Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

MP

Rekrutacja miła i sympatyczna. Kontakt wzorowy . Były scenki , no ale :) nic strasznego :) . Atmosfera bardzo fajna. Chociaż się nie dostałem ( ale kto wie co czas pokaże) , to miło będę wspominał spotkania w tej firmie , po nastu latach odświeżyłem chociaż swoje CV :) Widać , że firma się rozwija i patrzy w przyszłość . p.s. po przeczytaniu wielu opinii na temat tej firmy swteirdzam , że w tym co zauważyłem wiele osób się myli i pewnie pisze złośliwie , no ale tacy są ludzie :) Byłem kandydatem nie pracownikiem , jakby ktoś chciał to komentować . pozdrawiam Marcin

Martyna
@MP

Dzień dobry, dziękujemy za miłe słowa i podzielenie się swoimi wrażeniami na temat procesu rekrutacyjnego w naszej firmie. Ważnym jest dla nas aby niełatwy dla Kandydata moment weryfikacji jego umiejętności przebiegał w dobrej atmosferze i był wspominany jak najlepiej. Panie Marcinie, jeszcze raz dziękuję za spotkania i do zobaczenia! Pozdrawiam, Martyna

Malik

Cześć, czy jest wymagany język angielski żeby pracować u was w firmie? Czy można zapisać się na kurs w trakcie pracy u państwa w firmie? Z góry dziękuje za odpowiedź

Martyna
@Malik

Cześć, od Kandydatów chcących zasilić szeregi zespołu Envio Group nie jest wymagana znajomości języka angielskiego. Wiedza ta nie jest także weryfikowana podczas spotkań rekrutacyjnych. Posiadanie umiejętności porozumiewania się nie tylko w języku angielski, ale także w innych językach obcych, pozwala na rozszerzenie swoich możliwości i swobodny kontakt również z Klientem międzynarodowym. Dla pracowników zainteresowanych rozwojem swojej wiedzy językowej przygotowaliśmy kursy w formie benefitu pozapłacowego. Brak znajomości języków obcych nie jest dla nas przeszkodą więc jeżeli rozważasz pracę w Envio - śmiało aplikuj i do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym! Pozdrawiam, Martyna

Świeży jak należy.

Witam, Osobiście, bez ogródek przyznam, że praca w firmie Envio Group Poland jest miejscem gdzie niezależnie skąd i z jakiego środowiska się wywodzisz, mając ambicję oraz inne ważne dla wykonywania tego fachu predyspozycję, czyli po prostu chęci (tak prosta, a tak ważna cecha) możesz rozwinąć się na wbrew pozorom wielu płaszczyznach. Na jakich ? Przyjdź. Spróbuj. Polecam. Bądź tym nielicznym / ną.

Być może znajdzie się tu ktoś z działu sprzedaży? Na ich stronie znalazłam ogłoszenie dla specjalisty, ponoć średnie wynagrodzenie wraz z podstawą wynosi 5760zł brutto. Zdarza się, że te kwoty premii są dużo większe czy raczej się nie nastawiać? Sprzedaż jest głównie na słuchawce? Nie mam prawa jazdy, więc takie coś bym preferowała niż jeżdżenie po klientach.

Witaj RF, W Envio Group każdy specjalista otrzymuje stabilne wynagrodzenie podstawowe oraz wynagrodzenie premiowe. W 2023 roku średnie wynagrodzenie pracowników na poziomie specjalisty wraz z podstawą wynosiło 7708.85 zł brutto. Pracujemy w trybie stacjonarnym, w nowoczesnym biurze przy ul. Jagiellońskiej 21. Mamy też stałe godziny pracy 8-16. Zapraszamy do aplikowania na chcewiecej.com

Klementyna
@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

A ile to wynagrodzenie wynosi w tym roku, duża jest różnica? Można w wyjątkowych sytuacjach pracować zdalnie, chociażby choroby dziecka? Czy wtedy trzeba mieć swój prywatny komputer do pracy? Często się zdarza, że trzeba zostawać po godzinach czy rzadko jest taka konieczność?

@Klementyna

Witaj Klementyna, zapraszamy do wysłania swojej aplikacji na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Transportu. Na wszystkie pytania odpowiemy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Ze względu na specyfikę naszej pracy - podstawowym trybem wykonywania obowiązków jest tryb stacjonarny. W przypadku okazjonalnej pracy zdalnej, wykorzystywany jest służbowy sprzęt komputerowy. Swoje zadania realizujemy w 8-godzinnym harmonogramie. Po tych godzinach zostajemy w firmie tylko, aby korzystać z naszych benefitów: masażu biurowego, kursów języków obcych - obecnie język angielski i język hiszpański, a także na różnego rodzaju integracje. Aby poznać nas jeszcze bliżej zapraszamy na nasze social media @enviogroupcrew. Z pozdrowieniami Karolina Envio Group Poland

Olek
@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Godziny pracy są elastyczne, czy to zaczynać można jedynie o godzinie 8.00? I na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa o pracę?

@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Witam. Czy firma Envio to tylko spedycja czy transport również posiada? Pytam o zatrudnienie na stanowisku kierowcy.

@Zainteresowany

Witaj, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Obecnie nie prowadzimy naboru na stanowisko kierowcy. Zachęcamy do śledzenia naszej strony chcewiecej.com Pozdrowienia Karolina Stępień Envio Group

@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ale etat specjalisty ds. sprzedaży cały czas wisi na stronie, ciężko kogoś znaleźć? Ja mam takie pytanie bardzo praktyczne; jednym z zadań jest pozyskiwanie kontrahentów, tylko czy jest jakaś minimalna liczba jaką trzeba osiągnąć żeby dostać premię? Opcja awansu mi się spodobała, ale na jakiej zasadzie się to odbywa i na jakie ewentualnie stanowisko mógłbym przeskoczyć?

Nowy wpis

Witaj RC, Na naszej stronie chcewiecej.com nabór na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Transportu jest prowadzony w sposób ciągły. Obecnie w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kolejnych kandydatów. Zachęcamy do aplikowania! Premia uzależniona jest przede wszystkim od własnej determinacji. Z naszej strony możesz liczyć na kompleksowe szkolenie transportowe i sprzedażowe. Sky is the limit! Ścieżka awansu jest także ułożona w sposób jasny dla pracowników. Rozpoczynając swoją przygodę w Envio Group stajesz się Specjalistą, kolejnym krokiem w rozwoju jest stanowisko Starszego Specjalisty. Jeśli Twoje zaangażowanie i wyniki sprzedażowe znajdują się na czołowych miejscach możesz stać się Liderem, a jeśli masz zdolności zarządcze możesz stać się Kierownikiem lub Dyrektorem. Większość osób na stanowiskach Menedżerskich przeszło taką ścieżkę kariery. Pozdrowienia Karolina Stępień Envio Group

Podsumowaliśmy rok 10-lecia Envio Group. Z tej okazji powstał wyjątkowy film ❤️
Przez okrągłe 12-miesięcy realizowaliśmy kampanię społeczną 10-akcji na 10-lecie Envio Group. Poruszaliśmy wiele ważnych tematów. Począwszy od ochrony środowiska, po pomoc bezdomnym zwierzętom, a nawet zachęcaliśmy mieszkańców Bydgoszczy do pójścia na wybory.
Zobaczcie film podsumowujący 2023 rok:
xyz

Dzień dobry, Chciałbym dopytać czy w najbliższym czasie jest planowana rekrutacja na stanowiska np. asystent biura, pracownik administracji lub rekrutacji?

Czy urlop w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. jest płatny 100%?

W Envio Group wszyscy specjaliści ds. sprzedaży i transportu, administracji oraz biura i projektów zatrudnieni są w oparciu o umowę o pracę. Ta stabilna forma zatrudnienia gwarantuje także pełnopłatny urlop wypoczynkowy.

Asystent / Asystentka

Wspaniałe kobiety przeprowadzające rekrutacje! Pomimo ogromnego stresu związanego z rozmowa rekrutacyjna, pozytywne nastawienie oraz uśmiech na twarzy obu Pań dosłownie przeprowadziło mnie za rękę…???? byłoby bardzo miło gdybym mogła tam wrócić. Świetne miejsce!! Z ekscytacja i kciukami mocno zaciśniętymi czekam na odpowiedz ze strony firmy, dlatego tez pozwolę sobie zaznaczyć póki co pozytywny rezultat rozmowy, aczkolwiek oczekuje na pozytywna bądź negatywna decyzje w sprawie zatrudnienia.

Pytania raczej dotyczyły dotychczasowego doświadczenia oraz przebiegu poprzednich stanowisk pracy.

Sadzimy drzewa dla pokoleń
Za nami jesienne sadzenie drzew Nasza ekoakcja zorganizowana została w ramach Kampanii Społecznej 10-akcji na 10-lecie Envio Group. Grupą świadomych i gotowych wziąć sprawy w swoje ręce, ludzi posadziliśmy ponad 400 sadzonek nowych drzew w bydgoskim nadleśnictwie.

Halloween w wersji Envio
Nie samą pracą żyje człowiek, w wolnym czasie lubimy integrować się na imprezach tematycznych. Na początku roku świętowaliśmy Karnawał, a w październiku bawiliśmy się na Halloween.

Co jaki czas w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. można ubiegać się o podwyżkę?

Cześć, W naszej firmie wynagrodzenie podstawowe uzależnione jest od obejmowanego stanowiska, a sama podwyżka związana jest właśnie z awansem stanowiskowym, który nastąpić może już w pierwszym roku. Na stanowiskach sprzedażowych oczywiście dodatkowo znaczenie ma osiągane wynagrodzenie premiowe, o którym więcej można dowiedzieć się w ramach uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Aleksandra

witam chcialam zapytac czy jest mozliwosc pracy zdalnej?

@Aleksandra

Cześć Aleksandra, W chwili obecnej poszukujemy Pracowników do pracy w trybie stacjonarnym. Również ze względu na charakter poszczególnych obowiązków na stanowisku jest to obustronnie najlepsze rozwiązanie, gdzie oczywiście mają miejsce sytuacje, w których jesteśmy elastycznie dopasowani do występującego zapotrzebowania na pracę zdalną, co nie zmienia faktu ogólnego, stacjonarnego trybu pracy.

KZ
@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Dość zawile napisane... mam nieodparte wrażenie, że jest to zabieg celowy. Wprost: nie ma pracy zdalnej i nie będzie ale dla zamydlenia oczu napisali, że są przygotowani

@KZ

Cześć KZ, Pytanie Aleksandry odnosi się ogólnie do pracy w trybie zdalnym, który u nas występuje, jednakże nie na pełen etat. W naszej odpowiedzi skierowaliśmy się również do osób, które mogą szukać pracy niestacjonarnej (np. dla osób które dzieli od Bydgoszczy odległy dystans), tak więc jasno oznajmiliśmy, że poszukujemy pracowników do pracy stacjonarnej w biurze. Co oczywiście nie oznacza, że w przyszłości nie będzie mogło to ulec zmianie. Mamy nadzieję, że teraz jest wszystko jasne, niemniej na wypadek pytań/wątpliwości, zachęcamy oczywiście do kontaktu.

Anetka

Poszukiwany jest pracownik do działu logistycznego. Miał ktoś styczność z tym działem i powie jak w praktyce z atmosferą? Można liczyć na pomoc współpracowników? Jeżeli chodzi o UoP to po jakim czasie można starać się o czas nieokreślony?

@Anetka

Cześć Anetka, Dziękujemy za zainteresowanie dołączeniem do naszego Zespołu! Umowę o pracę na czas nieokreślony można otrzymać już po roku stażu na stanowisku. Przez cały okres pracy możesz liczyć na bieżące wsparcie współpracowników, a także osób przełożonych. Zachęcamy również do zapoznania się z pracą w Envio "od kuchni" na naszych mediach społecznościowych Envio Group Crew (Facebook, Instagram oraz TikTok).

Weronika

Dzień dobry, aktualnie, na portalu pracuj.pl pojawiło się Państwa ogłoszenie o naborze na asystenta biura, czy można się dowiedzieć jak bardzo wynagrodzenie na tym stanowisku odbiega od wynagrodzeń specjalistów ds. sprzedaży ?

@Weronika

Cześć Weronika, Stanowisko Specjalisty/tki ds. sprzedaży i transportu funkcjonuje w systemie podstawa + premia sprzedażowa , natomiast Asystenta/tki ds. biura ze względu na swój charakter opiera się na wynagrodzeniu zasadniczym. W związku z tym trudno jest porównywać zarówno rodzaj obowiązków, jak i wynagrodzenie związane z tymi stanowiskami. Z pozdrowieniami, Martyna

Weronika
@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Dzień dobry, nie sprecyzowałam pytania. Zdaję sobie sprawę, jakie są różnice w wynagradzaniu :) wiem jaka jest u Was średnia sprzedażowca, dlatego liczyłam na odniesienie do podstawy :) czy podstawa asystenta vs podstawa specjalisty ds. sprzedaży jest mocno zróżnicowana. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Weronika

Gabriela
@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

A ja bym chciała wiedzieć jak to wygląda kwotowo dokładnie, ile ma asystent na początek i czy w ogóle są potem jakieś podwyżki? Jeszcze zapytam , jaki rodzaj umowy jest preferowany dla nowych pracowników?

@Gabriela

Cześć Gabriela, Wynagrodzenie to jeden z ważniejszych punktów omawianych już na pierwszym etapie rekrutacji na stanowisko Asystentki ds. biura! Jest ono uzależnione od wielu czynników stąd wszystkie szczegóły omawiamy podczas spotkania. Z nowym pracownikiem wiążemy się umową o pracę, począwszy od okresu próbnego, po kolejne etapy współpracy. Pozdrawiam, Martyna

@Weronika

Weronika, Stanowiska, o których wspomniałaś należą do innych działów, a ich wynagrodzenie jest warunkowane innymi czynnikami, ale porównując podstawę nie ma tu większego zróżnicowania :) Pozdrawiam, Martyna

Gabriela
@Pracodawca

A od jakiej kwoty w ogóle zaczyna się negocjacja? Co Państwo biorą pod uwagę przy przyznawaniu wielkości wynagrodzenia, chciałabym wiedzieć czy się nadaję? Po okresie próbnym jest szansa za podpisanie umowy na czas stały?

Czy na stanowisku Specjalisty ds. administracji wymagany jest język angielski? Wykorzystuje się go podczas pracy?

@Anonim

Hmmm, ciekawe pytanie. Jak juz mowa o wymaganiach, to ja zapytam o inne wymagania. Czy trzeba znać system operacyjny Windows, czy wykorzystywane jest środowisko Apple? Trzeba znać oba, czy wystarczy jeden z tych systemów?

@Anonim

Cześć! Nasze usługi realizowane są na terenie całej Europy oraz części Azji, a co za tym idzie współpracujemy z Klientami anglojęzycznymi. W związku z tym bywają takie sytuacje kiedy jest zapotrzebowanie na kontakt telefoniczny i/lub mailowy w języku angielskim. Dotyczy to także zakresu administracyjnego. Niemniej jednak jest to dla nas dodatkowy atut, a nie umiejętność obligatoryjna :) Pozdrawiam, Martyna

@Wanda

Cześć, Pracujemy na systemie Windows :) Nie ma potrzeby umiejętności pracy w innym środowisku operacyjnym. Pozdrawiam, Martyna

@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

O, to ciekawe. A można od firmy uzyskać jakiś kurs doszkalający z angielskiego? Jak ktoś zna np. poziom B1, no to aby rozwijać umiejętności językowe, to firma zaoferuje jakiś kurs?? Sfinansuje go?

@Wanda

Cześć Wanda, W nasze benefity na stałe wpisane są kursy języków obcych. Uczymy się między innymi wspomnianego języka angielskiego. Zajęcia są w pełni finansowane przez pracodawcę i odbywają się raz w tygodniu na miejscu w biurze :) Z pozdrowieniami, Martyna

@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

A czy dodatkowym atutem będą też znajomości innych języków europejskich np język francuski? Czy osoba z dwoma językami obcymi może liczyć na negocjacje wyższego wynagrodzenia na początku współpracy?

@Anna

Cześć Anna, Znajomość języków obcych na stanowisku sprzedażowym daje z pewnością większe perspektywy nawiązywania współprac z klientami spoza granic naszego kraju. Taka umiejętność jest atutem, ale nie jest obowiązkowa, a co za tym idzie nie jest podstawą do zmiany wynagrodzenia podstawowego. Niemniej jednak jest duże prawdopodobieństwo, że wpłynie ona na realizację wyników. Pozdrawiam, Martyna

Jak jest z pakietem medycznym w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.? Można dołączyć rodzinę?

Cześć, W naszej firmie ramach benefitów możemy zadbać o swoje zdrowie korzystając z usług prywatnych placówek medycznych. Zapewniane są konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i rehabilitację na terenie całej Polski. Nasi pracownicy mają do wyboru różne warianty tego benefitu, a jednym z nich jest właśnie pakiet rodzinny. Z pozdrowieniami, Martyna

Dorota

Dzień dobry, Obserwuję firmę od dłuższego czasu. Widać, że firma bardzo dobrze prosperuje. Jestem zainteresowana pracą na stanowisku: Specjalista ds. administracji. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat to już trzecie ogłoszenie na wyżej wymienione stanowisko. Skąd taka rotacja? Czy są tu jakieś osoby, które pracowały na stanowiskach administracyjnych i mogłyby rozwiać moje wątpliwości?

@Dorota

Dzień dobry, Dorota wspominane przez Ciebie ogłoszenia nie wynikają z wysokiego poziomu rotacji w Dziale Administracji, a ciągłego rozwoju. Jesteśmy firmą, która z roku na rok powiększa się o kolejnych specjalistów pracujących Dziale Sprzedaży i Transportu, a co za tym idzie rośnie zapotrzebowanie na pracownikówz tzw. back office. Takie i wiele innych szczegółów pracy w Envio Group omawiamy na spotkaniach rekrutacyjnych. Mam nadzieję, że zobaczymy się na jednym z nich! Pozdrawiam, Martyna

Dorota
@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czy mogłaby Pani również zdradzić jakie jest przewidywane wynagrodzenie brutto na wyżej wymienionym stanowisku ( widełki). Pozdrawiam

@Dorota

Jasne! Dorota, w związku z tym, że jest to temat bardziej złożony, wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia oraz wynagrodzenia, omawiamy na spotkaniu rekrutacyjnym :) Pozdrawiam, Martyna

anonim10

Dzień dobry, czy w najbliższym czasie planują Państwo zatrudnienie na stanowiskach stricte administracyjnych (specjaliści)?

@anonim10

Dzień dobry, Masz świetne wyczucie czasu, ponieważ od kilku dni można aplikować na stanowisko specjalistyczne w Dziale Administracji :) Poszukujemy osoby świetnie odnajdującej się w zadaniach związanymi z dokumentami, posiadającej chęć do nauki i poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie, oraz kierującej się w swojej pracy dbałością o szczegóły i jakość wykonywanych obowiązków. Jeżeli powyższy opis pasuje do ciebie - czekamy na Twoją aplikację! Pozdrawiam, Martyna

Kris

Wcześniej nie zamierzałem zmieniać pracy, ale myślę, że 2023 to będzie dobry moment. Obserwuje firmę od dobrych kilku lat, słyszałem dobre opinie "nna mieście" i co wazne, też od byłych pracowników więc źle tam na pewno nie jest. Na wszelki wypadek zajrzałem jeszcze tu, bo może w między czasie wyszły jakieś kwiatki. Zaskoczyłem się naprawdę pozytywnie. Ciekawe czy będą jakieś wakaty w nowym roku. Sa jakies przecieki na ten temat?

@Kris

Dzień dobry Kris, Cieszymy się, że słyszałeś o nas pozytywne wypowiedzi! Nowy Rok przyniesie rekrutacje, które już w pierwszej połowie stycznia będą widoczne na naszym profilu na pracuj.pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertami i do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym! Pozdrawiam, Martyna

@Kris

Oooo, a jakie to dobre opinie o pracy tutaj krążą na mieście? Jakieś konkrety co do pensji albo premiach? Ciekawa jestem szczególnie na stanowiskach juniorskich. Może ktoś ma info, jaka kasa jest właśnie dla tych początkujących?

Czy firma Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Dzień dobry, W naszej Spółce wynagrodzenie jest określane w ogólnodostępnym regulaminie i jest niezależne od płci, czy innych elementów niewpływających na wykonywane obowiązki. Pozdrawiam, Martyna

Czy Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. zapewnia kartę multisportu?

Dzień dobry, jasne! Dla aktywnych sportowo dostępne są dwie opcje benefitów. Jedną z nich jest dostęp do klub crossfit, gdzie trenujemy grupowo ćwiczenia siłowo-wytrzymałościowe na poszczególne partie ciała. Dostępna jest także karta Multisport w wersji Plus, umożliwiającą korzystanie z wielu obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski. Pozdrawiam, Martyna

raz na jakiś czas szukacie osób do współpracy B2B np. asystenta zarządu itp. - rozumiem, że forma prawna prowadzonej dzialalnosci gospodarczej przez kandydata nie jest tutaj istotna? Obecnie JDG jest mega nieopłacalna pod względem podatków i zusu - stąd moje pytanie :) Pozdrawiam

Emilia

Orientujesz się czy w takim razie na wszystkich stanowiskach wymagają tej współpracy B2B czy tylko na niektórych? Są jakieś stanowiska z normalną umową o pracę?

Dzień dobry, w przypadku formy współpracy jaką jest kontrakt B2B istotnym jest aby zadania były realizowane przez osobę, która została wyłoniona spośród kandydatów aplikujących na to stanowisko :) Pozostałe kwestie są do ustalenia i szczerzej omawiamy je m.in. na spotkaniach rekrutacyjnych. Pozdrawiam Martyna

@Emilia

Cześć Emilia! Do niedawna zatrudnialiśmy wyłącznie na podstawie umowy o pracę. Wraz z rozwojem firmy zaczęły pojawiać się zadania, które trudno było wpisać w taką formę zatrudnienia. Zależy nam aby działać transparentnie i zgodnie ze wskazaniami, które reguluje konkretna forma, stąd pojawiły się w ostatnim czasie dwa stanowiska wymagające kontraktu B2B. Są to stanowiska zadaniowe i niejednokrotnie wymagające dyspozycyjności w mniej tradycyjnych godzinach. Natomiast jeżeli interesuje Cię umowa o pracę, w naszej firmie zdecydowana większa część zespołu pracuje na takich zasadach. Są to obowiązki wpisujące się w ramy pracy od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00. Pozdrawiam Martyna

@Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Pani Martyno, dzięki za odp :)

SUBIEKTYWNA

Hej, hej! Pewnie wielu z Was się zastanawia podobnie jak ja przed podjęciem decyzji... czy zaczynać, czy iść na rozmowę, czy się odnajdę? Naczytasz się, nasłuchasz opinii a i tak sam / sama nie wiesz co o tym wszystkim sądzić. ... Mówić będą zawsze i źle i dobrze, ale jedno jest pewne ja nie żałuję, gdy już wejdziesz w ten świat będziesz wiedział, że było warto. Miejsce, które jest nie tylko pracą.. a pracodawca, który nie tylko płaci. Jest czas na maksymalne działanie, aktywny rozwój ale i czas na przyjemności a jest ich sporo. Miło przychodzić do miejsca gdzie widzisz twarze, z którymi tworzysz historię. Jedno jest pewne jeśli dasz sobie szansę i dasz coś z siebie to do Ciebie wróci... Nie mówię, że będzie lekko ale mogę powiedzieć, że warto. Miejsce dla ambitnych, świadomych i chcących rozwijać się ludzi a cała reszta to jak wisienka na torcie. Oczywiście są gorsze dni jak wszędzie ale wtedy spotykasz na korytarzu ludzi, którzy ratują Twój dzień.. nie ważne czy mierzysz się z wyzwaniem z pracy czy z czymś co powinno zostać za drzwiami... jedno jest pewne nie zostaniesz sam ;)

Ela

Dlaczego firma przy takiej obszernej komunikacji zewnętrznej nie posiada wyodrębnionego działu marketingu i PR? Czy planujecie poszukiwanie takich specjalistów?

@Ela

Cześć Ela! Nieustannie się rozwijamy i z pewnością przyjdzie taki moment kiedy powstanie takie stanowisko lub nawet odrębny dział. Zapraszamy do obserwowania naszej strony enviogroup.pl, gdzie w zakładce Kariera znajdziesz wszystkie aktywne ogłoszenia o pracę. Pozdrawiam, Martyna

Zostaw merytoryczną opinię o Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Envio Group Poland Sp. z o.o. Sp. k.