Re Alloys Sp. z o.o.

Opinie o Re Alloys Sp. z o.o.

Aktualność
Wszystkich poszukujących pracy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy. Po więcej informacji dzwoń pod nr 517-619-622.
Od 5000 zł podstawa na umowę o pracę. do 10% premii, prywatna opieka medyczna, bony żywnościowe i wiele innych dodatków.
@Grzegorz

Poszukuję pracy jako pracownik produkcji chciałbym bardzo pracować w firmie bo chwale ta firmę tylko jest problem ja kiedyś tam pracowałem i musiałem się zwolnić z pracy bo mieszkałem w Rudzie Śląskie a teraz się przeprowadziłem do Katowic i mam bezpośrednio autobus pod Hutę ale i tak szans nie mam szkoda pozdrawiam i bardzo jest to dobra firma

Ziomek

Witam na wstępie to odradzam praca na hucie od samej rozmowy rekrutacyjnej już pani Kasia mówi nie prawda na temat warunków zatrudnienia obiecuje 500 zł podwyżki za każdą uprawnienie zrobione na hucie A w rzeczywistości jest zupełnie inaczej Pomieszczenia socjalne są w starszym stanie nie ma podstawowych rzeczy typu czajniki czy mikrofalówka żeby coś sobie zrobić do jedzenia szafki też się nie dostanie jak się jest nowym pracownikiem na nockach pracownicy piją po kontach i wciągają temat to jest słabe no i nie ma żadnego przeszkolenia nowego pracownika jesteś podaj przynieś pozamiataj i czarnuch do najgorszej pracy chociaż pani Kasia zapewniała że każdy pracownik pracuje tak samo i wyzysku nie ma ale najlepszy to jest pan co robił szkolenie bhp w skrócie szkolenia nie było był papier do podpisania i 10 min rozmowy ja rozumiem że praca ciężka bo na hucie że 4b ale warunki to dramat taki zwykły kouchoz nic więcej nowi pracownicy to uciekają bo atmosfera słaba i warunki też jak na taką pracę to zarobki słabe większość sprzętu na pracowniach których byłem jest zmęczona czasem i ledwo działa ludzie też (usunięte przez administratora) fałszywe ogólnie odradzam pracy ja sam będę rezygnować bo nie ma coś się męczyć i tak nikt nie docenia że się ktoś stara

@Ziomek

Piszesz, że obiecane jest tutaj 500 złotych podwyżki za każde zrobione uprawnienie, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. To znaczy jak? Weź wyjaśnij bo byłem zainteresowany

Pracownik produkcji

Jak to jak nie ma nic .... zostajesz na starej stawce a ten co przychodzi nowo zatrudniony ma wyższą od Ciebie.... dopóki w zarządzie nie przejrzą na oczy i nie zaczną więcej płacić zwykłym fizycznym to nie będzie lepiej

@Ziomek

Nie gadaj że nic nie ma. Są czajniki w pomieszczeniach socjalnych mikrofalówki też są. Wiadomo że pomieszczenia socjalne są trochę zaniedbane ale spowodować jest tym że wszędzie się kopci i syfi niestety.

@Kris
@Pracownik produkcji

Dokładnie ja się prosiłem o podwyżkę ponad rok czasu i nic przyszli nowi zrobili te same uprawnienia i już podwyżka traktują pracowników jak chcą.

Pracownik Nowy wpis
@Ziomek

Ziomek pierwsze pytanie:ile czsu pracowales? Druga sprawa odnosnie podwyzek... Jak sie do niczego nie nadajesz to jakim prawem pytasz o podwyzki??? Pomieszczenia socjalne jakie sa takie sa, jest wszystko czego potrzeba... stol, krzesla, czajniki, jest cieplo, na glowe nie pada wiec nie rozumie o co chodzi. Wiesz czemu nie dostajecie szafek? Bo pracujecie 2 lub 3 tygodnie i znikacie, razem z kluczami z tych szafek! I potem trzeba zamki wymieniac, kombinowac zeby szafke odzyskac. Jak chcesz luksusu to bylo sie uczyc i siedziec w biurze a nie typek po gimnazjum ktory chce nie wiadomo czego. Wiesz czemu atmosfera jest slaba? Bo przyjmuja takich jak ty, ludzi do ktorych trzeba gadac po dziesiec razy, to samo pokazywac w kolko... Ile mozna to znosic??? A potem wypisujecie (usunięte przez administratora) na goworku ze zla atmosfera, ze pracowac sie nie da... Ale to wlasnie nowi robia ta zla atmosfere, nie staraja sie, wszystko maja w (usunięte przez administratora) Byle ma telefon przed pyskiem, nic wiecej ich nie interesuje. Taka jest prawda. Wiadomo, sa tez tacy ktorzy chca pracowac i oni podwyzki dostana bo ZASLUZYLI na to.

Rudy Nowy wpis

Dlatego należy premiować starszych stażem pracowników, którzy w jakimś stopniu się sprawdzili. Dla młodych tylko minimum z możliwościami na rozwój wynagrodzenia. Na pewno nie dawać wysokiej podstawy na zasadzie "kredytu zaufania" dla danego osobnika.

Były z odpylni.

Czy są może przyjęcia na odpylnię, pracowałem tam kiedyś 10 lat? Jakie mniej więcej są tam zarobki?

Bylybylybyly Nowy wpis
@Były z odpylni.

Zajebiste

Gośka Nowy wpis

Specjalista ds. Projektów ma być nadal wtajemniczony w tę strategię Going Green co w 2017 już wymagali? Ja szczerze nie rozumiem tego i żadnych kursów nie mam, szkolenie tam jakieś jest na stanowisko aktualnie? Jakby się udało przyjąć

Najciekawsze w tej ofercie pracy jest te hasło wiele innych dodatków ciekawe bardzo bo jakoś poza kartkami i premią uznaniową o ile jest innych dodatków nie ma ale może przyszli pracownicy dopytają kadry jakie to inne dodatki mogą dostać bo jestem ciekawy....

JG

Najważniejsze: • Prywatna opieka medyczna – LuxMed • Prezent i list gratulacyjny z okazji narodzin dziecka, • Prezenty dla dzieci pracowników z okazji dnia dziecka (w 2022 roku oprócz prezentów na festynie była karta przedpłacona 100 zł na dziecko) i świąt Bożego Narodzenia • Dofinansowanie do karty Medicover Sport • Możliwość z korzystania z projektów Luma Foundation w tym wakacji dla dzieci • Możliwość zaangażowania w pracownicze inicjatywy wolontariackie jak np. sadzenie drzew • Szkolenia • Dofinansowanie do grupy startów w zawodach sportowych • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych kontaktowych dla pracowników pracujących przy komputerze • Dofinansowanie do wypoczynku „Wczasy pod gruszą” • Premie z okazji dnia Hutnika i świąt Bożego Narodzenia • Dofinansowane kursy angielskiego i inne szkolenia rozwojowe

Wiktoria
@JG

Całkiem nieźle. Sporo tego. Jakie jest dofinansowanie do "wczasów pod gruszą"? Nie ma problemu z wzięciem urlopu 2 tygodnie jednym ciągiem?

Zniesmaczony
@Wiktoria

Niema problemu wsiąść urlop w październiku lub w marcu. W cieplejszych miesiącach dostają tylko ci co nic nie umieją

Ten
@Zniesmaczony

Bzdury, jest plan urlopów i większość dostaje w terminie jaki wybrała

Zniesmaczony
@Ten

Właśnie, większość. Plan urlopowy jest owszem. Problem polega na planowaniu produkcji. Wystarczy popatrzeć jak są robione rafinacje. Z dnia na dzień zmiana planów, odwoływanie zaplanowanych remontów i można tak wymieniać długo. Planowanie w tej firmie nie istnieje, a co za tym idzie urlopy dostaje większość w terminie jakim sobie zaplanowała, a mniejszość no cóż.

Roch
@Zniesmaczony

Dopiero zobaczycie co się będzie wyprawiać jak będą pozyskiwać energię z elektrowni wiatrowej. Będzie wiało, będzie produkcja. Nie będzie wiało, nie będzie produkcji. W poprzednim roku już to przećwiczyli, więc przyzwyczajajcie się. Z drugiej strony powalczcie o swoje uposażenia, bo zaczynają odbiegać od stawek rynkowych. Powodzenia.

Alex
@Zniesmaczony

Czyli firma nie zatrudnia pracowników tymczasowych w okresie urlopowym, żeby wypełnić lukę? A co z L4? Gdy się je bierze to nie patrzą na Ciebie krzywo? :P Benefity bardzo spoko wyglądają, a co z minusami? :P Są jakieś ważne kwestie, o których warto wiedzieć przed aplikowaniem?

@Ten

A kiedy ustala się urlop na dany rok? Wtedy każdy podaje swoje sugestie i zazwyczaj szefostwo się zgadza na to wszystko? A co z takimi urlopami, które wychodzą 'w trakcie'?

bysław
@JG

Luxmed - płatny z wynagrodzenia pracownika Prezent i list - kwestia gustu Dofinansowanie do MedicoverSport - faktycznie jest Okulary - faktycznie jest Kurs angielskiego praktycznie za free (jakieś śmieszne pieniądze typu 20zł/miesiąc) ale tylko grupowo online Dzień Hutnika to fajna premia - coś po jedynkę Wczesy pod gruszą - coś pod dwójkę Premia świateczna - coś pod dwójkę Obozy dla dzieci - dobra rzecz Sadzenie drzew i inne - kwestia gustu Ogólnie trochę tego jest. Najważniejsza jest jednak podstawa i premia - tutaj radzę się dobrze dopytać ile i na jakich zasadach, żeby nie było rozczarowania. Nie są to małe pieniądze.

@bysław

Dzięki, że dajesz znać, na co zwrócić uwagę. Jak to jest w firmie z podwyżkami? Oprócz premii też zwiększają w miarę regularnie wynagrodzenie? Chcę aplikować na stanowisko Specjalisty ds. Controllingu, miałeś może z nim styczność i dasz znać, czy warto?:) Lub jakie widełki oferują? Bo oczekiwania mają spore, np. 5 lat doświadczenia :P

@bysław

W controllingu rządzi Tomek. Młody człowiek, sensowny, spoko gość. Niestety cele wyznacza CEO.

@bysław

Nie wiem jakie są widełki - jest regulamin wynagradzania, który określa góną granicę. Spróbuj 12-13k brutto. Dolicz do tego premię - tylko wypytaj o zasady jej przyznawania i wyliczania wysokości. Nie musi być w pełni zależna od Ciebie.,

Były

Zastanów się kilka razy zanim się zdecydujesz iść do tego (usunięte przez administratora)" do puki Iwonka tam rządzi nie będzie dobrze!!! Ta kobieta kładzie atmosferę... Nie bez powodu tak częste zmuany pracowników są.

@Były

Ogólnie Zarząd jaki jest taki jest. Każdy widzi. Jedni to akceptują, inni odchodzą.

@bysław bis

Aktualne rekrutacje: Specjalista ds. Obrotu i Rozliczeń Energii Specjalista ds. Controllingu Specjalista Technolog

@bysław

Kwestią uzupełnienia. Luxmed jest płatny przez pracownika 1 zł. Na pasku widnieje ta pozycja jako wyższa kwota ponieważ stanowi przychód dla pracownika. Nie jest to jednak pomniejszenie wynagrodzenia. Oczywiście można dokupić dodatkowe pakiety i poszerzyć zakres ubezpieczenia o rodzinę.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Re Alloys Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Zatrudniamy na stanowisko pracownik działu produkcji?
@FeSiCr

@XI wygląda to tak że jest duża rotacja czyli to czymś mówi. Osoby które dużo wnosiły do Spółki/Grupy po jakimś czasie odchodziły m.in ze względu na kulturę. Kultura zależy od punktu widzenia, z perspektywy czasu mocno zubożała by nie powiedzieć że jej nie ma (ryba psuje się od głowy.) Cele premiowe są wyznaczane i je znasz, ale możesz się rozbić o to że zrobiłeś zły kolor tabelki i jest po premii - przypadki z autopsji.

riki
@@FeSiCr

To technolog nas robi na premiach . Raz robi zielono , raz czerwono a przy ludziach to się nie odzywa.

Mm

Witam na stronie https://realloys.pl/kariera/ znalazłem ogłoszenie ze szukają pracownika na stanowisko wytapiacza żelazostopów, kilka pytań do osób na tym stanowisku 1 na jakie pieniądze netto można liczyć 2 czy ta praca jest fizycznie trudna

Jakie są warunki zatrudnienia w Re Alloys Sp. z o.o.?

Ogólnie nie należą do najgorszych ale i do najlepszych również nie płaca jak na pracę wykonywaną jest marna ale może w koncu ktoś pezejży na oczy że ta płaca nie jest adekwatna do wykonywanej pracy może jak zacznie znowu ludzi brakować by uruchomić wszystkie piece.... pozdrawiam były pracownik

Też pracownik

Na pewno powinni wyrównać różnicę między nami a innymi zawodami, uwzględniając podwyżkę minimalnej krajowej. Ale jak to będzie, czas pokaże.

A zastanawiam się czy na rozmowie o prace zostałeś poinformowany jaka będzie stawka, czy ona się w trakcie pracy w jakiś sposób zmieniła ? Myśle o pracy jako elektryk i widzę ze jest jakaś premia za polecenia, o co w tym chodzi?

Cześć zainteresowałam się ogłoszeniem do nich, może ktoś pracował na stanowisku młodszy specjalista ds. projektów ?Najbardziej bym chciała usłyszeć od osób, które mają już dłuższy staż, po jakim czasie dają możliwość, żeby przejść na specjalistę po prostu z juniora? Zwłaszcza, że w tym ogłoszeniu wymagają już doświadczenia.

Czy zdarzają się nadgodziny w Re Alloys Sp. z o.o.?

Smutny Bodzio

Zdarzają się, w rozliczeniu do wybrania, ale to tylko gdy majstrowi pasuje :D

Krysia
@Smutny Bodzio

Czyli tylko wolne za nadgodziny jest? Jak ktoś woli kasę, to nie ma takiej możliwości? W ogóle dużo tych nadgodzin można u was narobić?

Lolek
@Smutny Bodzio

Bzdury, jak były nadgodziny to zawsze wypłacali

@Lolek

Ooo, to skoro nadgodziny są wypłacalne, to można liczyć na jakąś większą stawkę niż za normalne godziny pracy? :) Jeśli zdarza się praca po godzinach, to w przeciągu miesiąca ile jest jej tak mniej więcej? :)

Lolek

Pracując na 4 brygadówce czasami wychodzi więcej dni niż pracownikom którzy pracują na rano. Jak pracują wszystkie piece to wtedy te dni możemy przepracować, bo nie da się tego wybrać. Aktualnie 3 piece stoją i wszystko wybieramy. Nadgodziny są dodatkowo 100% płatne.

Zaletą umieszczania ogłoszeń w systemie PUP jest to, że podawana jest stawka :) Chciałbym zapytać, o ile więcej może wynegocjować technolog ponad oferowane 6,5 tys.zł brutto? Ile procent dopłaca pracodawca do opieki medycznej?

ABC

Myślę, że 6800 brutto jest jak najbardziej możliwe na okresie próbnym. Po okresie próbnym kolejna zwyżka w przedziale 300-400 zł brutto. Do tego dochodzą premie kwartalne w wysokości 25% podstawy, czyli sumarycznie w roku wpada dodatkowa pensja. Wynagrodzenie nie jest tutaj najsłabszym punktem tego stanowiska, tylko przełożony w tym dziale i nader szeroki zakres obowiązków, co przekłada się na wysoką rotację na tym stanowisku.

Inż.
@ABC

Maksymalny wymiar premii kwartalnej za wykonane zadania zlecane przez przełożonego wynosi 15% wynagrodzenia. Co do reszty wypowiedzi - pełna zgoda. Praca bardzo ciekawa, jednak jej organizacja jest chaotyczna,co przekłada się na olbrzymi poziom niepotrzebnych nerwów i w konsekwencji przyczyniło się do mojego odejścia z tego działu. Warto się jednak zatrudnić, choćby po to, by docenić inne miejsca pracy.

@Inż.

A co jest nie tak z tym przełożonym działu? Sam fakt chaotycznej organizacji czy jeszcze coś? Wspomniano też w tym wątku o szerokim zakresie obowiązków. Jakieś obowiązki niezwiązane ze stanowiskiem się pojawiają?

Inż.

Przełożony ma ważniejsze cele niż bycie Głównym Technologiem przy hucie. Nie skupia się ani na dziale ani na swoich ludziach. Jeżeli chodzi o stanowisko to jest przerośnięte, bo technolog z jednej strony jest tutaj technologiem wydziałowym, który bierze udział w przygotowaniu produkcji i jej rozliczaniu, z drugiej strony jest specjalistą B+R od opracowywania koncepcji pod projekty, wykonanie samego projektu i rozliczenie projektu. Oczywiście ta praca projektowa nie jest dodatkowo opłacana, mimo, że firma pozyskuje z niej duże pieniądze. Jeszcze firma ma korzyści z oszczędzania w ten sposób na wypłatach pracowników, których można powiedzieć, że "wynajmuje" w celu realizacji projektu (wtedy projekt pokrywa koszt pracownika proporcjonalnie do jego angażu godzinowego w projekcie). Nie tak to powinno wyglądać i jest to wykorzystywanie pracowników do realizacji swoich nie do końca przejrzystych praktyk biznesowych. Na końcu następuje zdziwienie, że technolodzy im się zwalniają i idą do normalnej pracy z jasno określonym zakresem obowiązków i z przejrzystą umową o pracę, której nie uzupełnia kilkanaście aneksów do umowy.

Ana

Chciałam zapytać na jakie obecne stanowiska dla kobiet są przyjęcia do pracy? Dziękuję za odpowiedź

Pipo Inzaghi

Dlaczego pracownicy odpylni nie mają dmuchania na wejściu i wyjściu z pracy? Są jacyś szczególni?

@Pipo Inzaghi

Ale dmuchania w co, w alkomat? Sugerujesz, że w firmie jest problem z przychodzeniem do pracy pod wpływem i że są pracownicy, którzy są faworyzowani? :>

Aktualność
Chcący nie mogący

Czy osoby po 50roku życia nie są brane pod uwagę? Złożyłem cv kilka miesięcy temu i cisza.

@Chcący nie mogący

Witam serdecznie, w chwili obecnej prowadzonych jest kilka rekrutacji. Wszystkie podania są rozpatrywane, jednak do pracy przyjmowane są osoby, posiadające odpowiednie kwalifikacje i kompetencje. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stronie www.realloys.pl w zakładce Kariera. Pozdrawiamy Zespół HR

Czarny Pracownik
@Re Alloys Sp. z o.o.

Od kiedy bierzecie ludzi z jakimiś kwalifikacjami co? W listopadzie na piecowni przyszli piekarze, lakiernicy, itp. Więc o czym pieprzycie? Jest nas za mało na brygadach jak ktoś chce, werbowac od zaraz a nie zgrywać niedostępnej.

Pyrol
@Czarny Pracownik

Jusz widza jak facet po 50 trzasko bloki i robi spusty trocha za późno na robota na hucie w takim wieku

Buhaha, 8 godzin rozbijania. Chłopie tys był choć raz na zakładzie. Jak młot 8 kg jest ciężki to ty chyba ważysz 45 kg w butach. Żeby było mało to każdy nowy jest odprowadzony po piecowni i pokazują wam co będziecie robić. Więc jak się niechce robić to jest ciężko. Co do pieniędzy to fakt, tragedia. Ciekawym tematem jest odwoływanie urlopów wakacyjnych bo niema ludzi do roboty. Następnym krokiem co bedzie? Praca po 16 godzin? Panie prezesie może nad tym Pan w końcu pomyśli

belzebub

młot dali ci a niy pyrlik...chopie dali by ci szekulda a ty byś pedzioł ze to (usunięte przez administratora)

Szukam pracy

Bo firma bardzo dobra i dobrze wynagradza pracowników bardzo cenie Re Alloys. Chciałbym bardzo pracować i przyjąć się do pracy Re Alloys tylko nie wiem kiedy do mnie zadzwonią pozdrawiam oceniam na 5

Jan
@Szukam pracy

Chyba jesteś niespełna rozumu, ale trzymam kciuki, że Cie przyjmą i będziesz miał możliwość skonfrontowania z rzeczywistością swojego błędnego przekonania o tej firmie.

@Grzegorz

Chciałbym się zapytać czy praca jako suwnicowy jak wygląda jaka prac na suwnicy i ile się zarabia jako suwnicowy ogólnie ile zarabia mniej wie na odlewni i czy są kartki żywnościowe

@Kandydat

Kartki żywnościowe to 20 zł na dzień, stawki zaczynają się przy wytopie od 5 000 zł podstawy, do tego premia do 10%. Po szkoleniu i nabyciu uprawnień, na piecowni jest to od 5500.

ten.

Wynagrodzenie nie jest już adekwatne do wykonywanej pracy, inflacja + stale podnosząca się minimalna krajowa, sprawiają że zarabia sią troszkę lepiej niż kurier/dostawca czy kasjerka. Kartki/bony 15zl. to kpina. jedne zakupy i nie ma. Bony mają nam wynagrodzić ciepły posiłek, ktoś z was zje dobrze za 15zl? powodzenia...

Tomasz
@ten.

Aaa tam, Zarząd dobrze zarabia, nowo przyjęci kierownicy rozbijają się firmowymi furami itd. Robol nigdy dobrze nie zarobi, na pewno nie w firmie prowadzonej przez jakiegoś (usunięte przez administratora)

@Tomasz

Wiadomo ze zwykły pracownik nie dostanie wypłaty jak kierownik ale nie powinno być aż takich rozbieżności. Te bony o których ktoś pisał dostaje się codziennie na jedzenie? Firma traktuje to jako benefit?

Henryk
@Tomasz

Inżynier też dobrze nie zarobi w tej firmie.

Tomasz
@Henryk

Z racji tego niewielu inżynierów się tam ostało, a ci co jeszcze są to myślą o zmianie miejsca.

Odezwią się szybciej niż myślisz tam przyjmują wszystkich po kolei jak wytrzymiesz miesiąc na tym zakładzie to już potem z górki ????

Szukam pracy

Chciałbym się zapytać ile czeba czekać jak złożyłem podanie o pracę na odpowiedź

Dzien dobry, chcialbym sie dowiedziec jak wyglada praca na tzw "czterobrygadowce"? Rozwazam zlozenie CV dla zatrudnienia i interesuje mnie fakt czy jest mozliwosc ustalenia z innymi pracownikami badz brygadami wolnych weekendow w konkretne tygodnie czy nie ma takiej mozliwosci? Ach, no i na jakiej zasadzie odbywa sie ta "czterobrygadowka"? Czy to sa 2 dni wolnego po ktorejs z zmian czy bardziej po odbebnieniu 6 dni pracy z zmianami?

brutek
@Zainteresowany

robisz 4 dni i jeden wolny po nockach 2dni we wszystkie weekendy i święta a co do wolnych sobót i niedziel to musisz to sobie w kadrach załatwić.

@Zainteresowany

Jak się zatrudnisz to dostaniesz plan na cały rok i praca trwa 365 dni w roku również w święta a zmiany wyglądają tak 4 dni od 6:00 do 14:00 potem 1 dzień wolnego 4 dni od 14:00 do 22:00 i znowu 1 dzień wolnego I 4 dni od 22:00 do 6:00 i 2 dni wolnego

Za święta płacą wyższą stawkę czy to jest normalnie liczone? W ogóle za pracę w czterobrygadówce należy się jakiś dodatek do wypłaty?Jak tak to jaki?

Weronika
@brutek

A ciężko jest wyegzekwować w kadrach wolne soboty i niedziele? Czy może trzeba spełniać jakieś warunki by dostać przyzwolenie na brak pracy w weekendy?

@Weronika

Na samej produkcji jest to raczej nie możliwe ale osoby pracujące w biurach,sprzątaczki, kadziowcy itp pracują od poniedziałku do piątku

Weronika

A jak wygląda praca biurowa czy są zmiany czy tylko jedna? Czy jest możliwość pracy zdalnej? Co oznacza premia motywacyjna jak można ją otrzymać ? Chciałabym rekrutować na stanowisko Project Managera i nie widzialam takich informacji w ogłoszeniu .

Geodeta
@Weronika

Praca na jedną zmianę z ruchomym czasem pracy, można bodajże zaczynać między 6.00-8.00. Możliwość pracy zdalnej zależy od charakteru stanowiska, dla stanowisk związanych z produkcją/utrzymaniem produkcji nie ma czegoś takiego jak praca zdalna. Premia motywacyjna wypłacana jest kwartalnie na podstawie oceny stopnia realizacji celów przez przełożonego (w przypadku tego stanowiska trudno powiedzieć czy tego typu premia jest przewidziana). W całościowej ocenie, mogę polecić szukanie innego miejsca, w którym potrafią lepiej nakreślić profil stanowiska i zasady wynagradzania - to stanowisko wydaje się być przykładem tzw. bullshit jobu.

Zostaw merytoryczną opinię o Re Alloys Sp. z o.o. - Łaziska Górne

• Jak się pracuje w Re Alloys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Re Alloys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Re Alloys Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Re Alloys Sp. z o.o.