Opinie o Flextronics - Łódź w Łódź Malinowska 28

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Flextronics - Łódź. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Flextronics - Łódź o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flextronics - Łódź w Łódź Malinowska 28

Ruda

Emilia to że jakimś cudem jesteś liderka to nie znaczy że masz przy okazji latać za ???? facetami na całym zakładzie pierw zmyj z gęby tapetę chyba cały zapas z castoramy wykupiłaś jesteś strasznie wredna obgadujesz wszystkich do okola ty sama nie jesteś lepsza od innych nie wiem czy można nazwać Cię kobieta czy latawica . Weź się kobieto za pracę a nie stanie i gadanie.

Baby blond
@Ruda

Oj ruda widzę że nie pamiętał wół jak cielęciem był ???? moze cofnij się w czasie.. I jak palma uderzyla do głowy. Tak się kogoś czepiasz jakby faktycznie żal ci tyłek ściskał. ???? niech robi emilka co chce.. Może i nawet pod stołem czas spędzać.. Ale to chyba jej sprawa? I co jak co ale dziwi mnie że akurat ty się czepiasz.. ????

Cześć jak płacą w Flextronics? Dają premie czy premie świąteczne?

Ktos

Jak kwestia z automatykami?

Były pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Nie wiwm na ktore forum pisać bo są 2. Dostałam pismo z informacją o wycieku danych z flex: adres, Pesel, imię, nazwisko. Czy ktoś coś wie na ten temat? Jak do tego doszło? Jestem zaniepokojona, to są poważne sprawy.

Edzia Nowy wpis

Witam. widziałam ofertę dla młodszego analityka baz danych, w której było napisane, że roczne doświadczenie to minimum aby móc kandydować. warunek ten spełniam. Zastanawiam się jednak czego można docelowo spodziewać się na rozmowie w części technicznej? był ktoś może niedawno?

TERESA Nowy wpis

Witam wszstkich. Jestem byłym pracownikiem firmy "flex". Spotkały mnie duże nieprzyjemności ze strony lidera ktory ma na imie Valery. Myślę że lider o którym napiszę kilka słów nie zrozumie przekazu. Źle traktuje wszystkich. Jest nie odpowiednią osobą do liderowania. Welokrotnie spotkałem się z zachowaniem nie dopuszczalnym, poniżej jakiś norm, słabe jest to, że takie osoby są liderami i mają władzę. Przejdźmy do konkretnych sytuacji: Jak szło zamówienie na linii LL 2 do końca zamówienia było jeszcze 30 minut, nie pozwalał pójść do toalety. Była to dziewczyna z Ukrainy. Po zakończeniu zamówienia można było pójść do toalety, takie zachowania są nie ludzkie! Stawia nowo zatrudnionych ludzi na linii gdzie nie wyprawiają się. Nie dają rady bo są nowi, problem z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Pierwszy dzień nowych pracowników staje się piekłem! Przez podejście lidera do nowych pracowników, w dodatku ma do nich pretensje. Potrafi pójść do kierownika że skarga na nowego pracownika, że jest nowy i nie potrafi pracować jak pracownik z długo letnim stażem pracy. Lider ten nie ma pojęcia. Jego dziewczyna pracuje u niego na linii to ona rządzi o której przerwa kogo z linii oddać oboje są bardzo nieprzyjemni ,może w końcu drodzy kierownicy ktoś się zajmie owym liderem i spojrzy na jego nie tylko wydajność ale przede wszystkim podejściem do ludzi na linii bo to my pracujemy na jego wydajność !!!!

Dzień dobry. nie widzę byście o analityku biznesowym ostatnio pisali a oferta właśnie jeszcze przez parę dni ma być dostępna. Interesuje się zatrudnieniem. posiadam doświadczenie więc ciekawią mnie relacje w zespole na dziale oraz to ile można zarobić. jakie są przywiewane kwoty dla osoby, która od ponad 4 lat się w tym zatrudnia?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Flextronics - Łódź.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy jest gdzieś miejsce, gdzie można zostawić rower?

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy w ostatnich komentarzach to wzmianka o Woli, do której mam teraz ofertę dla koordynatora ds. logistyki. czy możecie omówić bieżąca atmosferę na dziale? nie wiem jak ustosunkować się do tego współczucia, o którym pisano. Dodatkowo na jakie widełki placowe taki koordynator może teraz liczyć?

Czy można liczyć w Flextronics - Łódź na prywatną opiekę medyczną?

@Ruda

Ruda wiedziałem że wredna ale żeby (usunięte przez administratora) w świecie by takie coś pisać tylko tutaj bo w twarz boi się powiedzieć prawdy ???? zazdrościsz urody i stanowiska? Żenada kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie ????

@Brudnopis

Udaje miła sympatyczna ale jaka jest wredna Piszę to co widzę użala się na swojego ex a sama latawica lepsza nie jest a jak pójdzie na inny dział to już żeby mogła to by samana na (usunięte przez administratora) wchodziła Panom!

@Ruda

W tej firmie same plotki najlepiej kogoś tutaj oczerniać bo mniejszy strach.. A żeby powiedzieć komuś to w twarz to każdy się boi... Żenada każdy z was jest odażny tylko tutaj.. Zazdrościsz jej i to sprawia że piszesz takie (usunięte przez administratora) i nie masz odwagi do niej podejść. Śmiech na sali

Ech
@Ruda

Aż kipi zazdrością.. niektórzy ludzie mają zbyt nudne SWOJE życie i próbują się dowartosciowywac w tak żenujący sposób.

@Brudnopis

Słuchaj ja nie rozpowiadam plotek i się szanuje a nie tak jak ona niczego jej nie zazdroszczę (też jestem liderka) tylko jej współczuję. Zaobserwuj proszę jak ona się zachowuje jak latawica jeszcze raz to napisze ona myśli że jak jest liderka to może się opierniczac w pracy udawać że pracuje. Poprzez samo gadanie z kilkoma facetami jej nie płacą tylko za uczciwa pracę. Wyobraź sobie że stoisz i gadasz prawie non stop.... Zaraz zwrócą Ci uwagę że normy są do zrobienia... Dlaczego tyle facetów z nią gada bo wiedzą że jest łatwa. Nie chcesz to nie wierz ale wiem co pisze.

@Ruda

Jesteś liderem a pokazujesz że poziomem nie odskakujesz od gowniaka... Masz do niej problem? To podejdź jej to powiedz.. Pracuje dziewczyna w miejscu gdzie jakbyś zauważyła są sami faceci w końcu taki dział... Zazdrość zżera że nie interesuje się Tobą chociażby jeden z nich? Jeśli rozmowa z ludźmi jest dla Ciebie bycie latawica to serio nie wiem jakie pustkowie masz w głowie... Nie dość że rude to i głupie

Ech
@Ruda

Emilia jest inteligentna i pracowita osoba, a przy okazji też bardzo ładna ???? zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie tobie jest to oceniać, tylko jej przełożonym! W ogóle nie dziwi mnie fakt, że cieszy się zainteresowaniem wśród facetów. A to, że jest osoba kontaktowa i lubianą.. niestety ale musisz to zaakceptować. Choć widać, że jest Ci z tym bardzo ciężko...

@Brudnopis

Ja nie będę z nią rozmawiała bo mi szkoda czasu!!!! Taki dział ok też muszę pracować z mężczyznami ale również z kobietami. Dlaczego jeden lider ma(usunięte przez administratora) a drugi ma stać i gadać... Wydaje jej się że wszystko może niech pokaże trochę inicjatywy w tą pracę skoro już jest ta liderkę a ona pokazuje incjatywe przed lustrem jak tapetę nakłada do niczego innego chęci nie pokazuje.

Ten

Oj jutro poleca dyscyplinarki :D Zazdrość ludzka nie zna granic

Ten

Przecież to tylko kwestia czasu dzień max dwa

@Ten

Cierpliwie zaczekam

Bzyczek
@Ech

Dlaczego żenujące.... żenujące to jest to że lider to powinnien dać przykład.. pracy.. Powtarzam pracy a nie w opieprzaniu si co robi właśnie liderka o której tu mowa

Kate
@Bzyczek

Widzę ze kolejna koleżaneczka broni wrednej @Ruda albo sama Ruda robi fikcyjne konta zeby się podbudować żal. Mam nadzieje ze sprawa trafi na policję ! To jest hejt na niewinna dziewczynę która jest zadbana mądra i inteligenta i jakaś jedna laska ma problem emocjonalny ze sobą i się na niej mści i nie ma odwagi podejść i porozmawiać ale co to się dziwić jak sam sposób pisania Rudej i jej koleżanek jest poniżej jakiegokolwiek kryterium.

Angel
@Ruda

Oceniasz ja swoją miara ! Spójrz na siebie jak Ty wyglądasz...porażka . Wszyscy już wiemy kim jesteś i chcesz poprostu zaszkodzić dziewczynie bo nie ukrywajmy jest lepsza od ciebie miła pomocna a do tego piękna i jetes zazdrosna wiec zamiast pluc na dziewczynę jadem zajmij się sobie i bierz z niej przykład !

Mery
@Ruda

A ja powiem Ci w prostu. Martusia weź się za pracę A nie obgadujesz innych i kręcisz te kaczki. Każdy wie jaka jesteś i tak naprawdę czychasz na krzesło Marleny. Jesteś żenująca. Tylko nie wiedziałam że aż do tego stopnia.

Dziewczyna
@Mery

Jak ja się cieszę, że już tu nie pracuje. Z tego co wiem od ludzi i z tego co poczytałam na tym forum. Zwolniłam się ponad pół roku. Widać, że w tym zakładzie nic nie polepszylo a nawet pogarsza. Odgadywanie, wchodzenie w tylki i na głowę są tu na porządku dziennym . Widocznie nie mam aż tak mocnej psychiki by dać sobie wejść na głowę i nigdy na to nie pozwalałam. Zawsze byłam sobą, a ten zakład i większą część ludzi nie toleruje takich ludzi. Pozdro ;)

Krzyś zwroty rts
@Dziewczyna

Zostawcie dziewczynę w spokoju, jest ona osoba uśmiechnięta, wesoła i pozytywnie podchodząca do życia to nic dziwnego że tak dużo ludzi do niej lgnie i (usunięte przez administratora) tu wypisujesz że jest ona jakaś tam łatwa, jest ona do tego ładna i inteligentna i najważniejsze bardzo dobrze wywiązuje się z obowiązków liderskich i dla każdego stara się być pomocna jest to moja subiektywna opinia z tego co zaobserwowałem na zakładzie możesz się z nią zgadzać lub nie trudno

Ahahajaha

Dobry pocisk, połać jej!

Dziewczyna
@Krzyś zwroty rts

Tyle, że nie pisałam o kontretnej osobie tylko o firmie. Czytajcie uważniej ;)

Baby blond

Manta grzechu warta

Witajcie, czy istnieje jeszcze taki dział jak MANTA?

Ona
@Manta grzechu warta

Manty nie ma już od 5 lat

@Ona

O co chodzi z tym działem? Nie jestem na bieżąco, a tym bardziej nie pięć lat wstecz. MANTA – co to za dział? Jak się w nim pracowało i dlaczego go już nie ma?

Matra

Na linii LL2 liderem jest Ukrainiec ,razem z nim na tej linii pracuje jego dziewczyna ,gosciukpiz Polaków i daje na najgorsze stanowiska ,nie polecam pracy na jego linii aż pała do nas nienawiścią

@Matra

Nie było mnie tam na miejscu to w sumie nie wiem jeszcze co się dzieje, ale być może niedługo do was tam wpadnę. Powiedz mi, czy mam możliwość wyboru linii skoro tak otwarcie nie polecasz? I czy w ogóle pracownik ma wpływ na pewne warunki? jeśli tak to jakie?

Matra

Nie masz możliwości wyboru linii ,rzucają cię gdzie popadnie,byle szybciej robota szła

Zośka
@Matra

Ale praca w żaden sposób jakoś specjalnie się nie rożni wtedy? Chodzi mi o to, że co jak właśnie nie będę ogarniać? Pracownicy są raczej ok teraz? jak spytam kogoś to pomoże czy jednak do przełożonego trzeba iść?

Ktoś

Jak jest w sprawie automatyków?

Cześć jak płacą w Flextronics? Dają premie czy premie świąteczne?

Ona

Sa premie miesięczne, kwartalne i na koniec roku premia frekwencyjna i socjalna.

sdf

Do pracy przychodzi sie pracowac za pensje a nie dla premii i bonusów.

Lewy
@sdf

?? Nie no co ty za darmo się przychodzi i dla zabawy. Ten komentarz to chyba pisał manager hr, wypowedz w jego stylu. Drugiego takiego (usunięte przez administratora) to jeszcze nie spotkałem. Zwolnicie go w końcu, bo wstyd tylko robi.

Danuta
@Ona

Faktycznie jest tyle różnych premii? Czy to raczej ironia? Jeśli są premie miesięczne, to najbardziej by mnie interesowało, na czym one polegają? Jakie kryteria należy spełnić, aby mieć szansę dostać dodatkowe pieniądze do pensji? ;-)

Maciek z WC
@Danuta

8% premia od podstawy + frekfencyjna + premia dla wozkowych + premia specjalna. Wszystkiego okolo 800 zl na reke.

Najlepszy kolega Maćka z WC
@Maciek z WC

Maciek są przyjęcia do firmy?

Maciek z WC
@Najlepszy kolega Maćka z WC

Tu caly czas sa przyjecia ale nie na kazdym dziale jest tak kolorowo ????

Iza
@Maciek z WC

Nie na każdym? Czyli jest jakiś konkretny dział, na który w razie czego warto aplikować? Napiszesz proszę który i dlaczego? Bez doświadczenia się ktoś dostanie?

Ktos

Jak kwestia z automatykami?

Rozmowa z pracownikiem agencji w kwestii zatrudnienia w strukturach ich firmy. Rozmowa "na luzie", bardzo mało profesjonalna, ponadto Pan nie dał żadnego feedbacku po rozmowie.

FLX

Jak wygląda praca w kontroli jakości ?Bo chciałabym złożyć dokumenty i nie wiem czy warto?

@FLX

Cześć, a masz skądś sygnał, że na jakość szukają czy po prostu tak o na zapas ślesz? Ja może też będę takiej roboty potrzebować ale to dopiero od połowy stycznia może, ciekawe czy w firmie jakieś zmiany wejdą. zdradzisz na podstawie czego chcesz dokumenty składać?

Czy odnośnie pracy specjalistów w firmie ktoś miałby inne zdanie? Ktoś wspominał o tym, że żadnych podobno nie ma a widzę właśnie ofertę dla kontrolera biznesowego i chciałem sprawdzić czego można spodziewać się na rozmowie. Aplikował ktoś teraz może i podzieliby się opinią? Mam jeszcze parę dni na złożenie CV, warto?

Kora

było pytanie o dział hr i to jakie zarobki mogą na nim występować. ogólnie to ile osób liczy ten dział i jaka jest w nim rotacja lub atmosfera w porównaniu z pozostałymi? występują premie za wyniki? jakie ewentualne?

Magda
@Kora

Atmosfera fatalna, nie polecam, Manager działu jest bardzo wybuchowy i nieobliczalny, faworyzuje osoby z którymi ma układy, przez co z działu HR odchodzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem (7 osób), zostały same zielonki, brak szacunku do pracowników (wszystkich nie tylko ze swojego działu)

Eliza
@Magda

A jak do tego ma się temat samego rozwoju w dziale HR? Piszesz o osobach o dłuższym stażu i zastanawiają mnie dalsze perspektywy idące wraz z doświadczeniem. Jakie szkolenia przysługują teraz świeżakom?

Beny
@Eliza

Słyszałem że nie ma tam możliwości rozwoju a na szkolenia w całej firmie nawet nie ma co liczyć chyba że szkolenia prowadzom inni pracownicy działu a nie specjaliści... Niedziwie się ze dziewczyny uciekły z hru bo ile można meczyc się w tak okropnej atmosferze i tak podziwiam że tak długo wytrzymały xd

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Flextronics - Łódź?

Gruby

Na jakie zarobki można liczyć w działach HR

Nieznany

Praca jak każda inna. Nie byłaby zła, gdyby nie zła kadra zarządzająca i nie chodzi mi tu o kierowników zmiany, którzy są bardzo w porządku ale o wyższe stołki. Uważam, że niektóre osoby czują się w tym zakładzie bezkarni, dlatego robią co im sie żywnie podoba, bo nie ma ich kto rozliczyć m.in przykładem takich osób jest wielki Pan Menadżer HR ale nie tylko on, bo mógłbym wymieniać więcej takich osób w tej firmie. Na tą chwile wiem, że nie jest to praca na dłużą metę dla mnie. Może jakby się zmieniło menadżerstwo zmieniłbym podejście. Takie samo zdanie mam nie tylko ja, ale również inni pracownicy.

Zachęcam do przeniesienia wątków na nowe forum na gowork. Ktos stworzył nowe konto dla flextronics logistics Poland jest tam sporo pytań do pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Flextronics - Łódź - Łódź

• Jak się pracuje w Flextronics - Łódź?

Zobacz opinie na temat firmy Flextronics - Łódź tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flextronics - Łódź?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flextronics - Łódź
1.9/5 Na podstawie 241 ocen.

Flextronics - Łódź