ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Witam mam pytanie odnośnie firmy czy wszystko db jak wyglądają najczęściej mieszkania jak wygląda z wypłata itp

Wyplata na czas mieszkanie ok,agencja kieruje w sprawdzone miejsca. Można jechać bez obaw.

@Ewa

A można pani e-mail po mam kilka pytań

@Ewa

A polecasz jakoś pracę bez języka niemieckiego

EWA

ImpactJob Pakowacz zestawów kawa + kubek Niemcy, Okolice Fuldy ALE JEST TO OFERTA SEZONOWA I TRZEBA PYTAĆ W AGENCJI KIEDY PROJEKT SIĘ ZACZYNA

Wszystko bardzo dobrze

Aaa
@Ewa

Ile trwał proces rekrutacji? Ile dni to zajęło zanim zaczęła Pani prace? Ze znajomością języka niemieckiego czy bez?

Magda
@EWA

Wybiera się ktos??

Baqus5

Wiadomo po ile biorą za kwatery?

Bbb

Witam, czy aktualnie sa oferty pracy bez wymaganego samochodu i prawa jazdy?

Kejla
@Bbb

Tak

RPK

To już lepiej jechać na KOMISJONER W MAGAZYNIE BUDOWLANYM BEZ NIEMIECKIEGO.. niż na to lotnisko za 9 euro za godzinę ha!

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Kto z was dostał propozycje pracy na lotnisku? I jest ktoś kto przeszedł już rekrutację?

Jolka

Ja i jade

@Jolka

A wiesz jakie będzie zakwaterowanie?

Antonis
@Tomek

Ze wam sie chce na forach siedziec zamiast dowiedziec sie wszystkiego od firmy. Ja mam wszystkie informacje, wystarczy sie troche wysilic…

Samanta
@Tomek

Wiem tylko tyle że lodówki w pokojach maja byc

@Antonis

To jakie jest zakwaterowanie?

Jolka

Oczywiscie ze niemiecka. Czytajcie ogloszenia ze zrozumieniem. Oni nie maja polskich umow

Andrzej Wróbel

Dla mnie firma impactjob jest dobrą firmą która ogarnia dla swojego pracownika wszystko czego potrzebujesz pani Moniko oby tak dalej

JA

WItam mam pytanie można wyjechać na miesiąc czy na ile trzeba wyjechać

@JA

Ty decydujesz na jak długo chcesz wyjechać.

Krystyna
@Ewa

no i na taki właśnie pierwszy wyjazd to na ile polecacie? I też czy są jakeś porady dla świeżaków? Widzę po wątku, że nie tylko ja pierwszy raz bym się szykowała

@Krystyna

Każdy z nas był świeżakiem i każdy z nas ma inne oczekiwania.Agencja sprawdzona dużo osób poleca więc najlepiej pojechać i sprawdzić czy praca i pieniądze będą odpowiednie.Można zawsze przedłużyć umowę pracując w Niemczech lub zrezygnować po uprzednim wypowiedzeniu.Agencja dobra więc można sprawdzić.Naprawdę dużo osób poleca i wraca na dany projekt więc śmiało można jechać.My pojechaliśmy i nie żałujemy.

Sylaba
@Krystyna

Krysiu czy udało Ci się wyjechać? Ja też się zbieram pierwszy raz. Szukam kogoś z kim mogłabym wyjechać... Odezwylij się na maila jeśli chcesz sylaba@o2.pl. Pozdrawiam serdecznie

Bartek

Witam, wraz ze znajomym mamy zamiar wyjechać do pracy na produkcji/magazynie i szukamy jeszcze kogoś chętnego z autem do wyjazdu (Kraków, Małopolska), jeśli byłby ktoś chętny zapraszam do kontaktu: bartoszmicek0@gmail.com

@Bartek

Część też szukam pracy, mam Seicento na gaz, a wy ze znajomymi jakie auto macie?

Witam jak polecacie tą firmę

Seweryn

Witam. Szukam pracy w Niemczech, ale bez swojego środka transportu, ten musi zostać w kraju. Czy są takie oferty i jak często się zdarzają? Chciałbym dojechać busem.

Dominik

Dzień dobry od paru dni próbuje się do Was dodzwonić. Proszę, aby ktoś z konsultantów odebrał telefon, gdyż chciałbym porozmawiac w sprawie pracy. Kontaktowano się już ze mną we wtorek 14 lutego, lecz nie mogłem wtedy rozmawiać. Pozdrawiam.

@Dominik

Panie Dominiku, nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30-16:30. Jak sam Pan wspomniał, przy ostatniej próbie kontaktu nie mógł Pan rozmawiać. Bardzo proszę podać numer kontaktowy lub zadzwonić do nas.

Witam. Czy są w tej agencji oferty pracy bez języka niemieckiego? Angielski znam świetnie i nigdy za granicą nie miałem problemu się dogadać.

Klaudia

Mam 25 lat i szukam kogoś w podobnym wieku, żeby wspólnie wyjechać jak i zamieszkać. Podaje maila do kontaktu klaudiia9702@wp.pl

Witam planuję ktoś wyjazd w kwietniu szukam ludzi albo kogoś zawsze zkims raźniej

Planuję pierwszy wyjazd do Niemiec. Możemy się zgadać lutypraca@gmail.com

odezwij się lutypraca@gmail.com

Kandydatka

Hej, szukam kogoś (najlepiej dziewczyny) na wyjazd od lutego. Nie mam jeszcze wybranej ofert. Jest ktoś chętny?

Janina
@Kandydatka

Ja też chcę wyjechać jadę sama więc jak chcesz się przyłączyć to pisz @ to Oskarek6@onet.eu

Justyna
@Kandydatka

Jestem zainteresowana wyjazdem z tą agencją alt też jeszcze nie mam oferty

Nie-dziewczyna :<
@Kandydatka

Hej, ja znów szukam kogoś z autem. Ale nie jestem dziewczyną :< W razie jakbyś mimo to była zainteresowana napisz do mnie: jjakkubg@gmail.com

Paulina

Chętna;) wpadaj na fb: Paulina Olga

Klaudia
@Kandydatka

Hej, mam 25 lat i również chciałabym pojechać razem z jakąś dziewczyna podobnego wieku. Zostawiam maila do kontaktu: E-mail: klaudiia9702@wp.pl

Palma

My z dziewczyna mamy tylko pozytywne doswiadczenia z impact job i polecamy ich wszystkim ktorzy szukaja pracy. Nie zostawia was na lodzie. Wiem bo nieraz korzystalem z ich telefonu alarmowego w weekend. A to juz nasz 4 wyjazd z nimi gdzie teraz jestesmy

BYĆ MOŻE NIEMIECKI PRACODAWCA W OSTATNIEJ CHWILI ODWOŁAŁ ZAPOTRZEBOWANIE NA OSOBY Z POLSKI.TAK WLASNIE JEST W NASZYM PRZYPADKU.WYJAZD MIAŁ BYĆ NA KONIEC STYCZNIA ALE NIEMIECKI PRACODAWCA NIE POTRZEBUJE PRACOWNIKOW I PROJEKT NIE DOSZEDL DO SKUTKU. I TO NIE JEST WINA AFENCJI TYLKO PRACODAWCY Z NIEMIEC.A CO DO PYTAŃ TO NIE SĄDZĘ ŻE KTOŚ NIE ODBIERA BO SIĘ ZADAJE PYTANIA. JA CZESTO DZWONIĘ I CZASEM SIE ZDARZY ZE NIE ODBIORA ALE PRZECIEZ MOZNA PRÓBOWAĆ I SIE ZAWSZE IDZIE DODZWONIĆ. AGENCJA JEST DOBRA. MÓWIĘ TO PRZEZ PRYZMAT LAT WSPOLPRACY Z NIMI.POLECAM I NIE TRZEBA SIE ZNIECHĘCAĆ.

anon

sytuacja się wyjaśniła i wszystko jest ok, nie mogę usunąć opinii, ponieważ gowork nie odpowiada, wiec stwierdziłam ze sprostuje to w odpowiedzi

zik

Dobra agencja.

@Ewa

Dokladnie, u nas tez niemcy cofneli projekt ale impact nam znalazl nowa prace. Nie wiem skad ta opinia anon bo my mamy tylko pozytywne doswiadczenia z ta firma

cola

Jeszcze nie wyjechalem ale podoba mi sie proces rekrutacji. Wszystko z gory objasnione

Czy można przyjechać z kotem?

Lili
@:)

My wyjechalismy psem :D co prawda troche to trwalo az znalezli nam firme gdzie sie zgodzili ale mysle ze jest szansa

Krystyna
@Lili

o to spoko. :D czyli na luzie do tego podeszli? Nie musieliście im za to więcej płacić? ;p ciekawe czy im to problem sprawiło

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob