Opinie o Wydawnictwo NuMedia Magazyn Gentleman w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo NuMedia Magazyn Gentleman. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wydawnictwo NuMedia Magazyn Gentleman o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo NuMedia Magazyn Gentleman w Warszawa

Klaudia Nowy wpis

Można w firmie odnowić brania nadgodzin?

po Nowy wpis

praca to nie samolot, zawsze można wysiąść, a sama praca dla Gentelmana to jest jednak duży prestiż, ja osobisćie czytam bo są fajne artykuły jakie np. wybrac wino, praca dla eleganckim prawdziwych mężczyzn

gość Nowy wpis

Takiego badziewia ze świecą szukać. Za odpowiednie pieniądze zrobią PR wypisując co tylko zechcesz. To już wykroczyło poza PR -tworzą kłamliwy i fałszywy wizerunek ich klienta, z reguły szemranego geszefciarza i takiego samego szalbierza jak oni sami. Wprowadzają tym samym w błąd potencjalnych klientów (targetu). Najlepszym przykładem jest twarz z listopadowej (2015) okładki i wywiad z "najlepszą" architektką w Polsce. Kto o niej kiedyś słyszał? Ma 3 , może 4 realizacje z tego 3 to wnętrza. Ciekawe komu ukradła pieniądze na ten ohydny PR w Gentlemanie? NIe bierzcie tego do ręki i nie zatrudniajcie się u tych fajansiarzy.

gość

To oszuści!!! Przede wszystkim NuMedia to oszuści i zdecydowanie nie polecam tam pracować. Opinie rynku o wydawanych przez nich gazetkach mówią same za siebie- wystarczy chociażby wpisać Home&Market ( magazyn gospodarczy) i doszperać się do niedawnej afery z przekłamanymi rankingami ( tu kto najwięcej zapłaci za reklamę ma zagwarantowaną wysoką pozycję) w PR. Oficjalny nakład też jest oszukany- trzeba podzielić przez ok. 10. Obecnie staczają się po równi pochyłej, a jeszcze ze 2 lata temu mieli jakąś pozycję na rynku. Gale świecą pustkami, bo już nikt z grubych ryb nie chce tam chodzić i odbierać ewentualnych nagród- jest to obciach po prostu, więc nawet, żeby w CV wpisać to jest to obciach- ja wykreśliłam. Co do pracy- harujesz 8h dziennie za 800 zł brutto na zleceniu- z oczywistych powodów rotacja jest bardzo duża- co 2-3 miesiące. Pracuje tam kilka osób, a te, które widnieją w składzie redakcji nie istnieją. Przykładowo pani ds. marketingu to nikt inny jak prezes Mądrzak we własnej osobie. Asystentki też mają podwójne tożsamości, żeby zrobić sztuczny tłok. Firma mieści się na Al. Jerozolimskich w zagraconym mieszkaniu, które w kwestiach estetytycznych pozostawia wiele do życzenia. Ze Stawek zostali wyrzuceni- wcześniej z CFP na Puławskiej, bo nie płacili. Teraz siedzą w lokalu Bachurskiego, bo nie mają pieniędzy. Każdy komornik w Warszawie zna Bachurskiego i Mądrzak. NuMedia nie płaci nawet podatków i od wielu lat ma non stop na głowie komorników. Także nie ma co liczyć, że zapłacą w terminie to marne wynagrodzenia, a o ostatniej pensji można zapomnieć. I tak od wielu lat. Polecam forum na gazecie, piszą samą prawdę o tym żałosnym wydawnictwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo NuMedia Magazyn Gentleman - Warszawa

Wydawnictwo NuMedia Magazyn Gentleman