Opinie o Modus-Pack Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Modus-Pack Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Modus-Pack Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modus-Pack Sp. z o.o. w Tarnów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czym w Modus-Pack Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Maniek

Dla mnie to była dobra firma, na codzień narzekaliśmy jak wszyscy wszędzie, w nowej pracy tez narzekamy. Ale część załogi była zgrana, robiliśmy swoje, biuro robiło swoje, pieniądze były dobre i zawsze na czas, kierownik i szef byli spoko, dziwię się tej nienawiści, która tutaj niektórzy wypisują. Generalnie byłem zadowolony.

agnieszka Nowy wpis
@Maniek

100% się zgadzam

Byly Nowy wpis
@agnieszka

Agusia też znajoma, czyżby kadrowa

Produkcyjny

Maszyny chodziły 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe, zamówień było dużo, szef to co mówił to robil, nigdy mnie nie (usunięte przez administratora) i nie słyszałem żeby kogoś (usunięte przez administratora) jak komuś coś nie pasowało to zawsze mozna było z nim pogadać. Znał się na robocie dlatego ściemniać mu się nie dało a niektórzy próbowali. maiłem kilka prac i ta byla najlepsza. czasem bylo duzo roboty jak ktos nie przyszedl na zmianę, pozdrawiam koleżanki z biura.

M.
@Produkcyjny

Zgadzam się, pracowało się dobrze, zamówień było dużo, maszyny chodziły naokragło, prezes był w porządku i znal się na rzeczy, niektórzy bzdury piszą, starzy pracownicy dostawali dobre pieniądze i wszyscy mieli umowę o pracę, czasem były nadgodziny i zawsze zapłacone

@M.

Nie wszyscy mieli umowę o prace parę osób w tym ja miało umowę zlecenie

Produkcyjny 2
@M.

Czyżby pod pozytywnymi opiniami kryły się postacie prezesa i pani prezes? Raczej tak. 2 pozytywne opinie na wiele negatywnych

Barbara Nowy wpis
@Produkcyjny 2

a robione są u was jakieś ankiety czy coś, żeby móc sprawdzić czy faktycznie dosłownie każdy z pracy tutaj jest niezadowolony? Jak na dzień dzisiejszy rotacja wygląda?

ERIK SZOPLANES

Prezesino, czemu prosisz administratora aby usuwał komentarze? Bo to ciekawe bardzo ale zobaczysz, za niedługo się już skończy takie traktowanie ludzi i żaden "PRACOWNIK" nie przyjdzie do tego dołka twojego robić za 2200 zł. wała teraz będziesz z komendantem oglądał, i poprzybijaj te literki w końcu na tym murku bo jak tam przejeżdżam i na to patrzę to mnie to irytuje. prezesino [przez małe "p"] Ty jako zarządca byś nawet Kiosk do upadłości doprowadził, nie idzie Ci w tym to spróbuj czegoś innego, bo Ja nie wyobrażam sobie jak Ty możesz patrzyć w lustro i nie mieć wyrzutów sumienia jak ludzi traktujesz i bawisz się tymi żałosnymi wizjami i marzeniami co do tego dołka, świadczy o tym samo to że maszyny za 1,5 miliona złotych stoją na polu od roku i ptaki na to się załatwiają, deszcz na to pada i śnieg sypie i to jest menadżer, Ty nie masz żadnego pomysłu na to, nie nadajesz się do tego biznesu tylko nachapać się czyjąś nieświadomością i kosztem, Prawdziwemu menadżerowi od zarządzania możesz skoczyć po zapałki do ABC, a KOMENDANT łysy może tam bramę otwierać i szluga odpalać na wejściu. A tak w ogóle to jak tam ta ULICOWA KADRA pracowników ? Podobno za kompresorem już postawiłeś KOSZYCZEK na puste JABOLE i VIPY z biedronki, ciekawe kiedy dwie konkurencje otworzą Ci U BOŻENKI pierw a potem w GRAVISIE bo tam wyniosą cały ten zakład haha. powodzenia i słonecznych wakacji PREZESINO.

kolega z pracy
@ERIK SZOPLANES

Erik Szoplanes czy Marco Condomes bo już nie wiem? Bzdury piszesz, Modus to jedna z najlepszych firm w jakich pracowałem. Dla wszystkich szacun.

@kolega z pracy

To od czego to zależy, że niektórzy tak to widzą a inni całkiem inaczej?

Mariusz
@Barbara

Jak ktoś był zwolniony to widzi to źle, a jak został to widzi dobrze. ;-) Wypłata zawsze na czas, i całkiem dobra, oczywiście zawsze może byc większa, kierownik równy chłop, prezes też. wogole ludzie byli w porzadku

@Mariusz

No dobra, dobra czyli perspektywę trudno szerzej wyjaśnić. Ale to chyba spowodowane jest tym, że nic szczególnego na nią nie wpływa co już jest dobrym znakiem nawet. Mimo wszystko ciekawa byłabym szczegółów odnośnie zarobków zwłaszcza osób z dłuższym stażem. Można liczyć na jakieś info na ten temat?

Brałeś udział w rekrutacji do Modus-Pack Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
Jaga

Bardzo fajna atmosfera, wszystko zgodnie z ustaleniami, wypłata na czas, dużo się można nauczyć. Pozdrawiam

@Jaga

Jaga o czym ty (usunięte przez administratora)porobisz dłużej to się przekonasz jak to wszystko funkcjonuje każdy ma wylane na ludzi słów brakuje do tego wszystkiego a i o podwyżce zapomnij obiecanki cacanki pamiętaj

Piotrek Spruch

nie idizcie do tej firmy najgorsz afirma pod sloncem umowa zlecenie robota na 3 zmiany zero dodatkow zero premii po miesiacu mialem dostac umowe o prace a mialem przez po, roku co miesiac umowe zlecenie klamstwo i (usunięte przez administratora) na kazdym kroku obiecanki cacanki czlowiek sie godzil na wszystko a w zamian za to nie mial nic ani grosza premii wyzylowany wykorzstywany zero dodatkow za zmiany nocne za niedizele za soboty ciesze sie z ejuz tam nie zapierniczam

kolega ze zmiany
@Piotrek Spruch

Piotrek, chłopaki co byli z Tobą zatrudnieni po 3 miesiącach samodzielnie obsługiwali maszyny, a Ty nadal nosiłeś worki z surowcem i nadal je myliłeś. Umówiłeś się z szefem na egzamin, że pokażesz jak się zaciąga balon. Ale nie podszedłeś do egzaminu bo nie umiałeś zaciągać balona. Szef się litował nad Tobą przedłużając Ci umowę zlecenie. Wszyscy z Tobą zatrudnieni dostali umowę o pracę i zarabiali jakieś dwa razy więcej od Ciebie. Czemu kłamiesz, nie umiałeś więc Ci nie przedłużono umowy.

@kolega ze zmiany

kolega ze zmiany szybko zmieniles nik z mariusza nie ma kolegow w pracy sa same tylko znajome twarze nic wiecej a ponadto i tak do doła i tak do doła nikt nic nie zabierze z tego świata do grobu taka jest prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@kolega ze zmiany

Skoro taki mądry jesteś było się wykazać na maszynach na produkcji a nie lizać tylek prezesowi wiecznie wazeliniarzu za 5 zł pociotku jeden ściemniaczu

Piotrek Spruch

i po modus packu firma w likwidacji to bylo do przewidzienia jebalem tam pół, roku na umowie zlecenie dramat i porazka a dzisiaj wielki pan prezes Ryszard likwiduje firme ciekawe czemu a moze dlatego ze stracił zlecenia na folię od wielkich firm takich miedzy innymi Tymbark,bakoma w koncu opinia idzie szybko po klientach a mialo byc tak pieknie ale sie skonczyło coz zycie sam sie musialem dowiadywac od kierownika smiesznego na jaka mam przyjsc zmiane do roboty bo nikt mi nie dawal znac robielm na 3 zmainy a zero premii dramat i porazka ciekawe co teraz wymysla otworza kolejny biznes ylko pytanie jaki i kto im tam przyjdzie jak opinia o pracodawcy jest negatywna a i jeszcze jedno w koncu dostalem wczoraj rozliczenie za ubiegły rok pit masakra wszystko na osttnia chwilę ludzie omijac ich szerokim łukiem

Mariusz
@Piotrek Spruch

@Mariusz

Mariusz nie wiesz jaka byla moja 1 rozmowa z szefem więc sie nie wypowiadaj a kto mylil worki z surowcem ten mylił nigdy nie pojde do tego typu (usunięte przez administratora) co mnie obchodza inni? i tak firmy juz nie ma a prace mam lepsza za duzo wieksza kase i na umowe o prace a jak bede chcial to sobie wezme bezplatny i wyjade za granice robilem w swoim zawodzie izolera za granica ale zjechalem z roznych powodow i względów to moje zycie i moja sprawa nie znas zmnie wiec sie ode mnie odwal nara

@Mariusz

mariusz widac ze jestes znajomym szefa

XL01

Firma od dawna już nie działa. Dla mnie było wszystko dobrze, chwilę tam pracowałem, odszedłem w zgodzie, a wiem że niektórym nawet pomogli dostać pracę. Wogóle nie rozumiem tych opinii. Chłopaki z którymi pracowałem długo i dziewczyny z produkcji i biura byli spoko, szefostwo tez. Wypłata zawsze na czas,do szefa zawsze mozna bylo wejsc do biura i zawsze pogadac, nawet czesto stal na produkcji i pomagal naprawic maszyne, czasem zgrzewal worki jak nie mial kto, albo przwijal folie. jak ktos pamieta moj kod z panela to wie kto to napisal. Pozdrawiam wszystkich, mam nową pracę i nie widzę żeby była lepsza czy gorsza, po prostu inna, a kasa nawet lekko mniejsza, ale tylko dniówki

JUREX

Czy ta Firma jeszcze działa ? Chcę złożyć zamówienie dzwonię i piszę e-maile i nic. Proszę o informację . Dziękuje JUREX.

@JUREX

Udało się już może jakoś skontaktować? Na jaki numer lub adres piszecie? Na te z zakładki kontakt z ich strony www?

Barbara

Uduś?Xd W jakim to kontekście, bo pierwszy raz widzę tego typu określenie

Były

To już jest koniec, nie ma już nic

Paulina
@Były

O co chodzi? Coś z firmą nie tak?

Co wchodzi w socjal Modus-Pack Sp. z o.o.?

BYŁY PRACOWNIK

Zapałki w kiosku koło ABC i żałosna współpraca z tym Prezesinkiem . Żałosne że komentarze są usuwane, irytuję Cię to prezesino :).

Niedoceniany

Tyle lat i niczego prezesina się nie nauczył. Nadal traktuje ludzi jak śmieci, wyżej s r a niż zadek ma. Pracowałem dosyć długo, ale powiedziałem dość. Mało mu było jak wszyscy handlowcy odeszli lub uciekli. Przez chwilę był spokój, ale przez chwilę. O czym zresztą tu mówić, wszyscy wiedzą jak wspólnika potraktował ehh

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

BYŁY PRACOWNIK

(usunięte przez administratora)Żałosne. a Co do pytania to pierw są obietnice a później Się zostaje zwolnionym i tak od 1995 roku.

Nikt

Podczas rozmowy o prace mialem dostac umowe zlecenie na miesiac a potem umowe o prace jednak nigdy tak sie nie stalo pracowalem na 3"zmiany bez zafnch premi dodatkow po prostu Stawka razy godziny pracowalem w weekendy na nocki tez I ani grosza Wiecej do wyplaty jednego pewnego czerwcowego dnia pan prezes stal na Hali I patrzyl jak zapieprzam I Ani slowem sie nie odezwal powiedzialem sobie dosc tego wyzysku a I Malo tego musialem nieraz dzwonic lub pisac na jaka mam przyjsc zmiane I pan prezes na rozmowie o prace mowil MI ze mniej jak 2.500zl netto nie bede zarabiac lecz nigdy takich pieniadzy nie zarobilem na wyplate nie idzcie Tam za zadne skarby swiata nie polecam tej firmy nawet najwiekszym swoim wrogom

MARCO CONDOMES

Ta firma to jakiś potężny żart!, zwracam się w szczególności do innych Ludzi którzy tu próbują podjąć pracę, dostali taką propozycję a broń boże zaczęli pracę. Firma Chwali się potężnymi zarobkami miesięcznymi i Oddziałami (TAK WSPOMINA NA FILMIE NA YOUTUBIE) W Województwie Łódzkim, Wielkopolskim, Pomorskim i Mazowieckim, Świętokrzyskim i Podkarpackim. Lecz prawda jest taka iż ta firma to Tonący statek a Pracownicy co tam pracują ledwo co tą wodę wyrzucają za pokład a Pracodawca i jego kadra tą wodę spowrotem wpuszczają z uśmiechem na twarzy i drwiną wobec pracowników. Ten pracodawca miał Wcześniej hale za którą płacił 30 kawałków miesięcznie i nie utrzymał tego i wrócił na tą wioche do Niedomic i takie bzdury opowiada ludziom że ta firma się prężnie rozwija. Omijajcie ten Dołek SZEROKIM ŁUKIEM !! W Niedomicach każdy Przedsiębiorca który rozważnie i poważnie podchodzi do biznesu a także do Pracowników którzy utrzymują jego biznes wie dobrze że ten DOŁEK na ulicy Niedomickiej 42 To kpina i cyrk. Szefie a tak w ogóle Jeździcie BMW oboje a nei wstyd Ci że literki z nazwą firmy Ci pospadały z budynku? Na samym wejściu widać co ta firma sobą reprezentuje, weź młotek i poprzybijaj te brakujące literki

xxxx

nie szukacie kobiet do pracy np pakowanie?

@xxxx

Nie polecam. Brak szacunku do człowieka. Wspolnika źle potraktował.

Zzz
@xxxx

Chyba walizek

Honotu

rychu, beata. Oczerniliście mnie ostatnio. Nie można akcpetowania oczerniania ludzi tak jak wy robicie to ostatnio. Co mam sprzedać? Jak to brud nie folia. Oczerniacie mnie a oklamaliscie siebie samych. Rychu zadymany jestes albo oczerniany. Jak administrator to usunie to prezesina musi odejsc bo nazwisko pasuje do usuniecia

do Honotu
@Honotu

ponoć teraz już inaczej traktuje ludzi, wie ze stracił dużo. Ale już za późno.

@do Honotu

Panek czy panieczko, te bzudry to do tvp. Propagande nie noś bo nie pachnie na rynku. Jakoscia i podejsciem do czego kolwiek. Pani Beato, Pani Beato - z powazanie od tylu

Szczera prawda.

Puk puk!! Kto tam? Windykacja. Plosie Pani plosie zaplacic za faktule. Rysiu na to to ja wiem kiedy zaplaace!

Gdzie jest skarbowka
@Szczera prawda.

Gdzie jest skarbowka

Rysko

Szuka gdzie moze?

Mędrca

Z wielkim szacunkiem dla Państwa ktorzy chcą podjąć pracę w firmie , w której jest brak szacunku, brak kadry wykształcone, brak kadry kierowniczej, kadrowej - na poziomie minimum, brak strategii ale za to jest tragedii polecam każdą jnną pracę gdyż jaki ma cel praca na poziomie jakim jest prezes? Zatrudnia, zwalnia, zatrudnia, zwalnia, bankrutuje i poleca biedronkę? Otóż pan prezesinka Rysio jak ryba wypłynął na głęboką wodę i zapomniał co jest ważne w firmie. Niech bedzie blogoslawiony

@Mędrca

No niestety otacza się teraz swoimi ludźmi. Oni warci jego a on warty ich. Zobaczcie kto został i opowiedzcie sami.

Zostaw merytoryczną opinię o Modus-Pack Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Modus-Pack Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Modus-Pack Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modus-Pack Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Modus-Pack Sp. z o.o.