logo Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k.

Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k.

Opinie o Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k.

Pani M 2014-08-18 16:14
Pracuje od dwóch lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że przychodzę z przyjemnością. Oczywiście czasami jest zamieszanie, ale jak to w każdej agencji. Rozwijam się, pracuję na fajnych Klientach i dostaję pensję na czas. Polecam
niewiadoma 2014-12-23 11:41
hahahaha cudowny komentarz! dokładnie tak było, nic dodać nic ująć :)
nimek 2015-10-24 12:51
Osobiście nie polecam, relacje w firmie fatalne, (usunięte przez administratora) Tak jak ktoś już wcześniej napisał - chaos. Pracowałem i nigdy więcej.
gosc cyber 2016-04-01 08:34
Dzieki !! Wlasnie mialamwyslac cv to zaoszczedzilam cenny czas :D!!!
erftg 2016-08-14 16:55
oj nie ma sensu się tak chyba zniecheacac @gość cyber przecież nie może tak slepo innym wierzyc uważam ze jak jesteś zainteresowany to trzeba sporbowac
Iwona 2017-07-11 09:46
Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje na temat aktualnych ofert pracy. Obecnie poszukiwani są między innymi kandydaci na stanowiska Office Manager, Account Manager, Graphic Designer. Jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w Vacaloca? Jakie pytania masz do aktualnych pracowników firmy?
kreacjonistka 2017-07-13 11:55
Plusy:
Tak naprawdę to dobre miejsce dla młodych osób 19- 24, które chcą zdobyć doświadczenie i wiedzę w zakresie marketingu. Jeden z właścicieli jest nieoceniony pod względem posiadanej wiedzy z zakresu marketingu i na bazie jego wiedzy i dość ciekawych klientów można się sporo nauczyć. A także przesyt pracy i dynamika są dobrym czynnikiem jeżeli chcesz zobaczyć esencję pracy agencyjnej.
+super lokalizacja
+świetne biuro
+bajka <3
+pensje na czas

Minusy:
-rodzaj/sposób zatrudnień
-chaos
-chroniczne nadgodziny i powodowany szantażem emocjonalnym wymóg pracy w czasie wolnym
-seksistowskie docinki, żarty i nieprofesjonalne podejście do pracowników
-niejasny zakres obowiązków w kreacji
- brak poszanowania pracownika i jego pracy
Zostaw swoją opinię o Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vacaloca Nogal i Wspólnicy Sp.k.