Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

moja akurat była niezadowolona ;(

Musisz udac sie do okulisty

EWELINA

Prosze o informacje ile kisztuje dojazd zakwaterowanie i wyzywienie ile godzin dziennie sie pracuje.

rekruter
@EWELINA

Wszelkie zapytania na podanego e-maila,

wieloletni

To grupa osób,która nie pracowała z paniami. Była ustawiona wyżej. Powinieneś znać, jeśli pracujesz juz w firmie powyżej 5 lat. Pozdrawiam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Rekruter

Witam Serdecznie, Poszukuje ludzi chętnych do pracy w pieczarkarni w Holandii. Mamy zespoły po kilkanaście Pań, część nowych osób część jest z nami od 5-15 lat. Warunki to umowa o pracę tymczasową 8,80 euro za godzinę brutto minimum 40 godzin tygodniowo. Zapewniamy zakwaterowanie i opiekę naszych pracowników na miejscu w Holandii. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny m.wisniewski@contrain.pl lub kom +48503193308

@Rekruter

NIESTETY NIE POLECAM firmy Contrain. Moja znajoma tam pracowała i nie wyszła na tym tak jak się wydawało na początku. Zobaczcie poza tym inną opinię o tej Firmie z 13.07.2015 NA ICH PROFLU.

Magda
@ja

Zawsze sie znajdzie jakis niezadowolony, Moja znajoma tam pracowala 2 lata i jest bardzo zadowolona zarobki satysfakcjonujace,

normalny

Skoro tak twierdzisz podaj przyklad.

wieloletni

Proszę p. Dobrzy pracownicy zwalniają się sami, z reguły wychodzą na tym lepiej. Ironicznym jest to, ze tzw. gora ma to gdzieś. Oraczy znajdą i życie toczy się dalej.

wieloletni

Temat tabu uważam za zamknięty.

normalny

Skad Ci przyszlo do glowy ze uwazam ze ''wieloletni''napisal cos zlego?Ja niczego nie sugeruje tylko moim zdaniem ze za ''troske ''o innych naleza mu sie szczegolne pozdrowienia.

obcy

Co sugerujesz ze "wieloletni" jest niemormalny???!!!Jak ktos cos napisze zlego to od razu nienormalny??!!

normalny

A czemuz to zaraz afera po prostu proza zycia.Pozdrawiam wszystkich normalnych i Ciebie tez wieloletni... .

milutki

A co tam u Ciebie kochanie???

wieloletni...

Hej, co to za afera z byłą Panią technolog-dlaczego odeszła?

obserwator

Jakos w to nie wierze,nikt bez powodu nie zwalnia dobrych pracownikow.Wszystkie firmy poszukuja i staraja sie zatrzymac dobrych pracownikow.

jolo
@obserwator

poszukują emerytów bo to im na rękę ...

rowniez obserwator
@jolo

Powiedz mi kolego czy widzisz w tym cos zlego?

A kogo to zwolnili bo nic o tym nie wiem.W rozwijajacych sie firmach ciagle poszukiwanie nowych kompetentnych pracownikow to norma.

Ona

Najpierw zwalniac bez powodu ludzi z kilkuletnim doswiadczeniem a pozniej szukac na portalach internetowych pracownikow,

Co ty pleciesz zlociutka u nas jest bardzo fajnie nawet lepiej niz kiedys no tylko Ciebie nam tu bardzo brakuje.

emerytka

Ale sie tam porobilo,A taka fajna i przyjazna to byla firma jak bylo jeszcze pare hal. Czlowiek z wielka przyjemnoscia szedl tam do pracy,Ale to wiadomo im wiecej ludzi w zalodze tym atmosfera coraz gorsza i trudno to zmienic bo kobiety sa o wiele mniej sklonne do wspolpracy niz mezczyzni.

W naszej grupie nie ma rotacji.Skoro jestes byla pracownica to miej odwage sie przedstawic.

byla pracownica

Prosze mnie nie obrazac!! Znalazl sie obronca ucisnionych od siedmiu bolesci,

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki