Opinie o Hotel Sadova w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel Sadova. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Sadova o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Sadova w Gdańsk

Nie polecam zatrudnić się do pracy w tym hotelu nie szanują pracownika wyśmiewają się obgadują. Praca wykańcza psychicznie. Kierownicza również.

Czy chodzi o pracę na stanowisku pokojowa?

Były pracownik Nowy wpis

Ewa Nowy wpis

Czy chodzi o pracę na stanowisku pokojowa?

Jaka atmosfera panuje w firmie Hotel Sadova? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 24 sierpnia. Czy jest rotacja?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Hotel Sadova na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista? Pojawiło się 1 lutego na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Anka

A jak wygląda sytuacja w gastro w tym hotelu?

Micki Nowy wpis
@Anka

Lipa. Oszczędzają na personelu w każdym dziale. Zwłaszcza jak gastro. A wszystkiemu winna "pani" dyrektor...

Urszula

Z opinii sprzed dwóch lat wynika, że podobno kierownictwo było tu dość niemiłe dla ludzi. Dużo osób wręcz nie polecało tego miejsca, podobno praca tutaj była nieuczciwa i trzeba było się podlizywać... Do dziś takie nieprzyjemne warunki tutaj panują czy może coś uległo zmianie? Orientuje się ktoś?

Czy kandydat na stanowisko Recepcjonista (K/M) w firmie Hotel Sadova ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
aaaaaa

Pracowałam w dziale housekeeping i hotel Sadova to miejsce pracy, które najmilej wspominam spośród pozostałych. Praca pokojowej to praca ciężka i wymagająca dużo cierpliwości, nie ukrywajmy, jednak zawsze z sentymentem będę wspominać współpracowników i pracę tam. :) całym serduszkiem polecam!

Kate nowa

A jak wyglada sytuacja w gastro? Jak płacą? Kietownik gastro ok?

Esa
@Kate nowa

Kierowniczka niezbyt miła i uprzejma

błogi

Proszę Państwa ,jeśli ktoś chce pracować w zespole w którym ceni się wazelinę a nic nie ma wspólnego z uczciwą pracą ,zgranym zespołem to zapraszam do współpracy.Kierownictwo traktuje pracownika jak "plepsy .Zero współpracy miedzy pracownikiem a kierownikiem ,zero porozumienia tylko nakazy .Potwierdzeniem tego że jest tam żle jest rotacja pracowników ,a przy odejściu słyszymy ok nie ma problemy

Nat
@błogi

Zgdzam się

Agiss
@błogi

Również potwierdzam

Wiktoria

Czy w hotelu na recepcji jest dużo pracy? Jakie są zamiany?

Sadovahousekeeping

Pracowałam na dziale housekeeping przez kilka lat i powiem że pierwszy raz z tak poniżającym traktowaniem pracowników spotkałam się w Hotelu Sadova.Pracownicy są traktowani jak tania siła robocza a zarobki są wręcz śmieszne w porównaniu do ilości pracy wykonywanej.Odradzam pracy w Hotelu Sadova na stanowisku housekeeping.Im szybciej Cię zatrudnia tym szybciej zwolnią dla nowych.

Obecna
@Sadovahousekeeping

Chyba jesteś mało zorientowana w temacie. I po co kłamiesz? Pracownicy, którzy odchodzą do innych firm pewni, że tam im będzie lepiej po miesiącu wracają i proszą, żeby ich przyjąć znowu. I mówią, że zrobili maga głupio, że odeszli. Życzę wszystkiego dobrego. I pamiętaj wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ????

Dominika

@Sadovahousekeeping Wyjątek potwierdzający regułę? Firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

Jacek

Rotacja w firmach nie jest obecnie czymś dziwnym. Są rożne powody wcale nie związane z firmą!

dość często pojawiające się ogłoszenia o pracę w tym hotelu mówią same za siebie. część na zatrudnienie przez pośrednika. dużo by pisać.

Iwona

@Pokojokowa to bardzo ważna informacja - wielu pracowników często w dość zaawansowanym przeziębieniu boi się iść na zwolnienie lekarskie. Często to właśnie nastawienie pracodawcy do tego tematu powoduje takie patologiczne sytuacje. To bardzo ważne, że w Hotelu Sadova podchodzi się do tego tematu po ludzku. A jest możliwość wyrabiania naprawdę dużej ilości godzin?

Pokojowa

Pracuje w hotelu w dziale HK od ponad roku. Praca ciezka i wymagajaca ale ma swoje zalety. Na L4 uslyszysz "wracaj do zdrowia", chcesz wyjsc szybciej, uprzedzasz, wychodzisz. Kazdy problem da sie rozwiązać, majac za plecami wsparcie kierowniczki. Rotacja? Owszem. Tylko czego sie spodziewac, gdy "swiezaki" na wejściu z oburzeniem pytaja: to ja mam kible czyscic?! Tak jest w naszym dziale. W innych? Nie wiem, wole zajac sie swoja praca niz plotkami. Zleceniowka: 11zl/h, grafik dopasowany do dyspozycyjnosci. Dla studenciaka swietna okazja do dorobienia.

Iwona

@Dzikirozumiem, że nie zgadzasz się z opinią @włodek2 i jesteś zadowolony ze swojej pracy. Czy firma zapewnia również dodatkowe benefity dla swoich pracowników? Jeśli możesz to powiedz na jakim stanowisku pracujesz. Chętnie bliżej poznamy to jak wygląda praca na poszczególnych pozycjach w hotelu.

Dziki

włodek2 chyba nie pracował w tym hotelu, bo podaje nie prawdziwe informacje. Ja pracuje od paru miesiecy i jestem zadowolony. Fajna atmosfera, kaska też spoko. I z tego co sie orientuje pokojowe tez sa zadowolone bo sporo ich tu

Iwona

@włodek2 Dlaczego uważasz, że niedługo nikt nie będzie w firmie pracować? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co dzieje się w Hotelu Sadova. Jakie są Twoje doświadczenia z pracy tutaj?

włodek2

pokojowa 10 zloty na godzine a jak chcesz podwyzke to uslyszysz od dyrekcji ze nie ma takiej mozliwosci i ze masz sie cieszyc bo masz umowe zlecenie i wyplata sie niespoznia. jeszcze z miesiac i nikt tam nie bedzie pracowal. dno a szkoda bo hotel ladny.

toivo

Jakie obecnie są zarobki Pokojowej ?

Hop hop
@toivo

Pokojowe zarabiają 11 zł /h , proszę nie słuchać osoby pod spodem, ponieważ nie jest na bieżąco, oraz dyrekcja nie odzywa się w ten sposób.

Włodek

No nie wiem jak to szybko określić tak na spokojnie, ale chyba wiadomo, że szafa gra i nie ma na co narzekać

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Sadova - Gdańsk

• Jak się pracuje w Hotel Sadova?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Sadova tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Sadova
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Grunwaldzka 56
    80-241 Gdańsk