Opinie o Daicon Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Daicon Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Daicon Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daicon Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Mój dwuletni pobyt w tej firmie był pełen wyzwań i niestety, nie mogę powiedzieć, że był on dla mnie satysfakcjonujący. Pomimo mojego zaangażowania i ciężkiej pracy, nie miałem szansy na awans ani podwyżkę. Brak uznania dla wysiłku pracowników jest zawsze demotywujący i wpływa na atmosferę w pracy. Praca w obszarze przestarzałych technologii informatycznych była dla mnie szczególnie uciążliwa. Brak inwestycji w nowoczesne rozwiązania i brak możliwości rozwoju w obszarze technologicznym spowodowały, że poczułem się zatrzymany w miejscu. Największym wyzwaniem było jednak chaotyczne zarządzanie projektem. Brak spójnej strategii w firmie skutkowały częstymi zmianami kierunków działania i utrudniały efektywną realizację zadań. Dodatkowo, brak benefitów szkoleniowych był również istotnym minusem. Mimo że firma oferowała multisport, został on niestety usunięty, co ograniczyło możliwości rozwoju osobistego i zawodowego pracowników. Mam nadzieję, że firma podejmie konkretne kroki w celu poprawy warunków pracy dla swoich pracowników. Lepsze zarządzanie zasobami ludzkimi, inwestycje w nowoczesne technologie oraz jasna strategia biznesowa mogą znacząco poprawić atmosferę w firmie i sprawić, że stanie się ona bardziej atrakcyjnym miejscem pracy, gdzie pracownicy będą mogli się rozwijać i czuć docenieni za swoją pracę.

Były pracownik Nowy wpis

Potencjalny Nowy wpis

Najniższa krajowa i umowa zlecenie na 3 ms dla nowych pracowników . Malo atrakcyjne warunki, niby jest premia, ale będąc na wdrożeniu pewnie przez pierwsze miesiące nie do osiągnięcia

Zosia81

Czy w Reklamowe24 plany jakie są do realizacji są realne do wykonania czy jednak poprzeczka jest wysoko podniesiona? Jak wygląda atmosfera w biurze wśród pracowników? Czy w firmie jest jakiś socjal?

Paweł Nowy wpis
@Zosia81

Pytasz bo jesteś zainteresowana pracą? Z poprzednich komentarzy wywnioskowałem, że atmosfera nie jest najlepsza, ale oczywiście mogło się to zmienić. Jak zdecydujesz się na rozmowę rekrutacyjną napiszesz o swoich odczuciach?

Lolka Nowy wpis
@Paweł

Atmosfera jest ok!

jestem na nie

Ta firma to porażka. Nic dziwnego skoro zarządzają nią mali ludzie, którzy pozjadali wszystkie rozumy. Najpierw trzeba potrenować zarządzanie ludźmi i kulturę osobistą, a dopiero potem prezesować. Zdecydowanie dla własnego dobra -> odradzam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Daicon Sp. z o.o. sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Remik

To ja dokończę. Fajna atmosfera, niezłe zarobki cóż więcej można oczekiwać?

Blondi
@Remik

Ciekawe kto pisze te pozytywny komentarze :) Znając nastroje obecnych pracowników trudno byłoby stwierdzić, że ktokolwiek z nich :)

Blondi

Z perspektywy byłego pracownika mogę śmiało napisać, że to nie praca dla każdego. Głównym plusem jest fakt, że wypłata faktycznie niemalże zawsze była na czas. No i szefostwo jest dość młode, w związku z czym są mocno wyluzowani. No, ale na tym plusy się kończą niestety. Resztę przemilczę.

@reklamowe24 a ile trwa umowa próbna ?

Czy Reklamowe24 oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Reklamowe24

Każdy pracownik po okresie próbnym zostaje zatrudniony na umowę o pracę.

Dramat totalny. Brednie o domowej atmosferze. Ciągła inwigilacja. Szefowej poprzewracało się w głowie ma stale jakieś wizje jak trzepać więcej kasy i wprowadza je w życie przy pomocy zołzy kierowniczki. Wszystkie te "akcje" dają słabe rezultaty i zabierają czas pracy, której czasami jest na prawdę dużo. Wszyscy narzekają na tą robotę i wszyscy są wkurzeni tylko nie wszyscy mają odwagę albo chęci odejść albo są nowi więc nie wiedzą co ich czeka :D! Rotacja zrobiła się zawrotna. Byle tak dalej a szefowa położy tą firmę. Szczerze nie polecam.

Reklamowe24

Niestety jest to opinia osoby, która została zwolniona i to z hukiem. Widać rozgoryczenie musiało dać uput emocjom. Duża rotacja wynika z tego, że damski dział handlowy zachodzi w ciążę. W tym roku to już piąta. Cieszymy się z nowych dzieci w firmie ;)). A dziewczyny do nas po ciąży wracają. Osobie, która napisała ten komentarz życzmy mimi wszystko powiedzenia na ścieżce kariery.

pracownik_od_2013

Nieustannie rozwijająca się Firma, z urguntowaną pozycją na rynku i dobrze rozpoznawalną marką. Szefostwo szanuje i docenia pracowników, a w swoich działaniach jest dalekie od reguł korporacyjnych. W biurze panuje świetna atmosfera pracy, wszyscy są otwarci i pomocni. Wypłata zawsze na czas. Dla mnie miejsce wyjątkowe. Nie wyobrażam sobie pracy nigdzie indziej.

Bla bla
@pracownik_od_2013

Ależ oczywiście szefowo XD

Paulina

Kontakt z firmą oceniam na poniżej krytyki. Zamówiłam przez stronę długopisy reklamowe na święta, kontakt był szybki, wysłałam pieniądze za zamówienie i potwierdzenie przelewu, aby przyspieszyć realizacje. Po ok. tygodniu czasu dostałam zdawkowego maila ze długopisów nie ma. Następnie chcąc jakoś uratować sytuacje, zadzwoniłam do firmy, poprosiłam o jakaś propozycje zamienniku, wybrałam ołówki i po dwóch dniach znów informacje ze nie mają ich w ofercie. W konsekwencji pomimo zamówienia ok miesiąc czasu przed Mikołajkami zostałam z niczym. Pani Joanna Kacprzak z działu sprzedaży kontaktuje się z klientem zdawkowo, nie jest pomocna i nie proponuje żadnej alternatywy czy polubownego wyjścia z sytuacji. Na domiar złego w dalszym ciągu nie dostałam zwrotu pieniędzy za zamówienie. Tak się nie traktuje klientów. Wątpliwą przyjemnością jest upominanie się o kontakt, próbę zmiany zamówienia, czy zwrot pieniędzy. Firma w żaden sposób nie próbuje sama wyjść z inicjatywą.

Małgorzata

Firmę mogę polecić z czystym sumieniem :) Bardzo miła rodzinna atmosfera, pracodawca dba o swoich pracowników, szanuje ich potrzeby, daje możliwości rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji. Dobre wynagrodzenie i fantastyczna ekipa :)

Zostaw merytoryczną opinię o Daicon Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Daicon Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Daicon Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Daicon Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Okoniowa 9 lok. 66
    91-498 Łódź