Opinie o Kolagen NCN Polska Sp. z o.o. w Podkarpackie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kolagen NCN Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kolagen NCN Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolagen NCN Polska Sp. z o.o. w Podkarpackie

aktualny pracownik Nowy wpis

Kochani, czytam co jakiś czas Wasze komentarze i w tym momencie sprawy zaszły już na tyle daleko, że niestety muszę interweniować. Jestem aktualnym pracownikiem firmy i dla mnie, jak i dla grona moich kolegów i koleżanek, którzy pracują w firmie, oddając jej serce, Wasze opinie są krzywdzące i dalece niesprawiedliwe. Przede wszystkim piszę teraz jednak jako człowiek, który potrafi zdroworozsądkowo analizować to co się dzieje i stara się wyciągać uczciwe wnioski, o które też proszę i Was. Ale od początku... Czytam, że tak źle zostaliście potraktowani przez firmę... Dlaczego nikt jednak nie napisał, że jako handlowcy dostaliście nowe Toyoty Auris, nowe telefony i laptopy, by Wasza praca była jak najbardziej komfortowa. Przeszliście szkolenia, otrzymaliście materiały informacyjne, promocyjne i reklamowe. Dostaliście wszystko a nawet więcej, gdyż większość handlowców w Polsce może tylko pomarzyć o takim zapleczu do wykonywania pracy. Czemu nie napisaliście, że przez kilka miesięcy pracy większość z Was nawet nie zarobiła na swoje pensje? Dostawaliście co miesiąc nowy kredyt zaufania od firmy, którego co miesiąc nie byliście w stanie wykorzystać. Co to za handlowcy, którzy nie potrafią nawet zarobić na swoje utrzymanie? Odpowiedzcie przed sobą uczciwie - gdybyście to Wy prowadzili własne firmy i zatrudnialibyście handlowców, to ile czasu trzymalibyście ich nie widząc efektu działań. Jak wiecie koszt każdego pracownika to kilka ładnych tysięcy złotych. Pomnóżcie to przez te wszystkie miesiące i przez kilkunastu pracowników a wyjdzie Wam ogromna kwota, którą ktoś musiał wyłożyć z własnej kieszeni, byście teraz mogli pisać o jego rzekomej nieuczciwości. Pytam, gdzie jest ta nieuczciwość? Ktoś dał Wam szansę a Wy nie wykorzystaliście jej. Czy Wy czasem nie pomyliliście pojęć? Czy nieuczciwość wg Was w tym przypadku, to nie jest czasem zwyczajny brak zgody firmy na dalsze akceptowanie braku efektów Waszej pracy? Czyli krótko mówiąc... jak było można oszukiwać i ciągnąć z firmy to ok, ale jak firma powiedziała dość, to nagle jest nieuczciwa? Tak? Ta firma wielu z Was dawała szanse przez prawie rok? Prawie rok, bez efektów Waszych działań! Czy Wy prywatnie zdobylibyście się na to, by wydać sumarycznie kilka milionów złotych z Waszej kieszeni mając nadzieję, na uczciwość pracowników a tu nie dość, że (usunięte przez administratora) to jeszcze na domiar złego na finale zostajecie jeszcze oszukanymi i oczerniani bez powodu. Odpowiedzcie nie przede mną, ale przed swoim sumieniem. Czemu nie napisaliście jak oszukiwaliście firmę robiąc fikcyjną sprzedaż, oszukiwaliście system sprzedażowy a na finale jak wszystko wyszło na jaw, uciekliście na zwolnienia lekarskie. Wszyscy teraz leczycie się psychiatrycznie ... Well... A to niedobra firma. Czemu nie napisaliście, że większość osób została zwolniona dyscyplinarnie , gdyż ogrom zarzutów, nadużyć i oszustw była tak ogromny, że Zarząd firmy nie miał innego wyjścia? Czy sądzicie, że to łatwa sytuacja dla jakiejkolwiek firmy? Zatrudniać pracowników, płacić im, szkolić, dawać niezbędne narzędzia pracy a na finale dowiedzieć się, że jest się oszukiwanym niemalże na każdym kroku a na finale jeszcze na domiar złego dostać od pracowników niemalże w jednym czasie komplet zwolnień lekarskich? Szkoda, że widzicie tylko jedną stronę medalu. Ale jak widać taka Wasza natura… Opluć, sponiewierać, zniszczyć. Czemu nie macie w sobie na tyle dojrzałości, wewnętrznej uczciwości oraz prawości, iż wylewacie jad w internecie zamiast zwyczajnie spojrzeć w lustro i najpierw rozliczyć samych siebie z własnych czynów. Wiem, że to trudne, ale tylko tak jest uczciwie. I pamiętajcie, że każdy kij ma dwa końce. Jak mawiał świętej pamięci prof. Bartoszewski: „Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto”.

Ktoś kto wie i zna Nowy wpis
@aktualny pracownik

Żadna szanująca się firma nie pozwoli sobie na prawie roczne utrzymywanie pracownika, który oszukuje robiąc fikcyjne zamówienia...gratuluję i podziwiam system pracy całą logityke i linię produkcyjną w Szwajcarii. :-) Firma Kolagen to rzetelni i kompetentni ludzie to nasze czasy obecny rynek i oczekiwania klientow, nie są gotowe na ten produkt.... cóż wyprzedzacie epokę ! Pozdrawiam

Pracownik Nowy wpis

Pracodawca nie płaci wynagrodzenia.!!!

pracownik Nowy wpis

ZWALNIANIE LUDZI DYSCYPLINARNIE hmmm co tu dużo mówić masa ludzi na L4 nie da się pracować w takich warunkach. Kierownicy na L4 , dyrektor też. Masakra jakaś wypłaty to jest cud jak ktoś zobaczy na czas i w pełni na koncie 10go.

nie jestem śmieciem

Ja również przekonałam się na własnej skórze... PRACODAWCA NIE PŁACI NA CZAS a jeśli zapłaci to samą podstawę!! Umowy zmieniane kilka razy, aneksy do umowy, umowy na 2 miesiące potem na miesiąc itd... ŻENADA co zresztą mówią sprawy w sądzie które na dniach ujrzą światło dzienne.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kolagen NCN Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

ŻADEN z byłych czy obecnych pracowników nigdy nie napisałby takich opinii jak trzy osoby powyżej (fikcyjne osoby). Pracodawca jest oszustem. Nie wypłaca premii, a podstawy nie ma na koncie na czas, były nawet przypadki, w których część pracowników otrzymała wypłatę w ratach. Brak szacunku do pracowników. Radzę trzymać się z DALA od tej firmy.

Blayd
@pracownik

Zgadzam się z Tobą w 100 % , śmieszni są pisząc pozytywne opinie żeby polepszyć wizerunek. Jestem jedna z osob z bylych pracownikow i znam kilka osob ktore rowniez pracowaly, zadna z tych osob nie powie ulamka dorego zdania.Firma porażka.

Czuję, że w tym miejscu docenia się moją pracę i odpowiednio wynagradza

ZofiaSZ92

Fajna atmosfera, płaca zawsze na czas, jasne warunki zatrudnienia, cieszę się, że pracuję w Kolagenie ncn :)

Andrzej Rozenek

Pracuję drugi miesiąc w dziale sprzedaży i póki co nie mam im nic do zarzucenia. Jest fajnie, są możliwości rozwoju i płaca też spoko.

piotr k uwazajcie na tego czlowieka oszusci karza sprzedawac towar i wiecej sie u klienta nie pokazywac

@pracownik

Dzień dobry, zapewniamy że dokładamy wszelkich starań, aby jakość wykonywanej przez naszą załogę pracy nie budziła wątpliwości etycznych, a nasze podejście do każdego Klienta stało na najwyższym poziomie, więc taka sytuacja nie mogła mieć miejsca w naszej firmie.

Ph

Popieram w 100% moich poprzedników, odradzam tam pracę,

@Ph

Chcielibyśmy dowiedzieć się z czego wynika Twoja opinia. Prosimy o więcej szczegółów.

Również pracownik

Popieram w 100% pierwszą opinie. Brak przyszłości firmy na polskim rynku.

@Również pracownik

Prosimy o szczegóły zaistniałej sytuacji, postaramy się ją wyjaśnić :)

Masakra, proponuję trzymać się jak najdalej od tego pracodawcy.

Zespół Kolagen NCN

Witaj, chcielibyśmy dowiedzieć się z czego wynika Twoja opinia. Prosimy o podanie szczegółów - postaramy się wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kolagen NCN Polska Sp. z o.o. - Podkarpackie

Kolagen NCN Polska Sp. z o.o.