Opinie o Serpol w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Serpol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Serpol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serpol w Kraków

Staszek Nowy wpis

Jest to przede wszystkim dobry pracodawca i praca tu jak i zarobki warte polecenia.

Baćpolowiec Nowy wpis

Jak tam w serpolu dostaliście wypowiedzenia, czy został choć jeden magazyn z grupy Gk Bać pol.

Kolo Nowy wpis

Tak cały bać pol jest na wypowiedzeniu do końca marca, ciekaw jestem czy pieniądze będą wypłacane co miesiąc czy znowu wojna nerwów, a o odprawach to nawet nie wspomnę,pozdrawiam.

Kolo

Co tam w serpolu słychać, wypłaty dostajecie bo w bać pol dostał pod koniec stycznia ale nie wszyscy, jak u was.

Pracownik fair play Nowy wpis
@Kolo

Ale Bać - Pol cały na wypowiedzeniu ….:) Czekamy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Serpol? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Kolo

Były baćpolowiec to koniec wasz jest bliski, też tak było u nas a później wypowiedzenia, obecnie jestem na wypowiedzeniu do końca marca, tylko jeszcze wypłaty za grudzień po dzień dzisiejszy nie dostaliśmy a kiedy będą kto to wie, ogólnie sytuacja jest fatalna, zachowanie firmy dno.

@Kolo

No to współczuję....wypłata w Serpolu była teraz czekamy na jakiś ruch żeby odcięli już pępowinę...czas najwyższy ...Pozdrawiam :)

Thomas

Sanacja w Mars polu teraz kolej na Serpol, cała grupa jest na dnie, tylko kiedy wypłaty zaległe zapłacą.

Trudno osiągnąć zadowolenie całej załogi i stąd wpisy malkontentów na forum!!

@Karolina

Ciekawe czy Pani pracuje w Serpolu ??? Bo ja tak tylko nie wiem czy mam się z tego tytułu cieszyć czy nie. Ogólnie pisząc przeszłam z Bać Pola do Serpola . Kilku letni staż pracy . Na dzień dzisiejszy hurtownia nie czynna , towaru nie ma...ani nawet miejsca pracy a pracownicy przychodzą pod drzwi podpisują listę obecnosci robiąc zdjęcie i dalej czekają tak już od 2 stycznia . Nie. ma żadnego zainteresowania ani ze strony pracodawcy ani przełożonych....a o "ludzkim " rozwiązaniu umów nic nie słychać...I co ???

Agata

Co w tym momencie dzieje się w Serpol? Już sporo czasu minęło od ostatniej merytorycznej opinii o tej firmie. Warto, aby ktoś z osób zatrudnionych w niej zdecydował się na przedstawienie opinii na ten temat. Czy znane są Wam również przyszłe lub obecnie prowadzone rekrutacje w Serpol? Te informacje będą pomocne dla użytkowników chcących zacząć pracę w tym miejscu.

@Agata

Teraz nic ciekawego i wtedy jak pisałaś to tez. Do grudnia jescze byla sprzedaż chociażby w Zielonej Górze a teraz nie siedzimy ale stoimy przed i czekamy na.......

Tomasz

Czy tak dobrze się wam pracuje i dlatego nikt tu nie zagląda? Szkoda, szukam pracy i opinie mogą pomóc.

bolo

witam Byłem tam kiedyś z towarem a pracownicy serpola proponują towar za puł ceny i muwią że jak oni ich dymają to my też.widać co ta firma prezentuje. Pozdrawiam

Oko
@bolo

Nie No jak tak MUWIOM to Musi tak byc XD . Ortografia najpierw Kolego

@bolo

"pul "tez jest do poprawy ????

Ulka

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Serpol to wprawdzie dobry pracodawca ale pracownicy maja swoje zdanie!!!

Asz

A ja właśnie postanowiłem pójść o krok dalej i zobaczyć czy nie ma nic na stronie. I jest @njil. Szukają operatora urządzeń do wyrobów kosmetycznych. Trzeba mieć wykształcenie średnie minimum, najlepiej mechanika.

asia

Myślę, że ta opinia to zwykłe kłamstwo. Firma kiepska, słabe zarobki, ogromny wyzysk. Człowieku - przestań oszukiwać tych biednych ludzi, którzy chcą składać swoje c.v. w tym miejscu.

pasta

15 lat Pracy , było różnie ale ludzie w serduchu zostali.Fajna zgrana załoga szczególnie kierownicza - dlatego polecam tą prace.

Gościówa

Witam, co nie tak z exportem? Chciałam złożyć papiery..

tubylec

Ogólnie firma w porządku, ale uwaga na eksport.

mareczek

No jako PH musisz mieć własną działalność do tego wypłata marna po odliczeniu podatków i zus-u ledwo na życie wystarczy. Nie ma Cię całymi dniami w omu zapierdzielasz ostro a w zamian nie masz nic. Firma idzie w jednym kierunku i nie można tutaj powiedzieć że upadek im nie groźny!!!

P.Luk

A jak wygląda sytuacja PH w firmie Serpol? Mógłby ktoś więcej coś napisać?

romek

Nie wiem ale na magazynie to dramat towaru nie ma , nie ma czym handlować , kasa beznadziejna system się rypie blokuje nas cały czas ta firma od której to mamy. Nie wiem czy składki płacą do zus-u trzeba zapytać w zusie. Niczego sie nie idzie doprosić czy to u kierownika czy to w kadrach wiecznie nikt czasu nie ma. Dobrze że na rynku wiecej ofert trzeba (usunięte przez administratora) stąd. Zostanie sama rodzinka to wtedy bedzie im dobrze matoły.

dezert

Teraz znowu kolejny dyrektor handlowy, może tych rządzących trzeba w końcu zmienić którzy są na samej górze?! A firma szuka inwestora. Może głupiego znajdą, no ale jak wszyscy są w zarządzie to cięzko im takiego będzie znaleźć.

Zostaw merytoryczną opinię o Serpol - Kraków

Serpol