InterCall Center sp. z o.o.

Opinie o InterCall Center sp. z o.o.

karl 2016-10-11 10:34:53
Polecam można nieźle zarobić
Jaga 2016-10-11 10:55:50
Pracuję w intercall center od czerwca. Bardzo mi się podoba !!! SUPER Kierowniczka !!!! nigdy jeszcze takiej nie miałam ! dobre zarobki. wypłata zawsze jest na czas. Fajna atmosfera, (jeśli sami ją stworzymy). ;-) ogólnie firma jak dla mnie na 5 !
Jaga 2016-10-11 11:37:56
Dobre zarobki, SUPER Kierowniczka !!!! Jeszcze nigdy nie miałam tak empatycznej przełożonej.
Wypłata zawsze na czas. Fajna atmosfera. Przychodzę do pracy z wielką przyjemnością :-)

Intercall Center Polecam !
Silvia 2016-10-11 11:40:45
prócz zarobić jest świetna atmosfera i z zespołem i z kierowniczką :)
E. 2016-10-14 09:57:00
Pracuję w InterCall Center od kilku miesięcy i każdego dnia przychodzę do pracy z przyjemnością czekając na spotkanie zawsze uśmiechniętej kierowniczki i koleżanek :) Nigdy w żadnej firmie nie spotkałam się z tak miłą i przyjemną atmosferą oraz z tak fajnym podejściem do pracownika. To firma w której liczy się zdanie osób zatrudnionych i zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony przełożonych :) I co najważniejsze dla pracowników - bardzo dobre zarobki i wypłata ZAWSZE na czas! :-)
sds 2016-10-17 09:45:30
A czym innym miałby zajmowac się konsultant z jezykiem niemieckim?
E. 2016-10-17 10:45:21
Rozmowy z klientami są wyłącznie w języku obcym więc trzeba mieć opanowaną jego znajomość na tyle, aby móc swobodnie się nim posługiwać. Znajomość języka jest oczywiście weryfikowana na rozmowie wstępnej
E. 2016-10-19 08:45:06
Póki co pracujemy w języku hiszpańskim, włoskim i niemieckim :)
Amy 2016-10-21 12:24:07
Łatwo się dostać, bo wymagania są niskie. Można też nieźle zarobić. Niemniej jednak praca jest bardzo stresująca, trzeba działać jak w zegarku, a umowy są śmieciowe.
Lenka 2016-10-21 12:53:54
Presja czasu jest standardem w każdej firmie. Każdy, kto ma doświadczenie w tej branży, jest tego świadomy. Wszędzie wyliczany jest efektywny czas pracy, liczą się wyniki i robi się wszystko, żeby firma była opłacalna. Tylko wówczas przedsiębiorstwo ma rację bytu. Amy, chyba nie pracowałaś tam zbyt długo, albo przeoczyłaś fakt przydzielania kart FitProfit. Od niedawna możemy korzystać z tego systemu. Zapraszamy do nas. Stawiamy na umiejętności językowe! Dla nas ważne jest, aby pracownik mógł zarobić przyzwoite pieniądze i to się z sukcesem udaje!
Zadowolony pracownik 2016-10-25 11:01:27
Amy czy Ty nie pomyliłaś firm?
Liebe 2016-10-25 11:31:55
Jako były pracownik baaardzo polecam firmę. Pracowałam w zespole niemieckojęzycznym całe wakacje. Super atmosfera, wyrozumiałe szefostwo, dobre pieniądze zawsze na czas. Wiem, że nie ma szans aby dogodzić wszystkim i tym niezadowolonym życzę aby znaleźli pracę swoich marzeń - chociaż wiem że z charakterem niektórych nie będzie to nigdy możliwe. Gorące pozdrowienia dla wspanialej ekipy :)
Amy 2016-11-04 07:21:15
(usunięte przez administratora) Bardzo poleciłabym mojego poprzedniego,jak rowniez obecnego pracodawce (usunięte przez administratora) bo cenie sobie prawa pracownika. (usunięte przez administratora) Taka defensywa mowi sama za siebie.
Artur Dent 2016-11-11 18:10:18
Z czego wynika zatem fakt, iż pracownicy w IC zmieniają się przeciętnie co dwa-trzy miesiące?
we Włoszech wychowana 2016-11-22 15:35:39
Od sierpnia pracuję w IC i polecam naprawdę bardzo :) Jeśli znasz dobrze język to faktycznie wymagania są niskie. Od momentu oddalenia dwóch pracowników panuje tu świetna atmosfera! Dosłownie wszyscy teraz czujemy się swobodnie i przyjaźnie witamy każdy dzień pracy. Zespół się rozrasta więc jest co raz ciekawiej. Praca jest ok, ale oczywiście trzeba mieć podejście, do tego doliczmy kartę Fit-Profit, dobre zarobki, prace od pn do pt (9/17) i w porządku, na luzie kierowniczkę.
Jeśli znasz język: włoski, hiszpański lub niemiecki i akurat szukasz pracy bądź myślisz o jej zmianie to polecam i zapraszam :)
Marco 2016-11-28 11:11:34
Artur, nie do końca. W CC pracują studenci, którzy rzeczywiście pracują kilka tygodni, czasem miesięcy. Jest też spora część grupy, która zamierza zakotwiczyć tu na dłużej. Uważam, że doświadczenie w CC jest jednym z bardziej docenianych przez przyszłych pracodawców. Praca nie jest łatwa, chociaż przynosi satysfakcję. Na pewno jednak uczy pewności siebie, prowadzenia rozmów, nawiązywania kontaktów z klientami. Bardzo polecam takie doświadczenie, choćby po to, żeby poznać siebie jako pracownika. A taki wpis w CV na pewno pomoże w przyszłej karierze. Przekonajcie się sami - ZAPRASZAM!
Chinoa 2016-12-01 16:09:04
W Intercall jest calkiem sympatycznie. Denerwuje lokalizacja na mordorze ale kasa na 10tego zawsze jest. Pozdro dla ekipy
Zostaw swoją opinię o InterCall Center sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterCall Center sp. z o.o.