Opinie o Hampton Home Beata Wróblewska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hampton Home Beata Wróblewska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hampton Home Beata Wróblewska o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hampton Home Beata Wróblewska w Warszawa

Olek Aleksander

Przestrzegam, ludzie zupełnie nieodpowiedzialni i niezorientowani w rodzaju usług jakie chcą świadczyć.

@Dick

Pierwszą markę biura nieruchomości założyliśmy jeszcze w 2007r., drugą w kolejnych latach a docelowo Marka Hampton Home powstała w 2015r. i była jedną z kilku rodzajów działalności, którą w tamtym czasie prowadziliśmy. W 2018r. zaprzestaliśmy innych działalności skupiając się tylko i wyłącznie na prowadzeniu biura nieruchomości więc cytując opinię Dick'a "ludzie dowiadujcie się u źródła bo w urzędowych wpisach nie zawsze są szczegółowe i aktualne dane, które często wprowadzają w błąd i uniemożliwiają wiarygodną ocenę rzeczywistości". Pozdrawiamy Zespół Hampton Home Nieruchomości

AnaBela

Pracowałam tam kilka miesięcy ale z powodów rodzinnych musiałam wrócić do rodzinnego miasta ale wrażenia mam pozytywne. Pomimo, że w biurze pracuje już kilkadziesiąt osób czuje się przyjacielską wręcz rodzinną atmosferę. Szefowie bardzo dbają o pracowników (regularne szkolenia, coachingi, mentoring - cały czas uczyłam się nowych rzeczy) w innych firmach w których pracowałam było różnie, często żadnych szkoleń nie było a miesiącami trwało zanim się sama nauczyłam jak mieć wyniki. W Hampton wszystko podane na tacy (ja miałam doświadczenie w nieruchomościach więc od razu dali mi bazę 60 ofert nieruchomości i prawie 10 klientów szukających więc już w 3 dniu pracy zaczęłam jezdzić na prezentacje i finalizować transakcje...mają do perfekcji dopracowany każdy szczegół dlatego są tak skuteczni. Pracować trzeba jak w innych firmach ale tutaj z przyjemnością przychodzi się do biura bo traktują Cie jak członka rodziny, pomagają, wspierają - wszystko aby jak najszybciej (najlepiej już w pierwszych dniach po szkoleniu mieć pierwsze transakcje). Kochani tęsknię za Wami i super rodzinną atmosferą Hampton od pierwszego dnia, kiedy wróciłam na stare śmieci bo w innych firmach ze świecą szukać takich fajnych ludzi i takiego podejścia do pracownika. Gorąco całuje i pozdrawiam

@follk

Czyli lepiej czytać hejt'erskie komentarze sfrustrowanych byłych współpracowników, którzy już nie pracują w danej firmie bo w większości zostali zwolnieni za brak wyników i anonimowo bo nawet nie maja odwagi podpisac się prawdziwym imieniem i nazwiskiem wylewają żółć na swoich byłych pracodawców chcąc tym samym podreperować swoje ego po nieudanej karierze w danej firmie??? (usunięte przez administratora) gdzie w większości wypisywane są negatywne opinie przez sflustrowanych byłych pracowników, którzy często w żadnej firmie nie zagrzali miejsca bo wszędzie źle, za mało, niedobrze itd. i jedyne czym są w stanie podreperować swoje poczucie własnej wartości to anonimowo wypisując niestworzone rzeczy na swoich byłych pracodawców. Żal jak się czyta takie komentarze... gdyz taki hejter sam nawet prostego etatu nie jest w stanie utrzymać a ocenia milionowe firmy zatrudniające setki czy tysiące pracowników często na całym świecie.

Anetta Zygmunt

Super biuro, fajna atmosfera, świetny model działania ...niestety dużo pracy ale zarobić tez można jak się zaangażuje na maksa.

@Anetta Zygmunt

Praca ciężka ale Zarobki kosmos... od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy zł jak się jest ogarniętym i pracowitym

ByłyPracownik Nowy wpis

Nie wiem kto pisze te negatywne komentarze ale jak sie to czyta to żadnej w nich merytoryki i faktów a same pomyje ludzi, ktorzy albo zostali zwolnieni za lenistwo i brak wynikow albo jakieś trolle z konkurencji ...wiem bo tam pracowałem k ilka lat. Fakt nie jest to prosta i łatwa praca ale jak się ma głowę na karku to duże pieniadze można zarabiać. Praca zdecydowanie nie dla każdego bo żeby zarobić trzeba realnie pracować a część "leniwców" chce pieniądze za nic... a Tu nie jak w korporacji niespodzianka, ...trzeba się spocić, ruszyć (usunięte przez administratora) z za biurka, robić prezentacje i zamykać transakcje. Samo się nie zrobi. A marzyciele przychodzą po łatwy pieniądz, chcą pracować 3-4 godz.dziennie jak im się przypomni bo po co więcej karty na zakładzie odbijać nie trzeba i zarabiać naście a najlepiej kilkadziesiąt tysięcy a tu klops... nie ma zaangażowania to wyników i pieniędzy też nie ma. Widziałem takich w Hampton wielu, oj...wielu, przychodziło, pilnie sie uczyli na szkoleniach a później na zdalnym znikali w otchłani niebytu czasem kilka godzin w tygodniu poświęcajac na pracę i dziwili się, że wyników nie ma. Pewnie nawet kilku z nich wylało tu swoje żale w negatywnych komentarzach. Nieruchomości to NIE jest praca dla słabeuszy, tu trzeba (usunięte przez administratora)....bo inaczej wyników nie będzie. Jak chcesz ciepłą posadkę to do urzędu albo korporacji bo tam jakoś się prześlizgasz, zginiesz w tłumie a tu trzeba być aktywnym, pracowitym i... sprzedawać bo z pustego to nawet Salomon nie naleje

Anetta Zygmunt

Barbara
@Anetta Zygmunt

Czyli wynagrodzenie jest uzależnione od zaangażowania pracownika? :) Na jakiej dokładnie zasadzie to działa? Jest podstawa plus system premiowy czy może target? Jak to wygląda? :) Będę wdzięczna za informacje na ten temat!

@Barbara

System jest prowizyjny i uzależniony od wyników osiąganych przez doradców ds.nieruchomości. Wynagrodzenia mogą kształtować się na poziomie kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie.

rob

hahahaha czyli 0 podstawy a może coś sprzedasz może nie, brzmi jak dobry wyzysk

@rob

Podstawa pod pewnymi warunkami jest na pierwsze 3 miesiące ale później trzeba już pokazać, że się umie sprzedawać. Hampton Home ma jeden z najwyższych systemów wynagrodzeń na rynku, dlatego płacimy naszym doradcom od 50% do nawet 90% prowizji od kwoty, którą zarobili na każdej transakcji więc nie za bardzo jest z czego dawać podstawy, karnety na siłownie, LuxMed i inne dodatki jakie na pewno otrzymasz pracując w korporacji :-(. Ale jeśli dla korporacji przynosisz 100 000zł miesięcznie to z tego wypłacają Ci powiedzmy 3500zł - 5000zł podstawy + jakaś premijka czyli kilka do kilkunastu procent tego co dla nich zarobiłeś (i jak napisał autor komentarza to dopiero" dobry wyzysk", nieprawdaż???) Dlatego korporacje stać na stałą pensję i inne dodatki bo płacą pracownikowi bardzo mało od zysku jaki on wygeneruje. W nieruchomościach wygląda to zupełnie inaczej... ze 100tyś.zł, które zarobisz dla biura dostajesz od 50 000zł do nawet 90 000zł w zależności od progu prowizyjnego na którym jesteś, więc jak widzisz różnica w proporcjach podziału wynagrodzenia jest diametralna. Dlatego u nas dobrzy doradcy, którzy w korporacji zarabiali kilka lub kilkanaście tysięcy zarabiają kilkanaście lub kilkadziesiąt a najlepsi nawet więcej ... ale tu trzeba się wykazać bo nikt Ci nic za darmo nie dają ochłapy i uścisk ręki prezesa za przekroczenie planu ;-). Nie jest tajemnicą, że pośrednictwo to wymagający zawód dlatego w nieruchomościach słabi sprzedawcy zarabiają mało i szybko "odpadają"... dlatego my szukamy dobrych, doświadczonych, ambitnych ludzi, którzy potrafią sprzedawać i chcą zarabiać duuuże pieniądze. Dlatego w korporacjach masz bezpieczną podstawę ale całościowo niskie zarobki a w nieruchomościach trzeba się wykazać ale masz szanse na ogromne prowizje :-) Każdy może wybrać ;-) nikt nikogo nie zmusza do pracy w nieruchomościach, warunki są znane od początku i albo się na nie godzisz i decydujesz na prace z nami albo nie. Zespół Hampton Home Nieruchomości

Gregor

Byłem na rekrutacji w zeszłym tygodniu, która mnie totalnie zaskoczyła bo wyglądała inaczej niż wszędzie bez sztywnej i stresującej rozmowy i głupich, powtarzających się wszędzie tych samych pytań. Dodatkowo udało mi się porozmawiać na papierosku z jednym z ich agentów. Potwierdził, że ciężko się dostać do nich do pracy bo musisz mieć doświadczenie w nieruchomościach lub być mocno ogarnięty sprzedażowo... innych osób nie przyjmują, dzięki temu jeśli już się dostaniesz to możesz być prawie pewny, że dasz radę. Poza tym trzeba się mocno spiąć na początku aby wystartować bo pośrednictwo jest wymagającym tematem ale zarobki są potem nieporównywalne do jakiejkolwiek innej branży. Podobno pózniej jest już dużo, dużo łatwiej a ludzie, którzy pracują tu dłużej mają nawet kilka transakcji w miesiącu, no i atmosfera jest super, wszyscy są na ty, pomocni i przyjacielscy bez zbędnego nadęcia i sztywniactwa jak w korpo. Nie wiem czy mnie przyjmą bo doświadczenia w nieruchomościach nie mam ale pracowałem jako sales-rep 3 lata, ale czy to wystarczy... zobaczymy :) Może teraz będzie łatwiej, tym bardziej, że jak wspominali otwierają kolejne biuro na kilkadziesiąt osób..

znam to miejsce

kłamstwa kłamstwa kłamstwa

sejler
@Gregor

yhy, oby na drzewo nie uciekało, biorą jak leci. Bo każdy po sobie zostawi oferty w bazie i tak to się kręci. Teraz Was jest tam tyle, że nie wiadomo który to pisze.

@znam to miejsce

Chyba jednak nie znasz więc każdego kto chciałby potwierdzić profesjonalizm naszego biura, bardzo dobrą atmosferę pracy, możliwości szkoleń i rozwoju serdecznie zapraszam choćby na kawę i krótką rozmowę aby na własne oczy przekonać się jak fajna jest atmosfera i jak miło się u nas pracuje. Niestety negatywne opinie w większości piszą albo konkurencyjne biura zazdrosne o nasz sukces na rynku warszawskim albo byli współpracownicy, którzy nie dali sobie rady w branży nieruchomości więc negatywnie oceniają współpracę z nami a chcąc nam zaszkodzić i jednocześnie podreperować swoje urażone porażką w tym zawodzie ego wypisują niestworzone rzeczy lub opisują fakty, które nie mają i nie miały miejsca. Wielka szkoda, że pomimo iż nic złego im nie zrobiliśmy wylewają taki hejt, gdyż w ten sposób często szkodzą całej branży i doradcom, którzy od lat pracują w nieruchomościach z sukcesami. Mimo wszystko konkurencji i hejterom życzymy wielu sukcesów w ich karierach zawodowych i osiągniecia chociaż ułamka tego co udało się nam osiągnąć na rynku nieruchomości w Warszawie :-) Zespół Hampton Home Nieruchomości

@Hampton Home Nieruchomości

Współpracowałem z tą firmą i pomimo iz nie wszystko było idealne to wrażenia pozostaly mi bardzo dobre...ludzie, zarobki, atmosfera super, za malo miejsc parkingowych ale z tym jest wszedzie problem

@Gregor

System rekrutacji i szkolenia mają bardzo skuteczny

AnaBela

follk
@AnaBela

hahahahaha, nie czytajcie tych wpisów, które pisze sama firma!

@follk

Niby skąd wiesz, kto pisze? :D Przecież są anonimowe komentarze. Ale rozumiem, że wg ciebie jest mało wiarygodna ta wyżej? To może Ty mi powiesz, jak tam jest naprawdę?

Sidney
@AnaBela

Jak miło ???? my za Tobą też tęsknimy! Odwiedzaj nas!

@Sidney

To sarkastycznie miało być czy naprawdę wam miło?

@AnaBela

Nie wierzę w prawdziwość opisu AnaBela i mam do tego prawo. Nie będę wskazywał tego, w co nie wierzę, gdyż każdy kto pracuje na rynku nieruchomości widzi to "gołym okiem", a jest tego "trochę".

@follk

Brałeś udział w rekrutacji do Hampton Home Beata Wróblewska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Olek Aleksander

@Olek Aleksander

Zdecydowanie ten wpis to pomyłka gdyż w branży jesteśmy już od prawie 13 lat. Mamy ogromną wiedzę w obszarze pośrednictwa nieruchomości co bardzo często podkreślają nasi klienci. Naszych pracowników zawsze bardzo skrupulatnie szkolimy i dbamy aby bardzo profesjonalnie podchodzili do każdego klienta i prowadzonych transakcji. Proszę GO WORK o usuniecie tego nie merytorycznego i wyssanego z palca wpisu. Dziękujemy Dyrekcja Hampton Home Nieruchomości

@Hampton Home Nieruchomości

Pan Pracownik ma dość wygórowane mniemanie o sobie. Nie wiem skąd to 13 lat, jeśli zgodnie z CEIDG, przedsiębiorca w 2018 r. zdecydował się jaka działalność jest podstawowa. https://aplikacja.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/EntryChangeHistory.aspx?Id=be7743d7-be5c-4982-82b7-2a2eff948dd0&archival=False Ludzie czytajcie urzędowe wpisy, a nie pracownicze opisy.

@Dick

Czy w Hampton Home Beata Wróblewska zatrudniani są obcokrajowcy?

Hampton Home Nieruchomości

Tak ...zatrudniamy obcokrajowców gdyż są to osoby, które pracując poza Swoim ojczystym krajem są bardzo ambitne i w większości osiągają bardzo dobre wyniki. Zespół Hampton Home Nieruchomości

Pani
@Hampton Home Nieruchomości

Jakie aspekty są głównie brane pod uwagę podczas samej rekrutacji? Skoro narodowość na nie nie wpływa to jak ze znajomością języka to wygląda? do jakiego stopnia takie osoby muszą posługiwać się językiem polskim?

Julcia

Firma Hampton to tylko otwieracze drzwi ,brak kompetencji. O mały włos sprzedałabym przez nich mieszkanie .Na szczęście w porę się wycofałam. Przestrzegam wszystkich.

ElPopo
@Julcia

Zdecydowanie się zgadzam. Nie jestem ptacownikiem ale tak się nieszczęśliwie złożyło klientem. Cały proces kupna-sprzedaży praktycznie ogarniali Sprzedający, Kupujący i p. Notariusz. Biuro nie tylko, że było w tyle za procesem ale wprowadzało strony w błąd a nawet polecało rozwiązania mijające się z prawem. Nigdy więcej. Proszę przestrzegać potencjalnych klientów.

ElPopo
@Julcia

Niestety byłam stroną Kupującą a Sprzedający mieli już umowę z tym biurem. Obsługa tragedia. Początkowo, przed podpisaniem umowy wszystko wyglądał o obiecująco. Dalej było coraz gorzej. Dezinformacja, brak kontaktu, wprowadzanie w błąd, propozycje niezgodne z prawem. Całym procesem transakcji (dokumenty, bieganie po urzędach itp.) zajęli się Sprzedający, Kupujący i pani Notariusz. "Współpraca z tym Biurem nataziło Strony na ogromną stratę czasu i straty finansowe. W dużym skrócie Biuro ograniczyło się do wystawienia faktur. Groteska. Niekompetencja. Proszę przestrzegać potencjalnych klentów.

@Julcia

Witam, musiała nas Pani pomylić z inną agencją lub ta opinia to kolejny wpis zazdrosnej konkurencji. Każdy Nasz doradca ds. nieruchomości działa według modelu, który od A do Z gwarantuje obsługę każdej transakcji na najwyższym poziomie. Nie ma możliwości zrobienia czegoś na skróty lub po łebkach. Nasza praca jest bardzo dobrze oceniana przez większość klientów i niemożliwa jest sytuacja opisana przez Panią. Zespół Hampton Home Nieruchomości

@Julcia

Chyba pisze Pani o innej firmie, gdyż mamy jednych z najbardziej profesjonalnych i doświadczonych doradców na warszawskim rynku nieruchomości a ich praca jest na bieżąco audytowana przez zespół doświadczonych menagerów wiec mozemy zagwarantować obsługę kazdej transakcji na najwyszym poziomie. Zespół Hampton Home Nieruchomosci

Odnośnie ostatnio poruszanego wątku względem umów to ktoś wcześniej jeszcze pytał o te o prace, lecz bez odzewu. Czy to oznacza, że doradcy ds. nieruchomości pracują jedynie na B2B? na stronie w zakładce z zespołem widziałam, że sporo osób już do niego przynależy. Mógłby ktoś opowiedzieć cos więcej o pracy oraz warunkach? jakie są prowizje? Jeszcze jakiś czas temu ktoś pisał, że słabe

@były pracownik

pracowałem w Hampton około 3 miesięcy, zawiodłem się bardzo. Na początku wszystko super, cały czas szkolenia i przekazywanie wiedzy. Gdy doszło do praktyki okazało się że zostałem sam sobie, była nagonka na umawianie prezentacji problem był jednak że nie było z czego tych prezentacji umawiać. "BAZA KLIENTÓW" o której tak opowiadają składa się z klientów którzy chcieli kupić mieszkanie, rok lub dwa, trzy lata temu i nie są już zainteresowani współpracą. Jak nie robisz prezentacji to jest tylko wzrok na ciebie i pretensje że jak to?? Na ogłoszenia które dodajemy nikt sie nie zgłasza bo są to portale niższowe i najtańsze( otodom omijany bo za drogi). Manipulacja ludzmi i namawianie ich na jak najwieksze prowizje z nawijaniem im na uszy ze bedzie znizka. Cały czas zatrudnienia nowych agentów bo nowi się zwalniają zauważając jak to wygląda, gdy przychodzą nowi zabierają nowe mieszkania i możliwość ich pozyskania agentom którzy próbują mieć transakcję. Jeden wielki fart jak coś sprzedasz i siedzisz w tym poźniej pracując po swojemu a nie według tego co opowiadają. Schemat też jest mieszany raz masz szkolenie z właścicielem który opowiada jedne bajki i uczy manipulacji klientów, później szkolenie z menagerem który raczej robi inaczej i inaczej uczy. Jedno wielkie pranie mózgu aż w końcu sam nie wiesz jak masz pracować. Oczywiście podstawy brak bo o podstawie o której mowa musisz w niej zrobić chociaż jedną transakcję co nie ma najmniejszego sensu, sprzedasz to zarabiasz nie to nie i tyle. Tak akurat jest w większości agencji ale tutaj nie wiadomo po co informują że podstawa jest i na to nabierają ludzi. Większość odchodzi i wcale się nie dziwie. Mówią też że ludzie cały czas kupują mieszkania, ale zapominają wspomnieć że wolą sami coś znaleźć żeby nie płacić agencji bo jest ogromna inflacja. Niby masz pracowac na jednym terenie ale poźniej się okazuję że każdy ma całą Warszawe bo na dzielnicy którą wybrałeś nikt się nie zgłaszał. Jeden wielki kosmos jak wyzyskują oni ludzi do pozyskiwania mieszkań a potem jak odjedzie to trudno i agentom którzy pracują już długo przepisują ich pozyski i ciężką pracę i pewnie Ci powiedzą że nie umiesz pracować na tyle żeby zarabiać 50 tysięcy miesięcznie. Jedna wielka manipulacja, po odejściu z tej firmy czułem się bardzo nie pewny siebie i obwiniałem za to siebie a tak naprawdę wszyscy którzy tam siedzą robią transakcję z poleceń bo ludzie ich już kojarzą a ty nowicjuszu próbuj może się uda może nie my i tak mamy cie za darmo na darmowym szkoleniu i bez pod pisania umowy bo po co jak transakcji nie zrobisz??

Czy Hampton Home Beata Wróblewska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pani I.

Dziekuje Panu Bogdanowi Kaczorkowi za wykazany profesjonalizm i zaangażowanie przy sprzedaży. Czynności w kancelarii notarialnej zostały wykonane profesjonalnie i w ekspresowym tempie. Pośrednik godny polecenia dla sprzedających jak i kupujących. Dba o dobre imię obu stron.

sejler

W punkt, dokładnie tak to wygląda. Manipulacja w oparciu o skrypty, kłamanie sprzedającemu w żywe oczy (albo jak kto woli - uszy) że kojarzą klienta - a na serio to jest tak, że robisz: crtl c ctrl v ofert tekstów, zdjęć z neta i czekasz, aż ktoś się odezwie na Twoją ofertę. Po prostu. Do tego wszystko ogarniasz na swoim priv telefonie i laptopie. Właściciel który sam o sobie mówi, że jest jedynym właścicielem agencji nieruchomości w PL który jeździ nowym Maserati... Jak dla mnie - siara. Na łodzapie niemal mobbing - dostajesz dziesiątki wiadomości dziennie, czasem o 23:00, na większość jesteś wzywany do reagowania. I to kiblowanie w biurze do 22:00, czego nie kumam totalnie. Notoryczne faje na zewnątrz pod oknami bloku Mariny, trochę obciach ale takie standardy i przyzwolenie. Jeśli nie jarasz- to się nie dowiesz nowinek i w ogóle jesteś wtedy taki bardziej z boku, zwłaszcza że kierownictwo fajczy. Ja na miejscu ich sąsiadów bym się wq.r... od tego smrodu. Grubo podsumowując: jak dla mnie, a twardy typ jestem, to jednak takie trochę pranie mózgów, przeładowanie wewnętrznymi spotkaniami, właściciele z muchami w nosie - szczególnie ta piękniejsza połowa grająca zimną i zadufaną. Z rodzinną atmosferą to nie ma nic wspólnego, jeden drugiemu raczej oko wykole, szczególnie jeśli ten drugi jest coraz bliższy transakcji. Tym bardziej, skoro sam właściciel mówi jako zasadę: nigdy nie ufaj innemu agentowi bo może kłamać. Długo by pisać, jeśli masz twardy (usunięte przez administratora) i zero skrupułów, wsiąkniesz, jeśli nie - wymiękniesz, bo nie zdzierżysz tych jak by nie patrzył dalekich od etyki metod.

@sejler

Witam, Pozwolę się odnieść do Pana opinii o naszej firmie gdyż ze stwierdzeń w niej opisanych mogę przypuszczać, że pomimo, że podaje się Pan za byłego pracownika nigdy Pan z nami nie współpracował ani nawet nie wie Pan w jaki sposób działamy i funkcjonujemy.. Nigdy nie stosowaliśmy ani nie stosujemy manipulacji ani nie okłamujemy klientów!!! Od ponad roku używamy bardzo skutecznego systemu CRM, który kojarzy oferty właścicieli nieruchomości z klientami poszukującymi, dzięki czemu w naszym biurze nie ma potrzeby czekania na telefon od klienta jak Pan pisze w swojej opinii ani nawet budowania bazy nieruchomości lub klientów poszukujących bo każdy z naszych doradców ma dostęp do całej bazy klientów naszego biura gdzie znajduje się ok. 3500 ofert z całej warszawy i ok. 1000 aktywnych klientów poszukujących nieruchomości z naszym biurem. Baza ta jest stale aktualizowana przez naszych kilkudziesięciu agentów nieruchomości i dzieki niej jestesmy w stanie duzo szybciej i skuteczniej znaleźć klientów kupujących lub sprzedać powierzone nam mieszkanie. Właściciel nigdy nie mówił ani nie jeździł NOWYM Maserati więc nie wiem skąd taka informacja, Pana opinia w tym temacie to jak Pan powyżej napisał faktycznie “niezła SIARA” :-) Nasze biuro jest czynne od 10:00 do 18:00 więc jeśli któś z naszych doradców zostaje dłużej to albo ma w tym dniu dyżur albo po prostu lubi swoją pracę i pracuje dłużej bo albo chce nadrobić zaległości albo osiągnąć lepsze wyniki. Dyrekcja nie pali papierosów i nigdy nie paliła a nawet często zachęca do niepalenia. Zabronić tego nie może więc jeśli ktoś chce zapalić to pali, tak jak to bywa w większości firm w Polsce, nie wiem co w tym dziwnego. Zakaz palenia w firmie mógłby być traktowany jak dyskryminacja i ograniczenie wolności współpracowników więc byłoby niezgodne z polskim prawem a ton Pana opinii do tego zachęca… Nigdy nie praliśmy, nie pierzemy i nie będziemy prac mózgów bo nawet nie wiemy jak to się robi. Wspieramy, pomagamy i uczymy bo większość naszych doradców chce się uczyć i rozwijać w temacie nieruchomości aby móc jeszcze lepiej i bardziej profesjonalnie obsługiwać Swoich klientów. Na koniec odniosę się do atmosfery, która w naszym biurze jest bardzo dobra a nawet jak oceniają ja nasi współpracownicy i sami klienci, którzy nasze biuro odwiedzają - wyjątkowa :-). Świadczą o tym uśmiechy na twarzach naszych doradców pracujących w biurze, oraz można je także zaobserwować na twarzach osób wychodzących na przerwę przed biuro, których zachowanie tak Pan krytykuje w Swojej opinii. Nie wiem czemu miał służyć ten hejt ale na pewno jest on wyssany z palca i nie ma dużo wspólnego z nasza firmą. Z poważaniem Dyrekcja Hampton Home

Zuzanna
@sejler

Duży szyld i mały ekran.

Czy jest możliwość pracy w Hampton Home Beata Wróblewska na część etatu?

Hampton Home Nieruchomości

Niestety forma współpracy na część etatu w naszej firmie się nie sprawdza. Aby utrzymywać najwyższa jakość obsługi naszych klientów, zależy nam aby być dla nich w pełni dostępnym wtedy kiedy tego potrzebują, dlatego wymagamy od naszych doradców pełnej dyspozycyjności połączonej z szybkością działania a to wyklucza pracę w niepełnym wymiarze czasu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą w Hampton Home o przesłanie aplikacji z CV na adres mailowy biuro@hamptonhome.pl z dopiskiem w temacie wiadomości REKRUTACJA. Zaznaczamy, że odezwiemy się tylko do osób, które spełniają nasze oczekiwania. Dziękujemy i do zobaczenia Dział rekrutacji Hampton Home

Hampton Home Nieruchomości

Preferujemy pełne zaangażowanie w pracę w naszym biurze więc zalecamy aktywność w pełnym wymiarze godzin pracy biura, próby pracy na pół etatu niestety się w tej branży nie sprawdzają :-(

Jakie godziny pracy obowiązują w Hampton Home Beata Wróblewska?

Hampton Home Nieruchomości

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 - 20:00 pod firmowymi numerami telefonów. Nasze biuro na Marinie-Mokotów przy ul. Przejazd 4lok.U4 w Warszawie jest od pon.do pt. 10:00-20:00, sb. 10:00-16:00, niedz. nieczynne. Serdecznie zapraszamy :-)

@Hampton Home Nieruchomości

Siedem dni w tygodniu znaczy w niedzielę też, każda bez wyjątku? :O

@Izabela

Normalnie pracujemy od poniedziałku do piątku, jednak pod telefonem jesteśmy do dyspozycji nawet w soboty i niedziele ale to zależy od danego doradcy, jeśli nie można się do doradcy dodzwonić w weekend to na pewno oddzwoni w pierwszy dzień pracujący :-) Zespół Hampton Home

Ile jest zmian w Hampton Home Beata Wróblewska?

Hampton Home Nieruchomości

Ograniczamy zmiany w naszej firmie do minimum więc jedyne jakie wprowadzamy mają na celu jeszcze lepszą, i bardziej profesjonalną obsługę naszych klientów oraz optymalizację pracy naszych doradców :-). Zespół Hampron Home

Dick

Nie wiem kto pisze tak wspaniałe opinie. Brak przejrzystości. Jest Hampton Home Sp. z o.o., który musi składać sprawozdania finansowe do sądu gospodarczego i Hampton Home Beata Wróblewska - jednoosobowa działalność gospodarcza, która składa PITy i VAT do US - są niedostępne, więc nie wiadomo jaki jest standing. "Firma" działa w oparciu o techniki manipulacyjne i socjotechnikę. Cele są dwa PROMOCJA Hampton Home, aby bez zbędnej reklamy pozyskać rozpoznawalność na rynku PROMOCJA I ROZWÓJ aplikacji z ofertami bezpośrednimi. Aplikacja ma 2 letnią historię, więc trudno ją porównać ze znanymi aplikacjami. Pozyskiwanie klientów podażowych i popytowych, ale aby otrzymać prowizję trzeba spełnić masę warunków. Biuro - ostentacyjnie umeblowane w fotele i biurka chyba leasingowane, natomiast komputerów, aparatów telefonicznych i przede wszystkim kart nie dostarczają - trzeba własne, co jest nie do pomyślenia, by agent korzystał z własnego numeru telefonu. Salą konferencyjną i różnymi przedmiotami firma buduje sobie prestiż, traktując ludzi jak Czarnoskórych, którym Biali przywieźli szklane koraliki Człowiek ogólnie się czuje jak właściciel BMW do którego przyjechał szef w Mercedesie S Klasse z wypożyczalni. Rzekomo nowa technika sprzedaży mieszkań, prosto z USA już dawno znana w Polsce. Firma "delikatesowa", w której bazie brak ofert z rynku premium. Są łównie mieszkanka za 600tys ? Mrówka i na tyle.

Marzena
@Dick

Te warunki są ciężkie do spełnienia? Czy po prostu chodzi tylko o to, że jest ich dużo? :/ Nie ma żadnej podstawy, tylko prowizja?

@Marzena

Jakie warunki? Rynek, konkurencja, klienci tworzą warunki. Nowa firma może zrobić dobrze, obserwując co jest dostępne na rynku i zaadaptować z ulepszeniami. Życzę jej uspiechow, choć osobiście z usług nie skorzystam. Zbyt wysoka prowizja w stosunku do tego co się otrzymuje. Co się otrzymuje? Wiele pokazywań. Wolę jakość od ilości.

Marzena
@Dick

No a ile wynosi ta prowizja?

@Marzena

Jeśli przeczytasz umowę może okazać się, że nic. Ty pracujesz, jesteś pośrednikiem, spinasz transakcję, umawiasz notariusza, a tam zamiast ciebie przychodzi Beata Wróblewska, wręcza fakturę, pobiera gotówkę, itp. Prowizja = X% x kwota prowizji = kwota teoretyczna. Prowizja może być teoretyczna. Moja opinia nie jest negatywna! To wszystko jest w umowie.

Wiktoria
@Dick

Ale niektórzy pracują tak, że mają prowizję? Jeśli tak, to od czego to zależy?

nie zgadniesz
@Dick

W punkt, dokładnie tak to wygląda. Manipulacja w oparciu o skrypty, kłamanie sprzedającemu w żywe oczy (albo jak kto woli - uszy) że kojarzą klienta - a na serio to jest tak, że robisz: crtl c ctrl v ofert tekstów, zdjęć z neta i czekasz, aż ktoś się odezwie na Twoją ofertę. Po prostu. Do tego zero rodo i wszystko DZIERGASZ NA SWOIM WŁASNYM TELEFONIE i laptopie. Właściciel który sam o sobie mówi, że jest jedynym właścicielem agencji nieruchomości w PL który jeździ nowym Maserati... Jak dla mnie - siara. Na łodzapie niemal mobbing - dostajesz dziesiątki wiadomości dziennie, czasem o 23:00, na większość jesteś wzywany do reagowania. I to kiblowanie w biurze do 22:00, czego nie kumam totalnie. Grubo podsumowując: jak dla mnie, a twardy typ jestem, to jednak takie trochę pranie mózgów, gdzie na wewnętrznych spotkaniach sprzedażowych gościem specjalnym nierzadko jest... sam właściciel! (lol) Z rodzinną atmosferą to nie ma nic wspólnego, jeden drugiemu raczej oko wykole, szczególnie jeśli ten drugi jest coraz bliższy transakcji. Tym bardziej, skoro sam właściciel mówi jako zasadę: nigdy nie ufaj innemu agentowi bo może kłamać. Długo by pisać, jeśli masz twardy (usunięte przez administratora) i zero skrupułów, wsiąkniesz, jeśli nie - wymiękniesz, bo nie zdzierżysz tych jak by nie patrzył dalekich od etyki metod.

@Dick

Witam serdecznie Panie “DICK’u” Pozwole sobie odpisać na Pana opinię gdyż jest ona nieprawdziwa i krzywdząco dodana do profilu naszej firmy na GOWORK oraz całkowicie niezgodna z tym jak działamy. Odpowiadając na pierwsze pytanie opinie pozytywne jak jak i negatywne piszą osoby, które zetknęły się z naszą firmą, słyszały o niej lub po prostu reprezentujące zazdrosną konkurencję. Hejtowanie to sport narodowy Polaków więc kilkukrotnie łatwiej jest napisać (szczególnie będąc ukrytym pod pseudonimem) opinię negatywną niż pozytywną bo ludzie w Polsce bardziej lubią hejtować niż doceniać czyjeś starania i wysiłek. Jest to nie tylko nasz ale także ogólnopolski problem odbijający się szerokim echem we wszystkich mediach nad czym także my ubolewamy tym bardziej, że wiele opinii na temat naszego biura jest kłamliwymi i wyssanymi z palca oszczerstwami, oczerniającymi bezpodstawnie firmę lub osoby w niej pracujące tak jak to ma miejsce w tym przypadku :-( Dlatego wyjaśniam, że: Nie jesteśmy Spółką z o.o. dlatego nie składamy sprawozdań finansowych. Nie mamy biurek ani foteli z leasingu, całość umeblowania i wyposażenia zakupiliśmy za gotówkę w 2015r. w momencie otwierania naszego pierwszego biura na Marinie Mokotów Zawsze działamy etycznie i uczciwie dla dobra naszych klientów bo renoma i pozytywne opinie naszych klientów i współpracowników są dla nas najważniejsze. Nie stosujemy i nie stosowaliśmy manipulacji ani socjotechnik. Nie promujemy ani nie rozwijamy żadnej aplikacji z ofertami bezpośrednimi i nie działamy na rynku od 2-ch lat tylko znacznie dłużej Pozostałych rasistowskich i małomiasteczkowych uwag nie skomentuję aby nie zniżać się do Pana poziomu Panie “DICK” A to ze Pan nie zna ani nawet nie był w naszej firmie sugeruje komentarz o atmosferze, która panuje w naszym biurze i która jest i zawsze była wyjątkowa :-) Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów Zespół Hampton Home

@Marzena

Warunki otrzymania wynagrodzenia są jasne i przejrzyste. Za każdą sfinalizowaną transakcję nasz doradca otrzymuje prowizję, zresztą tak jak to jest w każdym biurze nieruchomości w Polsce a nawet i na świecie. Dodatkowo nadmienię, że nasz system prowizyjny jest jednym z najwyższych na rynku, dlatego tak dużo doradców chce właśnie z nami współpracować :-)

@Hampton Home Nieruchomości

W porządku, ale czy - oprócz tej prowizji - jest gwarantowana jakakolwiek podstawa, czy raczej zarobi się tylko to, co się właśnie "uzbiera"? I w takim wypadku na jakiej umowie jest to praca.

filipczas

nie polecam, słaba umowa i jakość usług

@filipczas

Odpowiadając na komentarz podkreślę, że korzystamy z wzorów umów Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości audytowanych przez prawników Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami więc są to najlepsze i najbardziej sprawdzone wzory umów na rynku a odnosząc się do drugiego zarzutu, to jeżeli chodzi o jakość naszych usług to mogę zagwarantować, że są one najwyższej jakości, o czym może zaświadczyć grono kilku tysięcy zadowolonych klientów, których obsłużyliśmy do tej pory i którzy regularnie do nas wracają i polecają nasze usługi rodzinie i znajomym. Dyrekcja Hampton Home

JSM

Świetna expresowa obsługa. W ciągu dwóch dni od wystawienia mieszkania na wynajem podpisałem umowę. Pan Łukasz znalazł klienta i podpisaliśmy umowę. Niewiarygodne tempo i bardzo miła obsługa. Warto polecić.

Stanisław

Są pośrednicy i otwieracze drzwi, Hampton zdecydowanie plasuje się w czołówce warszawskich biur nieruchomości świadczących usługi na najwyższym poziomie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Hampton Home Beata Wróblewska?

Hampton Home Nieruchomości

Tylko automat GO WORK niezorientowany w branży mógł zadac takie pytanie ;-) ale z przyjemnością odpowiem... Pracując w branży nieruchomości nie ma nadgodzin gdyż samemu kształtujemy swój czas pracy zgodnie z tym co jakie efekty chcemy osiągnąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Hampton Home Beata Wróblewska - Warszawa

• Jak się pracuje w Hampton Home Beata Wróblewska?

Zobacz opinie na temat firmy Hampton Home Beata Wróblewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hampton Home Beata Wróblewska?

Hampton Home Beata Wróblewska
2.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Sztormowa 1 lok. U24
    02-654 Warszawa