InterCall Center sp. z o.o.

Opinie o InterCall Center sp. z o.o.

karl 2016-10-11 10:34
Polecam można nieźle zarobić
Jaga 2016-10-11 10:55
Pracuję w intercall center od czerwca. Bardzo mi się podoba !!! SUPER Kierowniczka !!!! nigdy jeszcze takiej nie miałam ! dobre zarobki. wypłata zawsze jest na czas. Fajna atmosfera, (jeśli sami ją stworzymy). ;-) ogólnie firma jak dla mnie na 5 !
Jaga 2016-10-11 11:37
Dobre zarobki, SUPER Kierowniczka !!!! Jeszcze nigdy nie miałam tak empatycznej przełożonej.
Wypłata zawsze na czas. Fajna atmosfera. Przychodzę do pracy z wielką przyjemnością :-)

Intercall Center Polecam !
Silvia 2016-10-11 11:40
prócz zarobić jest świetna atmosfera i z zespołem i z kierowniczką :)
E. 2016-10-14 09:57
Pracuję w InterCall Center od kilku miesięcy i każdego dnia przychodzę do pracy z przyjemnością czekając na spotkanie zawsze uśmiechniętej kierowniczki i koleżanek :) Nigdy w żadnej firmie nie spotkałam się z tak miłą i przyjemną atmosferą oraz z tak fajnym podejściem do pracownika. To firma w której liczy się zdanie osób zatrudnionych i zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony przełożonych :) I co najważniejsze dla pracowników - bardzo dobre zarobki i wypłata ZAWSZE na czas! :-)
sds 2016-10-17 09:45
A czym innym miałby zajmowac się konsultant z jezykiem niemieckim?
E. 2016-10-17 10:45
Rozmowy z klientami są wyłącznie w języku obcym więc trzeba mieć opanowaną jego znajomość na tyle, aby móc swobodnie się nim posługiwać. Znajomość języka jest oczywiście weryfikowana na rozmowie wstępnej
E. 2016-10-19 08:45
Póki co pracujemy w języku hiszpańskim, włoskim i niemieckim :)
Amy 2016-10-21 12:24
Łatwo się dostać, bo wymagania są niskie. Można też nieźle zarobić. Niemniej jednak praca jest bardzo stresująca, trzeba działać jak w zegarku, a umowy są śmieciowe.
Lenka 2016-10-21 12:53
Presja czasu jest standardem w każdej firmie. Każdy, kto ma doświadczenie w tej branży, jest tego świadomy. Wszędzie wyliczany jest efektywny czas pracy, liczą się wyniki i robi się wszystko, żeby firma była opłacalna. Tylko wówczas przedsiębiorstwo ma rację bytu. Amy, chyba nie pracowałaś tam zbyt długo, albo przeoczyłaś fakt przydzielania kart FitProfit. Od niedawna możemy korzystać z tego systemu. Zapraszamy do nas. Stawiamy na umiejętności językowe! Dla nas ważne jest, aby pracownik mógł zarobić przyzwoite pieniądze i to się z sukcesem udaje!
Henryk 2016-10-21 15:02
Stawiacie na umiejętności językowe? Przecież Wy tam bierzecie wszystkich...
Zadowolony pracownik 2016-10-25 11:01
Amy czy Ty nie pomyliłaś firm?
Liebe 2016-10-25 11:31
Jako były pracownik baaardzo polecam firmę. Pracowałam w zespole niemieckojęzycznym całe wakacje. Super atmosfera, wyrozumiałe szefostwo, dobre pieniądze zawsze na czas. Wiem, że nie ma szans aby dogodzić wszystkim i tym niezadowolonym życzę aby znaleźli pracę swoich marzeń - chociaż wiem że z charakterem niektórych nie będzie to nigdy możliwe. Gorące pozdrowienia dla wspanialej ekipy :)
Amy 2016-11-04 07:21
(usunięte przez administratora) Bardzo poleciłabym mojego poprzedniego,jak rowniez obecnego pracodawce (usunięte przez administratora) bo cenie sobie prawa pracownika. (usunięte przez administratora) Taka defensywa mowi sama za siebie.
Artur Dent 2016-11-11 18:10
Z czego wynika zatem fakt, iż pracownicy w IC zmieniają się przeciętnie co dwa-trzy miesiące?
we Włoszech wychowana 2016-11-22 15:35
Od sierpnia pracuję w IC i polecam naprawdę bardzo :) Jeśli znasz dobrze język to faktycznie wymagania są niskie. Od momentu oddalenia dwóch pracowników panuje tu świetna atmosfera! Dosłownie wszyscy teraz czujemy się swobodnie i przyjaźnie witamy każdy dzień pracy. Zespół się rozrasta więc jest co raz ciekawiej. Praca jest ok, ale oczywiście trzeba mieć podejście, do tego doliczmy kartę Fit-Profit, dobre zarobki, prace od pn do pt (9/17) i w porządku, na luzie kierowniczkę.
Jeśli znasz język: włoski, hiszpański lub niemiecki i akurat szukasz pracy bądź myślisz o jej zmianie to polecam i zapraszam :)
Marco 2016-11-28 11:11
Artur, nie do końca. W CC pracują studenci, którzy rzeczywiście pracują kilka tygodni, czasem miesięcy. Jest też spora część grupy, która zamierza zakotwiczyć tu na dłużej. Uważam, że doświadczenie w CC jest jednym z bardziej docenianych przez przyszłych pracodawców. Praca nie jest łatwa, chociaż przynosi satysfakcję. Na pewno jednak uczy pewności siebie, prowadzenia rozmów, nawiązywania kontaktów z klientami. Bardzo polecam takie doświadczenie, choćby po to, żeby poznać siebie jako pracownika. A taki wpis w CV na pewno pomoże w przyszłej karierze. Przekonajcie się sami - ZAPRASZAM!
Chinoa 2016-12-01 16:09
W Intercall jest calkiem sympatycznie. Denerwuje lokalizacja na mordorze ale kasa na 10tego zawsze jest. Pozdro dla ekipy
Sibyl Vane 2017-01-15 11:09
Podobnie jak kilka moich koleżanek i kolegów z ICC odeszłam z firmy po kilku miesiącach. Gdy poszłam do nowej pracy, byłam zaskoczona, że nikt mnie oczekuje ode mnie SMSa, że spóźnię się kilka minut, że mogę iść na kawę czy do łazienki kiedy chcę, a mój supervisor jest moim kumplem. Jestem wyluzowana w pracy i nie stresuję się rano tym, że będę o trzy minuty za późno. Praca w ICC była naprawdę dziwna pod tym względem...
Dominic Decoco 2017-01-15 11:14
"Od momentu oddalenia dwóch pracowników panuje tu świetna atmosfera! Dosłownie wszyscy teraz czujemy się swobodnie i przyjaźnie witamy każdy dzień pracy. "

Hm, to brzmi tak, jakbyście ciągle byli u babci na obiedzie. Pozazdrościć!
Ewa Braun 2017-01-15 11:19
Gdy tam pracowałam, to biuro wyglądało jak bunkier. Coś się zmieniło?
Klara 2017-01-16 14:10
Od tygodnia pracuję w nowej siedzibie. Fajni ludzie, przyjazne projekty. Polecam poki co!
Anastasiia 2017-01-26 09:05
Chciałam dodać coś nowego, ale najwazniejsze kwestie zostały juz wypunktowane. Kasa jest ok, zawsze na czas. Atmosfera... no coz. Po kilku tygodniach pracy na sluchawce, gdzie rozmowy z klientami wybieraja sie same, (usunięte przez administratora)Ludzie, fajnie ze przelewacie kase na czas, ale czy to jest powod do pochwaly? Nie, to jest Wasz OBOWIAZEK. Od jakiegos czasu cieszymy sie w Polsce rynkiem pracownika. Czas sie obudzic, lata 90 minely, pracownikowi trzeba tez cos umiec zaoferowac i dostrzec cos poza wynikami sprzedaży.
celi 2017-03-20 11:28
Mi ta praca odpowiada. Mam stały kontakt z językiem włoskim. Spotkałem fajnych ludzi. W pracy nie jest cieżko, wyrozumiałe szefowe.
Carlos 2017-05-10 11:17
Bylem na rozmowie, pracuja tam moi znajomi - chwalą sobie. Czekam czy mnie przyjmą. Stawka ekstra.
Ania 2017-06-05 09:40
(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora) Pracowałam kilka m-cy, kasa nienaganna ale umowa śmieciowa, także praca dobra puki czegoś lepszego się nie znajdzie. Ludzie jak ludzie, są ci na chwilę i są ci co nic innego nie potrafią niż wciskania ludziom suplementów ;P Polecam i nie, bo lokalizacja wygodna, kasa nie najgorsza (usunięte przez administratora) ...
Ferkel 2017-06-29 19:37
Ta praca to czekanie az ktos odbierze telefon. Kontakt z jezykiem polega na tym,ze czasem sie komus przedstawisz i powiesz kilka tych samych zdan,o ile trafisz na zyczliwego klienta,ktory zechce cie wysluchac.
kaskada 2017-07-24 13:47
dobre pieniądze, mozna dorobic. Zaczeli inwestować w rozwój pracownika - są szkolenia i kurs jezyka. mozna sprobowac
Zostaw swoją opinię o InterCall Center sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterCall Center sp. z o.o.