Opinie o Rew-Train sp z oo w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rew-Train sp z oo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rew-Train sp z oo o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rew-Train sp z oo w Wodzisław Śląski

Czy w Rew-Train sp z oo są szkolenia zewnętrzne?

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Rew-Train sp z oo? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

:D Nowy wpis

Tak? A dlaczego w dalszym ciągu od kilku lat są podawane nazwiska i nikt tego nie usuwa? Chyba zaspaliście... ????

Antek

Czy faktycznie tu jest problem z otrzymaniem świadectwa pracy?

@Antek

nie, gdzie tam.. jeżeli uważasz że czekanie od czerwca 2017 na sprostowanie śwadectwa pracy jest nie ważne to tak właśnie działa ta "firma".

@Antek

Nigdy nie było problemu, zwyczajnie trzeba umieć odróżniać życie zawodowe od prywatnego. Niektórzy rozumieją to po latach,niektórzy nigdy jak widać

zoombi

Zrobić porządek z tą firmą,niesość że naciągacze to jeszcze przkrętasy,może by się ktoś zainteresował po co worzą powietrze z czech do kluczborka pod szyldem AWT,w obie strony śmiga pusta węglarka???

@zoombi

Napij się więcej, chyba,że takie super literówki na trzeźwo ci się udają ????

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rew-Train sp z oo? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Samuel

Kiedy dostanę sprostowane świadectwo pracy? Potrzebne mi do nowej legalnej prawdziwej firmy. Nie dostarczanie go jest sprzeczne z wyrokiem sądu panie prezesie a za to grożą już #. Czekam do końca czerwca i idę to zgłosić do prokuratury.Nie wywiązanie się z wyroku Sądu Pracy. P/S. PIP dalej nakłada kary?hehehe..przykro mi :)

:D
@Samuel

Takiej prawdziwej,legalnej firmy, jak się nie douczyłeś i palce wsadziłeś tam gdzie nie trzeba? Karma wraca, a trzeba było się douczyć fachu,a nie tak wszystko na "Już".Jakoś i ten PiP ci się nie udał, ani sąd pracy. A wręcz przeciwnie. Powodzenia na rencie.

Jaa

Jak skontaktować się z firmą few train bo niee mogę znaleźć kontaktu tel.

Qwert

Witam, szukam dodatkowej roboty jako rewident, jaką formę polecacie ? Pozdrawiam.

Kamil
@Qwert

Cześć! A orientowałeś się w ogóle bezpośrednio bądź telefonicznie w firmie Rew-Train, czy preferują oni zatrudnianie osób, którzy chcą pracować tylko i wyłącznie dodatkowo? Zdradź mi proszę, jak to wygląda. Być może dzięki Twojej wiedzy skorzystają również inne osoby.

Qwert
@Kamil

Dodatkowa praca na umowę-zlecenie ( na telefon ). Np wyprawienie pociągu w drogę, dokumentaja na odjazd ( R-7 + karta próby hamulca), próba szczegółowa i pociąg jedzie.

Rew-Train

Pan Samuel najwidoczniej też nie ma jaj skoro anonimowo się podpisuje,niestety wiemy kim Pan jest i naprawdę Panu współczuję,jest Pan bardzo smutnym człowiekiem i najwidoczniej ma Pan baaaardzo dużo czasu na pisanie i oczernianie zamiast zająć się rodziną i pracą,znajduje Pan sobie podobnych i werbuje do swojej grupy strasznie zawiedzionych życiem.My też "pobawimy się" w szpiegów,ale wyręczymy się policją,która od takich spraw jest.Najlepsze,że jak się pomaga ludziom,standardowo dostaje się w d... .Tak było,jest i będzie,a tacy smutni ludzie zawsze będą gadać,bo taki Samuel czy Lotus nie mają jaj,żeby w cztery oczy powiedzieć o co im wogóle chodzi :) Pozdrawiam Panów i głęboko współczuje :)

@Rew-Train

Czekam na świadectwo pracy... lecz moja cierpliwość się kończy..

@Rew-Train

Wam nawet jak ktoś w twarz pluje to mówicie, że deszcz pada. Takiego prezesika lub dyrektorka omijajcie gdziekolwiek zobaczycie nazwisko Pawełoszek lubi zarabiać za nie swoją prace.

Następny zawiedziony delikwent,który wychodzi do pracy i wybiera sobie stanowiska jakie chce,a jak nie pasuje to strzela focha na kilka tygodni,następny,który myśli,że jest anonimowy,który uważa się za lepszego niż jest.Długo szukałeś miejsca do popisu?Kto kogo teraz okrada i robi z siebie ofiarę? Hamuj się I. ,nie warto.Masz firmę,to już powinieneś dawno się zorientować kto i ile zarobił,z tego co widzę i pamiętam,to Ty. Pozdrawiam

Anonimowy nie muszę być tylko ty tchorzu na rozprawy nie przychodzisz i nawet twoja papuga na którą cie stać i wydłuzasz ten cyrk ale nie martw się sądy umieją czytać i sprawdzać także nie twoje pieniądze które zagarnałeś nie jednemu oszuście wrócą do właściciela A Ty miernoto jesteś moralnym zerem bez honoru i korzystasz z systemu który straci cierpliwość i skończysz w (usunięte przez administratora) Szkoda pisać o tobie ale niech wszyscy wiedzą że lubisz zagarniac nie swoje zarobione pieniądze i grać idiote. Niestety masz zwichrowana psychikę i bawisz się ludźmi ale już niedługo. Twój były kolega Irek przez którego ciezką pracę miałeś posadę dyrektora i nawt tego nie umiales utrzymać to o tobie świadczy że nie zasłużyłeś.

Anita

Niektórzy powinni dobrze spojrzeć na siebie i swoją pracę a dopiero na końcu oceniać innych.

@Anita

I czego się to tyczy?

@Samuel

Synku,daj już sobie spokój,za dużo dostałeś i tyle lat już skrzeczysz,jaki z ciebie żałosny człowiek.Patrzę i ciężko mi zrozumieć jak takie coś dalej ciśnie swoje tępe teksty,czeka na jakąkolwiek odpowiedź z jakiejkolwiek strony,żeby nakarmić swoją zjadliwość.Proponuję leczenie,dawno temu zaczął,dawno temu skończył i rzyga ciągle jadem jak już nic go nie dotyczy. Do ogółu: Tylko wiecznie niezadowoleni,niespełnieni zawodowo i prywatnie,z nudów jadą po ludziach i myślą,że są fajni,większość normalnych zna i wie jak jest,a mimo to dalej wypisują,rany,nawet po prawie trzech latach zioną jadem,gdzie sens,gdzie logika?Patrzę,nie wierzę,co niektórzy to chyba mają powiadomienia w phonie włączone,pewnie lada chwila będzie odpowiedź,kolejna,ziejąca nienawiścią,nie szkoda wam życia? To naprawdę smutne,prawie żyć czyimś życiem,bo nie ma się własnego. Pozdrawiam

Antoni

@Ja, bardzo proszę o nie podawanie personaliów osób o których piszemy zgodnie z regulaminem gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Czy możesz napisać coś na temat pracy w firmie Rew-Train? Jesteś obecnym bądź byłym pracownikiem tego pracodawcy? Podziel się z nami swoją opinią będzie ona bardzo przydatna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Doni

To mek nie pisz głupot. Tyś ropa sprzedawał i to nie swoją,a kasa poszła na wódkę którą piłeś w pracy

xxx

Nie tylko pracownikom Pan P. jest winny pieniądze

Samuel.

No i komornik zrobił swoje.Wstyd Państwo prezesowie że do tego dopuściliście że organ komorniczy musiał załatwić wasze sprawy-wstyd. Pragnę ostrzec innych że ci "państwo" nie cofną się przed próbami skłócenia swoich wierzycieli i ich rodzin ( nieudało się Pani J.!?) ale swoje pieniądze warto odzyskać. A propos pani z "Sarka"pozdrawia prezesa oraz kierownik "koniu" prezesową.. Smutna to firma której na koncie szakeje komornik i która ma problemy z PIP-em. KIEDY OTRZYMAM SPROSTOWANE ŚWIADECTWO PRACY?? Pewnie nigdy.. Wstyd i żal...

Samuel.

Swoje zobowiązania trzeba regulować a nie zastraszać i kłamać.Komornik dobrał się do 4 liter i zaczyna się palić grunt pod stopkami?To że wysyłacie sms z pogróżkami i oczernianiem to też zakrawa na prokuratora. Nie szukam innych podobnych sobie,lecz jak widać nie tylko mi jesteście winni pieniądze.O czym to świadczy?Przegrana w Sądzie Pracy,Sądzie Rejonowym,nakazy zapłaty z Państwowej Inspekcji Pracy to też pewnie się tej firmy nie dotyczy,prawda?Lecz zamiast z twarzą swoje sprawy pozałatwiać wolicie bawić się w kasynach i grach typu "jednoręki bandyta". Prawda jest taka że od kwietnia czekam na należną wypłatę wraz z innymi zaległościami i na sprostowane świadectwo pracy.I czekam nadal. I kto tu ma smutne życie.W jakim świetle stawia to firmę Rew-Train i ludzi nią zarządzających..

Samuel.

Doszło do tego że komornik już zajął dwa konta tej żałosnej firmy i ludzi zarządzających.Teraz czas na urząd skarbowy i zus.No i kolejne sprawy w sądzie.Jeszcze tylko zasięgnę porady czy całą tą sprawą zainteresuje się prokuratura,ja mam czas-chętnie pochodzę popytam. Panu "prezesowi" brakuje cywilnej odwagi aby wziąść swoje zobowiązania na klatę i zachować się jak prawdziwy mężczyzna. Wg mnie tak się zachowują tchórze i ludzie bez jaj...

LOTUS SZYMOWSKI

Witam Współpracuję już jakiś czas z firmą REW-TRAIN Prezesa również znam jeszcze nim założył swoją hapolską firmę. Panie prezesie Koledzy z IC oraz z DB SCHENKERA oczekują na zwrot kasy którą pan pożyczyłeś już dawno temu. Teraz widać doszło do tego samego ,że pracownicy muszą prosić się o swoje zarobione pieniądze . Prezes szanowny tuła się po czeskich CASYNACH i przepuszcza nasze pieniądze. Wstyd panie Jarosławie P.

Samuel.

"Pan prezes" i jego spółka przegrał sprawę w Sądzie Pracy,Sądzie Rejonowym dostał min.karę grzywny lecz to nie koniec kłopotów.Od kwietnia czekam na należne mi pieniądze (nie tylko ja..) wraz ze sprostowanym świadectwem pracy.Do dzisiaj brak chęci i incjatywy załatwienia sprawy.Mnie to bawi i chętnie chodzę po różnych instytucjach z wnioskami :) a wiemy że z ZUS-em (nie opłacane składki ubezpieczenia) oraz z Urzędem Skarbowym nikt nie wygrał... Swoją drogą ciekawe jak zareagują partnerzy współpracujący z tą spółką? :) Może czas ich oświecić z kim mają do czynienia... Nie polecam,mijać szerokim łukiem.

Samuel

Nie życzę współpracy.. Jako pracownik kopię się po kostkach z tą firmą..PIP i sąd pracy...Wyzysk,zero praw pracowniczych i wypłaty po terminie. Prezes kusi kursami za które trzeba sobie płacić ..a potem sobie sam radź Żenada a nie firma.. Kolejny hapol i naciągacz.. Brak słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Rew-Train sp z oo - Wodzisław Śląski

Rew-Train sp z oo
1.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Os. Dąbrówki 1A
    44-300 Wodzisław Śląski