Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Irka Nowy wpis

Jeżdżę do Niemiec bardzo długo a z Amberem ponad 5 lat. Jestem zadowolona, dla mnie są w porządku. Tyle na temat.

Ela Nowy wpis

Pracuję ponad 4 lata z nimi, dla mnie firma jest w porządku. Raz miałam zlecenie, na którym córka zachowywała się jakby sama była do opieki oprócz babci, to zadzwoniłam i firrma mnie przeniosła w ciągu 2 dni na inną sztelę niecałe 50 km dalej. Jeździłam tam później ponad 2 lata, aż dziadek zmarł.

Jak często w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 30 stycznia na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Marzena Nowy wpis

Firma jest fajna, ja pracuję z nimi kilka lat i nie mam zastrzeżeń. Sztele mam zawsze do wyboru, kontakt cały czas ok, kasa na konto bez problemu, co tu chcieć więcej. Koleżanki, które mnie zmieniały, też nigdy nie narzekały, więc coś to znaczy. Jak ktoś pracuje uczciwie to i firma jest dla niego dobra, dbają o niego.Gorzej jak ktoś tylko myśli, że pracuje uczciwie, wszystko zależy od podejścia człowieka do pracy i co sobie po niej oczekuje. Ja polecam.

Czy kandydat na stanowisko Praca jako opiekun w Niemczech OD ZARAZ! DO 1800€ + PREMIA w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

JX Nowy wpis

Witam, z jakich przyczyn współpraca jest niepolecana? Z tych najnowszych komentarzy widzę, że ktoś pisał, o tym że pracą zdaje się być ok i nawet 2 lata przepracował. Co zatem w tym przypadku poszło nie tak, że została wyrażona tego typu opinia?

Ona

Z czego konkretnie ta wspomniana pazerność może wynikać? Dowiem się czegoś więcej? widzę jakieś dwa ostatnie nie polecenia ale nie znam konkretów i nie wiem jak co do tego się ustosunkować. Co na umowie miałaś względem tego opisane? Stało się cos niezgodnego z jej treścią? Można ja ustalać elastycznie?

XY

A co tu jest do uelastyczniania? Nie wiem ze bardzo do czego konkretnie się tu odnosicie. Po czy konkretnie pada jeszcze dodatkowo to stwierdzenie o tym, że pracownik jest tylko pieniędzmi? W jakim to sensie?

Magda

Firma jest OK. praca też, ja polecam bo mi się dobrze z nimi pracuje już od 2 ;lat.

Antosia
@Magda

A te kontakty z biurem są tak potrzebne, że Pani pisze o dobrej pracy „z nimi”? ja to na pierwszy wyjazd się szykować właśnie będę. Pani pisze o dwóch latach, ten pierwszy jak wyglądał? Są jakieś porady?

Basia

Firma bardzo fajna, ja polecam bo jestem zadowolona. Od początku współpraca z firmą jest mila a zlecenia są w porządku. Jadę z nimi już 4-y raz.

OB
@Basia

A zdradzi Pani przy tym jak udało się ogarnąć takie warunki, że prze 4 razy z rzędu wszystko jest ok? mam na myśli te odradzające opinie, które także pojawiają się we wpisach. Od czego to zależy jak ktoś trafi? Na co mam zwrócić uwagę? Jeszcze nigdy nie byłam na wyjeździe i nie chciałabym się na samym początku już przejechać

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.? Chętnie zatrudniają?

Lolka

Witam, widzę opinie od samych opiekunek a co z osobami zajmującymi się rekrutacją? Mam doświadczenie i jestem zainteresowana praca. Biuro zlokalizowane jest przy Długiej? Jaka występuje w nim atmosfera? i czy może ktoś opisać warunki zawierane na umowie? Występuje system prowizyjny?

Grazia

Pani nie poleca ale w jakim kontekście? Jako były pracownik ze struktury? Występują w niej rotacje? Czy na osoby rekrutujące przyjmowane są jedynie kandydatki z doświadczeniem? Organizowane są może staże?

Alina

Wyjeżdżam z nimi od kliku lat co najmniej czterech, jestem zadowolona, sztele różne lżejsze cięższe, jak chyba wszędzie, pomagają jak człowiek ma problem na miejscu.

wojciechowska.peryga2o2.pl

Dwa razy bylam w pracy wniemczech z formy AmberCare. Firma solidna, uczciwa, bezproblemowa. Joanna

Marzena -Szczecin

Jestem z nimi od przeszło dwóch lat.Z pewnością zdania o nich nie zmienię,po tym jak inni piszą negatywne opinie.Ambercare24 jest moją piątą firmą z którą podjęłam współpracę,jak dla mnie najleplesza firma.Trzymajcie tak dalej.

Katarzyna
@Marzena -Szczecin

A dlaczego jest taka najlepsza? Czym wyróżnia się na tle firm, w których pracowałaś

Agnieszka

Hej Wam ! Piszecie ze jestescie zadowoleni z pracy, mam pytanie, czy firma teraz w 2022 zapewnia mieszkanie czy trzeba wczesniej sobie je samemu zalatwic przed wyjazdem do pracy ?

Hanka

Polecam, dobra i uczciwa firma. Pozdrowienia z pod Essen. Trzymajcie się. Hanka.

Izka

Pracuję z nimi od kilku miesięcy i bardzo chwalę. Jest fajnie. Polecam.

Betti

Super firma najlepsza w której pracowałam bardzo miłe rekruterki.!.

Rozalia

Bardzo chwalę tą firmę, dobrze mi się pracuje, lubię dziewczyny w biurze, ja polecam.

MAJA

Ja tez jestem zadowolona, jest OK.

Wiesia

Pracuję 4 lata i jest okej. Dziewczyny są miłe, dobrze się pracuje, sztele różne lżejsze i cięższe, jak wszędzie, ale można się dogadać jak trzeba, żeby pomogli.

Zostaw merytoryczną opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.