logo Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace

Opinie o Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace

anna 2015-08-02 09:07:19
kto wie do jakiego archiwum dli dokumetacje płacową z lat 1980-1984
szczesliwy byly pracownik 2016-05-30 15:57:35
Niska placa, w gastronomii jako kelner umowa na zlecenia zapomnij o umowie o prace 7zl za godzinea ile musisz sie narobic znosic fochy przelozonych kierownik szczegolnie jednego ktory zazwyczaj jest na popoludnia, czesto zdarza sie tak ze musisz robic i 12-16godzin a potem znowu na rano i jak jest mozliwosc to spisz w hotelu jak nie to nie ich problem.zeby zarobic 2000zl to niszczysz swoje zdrowie.
Chcialem przejsc na recepcje ale tam na dzien dobry masz jakies 1600zl a to hotel 4 gwiazdkowy zero socjalu oprocz karty zdrowia ...
pracownik 2016-06-03 12:13:49
Hotel ktory jedzie na swojej dawnej renomie i nic wiecej.Zdecydowanie jest lepiej w hotelach sieciowych

Recepcja
-brak szkolen i osoby odpowiedzialnej za doszkalanie nas tak naprawde kazda sytuacje pracownik musi przezyc na swojej skorze. Trudny agresywny gosc albo gosc skarzazcy sie i bardzo wymagajacy nie masz na kogo liczyc oprocz samego siebie.
-pracowalem w 2 * sieciowym hotelu za 1600zl przeszedlem do tego z mysla o rozwoju i awansie jakze sie pomylilem. Pensja na poczatek ok.1650zl zalezy ile nocnych zmian bedziesz mial, jest jeden nocny kierownik i jeden nocny recepcjonista recepcja to sklad 10 osob w calosci wiec trzeba liczyc minimum 4-5nocnych zmian, osoba ktora uklada grafik mysli bardziej o sobie i mozna pisac prosby ale ma to sie nijak do tego z czym sie pozniej spotykamy.
Brak socjalu oprocz LuxMedu ktory jest standardem w kazdej firmie! Karta multisport albo dofinansowanie do kursow jezykowych zapomnij.
Nie ma podwyzek inflacyjnych tylko tyle ile kierownik mysli a jak mysli 50zl brutto raz na rok. Tylko UWAGA przez pierwszy rok twojej pracy nie dostaniesz zadnej podwyzki dlaczego bo tak a jest to niezgodne z prawem pracy ale tacy ktorzy wiedza za wiele dlugo tam nie pracuja.
Dodatkowy socjal raz w roku bony swiateczne okolo 500zl ale tak naprawde podatek vat z tej kwoty odejmuja z twojej nastepnej pensji i przez rok tez nie licz na bony.
Nie ma ekwiwalentu na buty dla pracownikow a w siecowce mam 400zl na rok!I mam multisport i karte do luxmedu tak samo dofinansowanie do wakacji jest wyzsze i mam realne szanse rozwoju i awansu.
w hotelu polonia palace nie ma takiej szansy.Chyba ze kogos zwolnia albo ktoras z osob cos znajdzie albo pojdzie na emeryture wiec tak mozna byc cale zycie recepcjonista za prawie najnizsza krajowa.

Do tego obowiazkow jest cala masa firma wymaga bardzo wiele ale nie daje z siebie nic i nic nie oferuje pracownikom w zamian, Nie dziwne ze juz kilkanas
Zostaw swoją opinię o Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Hotel Polonia Palace