"B&B LA FONTAINE" S.C. PIERRE GAILLARD, ANNA MADEJ

Kraków

Opinie o "B&B LA FONTAINE" S.C. PIERRE GAILLARD, ANNA MADEJ

gbdf 2016-08-13 21:02
Fajnie, że zapewniają odpowiednie szkolenia bo wtedy prościej wykonywać swoje obowiązki, ale ciekawe czy w najbliższym czasie pokaże się ogłoszenie na specjalistę ds. sprzedazy usług, bo mogą oni liczyć na dobre zarobki.
Andrzej 2017-01-06 21:47
Sfrustrowany mały właściciel, wyładowujący swoje złości na pracowników. Zdecydowanie przedmiotowe podejście do pracownika. Praca na umowę zlecenie, przy zaniżonej stawce na umowie. Brak rozgraniczenia pomiędzy pracownikiem hotelu a restauracji. Pracownicy hotelu bez badań sanepidowskich pomagają w restauracji. Warunki pracy, poniżej krytyki. Brak zaplecza socjalnego z prawdziwego zdarzenia, szatnia, miejsce gdzie można wypić herbatę, cokolwiek. najlepsza restauracja francuska w Krakowie? Do czasu aż gość zobaczyłby jak wygląda zaplecze i magazyn.
Joanna 2017-04-18 15:45
Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko kucharza. Zamierzacie aplikować? B&B LA FONTAINE zapewnia między innymi umowę o pracę oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje. Co możecie powiedzieć kandydującym na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku?
Zostaw swoją opinię o "B&B LA FONTAINE" S.C. PIERRE GAILLARD, ANNA MADEJ - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "B&B LA FONTAINE" S.C. PIERRE GAILLARD, ANNA MADEJ