Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o. w Włocławek

Czy w Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Lukasz Nowy wpis

Brak bhp,wyzysk,dlaczego nie zamkną tego dziadostwa?

Zer Nowy wpis

Pan Kujawa największy (usunięte przez administratora) podpisywać urlopy bez daty potem wstawia co chce sknera(usunięte przez administratora) uważajcie na jego bajery ...

Olga

Opinie sprzed kilku lat są trochę na minus,głównie niskie zarobki. Obecny rok pokazuje pozytywne opinie-wysokie wynagrodzenie,możliwość przyuczenia. Mam pytanie do osób pracujących odnośnie szkoleń? Czy firma opłaca szkolenia?

666 Nowy wpis
@Olga

Tak, suwnice, wozki, upr spawalnicze itp

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o.?

Majster

No pewnie że tak. Zadzwoń do biura we Włocławku Tel. 054 4165140. To spora firma. Zatrudnia ludzi w Polsce, Niemczech, Austrii. Jedyna na rynku z tej branży w której się możesz się teraz zatrudnić. Te pozostałe zwalniają pracowników albo trzymają ich na bezplatnym.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Operator maszyn zbrojarskich, suwnicowy.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Łucja

Czyli pracujecie tutaj po 12 godzin od poniedziałku do piątku? Pytam bo widzę informację że po 12h, ale ile dni to nie... Mój mąż szuka pracy, ale też by chciał mieć coś od życia, więc ma nadzieję że w weekendy tu nie robicie :) Dajcie znać.

kiero
@Łucja

pn-czw 12h, piątek 8h, sobota - zależy czy jest praca - to w niemczech jest

Agnieszka
@kiero

Czy stawki są inne niż te, które podali tutaj w 2020?

Sax
@Agnieszka

Są wyższe

amx
@Agnieszka

Dużo, wyższe. Jak pracujesz to ponad 11 natto na godzine masz

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Z.T.B. POLKAM SP.ZO.O.?

olek

Pytanie z automatu wysyłane przez ten serwis - brak jakiejkolwiek wiarygodności tego serwisu!!! Porażka

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Z.T.B. POLKAM SP.ZO.O.?

Encepence

Firma wypłaca pieniądze za wszystkie przepracowane godziny , nie ma oszustwa dostajesz co do grosza wypłatę wystarczy policzyć sobie swoją stawkę razy przepracowane godziny . Fakt nie jest to lekka praca (bardziej męczą te 11h pracy w tym 2 x po 30 min przerwa co daje 12 h )ale jak trafisz na normalnych ludzi którzy Ci wytłumaczą , podpowiedzą to dasz sobie radę ! Pozdrawiam

Bolo
@Encepence

W końcu rzetelna opinia. Potwierdzam. Ja w Polkamie jestem od 2011 i jeszcze się nie zdarzyło z mało wypłaty i w terminie.

EB

Szanse na zatrudnienie kobiety w firmie jako pomoc biurowa ?? Są czy nie ma co

Wiktor

płacą w euro?

Byly pracownik

7,80 euro dla swiezaka, czyli nawet nie najnizsza krajowa niemiecka, ale zeby Stasiu nie miał problemów to zamiast zarabiać tą najniższą krajową w 168h pracując po 8h dziennie zarobicię ja przy 260 h pracując po 12 h dziennie a firma sobie pisze ze macie to przy 168h hahahah Polkam to porażka. Każdemu kto zastanawia się nad wyjazdem do Dormagen lub Bruhl polecam rozejrzeć sie za praca przy kwiatach w Holandii, bo mniej sie napracujecie i wiecej zarobicie ;) do tego atmosfera tam panująca, ciągłe zaszczucie i poganianie.

arni74
@Byly pracownik

Witam to co piszesz jest całkowita prawdą

Krzyś

Witajcie...cóż na wstępie chce napisać co zrobić z tym w czym ciągle pomagamy i zarazem kręcimy bicz na samych siebie...dlaczego staliśmy się niewolnikami?godziny się na to traktowanie,zapierad...amy za 5,6 €na godz.bez delegacji,rozłonki z rodziną,czy to noc czy dzień po 12godz.a nie powinno tak być bo to my jesteśmy potrzebni nie szef który nas szczypie i kradnie nasz hajs,Hydra czyli prezes i kierownicy morduje nas a my jeszcze się uśmiecham...A gdyby zrezygnować z pracy otworzyć własne działalności gosp.i nie godzić się na pracę za mniej niż 17€na godz.?i kto tu wtedy miał przesrane no oczywiście że Hydra bo wszystkiego sama by nie zrobiła,nie mówię już o odszkodowanie jakie musiała by zapłacić niemieckiemu właścicielowi zbrojarni za nie wykonana pracę zawartą w umowach...Kiedy przestaniemy się bać,robić jak Hydra chce?Wiecznie będziemy biedni,bedziemy zarabiać drobne,bedziemy na kredytach za małe mieszkanko albo 10 letnie auto,popatrzcie na nich jak się bogacą nie robiąc nic,a wy oddaliscie najgorsza robotę...przestaniemy być Niewolnikami...Stańmy się Pracownikami:)połaczmy siły,to oni niech boją się nas nie my ich,niech Hydra zdechnie w złości i niedoli nie potrzebujemy Fortusa,Polkamu,Flectora,połączymy siły my pracownicy i zabijmy Hydre:)pozdrawiam:) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zniknąć

Przeżyłem..

Złodziejska (firma) umowa to jedno realia co innego ,od początku wszystko na swój koszt -pierwszy kant ,pracodawca musi płacić za badania ,zestaw (biwakowy)proszę zabrać ze sobą .co do roboty ciężka praca ze stalą ..ale to zbrojarnia ..mieszkania katastrofa 2-3 pokoje na 8-10 chłopa warunki jak w namiocie ,dziś Rumun ma lepiej na kontrakcie... kasa lipa tzn zmiany 2 po 12 h od poniedziałku do soboty czyli jakieś 280h za 1600-1700 czyli jakies 5-6 euro za h prawie jak na truskawkach ...tyle tylko ze to przekichana robota...Powodzenia życzę niedowiarką

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kapitulna 72
    87-800 Włocławek
  • NIP: 8882847500 REGON: 911362086 KRS: 0000227526

Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o.