Opinie o Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j. w Sochaczew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j. w Sochaczew

Ochotnik Nowy wpis

Witam, czytam wypowiedzi pracowników i nasuwa mi się jedno pytanie - jak to wygląda z tym "dźwiganiem przedmiotów powyżej 12 kg"? Czy jest to czynność wykonywana raz na jakiś czas, czy dosłownie co chwilę? Jestem zainteresowany tą pracą, ale mam pewien problem z plecami i miałbym ciężko co chwilę dźwigać, raz na jakiś czas nie sprawi problemów.

@Tomasz Nowy wpis
@Ochotnik

Co kilka minut trzeba przełożyć na paletę np. 15kg karton z zawartością.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.?

@Tomasz Nowy wpis

To zależy od tego na jakie stanowisko chciałbyś trafić. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Czy w kwestii zatrudniania kobiet się coś zmieniło? Czy pracują Państwo w systemie 12/24 12/48? Czy mają Państwo wolne miejsca pracy dla kobiet?

Hejka. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Podejrzewam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Sochaczewa. Proszę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Hellopak? Czy mają wysokie stawki? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Andrzej

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j..

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.?

Proszę uszczegółowić pytanie

Nowa

Chciałabym podjąć pracę na produkcji, czy możliwe jest zatrudnienie kobiety na produkcji, jakie zarobki, dodam że do tej pory pracowałam w Marsie na produkcji

@Nowa

Pracujemy na 3 zmiany a praca wymaga podnoszenia ciężarów zbyt dużych dla kobiet. Bezpośrednio na produkcji nie ma u nas pracujących Pań.

Jakie godziny pracy. Jakie wynagrodzenie po okresie wstępnym. Czy sa jakieś premie.

@Paweł

Proszę złożyć swoje CV i umówić się na spotkanie.

Aneta
@Paweł

Hej, czy złożyłeś swoje CV i wziąłeś udział w rekrutacji jak Ci w komentarzu radzono? Czy masz więcej informacji na ten temat? Chętnie się dowiem jakie są warunki pracy w Hellopak Kocyk&Wspólnicy.

Czy Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak system 3 zmianowy, 8 godzinny

Czyli teraz obecnie panie pracują na produkcji? Mam 28 lat. Zastanawiam się czy kobiety w moim wieku pracują tam i czy ciężko by mi było że względu na pracę fizyczna.

@Ania

Panie u nas na stanowiskach produkcyjnych nie pracują. Nie ma chętnych do pracy w systemie 3 zmianowym. Praca polega również, na podnoszeniu ciężarów o masie powyżej 12kg a więc przekraczającej normy dla kobiet.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.?

Tomasz

Umowa zlecenie na okres próbny, umowa na czas określony po okresie próbnym, docelowo umowa na czas nieokreślony.

Czy w hellopak pracują kobiety? Czy jest tam jakaś praca dla młodych kobiet? Czy to produkcja?

@Ania

Tak, to produkcja. Praca zmianowa, również fizyczna stąd też małe zainteresowanie Pań. Panie pracują w biurze oraz przy utrzymaniu czystości.

Kodi

Czy prowadzone są rekrutacje na inne stanowiska pracy, niż pracownicy produkcji?

@Kodi

W tej chwili już nie. Miesiąc temu szukaliśmy osoby do kontroli jakości. W firmie jest mała rotacja ale proszę sprawdzać a najlepiej przysłać CV.

Czy na produkcji pracuje się w soboty i niedzielę ?

@Gość

W soboty dzienna zmiana jest w ramach dodatkowo płatnych nadgodzin.

Witam, czy nadal potrzebni są pracownicy? jeśli tak to jaki jest system pracy i jaka umowa?

@Kandydat

Proszę złożyć swoje CV. System pracy trójzmianowy, umowa o pracę.

Operator

Dzień dobry, czy szukacie pracowników?

@Operator

Tak, wkrótce uruchamiamy kolejną maszynę. Zapraszamy

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.?

Tomasz

Proponujemy trzy miesięczny okres próbny, potem umowa na czas określony na 1 rok a następnie jeśli wszytko jest OK po obu stronach na czas nieokreślony.

Witek

Czy obecnie firma przyjmuje nowych do pracy? Sporadycznie zaglądacie na forum bo jest dobrze?

@Witek

Przyjmuje, zapraszamy

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

mariola

ktos wie jakie są warunki płacowe po okresie próbnym?

@mariola

Warunki zależą od tego jak radzi sobie pracownik. Jest kilka poziomów biegłości oraz wynagrodzenia. Średnia jest wyższa niż średnia na podobnych stanowiskach.

Super firma. Rodzinna i dobrze placaca. Oby tak było wszędzie Tomasz

@Tomasz

Cześć Tomasz. Wygląda jakbym sam pisał sobie dobre komentarze ;) Dziękuję za miłe słowa i zapraszam kolejnych Tomaszów do współpracy ;)

Hllo

2200 na rękę, czy to dobre zarobki? Jak opisują wysokie wynagrodzenie ? Umowa Zlecenie !

@Hllo

Zarobki są super. Praca jest super. Jesteśmy jedną wielką rodzina. Kocham ta firmę

@Hllo

Takie kwoty to okres próbny i czas przyuczenia do samodzielnej pracy. Nie stosujemy umów zleceń dla pracowników produkcyjnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Hellopak Kocyk&Wspólnicy sp.j.