-01-24 09:15
Jeśli cenisz sobie własne zdrowie psychiczne i dobrą atmosferę w pracy omijaj tą firmę z daleka.
Zostaw swoją opinię o Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz