Intelligent Technologies S.A.

Opinie o Intelligent Technologies S.A.

Amerigo Vespucci 2012-01-06 16:40
Pod warunkiem, że masz klapki na oczach i nie widzisz, co się wokoło dzieje.Generalnie, fajnie mają, znajomi [usunięte przez moderatora] i wazeliniarze.
Jeżeli, macie odrobinę ambicji, to lepiej trzymać się od tej firmy z daleka.
Krzysztof Kolumb 2013-04-17 10:53
Analizując ich ogłoszenie, gdzie można wypisane są wzajemnie wykluczające się bzdury:
- Umiejętność pracy w zespole
- Samodzielność
lub:
- Podstawowa znajomość języka angielskiego
- Płynna znajomość języka angielskiego
można odnieść wrażenie, że szukają niezbyt mądrego parobka, który przypadkiem nie wygryzie kierownika, a na dodatek będzie zadowolny, że zarabia psie pieniądze rzędu 2000zł
lewap 2015-06-29 15:04
Zdecydowanie zgadzam się z tym co pisze mój przedmówca.
Szukają jeleni których potem zwalniają pod byle pretekstem.
Chwalą się że będą bonusy gifty itd. Jest to niestety tylko podpucha na początku podpisania umowy
Moderatore Romano 2015-12-02 16:33
Czyli od wielu lat, niewiele się zmienia.
w 100% potwierdzam, co piszą moi przedmówcy.
Gregorian 2016-06-22 09:10
Wiedza i rozwój - nie w tej firmie, choć z wyjątkami
Atmosfera w pracy - brak, przedmówcy już to opisali
Nadgodziny - w dowolnym wymiarze, bezpłatne :)
Kasa - raczej walcz o swoje, bo podwyżek nie ma
Stanowczo odradzam współpracę, szkoda nerwów i czasu, ale desperaci z zacięciem do zachowań aspołecznych mogą się tam odnaleźć.
Grom 2016-12-21 18:38
Jeżeli chcesz zostac zwolniony na dwa dni przed Świętami BN, to jest to firma dla Ciebie. Nic więcej nie trzeba pisać.
PeeTerPaan 2016-12-31 12:11
Brak jakiekolwiek stabilnosci. Awansuja czlowieka na kierownika dzialu, bo jest najlepszy i wspolpracuje z firma ponad 10 lat. Zaraz pozniej zwalniaja go z uwagi na jego niekompetencje. Zatrudniaja ludzi z lapanki zeby zastapili doswiadczonych inzynierow. Jezeli lubisz stres i argumenty emocjonalne, biurowe konspiracje i nie zalezy Ci na rozwoju zawodowym, to mozesz sie decydowac na prace w tym miejscu.
WolnyJakPtak 2017-06-01 19:49
Wspaniala przygoda z niekompetentnym kierownictwem. Zwolnienie za zdjecie wykonane po pracy z piwkiem z kolegami. Wspanialy pomysl. Ciekawe kto bedzie pracowal dla takiej firmy za jakis czas...
Zostaw swoją opinię o Intelligent Technologies S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intelligent Technologies S.A.