Opinie o Skyhouse Anna Ćwiklińska w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Skyhouse Anna Ćwiklińska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skyhouse Anna Ćwiklińska o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skyhouse Anna Ćwiklińska w Wrocław

Dorota Nowy wpis

Na jakie stanowisko najlepiej aplikować ?

Marek Nowy wpis

Szybko, sprawnie i dokładnie. Bardzo profesjonalne podejście. Poleciła mi to biuro znajoma. Znaleziony dom idealny. Widać że Pani Anna się przyłożyła do swojego zadania. Wynagrodzenie na normalnym poziomie. Sympatyczny kontakt. Polecam.

Kaja R. Nowy wpis

Bardzo szybko i sprawnie. Mogę polecić. Prowizja była do ustalenia na przyzwoitym poziomie. Dobry, stały kontakt. Miła obsługa, informacje na bieżąco.

Ela Nowy wpis

Bardzo sprawnie i szybko. Prowizja jest jak w każdym biurze, ale była do uzgodnienia finalnie tak że obie strony są zadowolone. Zdecydowanie polecam. Widać że jest wiedza i zaangażowanie. Dużo czasu nam poświęciła Pani Anna. od Nas 5 na 5.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Skyhouse Anna Ćwiklińska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
kima

Niestety nie mogę polecić tej firmy. Została ZDARTA ze mnie BARDZO DUŻA PROWIZJA Podczas oglądania nieruchomości jest podpisywana umowa pośrednictwa. Usłyszałem słowa panie Andrzeju narazie piszemy 4,5% a później się dogadamy. Przez cały czas słyszałem to samo później się dogadamy. Po załatwieniu wszystkich formalności załatwieniu kredytu , notariusza Żydowski targ nawet 50 zł z ceny nie zostało dogadane. Z kalkulatorem w ręce co do grosza !! Nie dajcie się oszukać sprawdzajcie kwotę prowizji za pośrednictwo link do strony firmy nie polecam. www.skyhouse.pl Szanowny przedsiębiorco pamiętaj że niezadowolony klient przynosi większe straty niż zysk z najlepszej reklamy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wszystko

Leszek

Właściwie większość opinii, która pojawia się w tym wątku, to komentarze klientów biura nieruchomości SkyHouse. Forum Gowork.pl powinno koncentrować się przede wszystkim na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Proszę o opinie na temat warunków zatrudnienia w firmie. Czy są poszukiwani pracownicy na stanowisko agenta nieruchomości? Pracodawca płaci prowizję od zdobytych klientów i sprzedanych nieruchomości? To ważne pytania, a odpowiedzi na nie pozwolą innym użytkownikom forum dowiedzieć się więcej o pracodawcy.

Konrad1978

Biur nieruchomości we Wrocławiu jest wiele, ale nie z każdym można zbudować tak dobre relacje jak z biurem nieruchomości skyhouse. Za kilka miesiecy moja siostra będzie szukac mieszkania i wtedy znów się do was zgłosze.

Zadowolona

Dobrze mi się współpracuje z biurem SkyHouse polecam -(usunięte przez administratora)

Jan

Niepoważna agencja. Opinię pisze o całej agencji, ponieważ pośrednicy nawet się nie przedstawiają w ofertach tylko podają numer telefonu. Podobnie po odebraniu się nie przedstawiają, ale się nie dziwię patrząc jak wygląda współpraca z nimi… Szczególnie negatywnie mogę się wypowiedzieć o Pani pod numerem 537 372 477. Brak mi słów, ale postaram się opisać sytuację… Szukałem mieszkania indywidualnie. Zadzwoniłem w sprawie oferty, dodzwoniłem się do Pani. Było to moje pierwsze spotkanie z nią. Umówiliśmy się, oczywiście bez podania adresu tylko gdzieś pod sklepem. Spóźniła się 15 min. Na dzień dobry znowu się nie przedstawiła tylko chciała ode mnie dowód osobisty, żebym wypełnić umowę pośrednictwa. Stała zagadywała, nie dawała czasu się skupić na przeczytaniu. Prowizja ~4% bez negocjacji. Po podpisaniu powiedziała gdzie jest mieszkanie, wsiadła do samochodu i podjechała sobie pod nie. Do mieszkania nawet z nami nie wszedła. Kolejne nasze spotkanie podobnie. Znalazłem ofertę osobiście, dodzwoniłem się do Pani, umówiłem, spóźniła się ponad 15min, umowa na kolanie i oglądanie mieszkania. Najgorsza jednak była sytuacja ze znalezioną inną ofertą. Znalazłem ofertę od bezpośredniego sprzedawcy, którą obejrzałem. Później znalazłem ofertę od tej Pani z identycznym opisem i ceną, ale zupełnie innymi zdjęciami. Okazało się, że to ta sama oferta… Co lepsze pomijając kompletnie inne zdjęcia z oferty, wg właściciela mieszkania Pani nawet nie miała zgody na pośrednictwo. Oczywiście nie przeszkadzało jej to w wystawieniu mieszkania z innymi zdjęciami, takim samym opisem i podpisaniem umowy pośrednictwa z osobą zainteresowaną, a potem pokazaniem innego mieszkania…

Alicja
@Jan

Chyba pomylił Pan jednak pośredników, ponieważ przez wszystkie transakcje, a było ich 3, Pani Ania przeprowadziła mnie bezkonfliktowo i w pełni profesjonalnie. Prowizja normalna ok.2%, za to nieruchomości perełki. Nie bez powodu piszę, że pomylił pan pośredników, ponieważ akurat wiem że Pani Ania nie ma samochodu i jeśli już podjeżdża na spotkania rowerem i to nawet zimą. Szacun Pani Aniu i oby tak dalej ! Trzymamy wraz z mężem kciuki za Państwa dalsze działania i rozwój firmy! Ps. Panie "Jan" tak na przyszłość...piszemy "nie weszła", a nie "wszedła" ;o)

@Jan

Szanowny Panie Janie , bardzo mnie dziwi fakt że napisał Pan dokładnie taką samą opinie u kilku innnych pośredników , zmieniając jedynie nr telefonów do nich. Czyżbyśmy byli aż tak kompatybilni że robimy dokładnie to samo wraz z moimi kolegami?? Myślę że zawodowo powinien Pan się zająć pisaniem baśni. Dobrze Panu idzie. J.R.R. Tolkien byłby zazdrosny o Panską fantazje . W całej tej opowieści radzę jednak zmienić fragment o samochodzie. Myślę że bardziej wiarygodnie będzie gdy Pan napisze "WSIADŁA NA SIEDMIOGŁOWEGO SMOKA I PODLECIAŁA POD SAMO MIESZKANIE NA 4 PIĘTRO " Tak zdecydowanie lepiej brzmi :) Domyślam się że jest Pan jednym z zazdrosnych " kolegów " po fachu. Proszę mi wierzyć takie zagranie z Pana// Pani strony naprawdę mnie ucieszyło. Świadczy to o tym że stanowimy dla reszty sporą konkurencję skoro próbujecie Nam zaszkdzić tworząc tego typu historie. Wie Pan //Pani ale czy nie szkoda czasu?? Może należy brać prykład ze SkyHouse i zabrać się do roboty? Pracować rzetelnie i uczciwie . Tyle wystarczy abyście nie musieli się Nas obawiać. Rynek jest duży.Przyjmie każdego rzetelnego , zdyscyplinowanego oraz uczciwego pośrednika. Życzę Panu// Pani refleksji nad sobą.

Tonik

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Sandra77

W końcu trafiłam na profesjonalnego pośrednika. Nie zadziera nosa... nie mami, nie kłamie i zna się na tym co robi! Umowa jest jasno skonstruowana i mogę dzwonić do Pani Ani o każdej porze jeśli mam jakieś wątpliwości! Nigdy wcześniej się z takim podejściem nie spotkałam. Gorąco polecam to biuro. A Panią, pani Aniu gorąco pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na kolejne oferty!!!

@Sandra77

Bardzo dziękuję Pani Sandro za miłe słowa oraz informację że takie " straszne " rzeczy o Nas piszą. Mam wrażenie że to niezadowolona konkurencja próbuje nieudolnie Nam zaszkodzić :) Anna ŚkyHouse

fakty

Ostrzegam wszystkich przed biurem nieruchomości SkyHouse z Wrocławia, przede wszystkim ostrzegam przed podpisywaniem umów pośrednictwa które podsuwają do podpisania nieświadomym konsekwencji klientom ... to może Was bardzo drogo kosztować ... Ostrzegam!

@fakty

Jest Pan pewien że podpisywał Pan właśnie z Nami umowę pośrednictwa?? Widzi Pan ... Nasi klienci są dorośli i zakładam że czytać potrafia i za każdym razem dostają umowę do reki w celu zapoznania się z jej treścią. W przeciwieństwie do większości biur działających na Wrocławskim rynku preferujemy podpisywanie umów pośrednictwa w cywilizowanych warunkach a nie na ławkach w parku czy na masce samochodu pod kubłem na śmieci. Kolejnym razem gdy bedzie Pan miał problem z czytaniem // zrozumieniem umowy polecam poprosić pośrednika o wczesniejsze przełanie wzoru takiej umowy na maila :) Myślę że rodzina lub znajomi z chęcią ją Panu przeczytają i w razie wątpliwości wytłumaczą z czym wiąże się zakup mieszkania i podpisanie umowy pośrednictwa :) A i pośrednik odpowie na zadane przez Pane pytania :) Życzę udanego dnia i pomyślnego hejtowania świata :) Anna SkyHouse :)

rozczarowana

Zupełnie niekompetenty pośrednik.

@rozczarowana

Droga Pani rozczarowana, biuro nieruchomości SkyHouse ruszyło oficjalnie dnia 5 maja 2016 roku. Tak wiec nie wiem jakim cudem ostrzegała już Pani potencjalnych klientów przed usługami Naszego biura już dnia 3 maja 2016roku . Bo raczej nie wynika to z Pani doświadczenia ze współpracy z Nami :) Moje podejrzenia są takie : Jest Pani agentem jakiegoś biura , które najwyraźniej Nam zazdrości że otworzyliśmy swoje biuro nieruchomości i uzyskalismy wszelkie uprawnienia do prowadzenia takiej działalności. Z poważaniem Anna Ćwiklińska

Aneta Jadowska
@rozczarowana

będę obgadywała was wszystkim sprzedającym mieszkań we Wrocławiu i okolicach, aby z wami rozwiązali umowy pośrednictwa, a podpisali umowy pośrednictwa ze mną! nikt mnie nie powstrzyma!

Aneta Jadowska
@rozczarowana

jak tylko spróbujecie mi coś zrobić, to zadzwonię na psy! mam ich pod telefonem na zawołanie i aresztują was.

Anna Ćwiklińska SkyHouse
@Aneta Jadowska

Droga osobo , która się podpisujesz nazwiskiem Anety Jadowskiej grzecznie Cię proszę zaprzestań takich durnych wpisów. To jest bardzo nie fajne zachowanie pisać takie chamskie komentarze i podpisywać się czyimś nazwiskiem. Jak masz jaja to spotkaj się ze mna w cztery oczy i powiedz mi co masz i do powiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Skyhouse Anna Ćwiklińska - Wrocław

Skyhouse Anna Ćwiklińska
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 308B
    50-020 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042