KMD Poland Sp. z o.o.

Opinie o KMD Poland Sp. z o.o.

kandydat 2016-07-01 15:20
Dwie panie mnie "przesłuchiwały". Obie niekompetentne na swoje stanowiska. Pytania o wszystko tylko o nie o konkrety z doświadczenia i wiedzy. Ostatecznie decyzja o nieprzyjęciu do pracy popchnięta własną intuicją obu pań. Panie nie zaprezentowały żadnych umiejętności miękkich, a takich oczekiwały ode mnie. Praca rzekomo w grupie na indywidualnym stanowisku.
ja 2016-09-27 14:35
jak na razie jestem w trakcie rekrutacji- ale bardzo mocno wątpię czy się zdecyduję. Starsznie nie profesjonalne hr-y i mam wątpliwości czy dalej nie będzie tak samo.
spectator 2016-09-29 02:01
znowu ktoś masowo i pewnie niebezinteresownie wykasował opinie
amako 2016-10-03 13:59
no to jak ktos szukaja pracy to moze sie tutaj sprobowac zatrundic na przyklad jako specjalsitya do spraw obslugi klienta tylko musi tutaj znac jezyk niemiecki albo wloski
Duńczyk 2017-01-15 14:57
Jak w IT mają kilka ogłoszeń. Jakie płace. Warunki. Czy jest to HUB dla dunoli. Jakie możliwości rozwoju
plik 2017-02-20 23:35
koledzy co tam pracuja maja zla opinie, bałagan, jestes wyrobnikiem dla dunczykow.
Pani 2017-03-01 12:49
Rozmowa o pracę w języku angielskim przez dwie panie. Pani z HR zupełny brak szacunku do kandydata- była wpatrzona w monitor laptopa przez całą godzinę. Aż trudno było w to uwierzyć.. Wrażenie ogólne kiepskie, chociaż może jest inaczej...
Zostaw swoją opinię o KMD Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KMD Poland Sp. z o.o.