hapipozyczki.pl

Opinie o hapipozyczki.pl

admin 2016-07-24 01:17
Czas skończyć z plotkami w internecie na temat hapipozyczki.pl. Dodaj szczery komentarz i powiedz wszystkim jak naprawdę jest w tej firmie. Twoja opinia może wiele zmienić.
także 2016-08-05 22:41
Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera? Pozdrawiam
E. 2016-11-17 01:57
Mobbing, dręczenie, nękanie i zastraszanie pracowników, ciągła kontrola, nagrody dla zatrudnionych po znajomości czyli kolesiostwo, awanse bez podwyżek.. nie polecam!
Aneta 2017-04-18 15:28
@E. wspominasz, że w firmie panuje mobbing. Według Kodeksu Pracy "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie sytuacje miały miejsce w firmie? Masz na myśli konkretne sytuacje?
U 2017-09-12 14:45
Super atmosfera, zgrany zespol nastawiony na wspolprace. Swietne systemy motywacyjne, na call center premie od sprzedazy. W dobrym miesiacu od podstawy mozna jeszcze 1,5-2 wyciagnac premii. Konkursy na nagrody rzeczowe i wyjazdy. Bardzo fajnie jesli ktos jest pracowity i zaangazowany.
Aneta 2017-09-13 11:39
@U - dziękuję za Twój komentarz. wspominasz o dobrej atmosferze - to bardzo istotna informacja. A czy możesz napisać nieco więcej o systemach motywacyjnych o których piszesz? Na czym one polegają? Czy hapipozyczki.pl zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Są to kluczowe informacje dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie.
Zostaw swoją opinię o hapipozyczki.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hapipozyczki.pl