Opinie o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Rzeszów

Magda Nowy wpis

Kto U was układa Grafik?

Czym PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI zachęcają? Jakie mają dodatki?

Pan Nowy wpis

Oprócz tego, że handlują danymi osobowymi... to żadne.

Firma to totalni (usunięte przez administratora) macie zakładać konta bankowe, udostępniać swoje dane, nic więcej, oni na was zarobią parę tysięcy, wy dostaniecie stówkę. Następnie trzeba te konta pozamykać osobiście w placówkach i zapłacić za ich prowadzenie. Żenujący wyzysk przez tego oszusta kujawinskiego. Wyzysk jak w obozach koncentracyjnych.

ala Nowy wpis

Fakt, często też nawet nie wypłacają tej stówki, bo "mają problemy finansowe"

Pan

UWAGA, wciąż modyfikują swoje ogłoszenia żeby zdobyć jak najwięcej naiwnych, oto przykładowe z Rzeszowa, nie dajcie się nabrać na tych wyzyskiwaczy: Tajemniczy klient/ankieter zdalny wynagrodzenie nawet do 2 tysięcy ! Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 14:52, 3 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 474643125 Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie Dodatkowa / sezonowa Typ umowy: Umowa o dzieło OGŁOSZENIE AKTUALNE DO MOMENTU ZNIKNIĘCIA ZE STRONY, ROZPATRYWANE BĘDĄ TYLKO ZGŁOSZENIA Z ZAŁĄCZONYM CV A gdyby tak móc pracować w domu, jak się ma wolną chwilę , i zarobić nawet 2000 tys ? Brzmi cudownie? Czytaj dalej, bo z nami jest to możliwe! A może pójść do sklepu i jeszcze zarobić ? U nas audyty Tajemniczego Klienta do 150 zł za jeden audyt ! Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy Zapewniamy w pełni elastyczny grafik, sam decydujesz kiedy pracujesz. Twoja praca polega na: - wyrażaniu opinii na temat testowanych produktów, - wyrażaniu opinii na temat testowanych usług, - wyrażaniu opinii na temat testowanych instytucji, - wypełnianiu ankiet w systemie online. Wymagamy: - pełnoletności, - chęci do pracy i zaangażowania, - dostępu do Internetu. Gwarantujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o dzieło, - pomoc na każdym etapie współpracy, - zdobycie doświadczenia zawodowego, - realny wpływ na jakość produktów i usług. Link do naciągacza z olx"a z takimi ogłoszeniami: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/ipmJp/

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Patryk

Jak widzę te pseudo pozytywne opinie to aż mi się żal robi tego co je pisał... Tu macie prawdziwe opinie: http://forum.poranny.pl/pbr-media-krzysztof-kujawinski-t142618/page-9 Co do samej firmy, ankiety to ściema, możecie sobie w nich po chińsku pisać, nikogo to nie obchodzi. Praca polega tylko i wyłącznie na zakładaniu kont bankowych i nic więcej. Ankieter, tajemniczy klient to ściema. Praca trwa jakieś 3 miesiące. Zarobki za ten okres około 200-250 zł za całość (w zależności od tego czy otworzycie 10 czy 15 kont). Ogólnie to oprócz otworzenia przez internet, czekacie na kuriera żeby podpisać umowę, płacicie opłat za prowadzenie konta i karty to jeszcze musicie je potem wszystkie osobiści w placówkach pozamykać, więc strata kolejnych dni. Po co to? Oni mają coś koło 100 zł za każde założenie konta przez frajera co naciągną Co do pozytywnych opinii... część pisze pewnie sam założyciel tego przekrętu, a reszta żenada... - był konkurs za 100 zł żeby napisać jak najwięcej pozytywów na różnych forach i podpisać się imieniem i nazwiskiem... także Karolina Napierajczyk, Mateusz Ramski, Agnieszka Gral, Bartosz Rodziewicz, Adam Kręgiel, tomekwielicki - żal mi was bo za takie ochłapy błaźnicie się prawdziwym nazwiskiem...

Gutek

Słyszałem, że firma jest super pracodawcą więc nie mogły być na forum złe opinie.

tomekwielicki

moja opinia na temat PBR w Rzeszowie jest jak najlepsza - dużo wiedzy wyniosłem, dużo się nauczyłem :) polecam !

Mati

Nie wiem jak tam w innych oddziałach ale mnie obsługuje wrocławski i wszystko gra. Kasa wypłacana terminowo (chociaż kiedyś zdarzały się poślizgi), żadnej większej filozofii w samej pracy nie ma. No i można dorobić równolegle pracując na etacie.

Adam Kręgiel

Zero zastrzeżeń. Pieniądze na czas, kontakt ok, szkolenie w porządku, tylko leń nie poradzi sobie z taką pracą. Polecam PBR i zachęcam też znajomych zaocznych studentów :)

Bartosz Rodziewicz

Firma oferuje stanowisko ankietera online, na ktorym praca polega na wypełnianiu ankiet przez internet. Jak na ilość włożonego czasu w każdą ankietę zarobek jest całkiem spory. Co prawda niektóre ankiety potrafią się ciągnąć przez dość długi okres czasu, jednak wtedy nie wymagają od Ciebie pracy. Kontakt z przełożonymi następuje poprzez maila i nie mam z tym żadnych złych wspomnień. Kontakt był miły, szybki i rzeczowy. Samemu wykonałem już dość sporą liczbę ankiet i jestem zadowolony. Polecam tego pracodawcę :)

Agnieszka Gral

Polecam współpracę z firmą PBR MEDIA(usunięte przez administratora) Firma rzetelna, zadowalające wynagrodzenie, dobry kontakt, w razie pytań czy problemów zawsze można liczyć na pomoc i wskazówki. Firma oferuje elastyczny czas pracy, sam decydujesz kiedy i ile czasu poświęcasz na wykonanie zadań. Dobry sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

Karolina Napierajczyk

Szybki sposob na dodatkowy zarobek , kasa na czas zero problemow . Uzupelniam ankiety online i po sprawdzeniu mam kilka stowek wiecej .

Aga

a mnie się tu dobrze pracuje, fajna konkretna firma, sporo rzeczy na głowie ale kto ich nie ma, atmosfera w pracy spoko więc nie ma na co narzekać, polecam gdyby ktoś chciał startować.

bianka93

firma podejrzana, obiecują złote góry a następnie nie wywiązują się ze zobowiązań, odradzam

Mateusz Ramski

firma na najwyższym poziomie mili pracownicy bardzo łatwo złapać kontakt żadnych zastrzeżeń

Zostaw merytoryczną opinię o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI - Rzeszów

PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI