4W Drive Limited

Wrocław

Opinie o 4W Drive Limited

janna 2016-08-07 14:36:34
czy skoro jako kierowcy, gdybym się oczywiście zdecydowała na zatrudnienie u państwa, wiem że otrzymuję kartę paliwową do bezgotówkowego tankowania - ona służy wyłącznie do użytku wobec samochodu służbowego czy mogę z niej również prywatnie korzystać?
Karol J. 2016-11-16 00:05:54
Można korzystać prywatnie bez ograniczeń.
Karol J.
Oszustwo i wyzysk w 4 drive limited 2016-11-16 18:57:50
Ta firma to jakieś kpiny... Podczas 12 godz pracy bo tyle wynosi zmiana trzeba wyrobić 200zl obrotu przy czym trzeba byc zalogowanym 11h na aplikacji UBER co nie jest łatwe, stawka podstawowa wynosi 100zl czyli jakieś 8,5zl za godz o ile sie zrobi ten obrót. Zmiany są dwie od 7-19 i od 19-7, zaczynajac prace o 7 nie raz zdarzyło mi sie czekać na samochód ponad dobre pół godz na parkingu bo tam znajduje sie miejsce pracy, kolejne pół godz schodzi na tankowanie bo takie są kolejki na stacji przed godz 19 a trzeba zdać samochód zatankowany do pełna, czyli juz wychodzi ze nie można sie wylogować z aplikacji, a gdzie jest czas na toaletę czy cos zjeść... żarty jakieś, bo będąc zalogowanym mniej niż 11 godz są jakieś kosmiczne potrącenia, kierowniczka oddziału zupełnie nie kompetenta próbuje uciąć ile sie da bez żadnych skrupułów, za tydzień pracy dostałem wynagrodzenie lekko ponad 300 zł z czego 200 zł mi ucięła,co wychodzi 5zl na godz NIE POLECAM NIKOMU TEJ PRACY wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk...
Antoś 2016-11-21 02:16:08
W Warszawie to samo albo gorzej. Koordynatorem była taka miękka faja Karol. Jakiś słoik czy coś.
Jak napisał maila to trzeba było używać słownika żeby skumać o co chodzi. Wyszłem, poszłem, przyszłem wiocha w całej okazałości. Ale właściciel ma podobno do niego słabość.
I co zrobić?
Miłość nie wybiera.
Uważajcie i nie dajcie się oszukać.
Karolina 2016-11-22 21:43:01
Spokojnie. Podobno za chwilkę będą mieli zakaz wykonywania działalności w Polsce i Anglii.
Karol J. 2016-11-28 02:12:47
Oszustwo, złodziejstwo to cechy tej firemki.
Rejestracja w Anglii żeby nie płacić podatków i ubezpieczenia w Polsce.
Że Uber pozwala na takie działania ?
Zostaw swoją opinię o 4W Drive Limited - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4W Drive Limited