DLH POLAND Sp. z o.o.

Opinie o DLH POLAND Sp. z o.o.

xxx 2012-06-21 11:31:52
Sama praca bardzo ciekawa i przyjemna. Super ludzie (na dole w dziale handlowym). Kierownictwo i Zarząd wymagają poprawy (i to bardzo mocno).
tutek 2012-06-21 11:45:45
:) no tak , "trochę" się strukturalnie pozmieniało i zaczęli wreszcie wymagać ? szkoda , że tak późno :) nie trzeba chodzić do kina czy załatwiać swoich prywatnych spraw w czasie pracy , tylko sprzedawać ! mam nadzieję , że wreszcie skończy się malowanie i kręcenie w raportach ops w międzynarodówce ! prezesie otwórz oczy i zaufaj niektórym !
Alvaro 2016-04-26 16:28:06
Bardzo ciekawie czyta się opinie przygotowane przez moderatora i praktycznie tą samą osobę. To trochę mało profesjonalne.
Pracowałam w DLH przez dobrych kilka lat i muszę przyznać, że to niezła firma. Odeszło sporo doświadczonych i kreatywnych ludzi (w większości przypadków sami odeszli), więc to też wskazuje, że jak się pozna "od środka" ten organizm, to nie wygląda to już tak "pięknie". Moim zdaniem na dzisiaj to dobra praca dla ludzi o średnich kwalifikacjach, bo oferowane wynagrodzenia są poniżej średniej w tym biznesie. Jednym słowem: jak się dostaniesz, to nie czuj się wielki, bo słabeusze na górze nie pozwolą Ci awansować.
Alvara 2016-04-26 16:29:12
maciek 2016-05-22 10:01:10
wiecej maja ofert pracy do biura niż na prace w terenie jako kurierzy
Zostaw swoją opinię o DLH POLAND Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DLH POLAND Sp. z o.o.