Opinie o Aldi w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aldi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi w Gliwice

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Aldi?

Martyna93

Witam. Ile trwa szkolenie w Aldi?

Olcia9999 Nowy wpis
@Martyna93

Każdy powinien mieć swoje zdanie lub swoją opinię na to czy chce czy nie

Czy urlop w Aldi jest płatny 100%?

re Nowy wpis

Jest bezpłatny

Krzysiek

Jaka umowa na początek jest w aldiku ?

Pracownik !
@Krzysiek

Na początek 3 miesiące, później 2 lata

Mikołaj
@Pracownik !

To dobra wiadomość. Stabilne i długoterminowe umowy są bardzo istotne. Czy osoby bez doświadczenia zawodowego też mogą liczyć na zatrudnienie i późniejsze szkolenie wdrażające przed objęciem stanowiska?

Ciekawy
@Mikołaj

Jakie szkolenia tam nie ma czegoś takiego .Pokażą sklep i rób hehe

Kinia
@Ciekawy

To tak ja w Netto posadzili mnie na starą kase zero tlunaczenia inszkolenia i pracuj nie wazne ze nie masz o tym pojecia

@Krzysiek

Umowa o pracę na rok, po roku już na czas nieokreślony.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Aldi? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Aldi?

Umowa o pracę na rok, po roku już na czas nieokreślony.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Aldi?

Martyna 93

W jakim mieście będzie Pan/I pracować?

Martyna 93

Niedługo będę mieć szkolenie w Aldi I chciałabym się dowiedzieć jak jest.

GG

1875 zł na renke 3/4 etatu wontpie zeby sie opłacało

Kaska
@GG

To zapraszam do mojej poprzedniej pracy w Polo na pełny etat 1300zl a poza tym same zakłamanie

Basia
@GG

Jak się czyta te pomyje to się odechciewa pracować plus analfabetyzm .

xo...xo
@Basia

to samo chciałam powiedzieć... Jeden wielki obciach...

k
@Basia

to po co czytasz jak ci się odechciewa?komentarz trzeba przecież zostawić prawda!!

@GG

Najpierw może naucz się poprawię pisać. , bo aż wstyd. Wszyscy narzekają na płacę, a tak na prawdę większość osób tnie wała jak może. Jest tak ograniczony że aż ręce opadają.

Regionalny

Ty też sie naucz pisać , nie zatrudniłbym Cie nawet na ćwierć etatu .

lll

wątpię i rękę. Język polski się kłania - wstyd

Moni
@Basia

To teraz już wiesz dlaczego zarabiają po 1300 :)

Mala88
@GG

Ooo na 3/4 tyle na rękę A to z premia czy bez ?

BB
@Regionalny

Rejonowy tu by nie pisał bałby się stracić robotę haha. Robota jak robota wszędzie podobnie,lecz na Toszeckiej cała załoga do wymiany dopóki tam będzie ta obsada to tam nie będzie dobrze.Jeden drugiemu nogę by podsunął aby zabłysnąć .Szkolenia brak za 3dni wymagają wszystkiego od ciebie .Poza tym nie mów za dużo kierowniczce cokolwiek nie potrafi tego zatrzymać dla siebie.Na drugi dzień wszyscy wiedzą co się dzieje u ciebie.

M.B
@BB

Oj BB BB szkoda słów na Ciebie i przykre jest to, że palisz za sobą mosty .... Dajesz do zrozumienia wszystkim w koło, że kierownik sklepu nie potrafi dotrzymać tajemnic, ale Aniu droga, kto zaczął rozpowiadac wszystkim w pracy, jak to masz ciężko w domu, żalić się na męża i tak dalej ? Dokopujesz się brudów, które sama stworzyłaś i pamietaj, że kazdy z pracowników mógłby tu Cię opisać, jak pracowałaś, o jakich rzeczach prywatnych mówiłaś, wiele osób mogło by Cię pogrążyć na forum, tak jak Ty teraz robisz z nami ! Zadaj sobie pytanie dlaczego nie odnosimy się do tych bzdur, Które piszesz i od razu zaznaczę wszystkim, którzy to czytają, że nie dlatego że "prawda kole w oczy",bo większość tych pomówień jest wyjęta z kontekstu, a dlatego, że nie warto i nikt nie chce dla Ciebie źle, bo każdy ma sumienie i nie wykorzystuje i nie opisuje tutaj Twoich słabości żeby Cię ośmieszyć! Naprawdę mogła byś już się uspokoić i zacząć żyć swoim życiem tak jak na 40 letnia kobietę przystało a nie stwarzać sobie jeszcze problemów

ania
@M.B

Hej o co tu chodzi?jakie mosty dziś dowiedziałam się że Aldik tu pisze o mnie .Jakie brudy wy chyba nie widzicie siebie.Ja ciężko w domu nie mam a to że miałam problem z mężem i nie mogłam przyjść do pracy to powiedziałam kierowniczce ,Marcinowi a za 2dni wiedzieli wszyscy .Ciekawe co takiego ja robiłam nie dobrego moze poczytam tutaj jak w oczy nie mogliśćie powiedzieć co?W internecie każdy moze o kimś pisać a w oczy powiedzieć to nic wszystko za plecami gadaliście.A co do mojej pracy to moja wina że na kasie pracowałam to nie była moja decyzja.Przyszłam 19miesięcy temu do aldika pracować czy szefowa pokazywała szkolenie co się robi w pracy ,nawet nikt mi nie pokazał jak się piecze pieczywo czy cokolwiek i to nie tylko mi .Wszyscy którzy przychodzili do pracy mieli wszystko wiedzieć sami .Na Toszeckiej 49w aldiku nie ma szkoleń .Jedynie Marcin zastępca pokazywał co nie co nowym pracownikom co jak się robi. Lecz kierowniczka Asia to tylko latała po sklepie ale szkoleń to nigdy nie miałam z nią.I już nie pierwszy raz się przekonałam jaka szefowa jest.Tu słucha co się dzieje a za plecami i na forum Aldik komentuje z pracownikami na temat danej osoby.Tam nigdy w tym sklepie nie będzie dobrze.Zresztą mnie to nie obchodzi tam nikt nie zyje sobą tylko innymi.Nie raz było ze na sklepie nikogo nie było a wszyscy palący na magazynie a (usunięte przez administratora) uciekali .Ja nie bedę zlodzieji gonić mi za to nie płacili i narażać życia nie bedę.Jak ktoś z was chce zabłysnąć przed szefową to latajcie za złodziejami.Jak sklep sobie nie potrafi poradzić ze złodziejami to nie mój problem.Róbcie dalej zdjęcia złodzieji i wysyłajcie między sobą.Ciekawe co te ludzie sobie pomyślą jak te zdjęcia wysyłacie między sobą.To jest Rodo u was .Fakt nie powinni krasć lecz zdjęcia robicie bez zgody tych ludzi i między sobą nie wysyłacie.Sama mam kilka od was a nie które osoby znam ciekawe co by powiedzieli na to że skąd je mam.Jak ludzie to bedą czytać to niech piszą do mnie prywatnie wyśle im te zdjęcia co mam od was niech ludzie zobaczą jak wy ludzi traktujecie w Aldiku. Poza tym co macie na mnie i na moją pracę to ze pracowałam od17do 21.15 na kasie i rozmawiałam z klientami a co to zakaz rozmowy z klientami.A moze ja znam tych ludzi z innych sklepów zal wam było ze siedze na kasie to trzeba było iść do szefowej a nie gadać bzdur.Zostałam zwolniona z dnia na dzień za co?bo do dziś nie wiem tylko wiem ze kierownik rejonowy powiedział ze nie jestem elastyczna to jest powód zwolnienia mnie.Nie zawaliłam pracy jak co nie którzy a byłam na L4zapomniałak dodać ze tylko wybrani mogą być na L4nie znacie dnia i godziny kiedy możecie być chorzy .Ludzie pamiętajcie przychodząc do aldika nie mozecie chorować nie akceptują tego. Podobno nie gadacie bzdur na forum a tu dziś czytam sms ze obgadują ciebie byli pracownicy z aldika.Ja wam kur++powiem ze mnie ten aldik nie interesuje mam inną pracę Pracy nie brakuje a to ze pracowałam na1/2etatu bo mam małe dziecko.Żal wam ze mam dziecko czy co.Sami patrzcie na siebie z kim kto zyje bo więcej rozwódek w tym sklepie i nie mają czym się zajmować tylko plotami innych ludzi!!!A ty Marcin jak masz co do mnie to gadaj wprost a nie pisz mi tu bzdur bo ja nie mam czym się wstydzić .Nudzisz się widzę za mało masz pracy a moze byś się zajął w domu mamą chorą lub poszukał dziewczyny zamiast pisać o mnie.Jak masz coś do mnie to gadaj wprost.Zapomniałam no wy nie umiecie mówić wprost tylko komentować na forach.Masakra

M.B
@ania

Anno kochana ja mogę dodać tylko jedno i to jest informacja do pracodawców uważajcie na ta Panią bo zatrudniancie ja na własne ryzyko bo może Wam narobić sporo problemów jak nie będziecie jej chcieli przedłużać umowy ;)

A.B
@M.B

Wow Marcin tu pojechałes z górnej półki haha .Już się boje że nie bedę pracować .Jak sklep robi przekręty a pracownik widzi co się dzieje to potem nie wygodny pracownik hahaha No tak jak się ma rzeczy na sumieniu to potem tak bywa.Aldik robi złodziejom zdjęcia z ukrycia a potem je pokazuje na forum.Towar przeceniony w ogóle nie wychodzi na sklep.Wózki testowe jak mają być to kierownik sklepu informuje gdzie i kto ma być aby koszyk przeszedł sklep .Kierowniczka robi z monitoringu zdjęcia i wysyła na inne sklepy kto i kiedy robi koszyk.Kasjerzy mało który sprawdza towar w opakowaniach a potem towar wychodzi za darmo. No ba a potem straty pomimo ze ochrona jest w sklepie od kilku miesięcy .Jak wiesz Marcin dostałam wypowiedzenie z miesięcznym okresem wypowiedzenia niby powód nie elastyczny .Ale kazdy może dodac coś więcej.Nie ukradłam nic nie mam czego się wstydzić 19miesięcy to najmniejszy okres mojej pracy.Co nie którzy pracują po 3miesiące i koniec a na dodatek nie dawno zwolnili kobietę która miała 3miesiące umowę ukradli 100zł zeby był powód nie przedłuzenia umowy a potem niby się znalezli haha .Na dodatek kierowniczka mówi tej kobiecie to stary urlop a już nowy wydaje byle nie płacić za duzo.W żywe oczy kłamią!!Na dodatek zastępca wypisuje do mnie teksty straszy mnie sądem ze powiedziałam ze ma matkę chorą aż mało nie wyszedł z siebie na Fb.Zamiast zajmować się pracą i rodziną to szuka coś na ludzi i wypisuje na forum i to jest normalne.Na dodatek obraza bo on jest zastępcą i jemu wolno wszystko.Uważaj bo jeszcze szybko sam możesz stracić robotę nie wiesz co będzie za jakiś czas.Właśnie dobrze napisałeś szkoda klawiatury na ciebie czarna lista na Fb. Jak się ma czyste sumienie w pracy s ktoś chce kogoś w kręcić to potem szuka powodów aby się pozbyć kogoś.Tak jest niestety na toszeckiej 49Gliwice.Chcesz pracować w aldiku to pracuj lecz nie w tym bo tam są tylko wybrańcy. Poza tym Marcinie ja przychodzę na zakupy i płacę za nie nie zajadam bułek lub ciastek za darmo jak nie ma ochrony tak tak widziałam nie raz .Jak tam przychodzę ja lub mąz to obsługa nowa nawet klientowi dzień dobry nie mówią a gdzie obsługa klienta w aldiku też wybrańcy mają .W tym sklepie jeden drugiemu nogi podkłada nie wszyscy na szczęście są jeszcze pracownicy jak K.lub M.w porządku lecz to na jednej ręce dobrych pracowników. Jeszcze kilka miesięcy i oni sami uciekną :))))A ty Marcin nie musisz do mnie słowa gadać w sklepie jestem klientem płacę i wychodzę wy wolicje za darmo jeść a po co płacić co nie którzy.

G.F
@ania

Proszę o kontakt 60960100w sprawie zdjęć interesują mnie.

A.B
@G.F

A skąd ja mam wiedzieć czy to nie osoba podstawiona z aldika hmm proszę się ze mną spotkać realnie to zobaczymy . Mój tel.505770803 w realu mogę pokazać zdjęcia które posiadam ze sklepu toszecka 49Gliwice.Proszę zadzwonić do 15max każdego dnia Lub na meila jurand715@wp.pl tam możemy ustalić termin spotkania. Pozdrawiam.

Mycha
@xo...xo

Czy ktoś mi powie coś o pracy aldi zabrze, ile trwa szkolenie pracownika na kasie i czy można go sadzac gdy pracownik nie jest gotowy na to.

M. N
@GG

Czy ktos podzielić się może oinia o pracy w aldi na zabrzu

Robiaca zakupy

Komu ma byc zal

Klj
@GG

A może trzeba było się uczyć, a nie pisać teraz renke i wontpie

do szkoły matoły
@GG

Za tą renke to nawet na 1/2 etatu do pracy się nie nadajesz, gdzie wymagany jest kontakt z ludźmi!Idź sprzątać ulice, tam będziesz obcować z miotłą.

oj
@M.B

Jako osoba związana z kierownictwem, powinieneś się wykazać trochę większym profesjonalizmem, niż wykłócać się jak 80-letnie babki o byle pierdołę. Nie oceniam nikogo tutaj, ale w tej sytuacji pokazujesz trochę słabe zachowanie.

@oj

@oj Możesz mi powiedzieć jak Aldi podchodzi do Wigilii, jest dniem wolnym od pracy? Dzięki za informację.

Obserwator
@M.B

Marcin, oszczędź tego daremnego pisania. To, że masz takie stanowisko nie upoważnia Ciebie do wystawiania opinii o pracowników drogą elektroniczną, w dodatku publicznie. Straszysz innych sądem, a sam za takie czyny mógłbyś być pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Niemniej jednak najwidoczniej stanowisko pracy coś cie zmieniło(usunięte przez administratora). No ale jak to się mówi - karma kiedyś wróci, przekonasz się. :)

@Kaska

Kaska ty też jesteś zakłamana i nie tylko ty większość w aldiku na toszeckiej Gliwice ludzie żyją innymi a nie widzą swojego zycia i tak będzie w obojętnie jakiej pracy to jest ich chwila tyle maja z zycia hehe

A.A
@Obserwator

No proszę Marcin ma naturę straszenia i nie martw się ze tylko ciebie nie straszył sądem ja juz czekam 2lata i nic .On jest zastępcą kierownika i widocznie odbija mu powoli ta funkcja.Nie masz czym się martwić oni tam na toszeckiej zyją innymi ludzmi tyle mają z tej swojej pracy przyjemności.

Yyyyy
@Ania

Jeżeli pani umie obrażać przez internet to po co pani tam pracowała jak tylko potrafi pani ich wyzywać

Izabela@

Czy można dopasować grafik do swoich potrzeb w aldiku ?

@Izabela@

Jak jest możliwość to tak

Em
@Izabela@

Raczej tak. U mnie np są chłopaki tylko na weekendy

Radek

Co by nie pisać to trzeba powiedzieć, że firma jest dobrym pracodawcą!

Gliwiczanin

To się nazywa mobbing nikt nie lubi kiedy się na niego wrzeszczy bo można załatwić generalnie wszystko na spokojnie...Prawda?Nerwy w pracy nie są dobrą cechą a raczej powodują spadek wydajności nawet najlepszego pracownika.Jestem zdania że człowiek nawet w pracy powinien być szanowany a że czasami zrobi coś źle nie daje innym prawa do ,,darcia,, się po nim...Dobry zastępca/szef potrafi zbudować dobre relacje z załogą kwestia chęci i charakteru a przy tym we właściwy sposób podejść do oceny pracy pracownika.Szkoda że takie rzeczy mają miejsce bo sam byłem świadkiem jak w niedzielę grudniową Pani X nazwijmy Przepraszała klienta za błąd koleżanki która go bardzo nawsadzała dzień wcześniej bo poszło o cenę jeżeli dobrze zrozumiałem.Najsmutniejsze jest to że nie dość że go Przeprosiła to musiała naprawić błąd który doprowadził do tego żałosnego wydarzenia z Panem Klientem :/ bo widocznie pracownice tego samego dnia olały temat i się nie przejęły że może Pan przyjdzie następnego dnia a On sam oświadczył tej sympatycznej Pani że to nie jej wina z kim pracuje a On i tak złoży skargę do samej firmy lub dalej...często robię tam zakupy bo mam blisko i nie byłem zdziwiony a i ludzie są co chwilę inni.Naprawdę mógłby ktoś zainteresować się od zarodka tematem. Sklep fajny ale personel wymaga korekty delikatnie mówiąc...

A.

Droga koleżanko, to jak jest na sklepie wszystko zależy od kierownictwa jakie mają podejście do pracowników. Lubię bardzo swoją pracę dlatego sobie nie pozwolę na taką sytuację, nie wchodzę tutaj i nie wypisuje głupot, byłam już na tylu sklepach że żaden sklep nie jest mi straszny.

Xxxxx
@Gliwiczanin

Zgadza się wszystkich pracowników powinno się tam wymienić (usunięte przez administratora)również. Fałszywe ludzie tam pracują obgaduja na każdym kroku. Przyjmują na okres próbny 3 miesiące i następny po 3 dniach pracy wymagają od pracownika żeby pracował za 3 osoby i wszystko umiał bez żadnego szkolenia to jest chore dlatego ludzie się tam tak często zmieniają a te co tam pracują od początku jak sklep został otwarty to jedna klika (usunięte przez administratora)

BB
@A.

Mówisz ze tu nie wchodzisz a ja widzę ze wchodzisz przecież zostawiłaś tu wiadomość to co to ma być??lubisz pracować ok.To pytam po co ta krytyke tu piszerz???

Witam wie ktoś ile zarabia kierownik sklepu?

Nnn
@Gość

Nie wiele stawka rośnie co roku po 3 latach jest ok

Kat
@Gość

Kierownik hmmm ciężko określić ,ale zastępca kierownika ma troszkę ponad 3 koła na rękę.Staz 3 lata.

@Nnn

A jak wyglądają możliwości rozwoju zawodowego w Aldi? Czy ten pracodawca zapewnia Wam udział w szkoleniach wewnętrznych lub kursach podnoszących kompetencje pracowników? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, gdyż będzie to cenna wskazówka dla osób poszukujących pracy z realnymi szansami na samorealizację.

Beata

Jest ktoś w stanie opowiedzieć o pracy w Łodzi? Szczególnie o Aldi na włókniarzy? Mam okazję tam pracować i nie wiem jak atmosfera, obowiązki, ludzie?

@Beata

Jeżeli interesuje Ciebie uzyskanie informacji odnośnie pracy w firmie w Łodzi, to zachęcam Ciebie do założenia oddzielnego wątku. Dzięki temu, umożliwisz osobom znającym firmę wypowiedź, a poszukującym informacji w wyciągnięciu wniosków o niej. Natomiast te forum dotyczy Aldi w Gliwicach, więc postarajmy się, żeby opinie o tych dwóch oddziałach nie mieszały się na jednym wątku.

Niki

Witam ,szukam opini odnośnie pracy w sklepie przy ul.Toszeckiej. Prosze o szczere opinie a nie podlizywaczy kierownika ????

Kkkkkkkk
@Niki

Tak to zamiast iść zobaczyć to najlepiej zapytać się ludzi, którzy chodzą do Aldi na zakupy

Brak nicku
@Niki

Praca jak w każdym markecie .Jak się dasz wykorzystać to pracujesz za3osoby.A ludzie no cóż obgadują co się da.Nie znajdziesz tam kolegów.Zarobki na cały etat ewentualnie po 3miesiącach jak się nadasz to brutto 2.575 to dopiero po okresie 3miesięcy.A praca jeden wykonuje za 2a czasami 3.powodzenia.

Sylwia

@Osoba niegdyś tu pracująca Bardzo Ci dziękuję za Twoją opinię na temat tego, jak wygląda praca w firmie Aldi. Z Twojej relacji wyłania się dosyć negatywny obraz tej firmy jako pracodawcy. Naprawdę nie znajdziesz jego żadnych pozytywnych aspektów?

Jojo
@Sylwia

Pracóje się świetnie, uwielbiam tą pracę. Zmienili kierownika rejonu i masakra jakiś totalny palant. Drze się na pracowników i ma ich centralnie w (usunięte przez administratora) Zgrana ekipa a ten zwalnia ludzi.

Osoba niegdyś tu pracująca

Personel ciągle się zmienia. Większość się zwalnia. Powody? Ciagłe zmiany grafiku które były jawną kpiną... nic nie można bylo sobie zaplanować. Oprócz tego kierownictwo konkretnie zastępca... wszystko ciągle źle. Człowiek był na każde zawołanie bo niektórzy pracownicy w kulki lecieli a wpracy w nagrode obgadywanie że niby nic sie nie robi. Oprócz tego jak się czegoś nie wie to od razu traktowanie jak debila. A szkolenia praktycznie brak. Tu praktycznie nie uczy sie pracowników. Nie warto się starać. Żałosne zachowania rodem z gimanzjum i kopanie dołków pod jednymi a faworyzowanie innych. Gdyby nie fałszywość części personelu atmosfera byłaby zupełnie inna.Jeśli jesteście cholernie odporni psychicznie na złe i niegodne traktowanie to zapraszamy. W innym razie radzę uważać.

@Osoba niegdyś tu pracująca

Brak szkolenia w pierwszym dniu pracy, ale następnego dnia już wszystkiego wymagali...Na moje pytanie czy ktoś mi wytłumaczy na spokojnie wszystko usłyszałem ,,wiesz tu tak jest, jest nas mało i nikt nie ma czasu na tłumaczenie ".Nie była to moja pierwsza praca, ale pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do nowego pracownika.

Kondydat na regionalnego

Czy ktos wie ile zarabia regionalny w aldim ? Ile sklepow ? Jakie auto ?

Wiki

Sami sobie robimy piekiełko w pracy a później narzekamy jak to jest w firmie źle!! Najlepiej jak każdy zajmie się swoją pracą

k

A kto tu się podpisze naprawdę kim jest w sumie kazdy może tu napisać

Kaska co ty wygadujesz jakie rzeczy kto wynosi jakby tak było to juz nie pracuje. Przeszkadza tobie ze ktos zauwazył twoje zachowanie jak latasz do Aski jak kapujesz na innych jak pracuja a moze sama bys się zajeła soba!!Tak samo Anka oglada i krytykuje jak inni pracuja a moze mniej byscie palili tylko zajeli się praca????.W kazdym sklepie znajdzie się osoba ktorej coś nie pasuje i tu tez napisze jak ty rowniez napisałaś????Ludzie jak chcecie tu pracowac zapraszamy chodz na kilka miesięcy sami zobaczycie jak tu się pracuje????Tylko uwaga co do kogo mówisz są osoby co nie umią zyć bez plotek

W aldiku pracuja ludzie ktorzy maja szkoły nie koniecznie ludzie bez zawodu.Zawsze się znajdzie osoba jak niżej ,która cos skomentuje.Zazdrosc w czym ??Jak podlizujesz się do szefowej hahaha wszyscy to widza!!!A co najgorzej ze jestes osobą taka rozmawiasz Kaska w oczy z jedną osobą,a potem lecisz do następnej powtarzasz to takiej fałszywej osoby nigdy w zyciu nie spotkałam,nie tylko ja to widze.Sama tu napisałas więc równiez czas wydorosnoc a nie zachowywac się jak dziecko ktore nie dostało zabawki.Jest taka zasada kto kopie dołki sama kiedys w padnie ze nawet szefowa tobie nie pomoze kapusiu????????

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi - Gliwice

• Jak się pracuje w Aldi?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi?

Aldi