Opinie o Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszki

Jako przebieracz może ktoś teraz niedawno pracował lub pracuje i miałby opinie? jest teraz dostępna oferta a tu jak patrzę po komentarzach to od dwóch lat nikt niczego nie pisał, chce być na bieżąco. Jeśli teraz się dostane to w jakiej atmosferze będę pracować i jak mi zapłacą?

Noname Nowy wpis

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie, że szukają do pracy projektanta nawierzchni. Warto aplikować?

Zaint Nowy wpis

Dzień dobry, czy ktoś wie jak wygląda praca handlowca? Można zarobić w tej firmie pracując sumiennie?

klient Nowy wpis

zdecydowanie odradzam zakup płyt Grande Bianco, po kilku miesiącach od położenia płyty zmieniły kolor, który w niczym nie przypomina pięknych płyt z ekspozycji oraz powychodziły na nich okropne szare palmy i liczne wykwity, Oczywiście reklamacja nie została uzwzględniona. Jednocześnie nadmieniam, ze kontakt z działem reklamacji to totalna porażka, brak profesjonalizmu i lekceważące podejście do klienta. Nie polecam !!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Gość 112

Praca na produkcji jak każda praca, ale pod dowództwem (usunięte przez administratora) To jest jakiś dramat, (usunięte przez administratora) cały czas pracujesz zbyt wolno, to że czegoś nie potrafisz bo nie zostałeś w żaden sposób przeszkolony jest oczywiście winą pracownika, każdy błąd jest winą pracowników ponieważ nie chodzi o znalezienie problemu a znalezienie kozła ofiarnego, firma sama w sobie jest okej, (usunięte przez administratora)

uczniak
@Gość 112

wiadomo że chodzi o sierotę

Czy Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna ma ściśle ustalone godziny pracy?

W firmie Drog Bruk praca na produkcji odbywa się w ruchu ciągłym, w systemie pracy dwuzmianowej po 12 godzin. Każda zmiana ma swój grafik pracy. Przykładowo pracownik przychodzi dwa dni na zmianę 6:00-18:00, następnie ma dwa dni wolne, a kolejne dwa dni przychodzi na zmianę 18:00-6:00. Pozostali pracownicy pracują od 6:00 do 14:00. Praca biurowa od poniedziałku do piątku po 8 godzin.

Teresa
@Gość

Rozumiem :) A czy zdarzaja się w firmie jakieś nadgodziny?

Czy pracownicy w Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna dogadują się między sobą?

W firmie Drog Bruk panuje przyjazna atmosfera, co sprawia, że pracownicy chętnie przychodzą do pracy. Elementami kształtującymi nastrój w spółce są bowiem m.in. efektywne współdziałanie, życzliwość, dobra komunikacja, lojalność, brak niezdrowej rywalizacji i plotek, wspieranie i docenianie oraz wyznaczanie jasnych celów.

Klient

Również posiadam primawere amaretto. Tragedia po roku zero koloru. Zresztą obrzeża również. Stanowczo odradzam wszystkim tę firmę, tak zwany dział reklamacji w rzeczywistości nie istnieje.

Gabriela
@Klient

Ciekawe, a jak o nią dbałaś? Bo ja tu widzę już kolejna opinia podobna o tym jest. Myłaś ją może karcherem czy coś?

klient

Primavera amaretto, totalna porażka już po kilku miesiącach straciła kolor, wygląda fatalnie. Nie założyłbym juz tego dziadowstwa nawet za darmo

Gabriela
@klient

Jezus, jestem tak upośledzona, że musiałam googlać co to w ogóle jest o czym piszesz. No i co będziesz zmieniał? Wgl jaki może być tego powód? Zły materiał? Sztuczne farbowanie?

Staszek

Nie wiem gdzie mogę napisać opinie wiec napisze tutaj - najlepsza kostka !! ciesze sie ze mi ja polecono, juz kolejny rok kazddy sasiad na zime sie głowkuje jak zabezpieczyc kostke a moja co rok wyglada tak samo dobrze jak po polozeniu super!!

Primavera amaretto
@Staszek

Kostka Primavera amaretto wyblakła i straciła kolor w niecały rok od położenia.

O jakim poszkodowaniu mówicie ?

K

Praca biurowa dokładnie dział sprzedaży w jakich godz ? Czy soboty także? .

@Alibabbaa takie niskie stawki? ale to jest całość czy jakoś wypłacają część na konto, część 'pod stołem' ?

Bob
@ja

Nic pod stolem. Płacą najnizsza krajową komu mogą, nawet w sprzedaży nie maja kokosów, ok 3 tys czasem wiecej jak premie dostaną. Księgowość ma więcej. Jak na Blaszki zaklad jest w miare ok.

mario89

Jakie są stawki dla projektantów nawierzchni?

Blaszki

Pracuje w tej firmie Drog-Bruk 3rok. Przyszedłem z zadłużeniami komorniczymi Pan Tomek pokazał Mi ze i Ja mogę wyjść na prostą. Poukładał mi to wszystko jestem na finale spłacania. Dwa razy już nawet zmieniłem dział awansowałem rozwijam się zarabiam więcej. I chce bardzo podziękować. Ale to przede wszystkim ciężka praca bo leni tutaj nie potrzebują. W sunie firma na duzy plus. Dziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna - Błaszki

• Jak się pracuje w Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna