Opinie o Jan Kozłowski Architekci w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jan Kozłowski Architekci. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jan Kozłowski Architekci o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Kozłowski Architekci w Gdynia

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Jan Kozłowski Architekci?

Jakie są warunki zatrudnienia w Jan Kozłowski Architekci?

Jarek. Nowy wpis

Odpuść sobie współpracę, chyba że masz żonę prawnika, lub chcesz pracować charytatywnie.

beekornelia Nowy wpis

opinia jest udokumentowana screenami rozmów, połączeń oraz nagrań ???????? jesli ktoś jest chętny sprawdzić ta firmę zanim za darmo zasponsoruje (usunięte przez administratora) realizacje innego projektu z zaliczki ze Waszego projektu/zlecenia zapraszam na priv. Nie polecam ani jako architekta ani jako człowieka ????

Krzysiek

^^ Miałem to samo co p. z opinii wcześniej... dałoem do sądu, wyrok został wydany, czeka na uprawomocnienie...nie wiem jak ta firma w ogóle działa, p. Kozłowski zwyczajnie nie ma w zwyczaju płacić wyższych faktur, nie polecam.

Jarek
@Krzysiek

To gratuluję . Gdyby było nas więcej co p. Kozłowskiego pozwali to pewnie oduczył by się oszukiwania. Pewnie wcześniej kilku projektantów udało mu się oszukać. Jakby ktoś potrzebował pomocy w wyegzekwowaniu należności to z przyjemnością pomogę :) W moim przypadku wszystko już wyegzekwowałem, co do złamanego grosza :). A przyszłym współpracownikom p. Kozłowskiego sugeruję, aby składali oferty na wyższe kwoty za wykonanie projektu. Myśląc że i tak nie zapłaci pewnie przyjmie ją. A wtedy od razu gromadzimy dowody: maile, umowy, protokoły przekazania projektu i do sądu :). Może w końcu przez takie działanie wyeliminujemy oszustów, z rynku. Byłoby idealnie.

Sebastian
@Jarek

Dzień dobry Mam problem z Panem Janem w uzyskaniu należności za wykonany projekt. To nie jest duża suma ale jednak jest. Problem jest w tym że nie dostałem umowy, tylko projekt wykonałem w oparciu o emaile. Czy jest szansa aby wyegzekwować współpracę opartą na emaliach nie na umowie. Pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Jan Kozłowski Architekci? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jarek

Aby otrzymać pieniądze za wykonane 3 projekty w branży elektrycznej musiałem podać Pana Kozłowskiego do sądu. Tak więc nie polecam współpracy z tym biurem.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Kozłowski Architekci - Gdynia

Jan Kozłowski Architekci