Opinie o 4F w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie 4F. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4F o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4F w Warszawa

Kliencie, uważaj

Jeśli nie masz statusu studenta, to NIE WCHODŹ do sklepów sieci 4F. Firma dyskryminuje przy naborze do pracy wszystkich kandydatów, w tym doświadczonych sprzedawców, którzy nie mają statusu studenta. To jest chore średniowieczne podejście i wiele mówi o samej firmie i jej polityce. Nigdy ja ani moi znajomi i rodzina nie wejdziemy do żadnego sklepu tej sieciówki, która bezczelnie dyskryminuje ludzi do pracy w swoich sklepach.

Kliencie, uważaj Nowy wpis

Innvy Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie, osoby na wyższym stanowisku nie robią praktycznie nic dopóki nie przyjdą ci młodsi stażem i nie odwalą całej roboty za nich, co chwile firma dokłada tysiące obowiązków nie dorzucając do tym żadnej nawet małej premii jak to robią w pozostałych galeryjnych sklepach. Generalnie wszystko na minus od ostatniego czasu. Nie polecam

Moje doświadczenia z firmą so bardzo pozytywne. Może dlatego, że miałam najlepszego kierownika jakiego mogłam kiedykolwiek mieć. Zaczełam pracę jako sprzedawca, a dzięki KS rozwinełam skrzydła i aktualnie czekam na własny sklep. Ludzie bardzo mili. Atmosfera w naszym sklepie była świetna! Wręcz rodzinna. Żadnych grupek, obgadywania. Działaliśmy dla wspólnego dobra. Rywalizacja? Na pewno z innymi sklepami, ale TYLKO zdrowa. Dziwię się, że jest tu tyle negatywnych opinii. Pieniądze nie są jakieś niesamowicie wysokie, ale jest to średnia zarobków w tej branży. Niestety w odzieżówce trzeba (usunięte przez administratora) tak jak w gastronomii. Przerobiłam już paru "pracowników roku" którzy myśleli, że praca w sklepie to "klepanie wieszaków". Myślę, że jeśli chcesz coś osiągnąć w tej branży to musisz się przygotować na cięzką pracę. Zapewniam jednak, że opłaca się "zakasać rękawy", dla nowych doświadczeń, dla własnego rozwoju i satysfakcji jaką daje dobrze zrobiona praca. Życzę każdemu takiego kierownika jakiego ja miałam i tak zgranej, cudownej ekipy. Pozdrawiam Warszawa

@Warszawa

No jeśli w Twojej sytuacji tak jest to gratuluję. Jeśli chodzi o zakładanie własnego sklepu to możesz liczyć jeszcze na jakąś pomoc od nich czy polegasz już tylko na własnej wiedzy i doświadczeniu?

WARSZAWA Nowy wpis
@Zofia

W każdej sytuacji mogę liczyć na mojego kierownika, nawet w prywatnej :-) Złoty człowiek!

Rekrutacja Nowy wpis

Tragiczny proces rekrutacji starałam się o pracę w centrali w Warszawie na początku panie z HR są przemiłe i pomocne odbierają telefony ,odpisują na maile po przeprowadzeniu rozmowy przez kamerkę już z mengerem danego stanowiska oczywiście rozmowy przesuniętej bo szanowne 4f przesunęło termin rozmowy rekrutacyjnej w dniu i o godzinie pierwszego terminu rozmowy na kolejny termin. Kontakt z Paniami z HR nagle się urywa brak odbierania telefonów odpisywania na maile ,smsy i dopiero po 10 telefonie na koniec terminu rekrutacji samodzielnego dowiadujesz się z wielką łaską od Pań HR bo ,że menadżer Cię nie wybrał bo szukali kogoś z doświadczeniem na stanowisko juniorskie a na rozmowie twierdzilł inaczej Nie polecam tej firmy tylko nie potrzebny stres i wielka nie wiadoma podczas rekrutacji

Czy po rozmowie w 4F rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
RUN FOREST RUN

W skrócie. Kierownicy nie mają obowiązku wyrabiania etatu. ZKS odpierdala całą robotę. Kierownicy nieodpowiedzialni i nic nie potrafią, bo do roboty nie chodzą. Pracownicy zajeżdżają psyche ZKS, bo KS ma wszystko w (usunięte przez administratora) KS też być (usunięte przez administratora) bo jak coś ukradną i przekroczy próg to płaci za te rzeczy kasę. Wypłata zawsze spóźniona, potrafią powiedzieć, że jak chcesz na czas to ok, ale potrącą ci kasę i zrobią express. CHORE. Nie polecam nikomu, nikomu. Niewarto. Wiem więcej, ale nie będę ich pogrążać. A koronawirus to wymówka by pracownicy chodzili w porwanych butach i wgl biedna firma. Jakość ubrań okropna. Wszystko się mechaci.

@RUN FOREST RUN

To co piszesz wydaje się być wręcz nieprawdopodobne. Dziwi mnie ta niedbałość ze strony kierownictwa, o której wspominasz. Nie rozumiem korony jako wymówki dla chodzenia w poniszczonych ubraniach w dodatku w kontekście takiej firmy. Przecież to psuje wizualną ich prezentację. Ale czy to faktycznie prawda z tymi butami? Bo to naprawdę lekka przesada i aż nie potrafię w to uwierzyć. Ktoś jeszcze inny mógłby się do tego ostatecznie odnieść?

Utyw

Sklep internetowy w Koszalinie to dopiero oszukiwanie ludzi. Podpowiadają jak rzecz wygląda a nawet szkoleń o produkcie nie ma. Nawet tych ciuchów nie widzą. Wysyłki z Olkusza, Wolbromia itd. Szefowa to szczyt kitu i tandety. Gdyby pokazać Wam te szefowa to byście się za głowę chwycił, że takie bezguscie prowadzi sklep odzieżowy. Natomiast najważniejsze jest to, że sama ma świetną place a ludzi robi w balona. Płace... Umowy, zwalnia, nie jest szczera i bardzo mota.

Gabriela
@Utyw

Z Każdej firmy mogą cię zwolnić, to chyba logiczne, zwłaszcza jeśli nie wywiązujesz się z obowiązków?

@Utyw

A to przypadkiem nie jest dosłowny geniusz logistyki i marketingu? No bo żeby efektywnie sprzedać coś czego się nigdy nie widziało to jest geniusz. ;p A co reszty wypowiedzi no to już mniej zabawnie jest. Ja rozumiem, że masz osobiste doświadczenie z pracy u nich tak? Z czymś jeszcze tak bardzo mota prócz sprzedaży i umów?

Mekk

Umowy wyłącznie na czas okreslony (podobno tak latwiej zwolnić pracownika), zwolnienia z dnia na dzień( na każdym szczeblu), brak zaufania i szacunku do podwładnych ze strony Prezesa, brak strategii, brak celów, bardzo duży naklad pracy związany z wciąż rosnącą rotacją wśród pracowników oraz z brakiem konsekwencji w działaniu ze strony Zarządu, wprowadzanie sztucznej i niezdrowej rywalizacji między Krakowem i Warszawą. Plusy: fajni ludzie, możliwość szybkiego awansu dla wybranych osób. Zdecydowana przewaga minusów powoduje, że ludzie szybko uciekają z firmy. Ci którzy nie uciekają są zwalniani w ciągu max 1 -1,5roku(dotyczy to szczególnie biura w Warszawie).

Zaskoczona
@Mekk

A czy zasady rekrutacji sa uczciwe? Staralam sie o prace w Warszawie na stanowisko projektanta, dostalam zadanie rekrutacyjne(wykonanie kolekcji na 2020 z opisem inspiracji), tydzien na wykonanie zadania. Odpowiedz miala byc po tygodniu, tak jak zapewniala pani rekruterka. odpowiedz dostalam po 3 tygodniach, odmowna. Ogloszenie na to stanowisko jest nadal, teraz dodatkowo jeszcze na stazystow. Zastanawiam sie po co byla ta cala rekrutacja, czy to nie tylko zebranie pomyslow innych projektantow. Rekrutacja w tej firmie wydaje sie bardzo dziwna i nietypowa.

Madi
@Zaskoczona

@Zaskoczona nie zdziwiłoby mnie, gdyby tak faktycznie bylo. Kiedys rekrutacje przebiegaly inaczej, moja byla calkiem przyjazna, ale czekalam na odpowiedz bardzo długo. Wiekszosc rekrutacji dlugo sie ciagnie, powodem tego jest brak decyzyjnosci u rekruterow I managerow, I inne priorytety u czlonkow zarzqdu, ktorzy podejmuja decyzję o zatrudnieniu.

Meru
@Mekk

Wyciskaja ludzi jak cytryny i na bruk. Tam mają zasde wycisnąć, nie wiązać się i za dużo nie możesz widzieć bo wiadomo, że chińska rzeczywistość ni jak się ma do polskich reklam, haseł. Zatem jak za długo jesteś to jak masz tworzyć jak sama Góra kłamie polski naród... No i twórz to, miej polot wiedząc, że to już takie bujdy i wchodzenie do serc Polaków tanim hasłem, z chińskim badziewiem.

Steven

Żeby mieć odpowiednio wysoką pozycje w branży odzieżowej trzeba solidnie na to zapracować. Niestety nie każdemu po drodze z pracą i pewnie dlatego narzekacie na forum?

Meru
@Steven

W Koszalinie zwalnia managerka dobrych pracowników, którzy jej zagrażają. Gdyby nie oni nie osiągnęłaby takiego sukcesu. Wyciska jak cytyne, potem wiedzą psy i na bruk. To pani magda

Klaudia

Macie zniżki na ich produkty ?

Aba

Nie polecam. Na początki miło i przyjemnie. Z czasem okazuje się, że jak robisz bezpłatne nadgodziny to jesteś ok, ale jak chcesz wyjść wcześniej to wszyscy kręcą nosem. Prezes bardzo w porządku, ale reszta zarządu to lepiej nie zaczynać tematu. Wiele decyzji podejmowanych nerwowo, napinanie się, rywalizacja i ogromna rotacja. Dla ciężarnych raczej nie ma powrotu. Zarobki słabe, podwyżka tylko wtedy jak osiągniesz spektakularny sukces.

Informan

Od ludzi którzy tam jeszcze pracują albo niedawno pracowali wiem, że w centrali i w Krakowie i w Warszawie jest tylko gorzej. W ostatnich 2 latach odeszlo blisko 10 kluczowych kompetentnych managerów (wykreowali sukces tej firmy) a w ich miejsce przyszli ludzie o niskich kompetencjach często zwalniani w innych miejscach. Potwierdzam info o braku szacunku wobec pracowników że strony członków zarządu. Woda sodowa i brak pokory

Urszula
@Informan

Opinie osób trzecich nigdy nie są do końca rzetelne. Nie znamy ich intencji i nie wiemy, co jest prawdą, a co nie. Na forum GoWork.pl warto kierować się swoimi doświadczeniami, a następnie oceniać dane sytuacje. Na forum ważne są merytoryczne opinie na temat warunków pracy, zatrudnienia, czy też atmosfery w firmie. Jeśli Ty osobiście czułaś, że nie jesteś osobą szanowaną w firmie, czy zwróciłaś się do kogoś ze swoim problemem?

Zorientowana
@Urszula

Uwierz mi Urszulo wszystko to prawda. A do kogo mają się tam ludzie zwracać jak negatywny przykład idzie z samej góry?

Urszula
@Zorientowana

Nie jest to kwestia tego czy osobiście komukolwiek wierzę czy też nie. Jedynie nadmieniam, że doświadczenia osób trzecich mogą być oczywiście dobrym przykładem, jednak nie do końca wiarygodnym. Użytkownicy na tym forum chcą poznać wiele szczegółów dotyczących pracy w tym miejscu, dlatego też o nie dopytuje. Zawsze istnieje możliwość rozmowy z szefostwem, bo niekiedy tylko w ten sposób można rozwiązać problem.

Rafał
@Informan

co raz gorzej mimo ,że w mediach przekaz - pracodawca marzeń ... nie zawracajcie głowy ludziom kompetentnym !totalny brak pokory

Czy zdarzają się nadgodziny w 4F?

Rafał

nadgodziny na porządku dziennym , zwolnienia z dnia na dzień na każdym szczeblu bez logicznej argumentacji , nie warto

Jonasz

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie zostawił na forum opinii o pracy?

Bardzo nieprofesjonalne podejście do potencjalnych pracowników podczas rekrutacji. Kandydowałem na stanowisko kierowcy w biurze OTCF, fajnie się zapowiadało duża konkurencja, ciekawe stanowisko i wygórowane oczekiwania od kandydatów. W sierpniu dowiedziałem się że moja skromna osoba spełnia wygórowane wymagania. Kolejny etap rekrutacji i pierwszy tel. z HR z ogólnymi informacjami i wiadomością że za tydzień zadzwoni ktoś bardziej decyzyjny, pomyślałem sobie no to fajnie :) Kolejny etap rekrutacji już po rozmowie z "kimś bardziej decyzyjnym" dowiedziałem się że jestem na następnym etapie i prawdopodobnie będzie to już ostatni etap a mianowicie chodziło o rozmowę w biurze w Warszawie. Kolejny etap rekrutacji mam wyznaczony termin, dzień przed rozmową dostaje telefon że termin jest przesunięty (ustalamy nowy termin) dzień przed "nowym terminem" dostaje kolejny telefon że heh termin jest przesunięty i kolejny raz dzień przed nowym terminem dostaje telefon że termin jest przesunięty w sumie 4 razy miałem przekładany termin "ostatniego etapu rekrutacji" 4 razy wyobrażacie sobie :) no ja rozumiem wszystko ale takie coś boli bo człowiek nie wie co myśleć. Więc mam już 5 termin i teraz to mnie zaskoczyli bo nie dzień przed a dwa dni przed dostałem telefon że rekrutacja jest zawieszona. Naprawdę mam mieszane uczucia co do formy, rodzaju i sposobu rekrutacji ale raczej więcej nie zamierzam ubiegać się tam o pracę chociaż życie lubi się z nas śmiać (ze mnie na pewno :D). PS. Pani Gabrysia z HR ma bardzo fajny głos pozdrawiam wszystkie osoby zamieszane w rekrutację kierowców biura zarządu 21 Wrzesień 2020

fill

Normalnie działacie? Tak cichutko od dawna, o co chodzi??

Cezary

Czy teraz firma prowadzi rekrutacje? Jaką macie atmosferę w pracy?

Porazka

Nie polecam. Wymagają bezpłatnego zaprojektowania całej kampanii reklamowej na potrzeby rekrutacji. Takie zadanie rekrutacyjne to powinno zająć max godzinę albo być normalnym płatnym zleceniem. Nie dajcie się na to zabierać. Zawsze proponujcie próbne płatne zlecenie. Trafiłam na 3 dobre firmy, które nie wymagały zdania. 2 wymagały

Fff

Witam, Czy znajdę tu osobę, która pracuje /pracowała w 4f w Lublinie? Mam kilka pytań Z góry dziękuję za odpowiedź

Basik

Nie polecam Warszawskiego oddziału firmy przy ul. Konstruktorskiej. Atmosfera fatalna, tylko wynik, wynik, wynik. Począwszy od Prezesa który się nie wita no bo po co z jakimś szeregowym pracownikiem sie witac:) poprzez jego sekretarke ktora mysli ze jest Prezesem ( bardzo oschła i nie miła ) - no MaSaKrA:) Dyrektorzy działów maja gdzieś swoich pracowników, nie posiadaja umiejętnosci psychospołecznych do zarządzania ludzmi. Duża rotacja pracowników w poszczególnych działach. Najlepsze było kręcenie filmu reklamowego w firmie jak to Prezes omawia z projektantami ich pracę:) (Tak naprawdę nigdy tego nie robi:) Sa i plusy, nie które osoby bardzo fajneee i życzliwe ale w mniejszości:( Siłownia w firmie to tez plus i zajęcia dodatkowe dla pracowników:) Więc jezeli masz gdzieś fajną atmosfere i chcesz wyniku to praca dla ciebie:) W przeciwnym wypadku myślę ze jest na pewno kilka fajniejszych firm:)

Zostaw merytoryczną opinię o 4F - Warszawa

• Jak się pracuje w 4F?

Zobacz opinie na temat firmy 4F tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4F?

4F