Opinie o randstad.pl - Randstad Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rekrutacja kadry mened

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Polska Sp. z o. o. w Warszawa

Kandydatka

Fatalne candidate experience... W zasadzie gorszego podejścia do rekrutacji nie spotkałam jeszcze w żadnej innej firmie. Wysyłam CV, otrzymuję maila, że przeszłam pierwszy etap i do 2 dni ktoś do mnie zadzwoni. Rekruterka- (usunięte przez administratora)podała również nr tel. do siebie, aby dzwonić. Do 6 dni nie otrzymałam telefonu, przez 2 dni nie mogłam się dodzwonić do Pani(usunięte przez administratora), bo nie odbierała telefonu... Dopiero po wysłaniu wiadomości na głównego maila firmowego Pani odebrała. Otrzymałam informację, że bardzo przeprasza, ale było tyle kandydatów, że już kogoś zatrudnili i więcej nie szukają. W takim razie po co ten mail, z deklarowaniem kontaktu w ciągu 2 dni? Bardzo nieprofesjonalne podejście, a nieodbieranie telefonu przez 2 dni, gdy podaje się do siebie kontakt, to już brak szacunku do kandydata. Miło, że Pani zrozumiała błąd, ale szkoda, że trzeba się prosić o obiecany feedback i telefon... Odradzam firmom korzystanie z usług tej agencji, bo psują PR takim podejściem.

Janek

Cześć, pracuję w Randstad już spory kawałek czasu i nie mogę uwierzyć w to co piszecie... rzeczy które opisujecie nigdy się nie wydarzają, zarobki które podajecie nie zgadzają się z obecnymi. Ludzie którzy pracują w Randstad to jedna wielka rodzina, nigdy nie pracowałem w tak fajnej firmie. Mamy wyjazdy integracyjne, najlepsze na świecie szkolenia przygotowujące do pracy, jasne ścieżki kariery, co chwilę ktoś awansuje albo zmienia stanowisko na to, w którym lepiej się czuje. Ja wiem że konkurencja również tu jest i KŁAMIE. Pomodlę się za was żebyście chociaż czyśćca dostąpili :) tam sobie trochę pocierpicie, przemyślicie swoje życie i w następnym będziecie już wiedzieli jak się należy zachowywać. My w Randstad bardzo cenimy swoją konkurencję i dlatego jako nieliczni na świecie wprowadzamy zasady równej współpracy. Wiedzieliście o tym? pewnie nie. A wiecie że raz w roku w ramach pracy wykonujemy wolontariat? tego tez nie wiecie? ooo bidulki :) Mamy też fajne benefity, dużo konkursów z nagrodami (wycieczki zagraniczne). Uczymy się angielskiego prawie za darmo. Mamy specjalny program gdzie w szkołach na lekcjach wychowawczych opowiadamy młodym ludziom jak wygląda rynek pracy i jakie szkoły moga wybrać aby już w trakcie nauki znaleźć pracodawcę :) tak,tak. Takie własnie rzeczy robimy w Randstad. Polecam Randstad wszystkim!!!! i nie słuchajcie tych negatywnych wpisów.

Joanna

Dla pracowników (obojętnie u których klientów się pracuje) obowiązują benefity: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna. Są to benefity płatne, które można zamówić do 15-tego. Czas oczekiwania jest zależny od formy umowy. Szczegóły powinny być podane przy ofercie.

Obecny pracownik

Pracuje w Randstad i jestem mega zadowolona. Mogę pomagać innym w znalezieniu pracy, rozwijać się, dostaje rynkowe wynagrodzenie i premii co kwartał. Co roku mam podwyżkę. Mam jasne cele i wiem, co mam robić. Regularnie dostaję feedback od przełożonej i wiem, że moja praca jest doceniona.

Marlena
@Obecny pracownik

Mam pytanie. Jak to jest możliwe że chłopak młody pracuje w tej firmie ale ze względu zmiany lokacji na prywatną zabrano mu ubezpieczenie zdrowotne, mało tego po wyprowadzeniu się z lokacji 4 tygodnie pobiera się od niego pieniądze. Żenada i szczerze powiem iż chętnie to zgłoszę gdzie trzeba. Pytanie czy pani coś wie na temat ich warunków

R Nowy wpis

Nie polecam,koordynatorka nie odbiera telefonów,nie ma z nią w ogóle kontaktu. Praca nie warta zachodu. Odciągają pieniądze za niewiadomo co,żeby tylko ściągnąć z człowieka do suchej nitki. Najgorsza lightfirma jaką spotkałam na swojej drodze.

AAA Nowy wpis

Na Spawacza to mają coś teraz, panowie? Dajcie znać, jakie wymogi co do stażu jak coś. Próbowałem wejść w tę ofertę co tu jest ,ale wyświetla mi jakiś komunikat, że nieaktualne.

ja Nowy wpis

Drogi pracowniku firmy Randstand z chwilą podpisania umowy o pracę jako pracownik tymczasowy masz prawo do wypłacenia przestojowego To że ci napisza smsa że w danym dniu masz dzień wolny to mają obowiązek tobie zapłacić przestojowe Nadmieniam że ty jesteś gotowy do pracy a to że ktoś daje tobie wolne informując smsem to za ten dzień mają obowiązek tobie zapłaciec przestojowe nie wolny dzień bezpłatny usprawiedliwiony a powinno byc na pasku przestojowe...Wolny dzień bezpłatny usprawiedliwiony tak może być ale nie z przyczyn pracodawcy że nie ma dla ciebie pracy i dają tobie dzień wolny informując w smsie .... Pracodawca z chwilą podpisania umowy o prace ma zapewnić tobie możliwość podięcia pracy a nie dni wolne z powodu czekania na grafik bądź innch spraw wynikających ze strony pracodawcy z niemożliwości podjęcia pracy w terminie co jest zapisany w umowie...Pracodawca ma prawo i pracownik również....Artykuł 81 kp

Nicpoń Nowy wpis

Kategorycznie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą agencją. Panie, które były moimi opiekunkami przez ponad dwa lata, ani razu nie wywiązały się z zadania jak należy. Na szczególną uwagę zasługuję Pani Monika, której misją jest robienie wszystkiego na opak. Nie było miesiąca, w którym nie musiałem wyjaśniać kwestii związanych z finansami lub dokumentami. Nawet po zakończeniu współpracy nie pozwalaj o sobie zapomnieć np. wysyłając dokumenty na nieprawidłowy adres bądź nie wysyłając kluczowych dokumentów w ogóle. Z samym złożeniem wypowiedzenia również był problem. Umawiasz się z konkretną osobą na spotkanie, a ta się na nim nie pojawia. Współpraca fatalna. Nie polecam!!!

Inżynier Produkcji

dla jakiejś firmy obcej - prawdopodobnie wirtualnej. Rozmowa polegała raczej na zbieraniu informacji do bazy danych o pracownikach i rynku pracy. Nie mogłem się dowiedzieć nic o warunkach i charakterze pracy a oczekiwano ode mnie określenia wielkości wynagrodzenia.

pytania o kwalifikacje zawodowe - panienka nie posiadała żadnej wiedzy technicznej a próbowała rozmawiać na temat o których nie miała pojęcia. Było to żałosne. Więcej nie chcę z tym pośrednikiem rozmawiać. Poziom technicznego angielskiego tej panienki był również tragiczny.

@nick

@Pracodawca w Warszawie. Nie polecam. Na początku mówili jedno: ubezpieczenie, i to i tamto... Chcieli, żebym wyszedł bez żadnych warunków... Jak to podpisałem i wcześniej, nie widzą mnie, tylko pieniądze. jakiś (usunięte przez administratora) Traktuj ją jako pustą przestrzeń. po prostu ignorując ...

@@nick

O co chodzi z tym ubezpieczeniem, możesz rozwinąć? W sensie nie oferują ubezpieczenia grupowego? No ale w końcu nie wyszedłeś bez żadnych warunków, to możesz napisać co można u nich wynegocjować dla siebie?

J210
@Marta

Pracuję w firmie od września 2023 , umożliwiono mi przystąpienie do ubezpieczenia grupowego i po przepracowaniu 3 miesięcy też do PPK . Pozdrawiam . P.S. pracuję w formie zdalnej .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Randstad Polska Sp. z o. o. występują paczki/bony świąteczne?

Obecny pracownik

Klient
@Obecny pracownik

Nie zgadzam się z wypowiedzią na temat firmy Randstad ponieważ zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę nie tylko nie znaleźli dla mnie pracy ale sam dzwoniłem do nich dwa razy dziennie a tzw rejruterzy pożal się Boże nie robili nic żeby mi pomóc przeciwnie zwodzili i kłamali ze jutro wszystko załatwią itd ci ludzie rekruterzy to zwykłe nieroby przynajmniej w tej pseudo firmie o nazwie Randstad nigdy więcej... Totalne dno..

Janik
@Klient

Tak zgadzam się. Agencja Randstad jest bardzo nie wiarygodna. Przeszedłem rekrutację i kazali mi czekać na telefon na wizytę do lekarza medycyny pracy. Nie doczekałem się. Po dwóch tygodniach dostałem SMS-a, że niestety do pracy się nie dostałem. Tak to wygląda.

@Obecny pracownik

Jedno wielkie osustwo.Pracuję w Radomiu i firma co innego oferuje a wynagrodzenie ok 2400 zł na rękę.Firmę RANDSTAD w Radomiu omijać z daleka nie wierzcie tym oszustom!!!

Dominika
@Janik

Aha. :( A dowiedziałeś się chociaż dlaczego? Fajnie wiedzieć czego zabrakło, żeby móc coś polepszyć. Duża konkurencję miałeś czy nie wiesz?

Ilona
@Obecny pracownik

Jakie kwoty pobiera PPK? Z wypłaty w randstad?

Xxxxx
@Ilona

Około 1,5% z wynagrodzenia. Ale zawsze można zrezygnować z PPK.

Marlena

V

Firma wykorzystuje pracowników na każdym możliwym kroku. Już w pierwszym tygodniu pracy pojawiły się problemy z grafikiem. Według grafiku miałam 3 dni wolnego. W drugim dniu został mi wysłany SMS z prośbą o wyjaśnienie nieobecności w dniu poprzednim. Ten sam problem miało ok 15 os. ( już dokładnie nie pamiętam). Nie chcieli z nami wyjaśnić sytuacji i w sumie wychodziło, że nie dostaniemy pieniędzy za dany dzień/nie dadzą nam go odpracować i nie dostaniemy dodatku za 100% frekwencji. Dopiero prośba o managera i grożenie skargą do odpowiedniego organu pomogło (było więcej sytuacji niż tylko to). Bez sensu powielać poprzednie komentarze na temat tej firmy. Wspomnę tylko, że umowa finalna różniła się od tego co zostało przedstawione telefonicznie (co miało być podstawą do napisania umowy), a czasu na przeczytanie dokumentu nie było. Jeden z współpracowników dostał umowę po 2 tygodniach, a inny pracujący tam już ponad pół roku przypominał nam o sprawdzaniu pasków wynagrodzeń, bo "randstad słynie z "pomyłek""

@V

To w jakich aspektach umowa różniła się od tego, co zostało przedstawione telefonicznie? Daj znać, czy chociaż była to umowa o pracę? I na jak długo można ją tutaj otrzymać?

Maciej

Dzień dobry wszystkim czytającym . Bardzo nie profesjonalna firma . Traktują przyszłych kandydatów jak powietrze , a to kandydat zarabia pieniądze . Personel jest bardzo słabo wykształcony ( Ja jestem Bogiem a reszta to kandydaci do pracy ).Tragedia zero inteligencji personelu zatrudniani po znajomości lub po szkołach typu Żak itp.

Azure Cloud Engineer needed. Do Poznania, do pracy in-house. Ktoś tutaj zaglądający pracuje w IT u nich? Jakie macie stawki, bo nie dostrzegłem, aby umieszczali je w ogłoszeniach? W deklarowanej przez nich hybrydzie jaki jest stosunek home office do biura?

Mati

Hej, czy pracuje ktoś aktualnie przy pomocy tej agencji i podzieli się doświadczeniami jak to wszystko wygląda? Nie obchodzą mnie stare opinie albo opinie kogoś, kto sie obijał i narzeka, że go wyrzucili. Nastawiam się pozytywnie. A może chce ktoś się wcześniej zapoznać i wyjechać razem aby było raźniej bez żadnej 'niespodzianki'? Chętnie poznam jakaś osobę bez żadnych nałogów! Piszcie śmiało. Końcówka do profilu na fejsie: /matthew.kaerz

Agnieszka
@Janek

HAHAHAHAHA! A to ciekawe! Jako wykształcona osoba wkraczająca w świat pracy dokładnie taką reklamę miałam przedstawioną przy rozpoczęciu współpracy z daną firmą. Randstad w rzeczywistości okazał się koszmarem mojego życia i zmarnowaniem lat młodości, których żałuję do dziś. Mam zmarnowaną psychikę, bo dawałam z siebie zbyt dużo za wynagrodzenie takie jak praca w butiku. Godząc się na to wszystko - znosiłam pokornie rolę konsultanta, jednak czar prysł. Osoby mające coś do powiedzenia, wykształcone w żaden sposób nie znajdą w tej firmie miejsca dla siebie. Tutaj jest jedynie zawiść pomiędzy współpracownikami i zazdrość, a nie droga do awansu. Zostaniesz zdegradowany przez osoby bojące się, że możesz im zaszkodzić. O jakim awansie zatem Pan pisze? Zgadzam się z wyjazdami integracyjnymi, tu nie mogę złego słowa napisać. Jednak to nie o wyjazdy chodzi, bo wyjechać możemy na własną rękę. Chodzi o realizm w życiu! A co do pakietu benefitów w dzisiejszych czasach oferuje je każda ceniąca się firma. Angielski człowiek inteligentny powinien umieć, a nie się uczyć! Przynajmniej na poziomie B2, jednak jak sama zauważyłam firma rekrutując na dane stanowisko nie patrzy na znajomość języków. Tu liczą się znajomosci i bycie pupilkiem managera:)Jeśli ktoś ma małe ambicje - polecam!!!! Only Randstad!!!!!!!!!!!

Gros
@Janek

Zapomniałeś dodać "Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu! Niech żyje nam! To śpiewałem ja, Jarząbek!" Misiu Kolorowy ;)

Qarku
@Agnieszka

Cała prawda!! Doświadczyłam na własnej skórze to o czym piszesz !!

Eeeooo
@Janek

Podpinam się i potwierdzan. Pracuję ok. pół roku jako konsultant i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie główne plusy to propracownicza postawa managera i to, że ma świadomość, że każdy ma swoje życie prywate, plany i problemy . Poza tym benefity super, angielski niemalże za darmo i fajne założenia programowe. Cały czas mamy też rekrutacje wewnętrzne i jak ktoś chce zmienić miejsce zamieszkania albo awansować to ma duże szanse na pozostanie w steukturach firmy. Niestety większość ocen tutaj to oceny konkretnych konsultantów i oczywiscie - to oni w pierwszej kolejności dają jakiś tam obraz całej firmy, ale z drugiej strony nie można oceniać przez pryzmat jednej niemiłej pani kilkuset biur w Polsce. No i jeszcze jedno - jakby kandydaci i pracownicy byli bardzij uprzejmi, konsekwentni i ogarnięci toci konsultantom byłoby łatwiej o empatię. Amen.

Oeoeee
@Eeeooo

Za to po twojej wypowiedzi można stwierdzić - przytaczając twoje słowa, że jesteś osobą ,,ogarniętą” hahahahah! Życzę Ci takiej samej opinii za kilka lat, bo po około pol roku to ty nie wiesz nic o tym (usunięte przez administratora) :) a jedynie o sztucznym opakowaniu tego pudełka które można porównać z puszką pandory

Jarosław
@Oeoeee

Uważasz, że zdanie tej osoby po przepracowaniu dłuższego czasu w firmie Randstad Polska może się zmienić? Może chociaż wypowiesz się o tym, co zostało napisane o możliwościach, chociażby korzystania z nauki języka angielskiego. Potwierdzasz ten dodatek?

Oeoeee
@Jarosław

Uważam, ze zdanie wyższej osoby po nawiązaniu dłuższej (kilkuletniej) współpracy z ową firmą ulegnie diametralnej zmianie. Niestety w kwestii korzystania z nauki języka angielskiego nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ mi przez kilka lat pracy nie została zaproponowana taka możliwość. Dodatkowo zaznaczę, ze podczas mojej współpracy z Randstad jakość języka angielskiego spadła, ze względu na brak możliwości jej wykorzystania w celach służbowych.

Łucja
@Oeoeee

Kwestia korzystania z nauki języka angielskiego w Randstad bardzo mnie interesuje. Ale chciałabym również wiedzieć, czy firma przyjmuje do pracy osoby, które mają lekki stopień niepełnosprawności. Wiesz coś o tym?

paszczak
@Eeeooo

Kilkuset? Brak wiedzy o firmie....

loretta16
@Gros

Haha Jarząbka nie ma haha juz

EEEooo
@Oeoeee

Mija powoli rok od mojej wypowiedzi, półtora pracy i... jestem zachwycona! :D Przez ten czas dostałam awans, podwyżkę, dofinansowanie do kursu, który już wcześniej planowałam na własną rękę, od pojawienia się pandemii większość czasu mogłam/mogę pracować zdalnie. Czuję się w tej pracy po prostu DOCENIANA. Co do angielskiego - dostęp do bezpłatnej aplikacji mają wszyscy pracownicy wewnętrzni, ale można też z niewielkim wkładem własnym korzystać z lekcji online z lektorem w małych grupach. Mamy też darmową opiekę medyczną, regularne premie i szereg szkoleń e-lerningowych. Innymi słowy - jak ktoś chce się rozwijać to ma taką możliwość. I do wszystkich "życzliwych" - nic samo z nieba nie spada - trzeba wykazać trochę własnej inicjatywy i chęci rozwoju, a możliwości się znajdą!

EEEooo
@Łucja

Stopień niepełnosprawności to żaden problem.

Kam
@EEEooo

Super świetnie, szkoda ze zapłacili polowe należytych premii.

Duparsnstad
@Janek

Jestes (usunięte przez administratora) wiesz o tym chyba zmusili cie do napisania takiej opini

Wirus 2021
@Janek

Weź się człowieku lecz na głowę , marne grosze zarabiacie , pracujecie jak woły robocze. Wyzysk ludzi , a ty jeszcze ich popierasz jak byś mógł to byś wszedł tam gdzie ciemno po palec wszystkim liderom , kotdynatorom. Bajki to oni tylko opowiadają pod czas rozmowy kwalifikacyjnej a w rzeczywistości praca to porażka , wyzysk ludzi. Kasę to mają dla siebie.

Pa
@Janek

Jeżeli tam pracujesz to powiedz mi proszę, czy ekwiwalent zostanie mi wyplacony przy ostatniej pensji ?

zbuh
@Pa

ziomus, ekwiwalentu jest 49zł brutto czyli 21 na ręke jak pan. Ogólnie to (usunięte przez administratora) szybiciej i najlepiej 240 godzin na produkcji na 5 zmian to nahapiesz sie 2400 na rączke juz fajnie mozna zarobic teraz kolega golfa 4 kupuje naprawde warto bo tej kasy to mozna sie oblowic w tych czasach sami zobaczcie ile pinendzy placa. kumpel robi i ma 12,30 na godzine wiec prosze, da sie zarobic ladną kaske czy nie? oczywiscie ze sie da. dzialke kupill za 1000zl ostatno

Łysy super oklaski
@Janek

No przyznam że ta "pozytywna" opinia tylko mnie mocniej zniechęciła do aplikowania

@Janek

potwierdzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! firma godna zaufania bez dwóch zdań !

Noname123
@Janek

Mam pytanko pisze Pan o czyścu a później o reinkarnacji, ale coś mi się tu nie zgadza bo to chyba dwie różnie wiary ? Jak Pan wierzy w Boga to chyba nie ma czegoś takiego jak następne życie, a jak życzy Pan źle innym pisząc że będą w czyscu to Pan też według swojej wiary może za to oberwać

K.
@Janek

Rodzinę także wyrzuciłbyś z dnia na dzień z mieszkania bez podania przyczyny? Bo tak właśnie poczułxm się, kiedy wypowiedziano mi umowę - osobie ze 150% normy, która praktycznie nie korzysta z urlopów.

@Janek

Ja pracuje dłużej niż kolega i może i ma on racje bo pracuje w fajnym dziale i zespole ale to wyjątek od reguły gdzie stawka to minimalna krajowa, premie to jakiś żart. Ścieżka rozwoju ? Haha tylko jak ktoś odejdzie albo któraś zajdzie w ciąże. Wiec jeżeli chcesz się wykazać to nie tutaj. Benefity - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie ale ceny benefitów nie są konkurencyjne. Język angielski nie jest za darmo chyba, że kolega mówi o apce do nauki języka angielskiego to fakt jest za darmo. Nie ma czasu na wolontariat bo jesteś tak zawalony pracą, że pracujesz w nadgodzinach, które nie są płatne. Prawie dekadę pracuje i nigdy nie byłem w szkole i nie znam nikogo kto miał u na takie wycieczki czas bo trzeba gonić target.

Jarek

Czy leci z nami HR?

Magda
@Janek

Jesteście fatalna firma wyslam CV do was a wy odrzucacie moje CV i sugeruje cię mi pracę na produkcji fakt mam doświadczenie na produkcji .Ale chcę zmienić branże bo mam wadę serca .Wszystkich traktujecie z góry

Rodzina? Chyba w snach.

Robert
@Janek

Janek idź po rozum do głowy, co masz z pracy dla tej agencji sprawdź swoje składki ZUS. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Andy
@Janek

Bo tą opinie napisał ktoś z szefostwa albo ktoś na jego zamówienie. Polacy prawie nie chwalą pracodawcy a prawie zawsze narzekają i to ponad normę, zwłaszcza Ci którzy nie mogą się przystosować.

Nizadowolony
@Janek

Niestety nie zgodzę się z Tobą. Może i pracownicy Randstadu mają dobrze za wypracowane przez nas pieniądze. Zostałem skuszony do podpisania umowy z agencją Randstad różnymi benefitami, takimi jak: karta sportowa, dofinansowpaniami do posiłków, różnymi premiami. A co dostałem po pierwszym miesiącu pracy, otóż podstawę godzinową, za dni w których nie pracowałem z winy pracodawcy nie dostajesz nic bo przecież nie wyrobiłeś godzin.

@Nizadowolony

A tak poza tym jesteś zadowolony z wynagrodzenia? Czy benefity faktycznie obowiązują, czy ich brak? Dopytuję, bo szukam pracy i zastanawiam się, gdzie złożyć CV...

Joanna

@były pracownik

Chciałam wypowiedzieć się jako były pracownik firmy Randstad. Pracowałam ponad 5 lat, i na lepszego pracodawcę nie mogłam trafić. Na przestrzeni lat miałam świetnych ludzi w zespole, jak i poza nim. Otwarta komunikacja i możliwość dawania feedbacku. Atmosfery panującej w Randstad może pozazdrościć wiele firm. Ludzie chętni do współpracy i pomocy. Przełożony poza spotkaniami one-to-one wrzucał nam również co kwartalne spotkania, żeby porozmawiać dłużej o rozwoju. Przez te lata miałam jasny plan awansów, była również przestrzeń do dyskusji i dało się sporo rzeczy zmienić. Fajne benefity, które nie każda firma proponuje. Pamiętam sporo narzekania wśród pracowników nt. benefitów, ale naprawdę tęsknię za tym pakietem, który był w Randstad! W żadnej rekrutacji do innych firm nie było takiej różnorodności.

Andżela
@@były pracownik

Czy przez te 5 lat poza planem awansu, dało się odczuć podwyżki pensji i docenianie tego typu? Poza tym jak wyglądał ten system benefitów, skoro tak dobrze go oceniasz?

Veronica
@@były pracownik

Zgadzam się z tą opinią. Pracowałam wprawdzie tylko 3 miesiące ale mówienie per Ty, jasne zadania, feedback i wypłata na czas to plusy. Niestety cieli etaty tym którzy najkrócej pracowali dlatego i mi, bo firmę nie stać. Przynajmniej taka była oficjalna wersja. Ale ogólnie polecam.

@@były pracownik

To po jakim czasie od zatrudnienia można liczyć na pierwszy awans? Jesteś w stanie to określić? Poza tym, pracowałeś tutaj normalnie na umowę o pracę? :)

Ap
@@były pracownik

Czy miał/a Pan /pani zakwaterowanie z agencji? Jeśli tak jakie ono było?

Czy nowo zatrudnione osoby w Randstad Polska Sp. z o. o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nikola

Tak Umowa przychodzi ci meilem.Jeżeli miałeś szkolenie wstępne to te dni też ci się liczą jako rozpoczęcie pracy na umowię

Janek

w zależności od zespołu, menadżera i wolnych wakatów. Nie zawsze oferowana jest na starcie umowa o pracę

@Janek

to jaką inną umowę oferują często na start? zlecenie? i po jakim czasie później można spodziewać się umowy o pracę? no i kiedy na czas nieokreślony? rozjaśnij mi tę kwestię - chcę mieć wszystko czarno na białym, zanim tu zaaplikuję

Veronica

Ja miałam umowę o pracę na czas próbny oczywiście.

Zmarnowany

Cześć, chce się dziś podzielić opinia na temat pracy w biurze w warszawie. Praca niedoceniona przez nikogo, Manager który tylko patrzy na cyfry w tabeli i 00 na swoim koncie, (usunięte przez administratora)ludzi, zwracanie uwagi o niewykonanie zadania na open space przy innych zespołach. Porównywanie ludzi, wyników, dlaczego nie masz tak jak X? Co Ci brakuje? Nawet tamten w domyśle (gorszy) zespol zrobil a wy jeszcze nie?! Jawne krytykowanie zachowan to norma i to w formie "zartu" Podwyżki owszem - rzędu 300 zł brutto - tłumaczenie- firma przechodzi kryzys musisz to zrozumieć. Firma nie zarabia- wiec ty tez nie. Brak realnych celów (zawyzone), przez co Brak premii. Beznadziejny system premiowy, zmieniony żeby pracownicy mieli jeszcze mniejsze kwoty. Żenada goni żenadę. Wszyscy stamtąd odchodzą nawet stażyści, którzy nie mają wyników wiedzą,że nie ma co robić w takiej firmie. Nikt nikogo nie zwolni nawet za brak wyników trzymają takich ludzi latami bo wiedza,że za glodową pensje i tak nikt nowy z doswiadczeniem nie przyjdzie. Jak sie przychodzi z ofertą nie składają kontroferty mówiąc- wiesz,że nie mamy takich budżetów, do widzenia Management na każdym szczeblu boi się zabrać głosu, wie,że nic nie wskóra bo tak jest łatwiej i prościej. Siedzą tam po kilkanaście lat w tym zepsutym środowisku udając,że się wszyscy lubią poklepując dyrektora po plecach, a każdy każdego obgaduje i donosi. Ulubiony typ pracownika: donosiciel. Jak nie jesteś pupilkiem szefa i nie spijasz każdego słowa z jego ust to jesteś wrogiem numer 1 do gnębienia, szydzenia i przydzielania dodatkowych zadań. Zwiększanie celów sprzedażowych w przypadku braku wyników. Spotkania 1:1 to tylko omówienie tabeli cyfr wyników i gnębienie nic poza tym. Nie polecam, nic się nie zmienia od 10 lat.

Halina
@Zmarnowany

Możesz coś dodać odnośnie zmiany systemu premiowego? Co się w nim zmieniło na przestrzeni lat, że jest jeszcze ciężej otrzymać premię?

@Halina

przede wszystkim brak realnych pprojektów, którymi ten budżet można zrobić. Jak wiadomo zawsze pod koniec roku firmy patrzą na każdy grosz i nikt nie chce zlecać rekrutacji, a budżet ani drgnie

Bo

Pracuję dobrych kilka lat w tej firmie. Na początku amosfera była niesamowita, ogromne wsparcie - taka duża firmowa rodzina. Ogromnym plusem, który skracał dystans i budował relację był kontakt per "Ty". NIestety w mojej ocenie od 1.5 roku zaczęło się mocno psuć i nie jest już to samo co było - szczególnie w warszawskich zespołach, gdzie jest spora konkurencja i podbieranie wzajemne, a wręcz wyszarpywanie kandydatów z aktywnych procesów, a także bardzo trudna komunikacja z menadżerami. Warto też dodać bo nie każdy się odnajdzie, że jest to praca w korporacji więc KPI, (cele tygodniowe i kwartalne), % realizacji swojego budżetu są na porządku dziennym i w każdym tygodniu jesteś bardzo solidnie z tego rozliczany i przepytywany. Jest to praca na KPI zarówno sprzedażowych jak i rekrutayjnych. Po pademii pozostały szkolenia online- jak wiadomo nie wszystko da się wytłumaczyć przez ekran, brakuje interakcji i przy okazji integrajcji z innymi zespołami. Zawsze podczas szkoleń stacjonarnych była możliwość poznania innych zespołów, wymiana doświadczeń i przede wszystkim poznana się. A często się zdarza, że łączone są zespoły, aby wspólnie pracować przy rekrutacji. Więc zawsze to jakieś ułatwienie . To co mi najbardziej przeszkadza to kontakty ze strony menadżerów podczas urlopów, po godzinach pracy wtedy kiedy bardzo zależy mi na tym, aby po całym dnu przewietrzyć głowę i przez chwilę nie myśleć o tym. Szczególnie po cięższym dniu. Czuję się tym zmęczony i obciążony. Zazwyzaj to jest w formie "ja tak szybko", ale zazwyczaj jest to prośba i cały wieczór rozkminiam, szukam rozwiązania danej rzeczy i analizuję. Jakby nie da się tego z głowy wyrzucić. Albo "prześlij mi szybko tego maila" A warto zanaczyć, że często są to bzdety, które mogłyby zaczekać do następnego dnia. Gdzieś ta kultura, która zawsze była wysoka w tej firmie w mojej ocenie się mocno ostatnio popsuła, brakuje ciekawych projektów i wyzwań. Dużo fajnych ludzi odeszło. Na temat finansów nie wypowiem się, ponieważ wszyscy mamy podpisaną klauzulę poufności w tej sprawie. Ale zadowolony jak na taką ilość pracy i obciążenie nie jestem. Warto na początku sobie bardzo dobrą stawkę wynegocjować szczególnie w perpsektywie rosnącej płacy minimalnej. Z urlopem dotychczas nigdy nie było problemu, sprzęt też OK. Na plus zsługują rozwiązania techniczne w firmie. Aczkolwiek system ATS momentami mocno mieli i spowalnia pracę - ale to tylko to. Chłopaki z IT zawsze wspomagają. Jeżeli chodzi o onboarding to ja akrurat nie jestem zadowlolny. Zostałem wrzucony na głęboką wodę bez doświadczenia i większości rzeczy musiałem się sam nauczyć. Wiem, ze różnie w firmie to wygląda w zależności od zespołu bo były osoby, które naprwdę fajnie i merytorycznie miały to przeprowadzone. Może wynikało to z tego, że miałem Buddiego z półtorarocznym stażem zawdowym, który też dopiero wszytkiego się uczył

@Pracodawca

Dzień dobry, W firmie Ranstad pracuje już 1,5 roku .Jestem bardzo zadowolony z pracy. Mam zawsze na czas wypłatę, bardzo dobrze zorganizowana prace, Opieka socjalna pracownika super, Ciepła herbata, kawa, woda. Bardzo jestem zadowolony.

Borys Makarenko

Dwa lata pracy w tej agencji i brak podwyżki. Jedynie wyrównanie do najniższej krajowej za podniesienie kwalifikacji o 100%. Premii brak. Tydzień czekałem na telefon w tej sprawie. Udawali, że ich nie ma. Omijać szerokim łukiem.

Kalina
@Borys Makarenko

W jaki sposób podnosi się te kwalifikacje w firmie? Możesz napisać, na jakim stanowisku pracowałeś? Czy wszędzie taka sytuacja, że firma nie jest skłonna dawać podwyżek?

Urszula
@Borys Makarenko

Jak z ta premią? Udało się? Trochę mnie zdenerował ten wpis, dwa lata bez zmiany wynagrodzenia, nie powinno cos takiego miec miejsca :/ Jak podniosłeś swoje kwalifikacje? Firma ma jakis budzet szkoleniowy, czy na własną rękę?

Borys Makarenko
@Borys Makarenko

Ukończyłem w tym czasie trzy szkolenia doskonalące z certyfikatem. Byłem samodzielnym pracownikiem. Dwa lata stracone.

@Borys Makarenko

Cześć, ja chce mieć jasność, bo widzę, że tu opinie pojawiają się z dwóch frontów. Piszesz może o pracy bezpośrednio? Widzę po prostu ofertę dla młodszego specjalisty ds. rekrutacji i jestem zainteresowany aplikacją. Czy to właśnie to stanowisko uznajesz za nierozwojowe?

Lisica

Pracuje w firmie pośredniczek randstad od roku od roku do tej pory gdy pracował tam pan Vald nie było problemu. Teraz gdy kierownictwo w biurze przejąła pani jest tam porostu totalny błagan osoby nie dostają SMS czy pracują czy nie lub poprostu nie są wpisywane na listę do pracy przychodząc do pracy podpisujesz się po czym kierownik zmiany odsyła Ciebie do domu bo nie nie ma Ciebie na liście która przekazało mu biuro. Kwoty na uzepiecznie zdrowotne czy skaldki emerytowi- rentowne są kolofialnie duże po zapytaniu się w biurze dlaczego takiego duże opowiadają ze nie wiedza. Będę bardzo szczęściara o szczęśliwa jak przejdę do głównej firmy w której pracuje. Ogólnie nie polecam tej firmy co do pracy

Lisek
@Lisica

Moja żona pracuje w firmie której pośrednikiem jest ranstad i zgadzam się z panią że nie kierownik odsyła do domu moją żonę w zeszłym miesiącu odsyłał dwa dni z rzędu w końcu ona poprosiła by napisali e- maila do kierownika że ma byś na swojej zmianie że powinna być w pracy oni z wielki oburzeniem to zrobili. Kwoty ubezpieczenia czy rentowo- emerytalne za starając o duże żona mówi że będzie się cieszyć jak kierownik zmiany zatrudni ją w głównej firmie której pracuje

Jaki jest wkład kierownictwa Randstad Polska Sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad Polska Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.

Randstad Polska Sp. z o. o.