Opinie o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. w Kraków

Polski HR – Temporary Work to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju. Należymy do Polskiego HR S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników. Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. w Kraków

LR

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) pod względem wypłat, zero kontaktu z kimkolwiek, nic tylko uciekać od tych ludzi

Lola
@LR

Pracowałam 2.10. w sukcesji w h&m. Nie mam rozliczenia ani pieniędzy. Ktoś jeszcze? Namawiam do składania skargi w PIP. Jeśli są przesłanki można składać do wojewody wniosek o zamknięcie agencji pracy tymczasowej.

@Lola

Ja też pracowałam, nie dostałam wypłaty i nie ma z nimi kontaktu

Lola

Złóż doniesienia na stronie pip. Ja już to zrobiłam. Jest e -skarga

@Lola

Również pracowałam, również nie dostałam pieniędzy, ZERO kontaktu. Gdzie można złożyć taką skargę? Podeślijcie proszę link czy inne namiary.

Karola
@Duduska

Ja to samo, nie mam wypłaty za zlecenie i nikt nie odpowida !

@Karola

Ja już złożyłam skargę na stronie pip.

@Duduska

Sprawdzcie swoje konta, ja właśnie dostałam przelew za październik. Grunt, że jest kasa, chociaż bardzo szkoda, że organizacja Agencji jest na niedopuszczalnym poziomie... Brak kontaktu, opóźnienie wypłaty. Mimo wszystko nie zdecyduję się na współpracę ponownie z tą firmą.

@Ona

Zgadza się kwota? Ja mam wrażenie, że mi się nie zgadza.

Tak, mi się zgadza

Paulina
@Duduska

Ja tak samo pracowałam 2.10 i do dziś nic!

@Lola

To samo...pracowalam 2.10 w h&m(Graffica. Rzeszów ), jeszcze nie dostałam wynagrodzenia. Nie odpowiadają na maila, oprócz tego dwa numery nie istnieją, a ten +48 502 398 898 -nikt nie podnosi sluchawki. Ta sytuacja powtarza się drugi raz. Bo pracowałam przez tą firmę w poprzednim roku, też coś takiego było ''wszystkie wynagrodzenia dawno poszly'', chociaż na konto nic nie przychodziło. Wtedy chociaż na maila napisałam że podam do sądu, jeżeli nie będzie pieniądzy, no i przez jakieś 2 dni odesłali. A teraz pełne ignorowanie...

liza
@Lola

Pracowałam również 2.10 w gliwicach w hm wypłaty nie ma do dziś a kontakt urwał się

Mati71

Nie polecam tej firmy. Przez pierwsze miesiące szybciutko wypłaty nawet przed terminem a potem trzeba się o nie domagać. Jednym słowem ha tfu na nich ;)

Ryszard
@Mati71

A czy są jeszcze jakieś inne powody dla których nie poleciłbyś tej firmy? Dostępne są jakiegoś rodzaju benefity lub premia? Będę wdzięczny za bardziej rozbudowaną odpowiedź.

@Mati71

Dzień dobry, wszystkie wynagrodzenia są wypłacane zawsze zgodnie z umową.

@Ryszard

Oczywiście, że nie. Jeżeli dostaniesz wypłatę to jest coś

@Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Chyba wam na konta. (usunięte przez administratora) Jeśli nie dostanę wypłaty w tym miesiącu osobiście się do was przejadę i nakręcę wam aferę na miejscu :)

@Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

To dla czego niema od was odpowiedzi na maila? Również i na telefon. Moje wynagrodzenie miało przyjść miesiąc temu, od czasu wykonania pracy i wysłania wszystkich potrzebnych dokumentów przeszło 2 miesięcy. A na koncie pusto od was????????

Beata

Nie ma wypłaty, nie ma kontaktu. Dno.

Duduska

Miałam okazję współpracować z firmą. Niestety jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia, to jest jakaś katastrofa. Nikt nic nie wie, Pani, która się do tej pory ze mną kontaktowała nie ma. Po mimo upływu terminu nadal nie otzrymałam swojego wynagrodzenia.

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiełga bez problemowo. Kilka pytań na temat doświadczenia, jakie mniej więcej chciałym warunki finansowe i czy mam kogoś do polecenia do pracy, kto chciałby podjąć pracę.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
miko

uwaga na tę firmę, znowu poszukują ludzi do pracy w hm a potem nie zaplaca!!!

@miko

każdy nasz pracownik dostaje wypłate na czas, zgodnie z regulaminem - większość opóźnień w wypłatach jest spowodowana przez błędy ludzi w wypełnianiu kwestionariusza lub braku dostarczenia wymaganych dokumentów, co znacznie opóźnia wypłatę.

Karo
@Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Proszę nie oszukiwąć gdyż to nie prawda. Od miesiąca nie mogę się z Państwem skontaktować. Brak odpowiedzi na maile, nie odbieranie telefonu. a wynagrodzenie ciagle nie wypłacone.

miko
@Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. - no i co Wy gadacie... Czy właściciel tej firmy potrafi sobie spojrzeć w oczy przed lustrem?

Kpc
@Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Tak ja tu piszę tak prawda kasa była placona jak na umówię pisze do 30 każdego miesiąca zgadzam się... Pozdrawiam ????????????????

Bar5
@miko

Czy już zapłacili? Chciałbym podpisać z nimi umowę, bo stawka wydaje się niezła, ale po tych komentarzach o niewypłacalności mam spore obawy... Nadal nic się nie zmieniło?

A
@Kpc

Hahaha Diana uskopoj sie

@Bar5

Wszyscy pracownicy otrzymali wynagrodzenia. Większość opóźnień w wypłatach jest spowodowana przez nieprawidłowe wypełnianie kwestionariusza, brak odesłania umowy itp.

@Bar5

Stawka nie zła ale pracuje się 4/5 godzin. Takie pieniądze zarobisz w Polsce bez łaski

A.
@Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Hah, aż z ciekawości przed okresem PITowym weszłam sobie znowu poczytać opinie. Żałosna firma, opinie ostrzegawcze przez Was pousuwane, już zapomnieliście o aferze z łódzkimi ankietami? ;) Wszyscy mieliśmy odesłane umowy i dokumenty jeszcze przed podjęciem pracy, bo taki był warunek, Pani kontaktująca się ze mną przed pracą pisała mi że wszystko ok w dokumentach, a już po terminie wypłaty z nikim nie było kontaktu. Wypłatę za listopad 2017 z wielką łaską otrzymałam w maju 2018, a wiem, że nie tylko w naszym zleceniu były problemy z wynagrodzeniem. Trzymajcie się z dala od tych oszustów, łudzę się, że chociaż PIT dostanę od Was terminowo.

jaworski
@Karo

chcesz pracowac za darmo-wybierz hr polski.firma nie placi pieniedzy pracownikom ,szantazuja,klamia i manipuluja.kryminalna polska jak uklad zamkniety.zgloszeni do inspekcji pracy wielokrotnie.nadal nietykalni jak lowcy kamienic.robta co chceta.

Jojo
@Bar5

Nie dość że pieniądze były nie na czas. To nawet rozliczenia nie dostalam. Nie polecam

@Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Najlepiej wszystko zgonic na pracowników.. Nonsens ciekawe dlaczego jest tyle skarg na waszą firmę? Może dlatego że jesteście (usunięte przez administratora)i cała prawda jest w tych komentarzach..

Zbulwersowana
@Karo

Znam to z własnej głupoty. Gdybym wiedziała (usunięte przez administratora)nawet bym się w to nie pakowala..

alfons
@Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Jakoś inne agencje płacą na czas .Nie mają z tym problemów

@Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora)Sprawa została już założona w sądzie i do inspekcji pracy także została zgłoszona. Mam nadzieję, że zapłacicie takie kary żebyście zbankrutowali. Ha tfu na was

Mati71

Serdecznie nie polecam tej firmy. Spóźniają się z wypłatami. Aktualnie nie zapłacili mi jeszcze za miesiąc sierpień. Kiedy zadzwoniłem do nich to jeden na drugiego zwala winę. Każdy umywa rączki. Kiedy już zapewnili, że wypłata będzie na następny dzień to zablokowali mój nr. Telefonu. Nie odbiera także koordynator jak i nie odpisują na maile. Jednym zdaniem kur*y nie ludzie :)

Kingas

(usunięte przez administratora) Zajechałam do H&M, gdzie miałam pracować na inwentaryzacji. Od keirowniczki sklepu ja i 4 inne dziewczyny dosyalysmy informację, że tydzień temu wszystko odwołali i hr powinien nam to przekazać. Straciłyśmy tylko na dojazd. Nie wiem jak można tak oszukiwać ludzi, oo prostu (usunięte przez administratora) Na pewno tego tak nie zostawimy.

Odmawiam współpracy

Nie wypłacają się zgodnie z umową. Nadal nie otrzymałem pieniędzy za robotę. Nie wiedziałem że w tych czasach w Polsce pracuje się za free!!!!

@Odmawiam współpracy

Anonimowany

Brak wywiązywania się z umowy, brak wynagrodzenia. Nie polecam

@Anonimowany

Zainteresowana

Jedzie ktoś do pracy przy czekoladkach?

Ryszard
@Zainteresowana

Jak oceniasz pracę Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o., wywiązali się ze swoich obowiązków? To Twój pierwszy wyjazd? Fajnie, gdybyś opisała tu swoje pierwsze wrażenia z wyjazdu, takie szczere opinie wiele mówią o firmie warto się nimi dzielić.

Nikola

Nie wypłacają mi i koledze wynagrodzenia za pracę przy wykładaniu towaru w sklepie HM mimo umowy i mimo zapewnień, że 02.08 zostanie nam wpłacone wynagrodzenie za konto. Sprawa zostaje zgłoszona do inspekcji pracy. Nie polecam i odradzam współpracy z tą firmą, chyba ze ktoś chce pracować za darmo.

@Nikola

Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji

Nikola
@.

Kontaktowałam się z firmą już kilka razy i kilka razy byłam zapewniana, że przelew został wykonany i trzeba czekać na jego dostarczenie, jednak po wielu dniach nic się nie ruszyło. Wczoraj byłam w inspekcji pracy i miła pani wytłumaczyła mi gdzie i jak zgłosić skargę na firmę, innym również radzę, bo inaczej nie odzyska się pieniędzy. Mam nadzieję, że dostaniesz wynagrodzenie, które ci się należy :)

Zbulwersowana

Usuwanie komentarzy? Taki jest dokładnie wasz poziom ???? Spotkamy się w sądzie (usunięte przez administratora) Nie wypłacicie się do końca życia. Życzę wam tego abyście wy do końca życia zapierdalli jak beduini za darmoche o suchym chlebie i szklance wody.! tfuu pluje na was..

Justyna

Justyna

(usunięte przez administratora) UWAGA NA TA FIRME! Omijać szerokim łukiem! Bo inaczej kasy nie zobaczycie za przepracowane godziny. DNO!! Ja nadal nie rozumiem czemu ta agencja nadal funkcjonuje (usunięte przez administratora)

Kika3

Ktoś pracował przez ta firmę na targach stomatologicnzych w tym roku w kwietniu?

Wiki

Jestem bardzo zadowolona! Potrzebowałam przez chwile dodatkowej pracy, trafiłam na ta firmę przypadkiem i lepiej trafić nie mogłam. Cierpliwość, przemiły kontakt z pracownikami, rzetelność i przede wszystkim terminowość rozliczeń. Miałam w czasie odbywania zlecenia dużo pytań i pewnych wątpliwości - była to dla mnie nowa forma zatrudnienia. Mogłam liczyć na cierpliwość, zaanagażowanie i zrozumienie. Naprawde, z całego serca polecam!

Poszkodowany
@Wiki

Skąd skopiowałas tę laurkę? Nie kompromituj się takim komentarzem. SĄ TO OSZUSCI I ZŁODZIEJE. Ten komentarz jest tak infantylnie zalukroway,że tylko skończony kretyn to łyka. Oszukali ludzi i nadal to robią.Tylko prywatne numery,a pieniędzy nie wypłacają.Glowy powinny się sypać. Szkoda,że nie ma już gilotyn.

Zgadnij kotku
@Wiki

@Poszkodowany oni sami sobie piszą te komentarze :) Pracowałam w tym biurze i mi też kazali.

Kpc
@Wiki

Też jestem zadowolony i po nowym roku znów jadę pozdrawiam

@Poszkodowany

Prawda w 1000 %

Jojo

Jedno wielkie (usunięte przez administratora). Pieniądze po czasie i to po kilkukrotnym przypomnieniu. Praktycznie zerowy kontakt Rozliczenie pit też nie wysłane na czas. Porażka.

@Jojo

Tak jak wspominaliśmy wcześniej - większość opóźnień w wypłatach jest spowodowana przez błędy ludzi w wypełnianiu kwestionariusza lub braku dostarczenia wymaganych dokumentów. Wszystkie PITy zostały już wysłane drogą pocztową - czyli zgodnie z terminem.

@Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.

Co za brednie.(usunięte przez administratora)

Prawilny

(usunięte przez administratora) nie polecam nawet najbardziej zdesperowanym...

@Prawilny

Hej prawilny pracowałeś w tej firmie? W jakim mieście i w jakim sklepie. Zostałam (usunięte przez administratora)przez tą firmę.. Opisz swoją sytuację

Kinka

W moim wypadku wypłata była w miarę na czas, ale za kazdym razem w innej części miesiąca. Pracowałam przez inne agencje i tam naprawdę widać profesjonalizm, wszystko z kalendarzem co do dnia. Jesli chodzi o "Polski HR" po pierwsze powinna być wymieniona kadra. 0 zaangażowania w pracę. Ludzie jakby wzięci z ulicy. Moje pytanie brzmi: kiedy można spodziewać się PITów? Kiedy zostały wysłane? Na adres domowy? Niestety nie ma z tą agencją żadnego kontaktu.

Heh

Zostaw merytoryczną opinię o Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 111 ocen.

Polski HR - Temporary Work Sp. z o.o.