Opinie o TUJA Zeitarbeit GmbH w Monachium

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TUJA Zeitarbeit GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TUJA Zeitarbeit GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TUJA Zeitarbeit GmbH w Monachium

Mateusz Nowy wpis

Zadzwoniłem dogadalem się i już jest wszystko okey bez problemu załatwiłem sprawę.

Mateusz Nowy wpis

Oszukują za mieszkanie miałem płacić 300 € A płacę 400 mieszkanie bez pralki piekarnika chociaż pomijając piekarnik A kupę kasy płacę za mieszkanie A nie ma nic wynagrodzenie okey .

Rafał Nowy wpis

Wróciłem 2dni temu i jestem zadowolony, mieszkanie skromne ale źle nie ma, wynagrodzenie dostałem na czas, tyle ile przerobiłem tyle dostałem, mam zamiar tam wrócić.

Noname Nowy wpis
@Rafał

A jak drogi kolego jak rozwineli sprawe diety

luzak

Porażka w jednym wydaniu. Pracowałem nie całe 3-ce. Kazali dojeżdżać do pracy własnym samochodem po 50 km przez 3 dni i nie płacili za to nic. Oszukują na opłatach na mieszkaniu zabierają z wypłaty 350 eu a płacą 300 eu za nie. mówią że masz 9,23 eu za godzinę a masz 9 eu. Pasek z wyliczeniami za miesiąc przetrzymują jak najdłużej abyś nie wiedział za co i ile Ci płacą. Nie informują Cię abyś im dał papier że jesteś w Polsce zameldowany aby nie dawać do finansowania do mieszkania. Jednym słowem porażka. Zmarnowany czas

@luzak

Od stycznia 2018 zaczęli powaznie oszukiwać. Od momentu jak powinni wyrównać stawki z fabryką do której wysyłają pracowników zaczęły się problemy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TUJA Zeitarbeit GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektryk praca w Niemczech
ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Elektryka Budowlany
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy KUCHARZ / KUCHARKA (m / k) w hotelu pięciogwiazdkowym (065)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Maja

@Adrian Zadeberny, rozumiem Twoje wzburzenie ale nie powinieneś na publicznym forum nikogo obrażać. Jak po interwencjach twojej mamy potoczyła się sytuacja, jakie TUJA Zeitarbeit GmbH przestawił argumenty, tych wszystkich pomyłek, które się wydarzyły?

Maja

Pracujesz w TUJA Zeitarbeit GmbH? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Na jakie możliwości mogą aktualnie liczyć jej pracownicy? Dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii na temat swojego potencjalnego miejsca pracy.

Kolega

Tuja jest w stuttgarcie a nie.... i kontakt mailowy skalda się zawsze po @ tuja.de! Nie bądźcie naiwni , ogarnięcie łby !

Vekt

To normalny wpłaca kasę! NIGDY NIE WPŁACAĆ KASY!!!

Grasjer32

Oszuści nie wplacac żadnej kasy przed podpisaniem umowy

Bodo

Praca jak praca. Płacą i chcą zatrudniać to jest ważne. Za leżenie kasy nie będzie. Jak się człowiek będzie starał to na pewno to zauważą. Nie płaćcie nic przed podpisaniem umowy .

Ewka

Uwaga teraz szukaja w lipsku na magazyn INFORMACJE O FIRMIE: Tuja GmbH Adres: Gohliser Str. 18 04105 Lipsk, Niemcy nie dajcie sie wkrecic samo to ze oferuja 9,60netto/h jest podejrzane jak dla osob bez znaj. jezyka i bez doswiadczenia

Moniczka

Mają nowy email tuja.odziez@intma­il.pl, ogłoszenie znalazłem na 24opole, poszukują do pracy w Lipsku. Do 30 grudnia br 70 euro za pierwszy tydzień zakwaterowania, umowa wysłana 2, podpisanie 4 stycznia. Kolejne naciaganie. W późniejszych wiadomościach kryją się tym, że zakwaterowanie przecież jest dla chętnych, myślą, że jeśli tak napiszą, to na głupców trafią i nikt się za to nie weźmie. Ja nie przelałem pieniędzy, uważajcie!

kiss

Ja, rownież z wielką chcecia bym sie tam załapał, a wy gdzie znalezliscie te ogloszenia? ja mam dosiwadczenie w wyjazdach ale przy zbiorach warzyw w szklarniach, tutaj w fabryce słodyczy pewnie jest kżej jak nta jakiejs produkcji sie pracuje, a jaka stawka za godzinę?

Paris

Witam, ja dostałem ofertę pracy wlaśnie z tego biura nikt nie prosił mnie o wysłanie żadnych pieniędzy, praca jest w Ertfurcie na komisjonowaniu dzisiaj dopiero pierwszy dzień więc za dużo nie mogę napisać bo jeszcze sie nie przekonałem. Pozdrawiam

Patryk

Witam wszystkich widzę że ładnie ktoś zarabia pieniądze na ludziach którzy mają nadzieję na pracę. Piszę ponieważ dostałem ofertę pracy właśnie z firmy TUJA która znajduje się w Stuttgarcie gdzie mieszkam od 4 lat rozmawiałem wczoraj przez telefon z niemiecką szefowa tego biura. Mam podesłać cv na email niemiecki. Zobaczymy co z tego będzie. Dziś będę wysyłał cv. Kobieta z którą rozmawiałem pytała mnie gdzie pracowałem powiedziałem jej ze pracuje wiec zapytała jaki długi okres wypowiedzenia muszę złożyć w firmie wątpię żeby było to oszustwo ponieważ gościu który miał ofertę opisana na internecie pracuje w tej firmie jest to Polak który długo już jest w niemczech. Ale zobaczymy co i jak. Ale widząc komentarze wasze sami sobie winni jesteście nigdy w życiu przed podpisaniem umowy nie daje się komuś pieniędzy a tym bardziej jeśli chodzi o pracę:) pozdrawiam

bolo74nl

JobChance GbR ktoś słyszał o tej firmie-z góry dziękuję

Emilia

UWAGA!!! Teraz oszukują na ofertę: Pakowanie warzyw i owoców!!! workforyou.dresden@opoczta.pl to ich adres mailowy

Bajka

No to i Ja dokładam sie do Naiwniaków Kasa poszła i kontakt się urwał. Pan Brzozowski nie istnieje.

mary

To jest skandal jak tak można oszukiwać ludzi niech się wezma do roboty a nie dorabiają sie na ludzkiej krzywdzie !!!!!

Ja tez

Też przez tą firmę zalatwialem wyjazd do pracy Pan B wszystko ładnie opowiadał...Ale po waszych wpisach raczej ufam się na policję. .niby wyjazd mam planowany na 15.06 ..umowa niby do wglądu ma być jutro 13.06 poczekam do jutra w najgorszym wypadku zostaje tylko policja...

Zostaw merytoryczną opinię o TUJA Zeitarbeit GmbH - Monachium

TUJA Zeitarbeit GmbH