Opinie o Komandor S.A. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komandor S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Komandor S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komandor S.A. w Radom

Cześć, wisi teraz oferta dla export managera w sieci. jeszcze przez miesiąc ma być otwarta więc raczej zdążę aplikować. tylko możecie najpierw warunki pracy ocenić? coś tu słabo z komentarzami i teraz nie wiem czy nie mylę forum? Nazwa spółki identyczna

Lewy Nowy wpis

Witam są przyjęcia do firmy na produkcję magazyn

ktoś się orientuje czy ruszy do nich rekrutacja? pisaliście dwa lata temu, że stawka godzinowa, w dalszym ciągu tak jest, czy może coś się zmieniło? i skoro oferowali stawki godzinowe, to też była lub jest szansa na dorobienie sobie do tej najniższej krajowej nadgodzinami?

Wiktoria

Hej, o firmie Komandor wiem, że zajmują się szafami i zabudowami. Natomiast przydałoby się więcej informacji na temat kariery w tym miejscu pracy i tutaj chciałabym poprosić pracowników, żeby coś napisali na ten temat. Na ich stronie nie ma żadnego info o tym, co oferują kandydatom. Jakie są benefity, może wy wiecie?

Bywalec
@Wiktoria

Już Ci odpowiadam . Właściciel geniusz . Spadek obrotów w ciągu 10 lat 5 krotny do 20%. Za to plany" (usunięte przez administratora) "wszystkich na rynku. Pracownicy tylko ci co liżą "rowa " Chcesz robić karierę droga wolna .

TenJeden Nowy wpis
@Wiktoria

Praca w firmie hmm jak to praca, nie lekka. Nie odpowiednie traktowanie i niska płaca, co najwyżej można liczyć to na najniższą i to jeszcze umowa o pracę ze stawką godzinową. Niby plus ale minus.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Komandor S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik Produkcji - dział stolarni?
Theodore

W jakiej firmie jest opieka medyczna?

Czy pracownicy Komandor S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Gucio

Prezes bardzo lubi się integrować

Bywalec
@Gucio

Masz na myśli płeć żeńską oczywiście ?

Zawiedziony

Nie polecam praca tylko po znajomości

WACUŚ

WITAM to jak to jest wkoncu jedna z pracownic w okularach mowila ze kogos poszukuja jedni pisza ze sie rozpada to jak wkoncu ? szukam pracy i nie wiem co i jak kto pomoze ?

To jak wkoncu firma się rozpada czy przyjmuje nowych pracowników

wyborca PiS

Firma zaczyna wyprzedawać majątek . Na Warszawskiej sprzedaje salon firmowy. Za chwile skończy się kaska i polecą pracownicy. Myślę że już nikt nie może być pewny swojego stanowiska oprócz prezesa oczywiście. Jak w rządzie - tylko Ziobry brakuje

Niewiedzący

Dzień dobry, czy firma zatrudnia w Radomiu do pracy biurowej?

Jaka atmosfera jest między działami w Komandor S.A.?

wirus

Podobno na jesieni firma ma zawiesić działalność. Ale podobno to plotki

Uszatek

Jak dostać się do pracy

Radomiaczek

Ciężko tam się dostać

Radomiaczek

Witam czy przyjmują tam czy raczej zastój mam Udt na widlaka

Francuz

Podobno w Komandorze źle traktują pracowników.

Francuz

Szkoda, że Komandor tak cienko przędzie, ale to raczej zależy od osób zarządzających. Słaba firma. Podobno żel traktują tam pracowników.

Load

Nie polecam pracy w tej firmie , slabo platna , wymagaja duzo a pensja jak w latach 2008-2012, nie ktorzy musza miec zaokraglana pensje zeby zarabiac najnizsza krajowa. Jesli ktos jest ambitny i chce sie rozwijac nie polecam tej firmy. Pozdrawiam

Mirosław
@Load

Muszę przyznać że pensja na poziomie minimalnej krajowej nie jest zbyt mocną motywacją do pracy. Czy firma zapowiadała może jakieś podwyżki? Liczę, że wiesz coś na ten temat i dasz mi znać.

Suchy

Witam czy mam szanse.dostac sie na magazyniera

Load
@Suchy

Nawet jak masz szanse to nie polecam , praca slabo platna , a narobisz sie , o podwyzce mozna pomarzyc , wiem co mowie bo sam tam pracowalem

Usxaty

Witam szukam pracy mam uprawnienia na wozki widłowe czy sa przyjecia

Edyta
@Usxaty

Ostatnio przeglądałam stronę internetową Komandora i natknęłam się na informację o rekrutacji. Wklejam Ci link, żeby było szybciej: https://www.komandor.pl/o-firmie/kariera/ Daj znać, jak znajdziesz ofertę dla siebie. Nie zapomnisz?

Mialem nadzieję, że na tym forum znajdę informacje o pracy i atmosferze. Dlaczego tak rzadko tu zaglądacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Komandor S.A. - Radom

• Jak się pracuje w Komandor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Komandor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Komandor S.A.