ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

darmir@darmir.nysa.com.pl

Jesteśmy parą małżeńską, poszukujemy pracę. Posiadamy własny samochód na Niemieckich nr. oraz wszelkie dokumenty rejestracyjne w Niemczech. Pracowaliśmy przez okres 2,5 roku w Niemczech na produkcji. Zostało przesłane CV do Państwa. Kontakt:0048576552874 Pozdrawiam Uścinowicz

Agatha

Witam serdecznie. Para szuka pracy w Austrii . Bardzo dobry angielski , niemiecki basic, własny transport, oboje prawo jazdy kat. B. Doświadczenie w hotelarstwie ( również Tyrol ), a także na różnego rodzaju liniach produkcyjnych i magazynach ( w tym również przemysł spożywczy ), oboje posiadamy uprawnienia na wózki typu OPT i EPT ( orderpicker truck ). Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc, informacje i odpowiedź. Pozdrawiamy.

@Agatha

Dzień dobry, niestety na chwilę obecną nie posiadamy ofert dla par w Austrii. Pozdrawiam Monika Kowacz

Jack Frost

Firma trzyma pion i poziom. Dla mnie bez zarzutu.

Mick
@Jack Frost

Cześć! A na jakim projekcie jesteś? Pzdr

majan

witam, czy ktoś z was pracował przy komisjonowaniu słodyczy ( Grafschaft-Ringen, Niemcy) ? polecacie?

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Dzień dobry, czy jest jakaś pani pracująca w firmie Bosch w Worms? Chcialabym dopytać czy jest bardzo ciężko, jakie są godziny pracy i czy dają samochod służbowy?

Durneowi

sa oferty dla par bez auta ????

@Durneowi

My jesteśmy w iwago na ubraniach

@Durneowi

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam Monika Kowacz

Katie
@Monika Kowacz ImpactJob

Czy oferta w niemeg jest aktualna? Mamy mieszkanie w okolicy

Charlie
@Kasia

Cześć! Nie wiesz czy jest nadal prowadzona rekrutacja? Pzdr

@Katie

Witam, na chwilę obecną nie prowadzimy naboru do tego projektu. Zapraszam do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami pracy. Pozdrawiam Monika Kowacz

@Charlie

Dobry wieczór,na chwilę obecną nie prowadzimy naboru do tego projektu. Zapraszam do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami pracy. Pozdrawiam Monika Kowacz

Karola

jesteście super! Cały czas w kontakcie, nawet po godzinach pracy mogłam zadzwonic do mojej pani rekruterki. Pracowałam spokojnie z przekonaniem, że nawet jak cos na miejscu huknie, to nie zostane z tym sama. Dziekuje i do uslyszenia

Monty

Polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko tak jak być powinno. Firma trzyma poziom

Kinga

To jest miejsce na opinie, to nie jest forum! Nie zaśmiecajcie strony.... Gdzie moderator!

Misiu

Dzień dobry, szukam pracy za granica dokładnie w Niemczech, super macie opinie na fb wiec chce się do was zwrucic. Poproszę oferty na maila: Marek.kawlarek7752@wp.com Czekam na oferty!1!

luzak
@Misiu

Zadzwon do biura

Romcia
@Misiu

Udalo ci sie wyjechac?

Misiu
@Romcia

Cześć, tak udało się wyjechać i jest wszystko w porządku. Agencja niemiecka ekstra, z polską mam cały czas kontakt. Praca tak jak mówiła rekruterka, warunki fajne, zakwaterowanie odpowiednie:)

Ewka

Dwukrotnie razem z moim chłopakiem wyjeżdżaliśny do pracy przez agencję ImpactJob. Jeśli chodzi o agencję - nie mam nic negatywnego do powiedzenia. W pracy było naprawdę okej, wypłata na czas. Wynagrodzenie zawsze zgodne z tym, co jest napisane w umowie. Nie mieliśmy również problemów z niemieckimi agencjami pracy, do których nas rekrutowano. Serdecznie polecam. Czekam z niecierpliwością na wznowienie rekrutacji do firmy, w której pracowaliśmy a z powodu wszystkim nam znanej sytuacji zapisy zostały wstrzymane :( Pozdrawiam, Ewa :)

Arek

Wszystko ok

Klodzki

Dzien dobry, szukam informacji na temat pracy dla dociepleniowca. Czy ktos z tu zgromadzonych wyjezdzal z firma impactjob do takich prac i moze sie na ten tema wypowiedziec?

@Klodzki

Dzień dobry, jeżeli jest Pan zainteresowany wyjazdem to bardzo proszę o kontakt telefoniczny z naszym biurem. Pozdrawiam

Angela

Witam, macie może jakaś ofertę pracy dla dwóch par bez języka?

Jacek

Ludzie czemu wy zadajecie takie pytania tutaj? Piec razy syzbciej jest zadzwonic do biura. Nie rozumie

Joas
@Jacek

Nie mam slow, wystarczy zadzwonic

@Angela

Witam, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem.

Xdd

Witam ;) czy posiadają Państwo jakieś aktualne ogłoszenia dla Par w Niemczech bez znajomości języka?

@Xdd

Dzień dobry, tak posiadamy oferty dla par. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam Monika Kowacz

MTFAN

Dzien Dobry, dostalem oferte pracy na magazynie Netto w miejscowosci WORMS kolo Frankfurtu nad Menem . Jest moze ktos kto tam pracowal ? Pracuje? Albo ogolnie ma jakies informacje na temat tej lokacji? Wyjazd w niedziele.

Pioter89

Wyjeżdżam do Worms na magazyn bosha wiec za tydzień dam znać jak tam jest ;)

@Pioter89

I jak jest? Na ile jest tam umowa?

@Pioter89

Ja pracuje w Boschu od dwoch miesiecy i bardzo sobie chwale

Darek
@Marek

Marek czy mógłbym sie z tobą skontaktować bo też mam propozycję wyjazdu do Worms (usunięte przez administratora)

Witam, czy ktoś pracuje w boschu w worms i moze powiedzieć ile wychodzi się po odliczeniu mieszkania? Jak praca i warunki mieszkaniowe?

On

Witam. Też mnie to ciekawi, jadę niebawem właśnie tam :) pozdrawiam

@On

Od kiedy startukesz?

On

Od 24 lutego. A Ty?

DENY

Tez startuje ale od 29 lutego , jeśli będziecie mieć jakieś informacje na temat pracy w tym Bosch chętnie posłucham . Daniel Greń kontakt na FB .

Daniel

Jeśli dowiedział się pan czegoś więcej na temat pracy w Bosch , proszę o kontakt

Tom

Praca jak każda inna, ja zarobiłem ok tysiąca ale był gosc co wychodził 1300 bo miał nocki

Tu jest dużo polakow, praca jest prosta, mieszkanie - różnie, pokoje dwuosobowe jedne lepsze drugie mniej, ale generalnie jest ok.Sa polskie koordynatorki i wszystko z nimi zalatwisz. Jezlei chodzi o impactjob to nie mam zastrzezen.

szwadron

obys nie musial mieszkac w biblis...

Obserwator

Jeśli nic się nie zmieniło to Impact nie jest odpowiedzialny za wypłatę bo to tylko pośrednik więc Pani M. może Wam jedynie pomóc waszym pracodawca jest ta niemiecka agencja więc skargę powinieneś złożyć do niemieckiego odpowiednika Polskiej Inspekcji pracy

Podobna sytuacja jak wyżej. Wykaz godzin, o który poprosiliśmy z mytoys miał się nijak do tego co wypłaciła nam agencja, sprawa niejasna. Koordynatorzy najpierw twierdzili, że rzeczywiście są błędy, potem że księgowa twierdzi że jednak jest dobrze wszystko, a teraz się nie odzywają, niczego nie da się załatwić. Dodatkowo opłata za mieszkanie pobrana została za cały miesiąc grudzień (pomimo ze wielu pracowników zrezygnowało wcześniej i mieszkało tam zaledwie kilka/kilkanaście dni. Dodam że wypowiedzenia zostały złożone odpowiednio wcześniej, żeby właśnie uniknąć niepotrzebnych opłat - sami koordynatorzy tak radzili - a nagle naliczona została opłata jak za cały miesiąc mieszkania). Zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie jest wina ImpactJOB, jednak nawiazując współpracę z jakąś agencją i kierując do niej ludzi trzeba chyba sprawdzać wszystko i brać odpowiedzialność za to, ze ta pseudoagencja dała(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wielu pracowników, którzy przez to wszystko zrazili się do Impactu. Niestety ale taka jest prawda.

Obserwator

Gdyby ludzie czytali bardziej umowy to mogliby dostrzec że Impact jest zabezpieczony na każdy możliwy wariant ale pracownik juź tak dobrze nie ma. Dlatego dziwiły mnie zawsze te komentarze gdzie ludzie pisali że jak fajnie bo ktoś z Impactu dzwoni i pyta jak warunki itd. i dlatego uważali że ta agencja jest bardzo rzetelna. Według mnie Impact powinien bardziej się skupić na sprawdzeniu swoich potencjalnych wspólników niż na wydzwanianiu do pracowników bo wtedy nie będzie takiej sytuacji że ktoś nie dostanie wypłaty lub tylko jej część.

Znaczy impact ma brać odpowiedzialność za to, że księgowa innej firmy się pomyliła? Hahaha dobre

magda
@Obserwator

jeśli dzwonią do pracowników to po części Impact sprawdza warunki w firmach, do których kierują ludzi. Może właśnie po to dzwonią. Gdzie znajdą lepsze info niż od pracowników, którzy są wewnątrz firmy

@magda

Chyba tylko ludzie o niskiej inteligencji lub wierzący w to że na świecie są sami uczciwi myślą podobnie jak ty. Najpierw trzeba dokładnie sprawdzić kontrahenta a nie zawrzeć umowę, zrekrutować i wysłać ludzi a potem oczekiwać że jakoś to będzie. Rozumiem gdyby agencja robiła to pro Bono ale ona zarabia na każdym zrekrutowanym pracowniku więc skoro przez ich niedbalstwo pracownicy nie otrzymują całego obiecywanego wynagrodzenia to chyba czas najwyższy by domagać się zapisu w umowie który was przed tym ochroni.

Ostakowski

Firma na bardzo wysokim poziomie. Udzielane informacje sa rzetelne, wszystkie szczególy droga pisemna, co dla mnie jest bardzo wazne. Konsultanci z ktorymi rozmawialem kompetentni, nie zlewaja. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob