Multikop Sp Z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Multikop Sp Z o.o.

Zawiedziony 2013-07-05 13:34:44
Witam, czy ktoś ma podobne odczucia, że klient jest zerem w w/w placówce ?
kaziu 2013-07-05 13:36:12
Naszej firmie sprzedali "nowe" ksero. To znaczy z zepsutym licznikiem
mechanicznym!
Po trzech pierwszych tygodniach zrobiliśmy ponoć tyle kopii ile robimy
normalnie teraz w 2 miesiące. No i kase za przegląd trzeba było wybulić. Stówa
w plecy. A licznik cyfrowy to jakaś ściema - tylko oni mają do niego dostęp i
nie sposób im udowodnić, że coś z tą kserokopiarką nie tak było "no bo licznik
cyfrowy się nie myli"!
Szczerze odradzam!
kaziu 2013-07-05 13:40:38
Multikop lekceważy klientów nie tylko klient jest zerem w w/w placówce, pracowmicy też, omijam, firma dno, dużo milsza konkurencja,
szefostwo multikop niech zrewiduję logistykę firmy 2013-08-12 16:30:27
zatem niestety po mimo panującej-co cieszy-poprawiającej się atmosferze relacji między ludzkich w kraju trafiamy czasem na coś takiego jak-MULTIKOP- gdzie klient jest kimś w rodzaju-(usunięte przez administratora)stanowczo odradzam współpracę z tą ala firmą.
dla jasności -za zeskanowanie dwudziestu stron-zwykły dokument 55zł
i pan za ladą śmieje się- szok
zanim coś zamówisz dokładnie sprawdź ile zapłacisz bo możesz się zdziwić.
a taki fajny miałem poranek
ala firma 2013-11-15 08:22:50
pięknie napisane samo sedno tej ala firmy, nie dość że ksero robią słabe, to jeszcze wciskają jakieś perfumy od dawna do nich nie chodze
pracownik 2014-01-22 21:04:30
witam pracowałem tam kilka lat temu, w miare ok, tyle ze pensja marna no i ludzie dziwni, nie chcieli miec dobrej obslugi klienta to zatrudnili kogo innego lub zostawili starych wyjadaczy. Byłem zbyt miły dla klientow a to w tej firmie jest błedem.
pracownik 2014-02-27 12:07:38
jaka płaca taka praca
ala firma 2014-02-28 10:04:32
Trzeba się samemu starać, żeby usługa była dobrze wykonana, nie wywiązują się z uzgodnień obsługa marna
ala firma 2014-02-28 10:19:57
trzeba jak krowie na miedzy tłumaczyć, jeden pan siedzi przed kompem, druga stoi obok niego a trzecia sobie chodzi przychodzi klien/ka i czeka aż ktoś podejdzie łaskawie i obsłuży i może sobie czekać(usunięte przez administratora)to jest dobra obsługa??
zadowolony klient 2014-03-27 15:13:57
bardzo dobra firma!
robert 2015-01-30 23:57:11
ryzyk fizyk taki, próbuj, od tego nikt jeszcze nie zginął, może akurat Tobie się spodoba.
Zadowolony klient 2015-07-28 17:18:50
Firma bardzo dobra, obsługa miła i uprzejma . Ceny dobre, szybka obsługa . Przyjemna atmosfera , widać że oblegana bo często duże kolejki :)
Kubuś Puchatek 2015-07-28 17:24:26
Nie ma tak dobrego punktu ksero jak Multikop, bardzo mili ludzie chętni do pracy, od drzwi słychać miłe "Dzień dobry w czym mogę pomóc?" ,aż człowiekowi na buzi rysuje się radosny banan, piękne pracownice i przystojni panowie, często odwiedzam ten punkt z każdą możliwą pracą do wykonania.
Wojtek 2016-02-22 11:46:45
Czy jest możliwe, żeby "poważna" firma połasiła się na "kilka" złotych nienależnego zysku sprzedając używany (niemal pusty) toner? a tak niestety było w moim przypadku?! To był pierwszy raz kiedy żona (nauczycielka) kupiła toner ponieważ zazwyczaj ja się tym zajmowałem i ich wymianą też. Niestety, żonie sprzedano używany toner w otwartym pudełku i bez zabezpieczeń na samym tonerze. Po wydrukowaniu kilkunastu świadectw szkolnych drukarka zasygnalizowała niski poziom tuszu w tonerze co ją bardzo zdziwiło. Jak się okazało, Multikoop przejął stare drukarki Ricoh i tonery do nich z Urzędu Wojewódzkiego i sprzedawał je w cenie nowych!!!, czyli prawie 300 zł brutto, nie informując o tym klientów. WSTYD!!! Widać, że moje niemiłe doświadczenia z tą firmą pokrywają się z większością opinii o niej. Na pewno do nich nie wrócę i wszystkim zainteresowanym ich odradzam.
łukanio 2016-05-14 20:19:27
jak widać Roksano, mało tu niezadowolonych pracowników. Co dla mnie jest dobrym znakiem
Zostaw swoją opinię o Multikop Sp Z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multikop Sp Z o.o.